• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Dobre ranko! Tak dnes mame 5DC a uz jsme vcera vlitli na snazeni, tento mesic to nebudem flakat !!! Uz si tady planuju, ze kdyz se mimi narodi v cervnu, budeme moct jet v lete na dovolenou a tak.... no blazen :grinning: :grinning:

@mihis Ja mam v cesku ucet u CSOB, sice mi strhavaji 100kc mesicne za nic, protoze si tam jen sem tam vlozim penize a jednou za cas poslu nejakou platbu, ale jsem hrozne lina to menit. Jsem pohodlna.

@verunkaaa Tak ty taky nic? Ach jo, no tak at ty bolesti rychle prejdou a hura do dalsiho mesice :slight_smile:

@tinakari Jen se pripoj! Aspon nas bude vic :wink:
4. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, děkuji za přivítání :slight_smile: něco málo o mě: je mi 34, z předchozího vztahu mám 6 letou dceru, se současným partnerem jsme se v červenci domluvili, že chceme společné mimi. V srpnu se nám to nepodařilo, tak zkoušíme teď.
4. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinakari hodně štěstí ve snažení. Já jsem se teď rozhodla, žee chci hlavně zvládnout stěhování a dořešit si drobné zdravotní problémy, které během těhu a kojení řešit nemůžu... takže uvidím, jak se zadaří.
4. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinakari ahoj, vítej :slight_smile: tak to jsme s Tebou, s @lucija76 na tom stejně, všechny máme šestileťáky :sunglasses:

@lucija76 tak to máme podobně, já su 7DC..u nás na to vlítáváme každý den, takže o snažení se nedá mluvit , jen dodržujeme standardní režim:sweat_smile:
4. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76
@zabzulka Tak jsme na to podobně :slight_smile: já jsem dnes 7. nebo 8. den cyklu (nevím přesně, kalendář je doma :slight_smile: ) a včera jsme to snažení odstartovali pro jistotu dvakrát :grinning: Snad nám ta podstivost vydrží :slight_smile: Když jsme na tom tak stejně, tak budeme i stejně čekat na MS případně // :grinning: aspoň v tom nebudu sama :slight_smile:
@chris_n musím zjistit jak je to s těma úvěrama a podmínkama jinak se airbank moc zamlouvá, i když pobočka je 120 km daleko
4. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já pomalu začínám vidět na ovulačním testu druhou čárečku, takže od dneška jeden naplno, každej den a snad se dočkám ve 4 cyklu snažení, trvá to nějak dlouho, tělo si děla co chce. Zkouším jen ovu testy a listovku, přemýšlím i nad dalšími aparáty ale nevím, nejsem ještě přesvědčená. Nějaké nápady, jak to vajíčko udržet, aby se zahnízdilo???
4. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n děkuji.. . Dcera byla bez problémů, ale v lednu 2013 jsem podstoupila umělé přerušení těhotenství (proč, je na dlouhé vyprávění) a snažím se to v sobě potlačit, ale mám strach, zda se mi podaří otěhotnět. Podle dr je vše v pořádku, ale. :frowning2: .

@zabzulka děkuji za přivítání :slight_smile: chodí vaše děti do školy? Dcera má rok odklad, takže zatím chodí do školky.
4. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinakari můj syn chodí do první třídy..dnes třetí den :sunglasses: a já už jsem na mrtvici..holt každý začátek je těžký :slight_smile:
4. zář 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka mě to čeká příští rok :slight_smile: měly jsme od dr domluvený odklad a jsem za něj ráda.
4. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinakari Tak to mame stejne, taky mam 6ti letou dceru z prvniho manzelstvi. A chodi do skoly.
Proc jste dostali odklad?

@zabzulka Standardni rezim, jo? :grinning: Tak to je super, to u nas nehrozi, standard je tak 2x no nekdy 3x tydne, ne ze bysme nemeli chut, ale spis ze se nam casteji nechce, jsme pohodlni oba, tak to budeme muset nejak prekonat a trosku pridat :slight_smile:))
4. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis To je fakt, taky jsem koukala, ze vsechny zaciname cyklus, to bude na konci mesice napinave :slight_smile:
4. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief Nemam tuseni :sweat_smile: jestli neco takoveho existuje. Podle mne ne. Ale drzim palce, at to vyjde!
4. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 :grinning: no jo, spíš by to teď chtělo zvolnit, prý se to doporučuje pro lepší početí :sunglasses:
jj, máš pravdu, ke konci září tu bude rušno
4. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 odklad jsme dostaly proto, že dcera má problém se soustředěním, nevydrží u jedné činnosti déle než 15-20 min, také chodíme na logopedii a tam jsme také dostaly odklad..

taky si myslím, že ke konci září to tady bude zajímavé :slight_smile: já bych měla mít ovulaci od pátku :slight_smile:
4. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Tak nevím, jak toho mého chlapa donutím zvolnit :grinning: Já jsem dnes 8 DC a ovulaci budu mít tak pondělí, úterý nějak asi, doufám :slight_smile: Tak to bude napínák na konci září
@lucija76 u nás tak 5krát až 7 krát týdně, ale doporučuje se tak jednou za dva dny, takže budu muset manžela nějak ušměrnit, včera to třeba bylo dvakrát, ale to proto že mi skončila MS a dlouho jsme nemohli, normálně takhle akční nejsme, teda spíš já :grinning:
4. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n doufam, že to nejsou zadne zavazne zdravotní problemy :confused: a ty jsi na tom jak s cyklem, driv nez mi ze? Jesli si matne pamatuju, tak jsi mela ovulku minulý týden.. Takže ted cekani? :slight_smile:
4. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u mne dnes 5DC ... uvidíme, zda začneme dnes nebo zítra (přeci jen mám MS 5 dní). Ovulka u mne bude až tak řpíští vkend nejdříve. Ale chceme to stejně zkoušet před (na tu holčinu :slight_smile:)). Taky výsledek uvidím/neuvidím koncem měsíce.
Jinak dneska je Filípek poprvé ve školce (takové menší soukromé, protože mu budou 2 roky teprve). Chceme ho dávat jen jednou týdně, aby si zvykl na kolektiv dětiček a že mu maminka není pořád za zadkem :slight_smile:. Teď prý spinká po "O" a je spokojen :slight_smile:.
4. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@tinakari Aha, tak to je asi dobre, ze jeste muze zustat ve skolce, snad ji to prospeje, a pujde do prvni tridy az bude pripravena. Moje taky chodila na logopedii a po celkem kratke dobe se hezky zlepsila.

@chris_n Vidis na tebe jsem zapomnela, ty uz mas po OV. A co byt? Kdy se stehujete?

@mihis Vy jste taky takhle aktivni, jo? No to my jsme teda pozadu :grinning:
4. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jj, ted jsem ve fázi čekání, měla bych to dostat myslím příští týden. Jinak vážné, nevážné... kožní problémy :wink: vleklé a táhlé
4. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 hele byt jsme přebrali, je tam bordel jak sviňa a bude se malovat a uklízet a tak. Takže zábava. Jinak já jsem na tom tak, že ted si můžeme sexovat tak maximálně pro radost, jelikož jsem někde přes 20DC myslím.
4. zář 2013 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 no aktivní.. jak se to vezme :slight_smile: zatím jo, ale prý je lepší to nechávat obden aby dozraly spermie.. Tak nevím, jestli to není spíš na škodu :confused:
takže abych si to ujasnila @lucija76 @danny617 a @zabzulka jsme na to s cyklem podobně jo? Takže s kým teď v brzké době budeme prožívat čekání? :grinning: @suzief a @chris_n ??
A co @twinkle ?
Jo a teď jsem si to trošku prošla a na další cyklus čekají @eeen a @peptousek a @verunkaaa :slight_smile: no mam to vsechno zkoukle a ujasněné a krásně jsme se rozdělily na tři skupinky + - :slight_smile: jsem Kelišová hadra :grinning: všechno vím, všechno znám :grinning:
4. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lucija76 Myslím, že to dobře je. On ji ten rok odkladu neuškodí, prospěje, ve školce se bude už připravovat na nástup do školy. Já jsem šla také o rok později do školy, já tedy z důvodu operace očí. Na logopedii také chodíme. To mi připomíná, že musím logopedce zavolat a domluvit se na první sezení po prázdninách.

@mihis také jsme tak aktivní :slight_smile:
4. zář 2013 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem to zakřikla...ten včerejšek nebyla ještě asi MS, ale jen silnější špinění...MS přišla až dnes odpoledne pěkně ve své síle a s pěknýma bolestma, jak jsem zvyklá... :frowning2:,takže jsem se radovala zbytečně... :frowning2:, takže mám teď počítat až dnes 1DC? nechápu to špinění...,bylo to docela dost, tak doufám,že to tak nebude pokaždý...no a jsem zvědavá,jestli tenhle cyklus konečně poznám ovulku...ach jo :frowning2:
4. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tak dnes jsem přesně 20 DC, takže prožívat budeme teď za týden :grinning:
4. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen ja myslela, že jsem ji minulej poznala... ale tenhle zas ne.
4. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n je to nějaký složitý :frowning2:
4. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak to jsem teda zvědavá :slight_smile:
Musíme se vykašlat na ovulaci a sexovat pořád a s radosti a to by bylo, aby nebylo :angry:
4. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen Já bych počítala první den cyklu včera.. Špinění už určitě souvisí s MS - takže i s novým cyklem, to je teda můj názor, možná to říkám úplně blbě :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis já dnes 13 DC takže bychom to měli rozjet...jenže já tu chuť nějak vůbec nemám.......se mě do toho nechce......jenže bez toho asi to mimi nepůjde co? :slight_smile: my teda tak jednou týdně normálně no....
4. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis No já právě někde četla, že špinění se ještě nepočítá,tak já prostě NEVÍM :unamused: :frowning2: :confounded: :angry:
4. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek