• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@7sarlotka na tebe jsem zapomněla, promiň :slight_smile: co ovu testy? ty teda budeš ve skupince se suzief a chris, tak nějak co? Taky ti vychazi cekani uz zachvili :slight_smile: tak drzim palce :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no bez toho asi ne :grinning: ale tak treba se vam postesti, i kdyz to bude jednou tydne, staci trefit tu ovulaci :wink:
4. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Jo a jak jste řešily ty účty, tak já mám jeden u spořky a jeden u GE a u obouch všechno grátis jak vedení tak zbytek :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jeden den sem druhy tam, to asi neni tak podstatne ne? Ale logictejsi mi pripada, ze uz jsi dnes 2DC... Ale vazne si myslim, ze je jedno jestli prvni nebo druhy :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen a to si jak docílila? Spořka nás drhla z kůže za vše možné. A GE máme firemní a drhnou nás taky
4. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to je zajimave, ja ho zdarma u ge nemam, asi tam budu muset zajit a poptat se - trba kdyz reknu ze chci odejit, tak dostanu nejakou slevu, jako u operatoru :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@mihis no byla v GE nějaká akce, když někoho přivedete tak vy i on má vše zadarmo...jmenuje se to myslím účet grátis, veškeré výběry, inkasa, převody, vedení účtu..., no a tak jsem chtěla odejít ze spořky a tam mi nabídli to samý...a ještě na běžnym účtě nějakej vyšší úrok...tak jsem si nechala oba :slight_smile: Všechno jde, když chcete odejít...
4. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen není pravda, záleží na tom, kdo tam sedí... mě nechala banka jít.
4. zář 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Pekne jsi to shrnula Kelisko :slight_smile: Ted aspon mame prehled kdo kdy co a jak :slight_smile:
4. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak já dnes 19 DC a myslím,že DNES je ovulace....Takže doufám,že se dneska posnažíme(akorát ten můj chlap chodí pozdě domů z práce a pak má ještě plno papírování a chodí spát ve 2 ráno,tak snad se nechá :slight_smile:
4. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc podle grafu dr Jonáše je dnes můj plodný den pro početí chlapečka...tož uvidíme esi to funguje :slight_smile:
4. zář 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oprava 20 DC-tzn,že jsem na to stejně jako chris_n :wink:
4. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle No tak to budu držet palce, ať vše klapne! :wink: A jak dlouhý cyklus máš, že je ovulka až 20DC?
4. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,zdá se mi taky dost pozdě- 31 až 32 dní... je to málo aby se stihlo uhnízdit?
4. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis a děkuji :slight_smile:
4. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle já mysím, že je to v pohodě, uhnízdění by mělo trvat 6 - 10 dní, takže máš minimálně den k dobru :wink:
4. zář 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis už jsem si o tom něco našla.Tak uvidíme :wink:
4. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle jeee, takže mi jsme fakt v podstatě stejně... máš nějak pozdě ovulaci ne?
4. zář 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis HLÁSÍM ŽE DNES 13 DC JE OVU TEST POZITIVNÍ TAKŽE JDEM NA TO :slight_smile:
4. zář 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle co to je za graf a kde se to dá spočítat???
4. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Držím palce :slight_smile:
4. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj,je to později...uvidím ještě zítra jakou naměřím bazální teplotu-jestli se potvrdí :slight_smile:
příště už koupím ovu testy...abych měla jistotu :wink:

@7sarlotka Držím palce
4. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka graf není ten správný výraz...tady je více info :slight_smile:

http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-poceti
4. zář 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě napadlo, co je jištější? testy nebo měření teploty??? A když to teda obojí vychází tak teda OVU 100 % ? nebo třeba ještě nějaký lékařský prohlídky na to, jestli vůbec je ženská plodná...????
4. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby nám to vyšlo podle dr Jonáše dnes,tak je větší pravděpodobnost,že to bude kluk :slight_smile:

Ale beru to s rezervou,ani jsem si nepřečetla na jakém základě je to sestavené...ale tak pro zajímavost,když zrovna vyšla ta ovulka :wink:

A i ten číský kalendář mi vychazí v záři na kluka...taky taková malá sranda na odreagování :grinning:
4. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka co jsem vyčetla já (ale ber to s rezervou,zas tak se v tom neorientuju :slight_smile:,tak měření bazální teploty je nejstarší způsob jak naplánovat početí-nebo naopak kdy neotněhotnět.
Měla by se měřit pravidelně 3 měsíce aby žena poznala jak její tělo funguje-po těch 3 měsících se prý dá poznat mnohem více...
Ty OVU testy jsou asi takový lehčí způsob jak to zjistit :wink:
A každý měsíc být ovulace nemusí...a naopak někdy(výjimečně)může proběhnout i 2x.
4. zář 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle nechápu ty tranzitní a jiné škůdce :confused: bez škůdců mi to vychází tak jeden den za půl roku... Jinak me plodný hlen (snad je to v ty dny co myslím :slight_smile: ) vychází úplně jinak než od Jonáše, takže prostě musíme sexovat pořád :grinning: a jestli to ani ted nevyjde, tak pristi mesic asi ovu testy koupim
4. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to já taky nechápu co to je...je to na základě astrologie...jak u všeho-někdy výjde-jindy né...
to je dobré heslo-musíme sexovat pořád :D toho se držme!
4. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa To mě moc mrzí tak at brzy přejde a mužete se začít snažit :wink: držím palečky v novém cyklu:slight_smile:
4. zář 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek