• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n myslím, že to tak je, tři hrazené..když jsem chodila ke svému dr., tak jsem si u něj zaplatila 300,- a měla jsem pak UTZ každou kontrolu
3. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Já bych si pohlaví taky nechala říct... Abysme se domluvili alespoň na jméno a tak.. a hlavně jsem netrpělivá a bude to mě první těhotenství, takže určitě budu chtít vědět všechno a nejlépe hned :grinning:
@verunkaaa u nás je to úplně stejně - když jsem to teď dostala, tak proběhla hláška: "Nám se to snad nikdy nepovede" a takové psí oči,ale pak se začal usmívat (asi si představil další snažení) a já jsem se taky začala smát, protože ten můj chlap je vážně netrpělivý a někdy je jak malej - všechno hned :grinning: úplně jak ty malé děti, když něco chtějí :slight_smile:
Jinak budu držet pěsti, třeba to nic nebude, jak dlouho nebereš HA? Protože prý jak se tělo nastartuje po vysazení HA, tak vše může být intenzivnější - tak možná i bolesti, já to tak teda mám :frowning2:
3. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Vsak ony ty 3 uplne staci, akorat na to urceni pohlavi je clovek nateseny a nemuze se dockat :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Od listopadu minulého roku :wink: Takže bych řekla, že jsem si už celkem zvykla :confused: Ale todle je jiné. Trvá to moc dlouho a moc intenzivně. Pořád jsem si říkala, že to je PMS. Ale když MS nikde ... ? :grinning: V pátek, pokud to nedostanu, tak už jsem nahlášená na gyndu. :confounded: Tak doufám ve dvě věci - že buď to do tý doby dostanu, anebo že mi tam řeknou že nějakým zázrakem byl ten test falešně negativní :grinning: Mně se pořád ten můj ptá, jestli už se nechci cítit těhotně a že by tam rád viděl dvě čárky. :rolling_eyes: Jako bych snad já o to nestála :angry: :grinning:
3. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa No dyt rikam, ti chlapi jsou jak male decka :grinning: ale zase když jsou tak natěšení, tak by jim to mohlo vydržet i po porodu a mohli by z nich být úžasní tatínci... Toho svého úplně vidím a už se toho nemůžu dočkat :slight_smile:
3. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak mrcha dnes přišla... :frowning2: ,přesně na den jako kdybych brala HA, akorát vůbec žádné bolesti... :slight_smile: no abych to nezakřikla , takže 1DC a pojedem znova.... no co stejně bych radši červnový miminko :grinning:
3. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Nedopadlo, no..tak snad pristi mesic :slight_smile: Jen se bojim memsi komplikace v podobe boreliozy..pred 2 tydny jsem mela kliste a zacina se mi tam delat cerveny flek :( a na krev je jeste brzy..to by byl fakt pech :unamused:
3. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen červnové by se mi taky líbilo, tak třeba nám to klapne :wink:
Holky takový dotaz mimo... Jakou máte banku? Mě teď ta "moje" úplně vytáčí s těma poplatkama, když jsem to spočítala, platíme jim měsíčně nehorázné prachy a tak přemýšlím, že udělám změnu,.
3. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to se mi nezdá to by bylo moooc brzo...
3. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes 12 DC a ovu test zase negativní a k tomu asi střevní chřipka.....totální křeče v břiše, průjem a 38 horečka.... :frowning2:
3. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka ahojky, buď v klidu ovu příjde já jí měla 16DC. a neboj to vypotíte tu chřipku :wink: hlavně ať tě to brzo přejde.
3. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle může horečka nějak ovlivnit testy???
3. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka to teda nevím, horečka myslímže ne,ale spíš léky jo. a jak dlouhý máš cyklus?
3. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle cyklus mám 27 dnů
3. zář 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no vidíš já 28, tak čekej ovu každým dnem předpokladám že ji budeš mít tak za dva dny :wink:
3. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ted přecházíme k airbank... sice nenabízí některé věci, které jiné banky. Ale asi bude celkem fajn.
3. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Air bank :slight_smile:
3. zář 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek
@chris_n přešně o té uvažuju :slight_smile: a máte tam někdo i půjčku? Chtěla bych k nim přetáhnout i uvěr...
4. zář 2013 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nene, nemame, takze v tomhle neporadim..ale jako s bankou jsem tam naprosto spokojena, takze doporucuju :slight_smile:
4. zář 2013 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek No me se hlavně líbí, že nemusíš platit ty poplatky nebo jenom 100kc - coz nam by se vyplatilo..ted platime za vedeni karty, za vedeni uctu, za vybery.. no proste za vsechno a uz toho mam plne zuby, ale jeste musim pozjistovat jak by to vpadalo s tim uverem. Díky za info :slight_smile:
4. zář 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my mame jen hypoteku a tu neposkytuji. Dve veci, co me u nich stvou: nemaji pojisteni karty, nemaji potvrzovaci sms pri platbe kartou na internetu nebo alternativu v tzv. internetove karte.
4. zář 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my k tomu musime mit komercku a to je silenost s poplatky..... ja mela csob, ktera mi vyhovovala, ale ty poplatky taky nejsou nejmensi.
4. zář 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Testy ne, ale pokud měříš BT, tak ano :wink:
@mihis Taky chci změnit banku :wink: Mám komerčku a přestává mě to bavit .. V okolí mají lidi mbank a jsou taky spokojení :wink: Já jediné, čím si nejsem jistá, jsou poplatky v zahraničí, jsou pak prý dost vysoké ... A my dosti cestujem :confounded:

Jinak holky, dnes MS dorazila a s pořádnou bolestí vystřelujicí do zad .. Takové jsem to tedy ještě neměla, nevěřim, že tam opravdu nějaka cysta nebo něco obdobného nebylo .. Sedim tu nadopovaná brufáčem, piju kontryhel a mám na sobě obklad. Ještě že jdu do práce až večer. :wink:
Ale jsem ráda, aspoň vím, na čem jsem a můžeme se začít zase snažilkovat. :dizzy_face:
4. zář 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n @mihis Aha! To jsem ani nevěděla, že nemají pojištění karty? Ale naštěstí mám všechny peníze na spořícím účtě, k němu kartu nemám a na běžném účtě mám zůstatek jen pro nutné výdaje..A co se týče platby karty na internetu, tak to s AirBank nevyužívám (mám ještě ČSOB, platím popř. přes ni), tak jsem to ještě ani nezjistila...dobře vědět :slight_smile:
4. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Tak to je mi líto :( Ať to rychle přebolí a hurá do dalšího snaženíčka! Snad pro nás bude úspěšnější :slight_smile:
4. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jaké poplatky myslíš? Třeba airbank má v tom tarifu za 100 měsíčně výběry i po EU zdarma.
4. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já bych si ji taky nejraději nechala tu ČSOB, ale jak musíme mít ještě KB, tak asi budeme využívat na platby po netu to. Tam máme zaplacenou internetovou kartu. Ale když na airbank budou lidi prudit, tak myslím, že ty ověřovací smsky taky zavedou :slight_smile: a pojištění karty je snad v plánu. Mě ani tolik nejde o to, co zůstává na účtě, ale do čsob jsem měla pojištěnou celou kabelku (resp. zavazadlo, kde kartu nosíš)
4. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Za výběr :slight_smile: Tak to je super, já vím, že u jiných to je zpoplatněno (třeba u KB taky platím).
4. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa http://www.airbank.cz/cs/bezny-ucet/cenik-a-poplatky/cenik/ my jsme si nechali dát ten velký, protože to máme jako společný účet... a už kvůli výběrům by se nám malý nevyplatil.
4. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem, můžu se k vám připojit? S partnerem jsme se domluvili, že se začneme snažit o miminko.
4. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek