• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@twinkle Myslím, že hlavně našim chlapům se tohle heslo bude líbit :grinning:
4. zář 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis to doufám :grinning:
a jak cigarety-kouříš ještě?
4. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,trošku jsme vás zanedbávala,ale nicméně jsme se ani nezlačli nijak snažit a jsem těhotná :grinning: tedy potvrzené to snad bude,ale nejdřív na konci září,jsem na samém začátkumtakže vám tu posílám těhu bacily !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@twinkle jůůů tak to mi vychází na holčičku a tu bych chtěláááá .-)
4. zář 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle já jo......ale dnes jen 2 :slight_smile:
4. zář 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jůůů gratulace, tak si část těch bacilů beru na dnešní večer :grinning:
4. zář 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadá otázka, může žena ovulovat i když už je těhotná???
4. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle hulím jak prokoplé kamna :grinning: tak 10 denně určitě :confused: ale věřím tomu, že jak se mi ukážou // :slight_smile:
@saminomimino gratuluji a přeji ať jste ty i miminko zdraví! :slight_smile: a beru dávku bacilů :grinning:
@7sarlotka tak to jsi dobrá, myslím, že dvě jsou úplně v pohodě...
4. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka a ovulovat asi nemůže... vaječníky neuvolňují vajíčko ne???
4. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no jo, ale vaječníky máme dva.....vůbec nevím, jak to chodí :grinning:
4. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino gratuluji :slight_smile: také si pár bacilů beru :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis vaječníky se jmenují vaječníky právě proto že jsou vnich vajíčka která se uvolňují bez vaječníku nebo nefunkčních vaječníku žena neotěhotní
4. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no dva máme ale hormon Hcg podle mě ovulaci blokuje..a navíc pak automaticky přichází MS po ovulce pokud nejsi těhotná. No stát se to asi může, ale to jsou asi ty případy, kdy žena i při těhotenství menstruuje. Ale pokud MS nedostaneš, tak ovu v těhotenství neproběhla, ale hormony jsou dost podobné, takže ovulační test v podstatě může fungovat jako těhotenský :slight_smile: (myslí si, že je ovulace a přitom reaguje na hcg) :slight_smile:
4. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak tohle je informace, která je mi známá, ale nechápu na co reaguješ, v těhotenství ovulace neprobíhá - neprobíhá uvolnění vajíček v těhotenství, je to blokováno hormonem hcg.. nebo se pletu?
4. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle teď to po sobě čtu... chtěla jsem napsat, že věřím tomu, že až se objeví // tak určitě přestanu :slight_smile:
4. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino
@7sarlotka
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vaje%C4%8Dn%C3%ADk když si přečtete hlavně ten odstavec žluté tělísko, tak je jasné, že se produkuje progesteron, který brání vývoji dalšího folikulu.. z čehož jsem pochopila, že další ovulace, díky hormonální změně nemůže proběhnout, ale možná se pletu :confused:
4. zář 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka K té otázce, co je lepší zda testy nebo měření:
A) Dle teploty zjistíš, že byla OVU až potom, co proběhla. Právě proto potřebuješ měřit několik cyklů, abys věděla, kdy přibližně se máte snažit. Což u testů je samozřejmě obráceně a dává Ti to větší šanci, že to nepropásnete. Hlavně pokud máš jako já nepravidelnou MS.
B) Měření zase není tak nákladné a stává se, že některým ženám OVU test není schopný LH hladinu naměřit, zatímco teplotně to zjistí vždy. :wink:
C) Díky měření zjistíš i další věcí kromě OVU, třeba kdy dorazí MS a zda jsi těhotná (např. podle IP nebo když jsou teploty přes 18 dní od OVU vysoké) .. :slight_smile:
5. zář 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Moc gratuluji! Ať vše dopadne tak jak má a jste oba zdravý! :dizzy_face:
5. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mám depku.... kolega nám včera oznámil, že čekají s přítelkyní dítě (neplánovaný). To je k vzteku, že těm co nechtějí, tak to jde šup hup a nám to trvá :-/
@saminomimino tobě gratuluju :slight_smile:
5. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino taky gratuluju a závidim :slight_smile:
5. zář 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já se musim pochlubit, v sobotu to bude 5 týdnů co jsem s tím sekla- s kuřivem :slight_smile:
5. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino No tedaaa! Gratuluju moc! :dizzy_face: A teda poctvrte, mas muj obdiv :slight_smile:
5. zář 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle Mne napoprve ten cinsky kalendar ukazoval kluka a byla to holka, tak ted kdyby se povedlo, by to byl zase kluk, takze holka :grinning: No nevim podle ceho to ti cinani vymysleli :slight_smile:))
Mne je ted to pohlavi fakt jedno, me skryte prani jsou dvojcata, jinak mne je to sumak, druha holcicka by mi nevadila. I kdyz vcera !!! jsme konecne vymysleli jedno schudne jmeno pro kluka :dizzy_face:
5. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych chtěla moooc holčičku :grinning: ,jsem manželovi řekla, že kluky pouštíme po vodě :grinning:
5. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis reaguji na to že jsi někde psala že vaječníky ale neprodukují vajíčka,tak snad jsem si tě nepopletla :wink:
5. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Toto mi u syna nevyšlo .. měl by být holka. A nějaká výmeně krve také ne ...
Pak podle měsíce podle toho, v jakém je měsíc znamení v době oplození (mění se to cca každých 2,5 dne). No nevím, stejně jsou to všechno jen dohady a jde jen o to, která spermie dorazí k vajíčku první. Jediné, v co tak nějak věřím je ten sex před ovulkou holka a v den kluk. Ale jasně, že to není 100%, ale třeba 60 na 40 :slight_smile:.
5. zář 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Neboj taky se podaří...teď budete mít starosti se stěhováním,tak na to nebudeš moc myslet a ono to vyjde-určo :wink:
5. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jj, a starosti už začali. Je před námi rozhodnutí, zda si zaplatit malíře, který nám udělá i opravy zdí a vybourá itong po akvárku (+štuk) nebo si malovat sami :_(. A já nejsem schopná se rozhodnout, neví jestli je ta cena za to dobrá nebo není... nevím, jestlii jsem ochotná to za to dát :_( a manžel by to zase dal.
5. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak se poptejte ještě někde, ať máte přehled,jestli vám dal dobrou cenu... :slight_smile:
5. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no, to budeme muset asi. Ono je to o tom, že cena čistě za malování by asi byla jiná možná i jinde... ale ztěžují ten odhad ostatní práce = muselo by se tam jít podívat víc lidí a říct svojí cenu.
5. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek