• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
autor
@moniinom Já nad tím přemýšlela.Ja ti nevím,ale jak jsou děti pořád nemocne,furt smrkaji,kašlou,tak začátek tehotenstvi bude asi těžký.A navíc někdy jak se s nima otravuju, tak říkám,že to mimi by bylo chudák nervak uz v brichu :grinning:.Určitě ne až dokonce,možná tak do 5.měsíce tak...;)
11. bře 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 ono asi i záleží na období, teď to s těma nemocema bylo děsný, ale jindy to zase je lepší atd. Přijde mi, že je to nejvíc o té psychice, to ano. Ale přijde mi zvláštní jít na rizikové hned jak se dozvím, že jsem těhotná. Riziková je z nějakého pohledu snad každá práce :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom @misulka88 : to je na tom uplne nejhorsi, ze se to neda naplanovat :slight_smile: ja jsem ted treba docela nespokojena v praci a nejradsi bych sla nekam jinam, ale rikam si, ze to nema smysl, jestli se v kvetnu zacneme snazit o dite a ze kdyz by to vyslo brzo, tak bych se v nove praci nestihla ani rozkoukat. na druhou stranu si pak ale vzdycky rikam, ze to taky nemusi jit a ja tu budu zasekla na kdovijak dlouho...
11. bře 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 ja to mam uplne stejne. taky jsem ted v praci vytocena a nespokojena. Tak si rikam, ze je opravdu nejvyssi cas! Ale zase tam chci vydrzet co nejdele.
11. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moniinom jo to zas jo,jít hned to asi ne.Asi bude záležet na tom,jak to budu zvládat :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muribana: ja jsem motivovana i penezi, mam docela nadstandardni prijem, takze kvuli vysi materske chci vydrzet. navic teda jsem koukala na nabidky prace a je to bida s nouzi :( manzel mi rika, ze me pali dobre bydlo, coz ma asi pravdu, ale i tak se uz nemuzu dockat, az pujdu pryc :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dora13 jn člověk si tady může naplánovat,kdy otehotni,ale skutečnost může být jiná.A být někde,kde te to nebaví,to je taky nic moc...
11. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88: ale jak jsem rikala, mozna to ani neni tou praci jako spis mnou, uz se proste vidim na materske :slight_smile: navic se to ted nejak kolem me rozrodilo, ted je tehotna dokonce i moje nejlepsi kamaradka, tak bych chtela byt o to vic, abysme pak spolu kocarky mohly vozit :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dora13 Jojo je strašně moc těhotných :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takovy dotaz: mate nektera pejska?
11. bře 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? My se začneme snažit tak v půlce nebo koncem léta..
dora13 my máme - 1ročního křížence..
11. bře 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122: jasny, vitej :slight_smile: my si ted jeste k tomu porizujeme stenatko, tak jsem rada, ze nejsem sama. a koukam na fotku a vas pejsek je naaaadherny :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Díky :slight_smile: Štěňátko je super! No jo, náš je mazel a miluje děti. Se všema si u nás hraje a na miminka kouká a hlídá, to už máme vyzkoušené. Těším se až třeba příští rok budeme mít i mimčo.
11. bře 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 my si chceme pořídit border kolii, ale až k dítěti, teď by tu byla moc sama a bojím se, že s její akčností by náš nový byt nemusel dopadnout dobře :wink:
11. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to prave hodne resili a nakonec se rozhodli, ze si stene poridime pred ditetem, aby uz bylo vychovane, az prijde miminko, tak uvidime, jestli to nebyla blbost :slight_smile: ale snad ne, hlavne uz se nemuzu dockat!
11. bře 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 my teď nejsme moc doma a taky se chceme snažit od května a nechce se mi v těhotenství vychovávat mega živé štěně po tom co přijdu od mega živých dětí :wink: a jakou rasu jste vybrali?
11. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pracuju na smeny a manzel z domu, takze mame ted vlastne idealni cas, kdy si poridit stene :slight_smile: a budeme si porizovat stafordsirskeho bulteriera, jsou to psi se zlatou povahou. pry hrozne miluji deti, v anglii se jim dokonce prezdiva nanny dogs :slight_smile:
11. bře 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Super, to jsou zlaticka. Ten nás je kříženec staforda a civavy:slight_smile: a všechny děti u nás na sídlišti ho mají rádi.. mají ještě jednu dobrou "vlastnost" - mají vysoký práh citlivosti, tak se neozenou po prckovi, když je zataha za ocas a tak. Moje neteř na našeho ve 2 letech najizdela odrazedlem a ten se jen posunoval a v pohodě..
12. bře 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Mame skoro rok a pul letyho shih-tzu kluka. Je to taky zlaticko, beru ho normalne do skoly, kde pusobi trochu jako terapeuticky pes...
U nas to bylo taky tak, ze mily pracoval z domova, idealni pro psa, no jo, ale pak musel zacit chodit do kancelare a najednou byl problem, co se psem...nastesti ho oba muzem brat s sebou.

@moniinom Rekla bych, ze je lepsi poridit si stene pred miminem nebo az kdyz mimino trochu odroste, protoze behat 8x denne ven curat se stenetem a miminem... :sweat_smile:
12. bře 2013 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany tak my nechceme takového mini psíka a je v plánu až třeba k dvouletému dítku, teď to časově opravdu moc nejde. Nechce se mi malinké štěňátko nechat doma několik hodin už kvůli němu i kvůli bytu. Vím co umí doma samotné štěně.
12. bře 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany to je fešák, nádhernej... :slight_smile:

Taky plánujeme pejska, až postavíme domeček, tak chceme ven bernského salašnického psa nebo zlatého retrívra... uvidíme.. každopádně štěně a mimi dohormady si neumím představit.. oboje je v ranném stádiu docela zabíračka...:slight_smile:
12. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova
@moniinom Kdyz vidim, kolik je i s takhle malym psem prace (a kolik stoji jeho provoz), tak snad bych ani vetsiho a aktivnejsiho nechtela...

Ale mily v tomhle ma jasno, pry az budu na matersky, tak si poridi stene samojeda :rolling_eyes: :unamused: :grinning:

Jinak ja bych chtela chodit do prace co nejdyl, protoze si neumim moc predstavit, co bych doma cely dny delala (urcite ne uklizela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
12. bře 2013 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se k vám přidat?s manželem taky plánujeme se začít snažit někdy v červnu/červenci.Akorát u nás to bude už bohužel 4.pokus, otěhotnění není problém, ale potrácím vždy kolem 7tt a doktoři nemůžou přijít na to, proč.Jinak jsem ale stejně natěšená jako vy, i když samozřejmě s velkým strachem. Ale být těhotná je opravdu úžasné, a i přesto, že můj stav netrval dlouho, vždycky jsem na něj byla pyšná a náležitě si to užívala.A já mám neschopenku od začátku otěhotnění jasnou.
12. bře 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak já mám zkušenosti i s malý i s velkým a náročné mi to přijde stejně, tedy pokud samozřejmě nepočítám jídlo a prostor, ale toho máme dost doma i v autě :slight_smile: a oba jsme přesvědčeni, že chceme velkého. Jen možná budeme zatím ustupovat od mého snu mít border kolii, protože ta je časově hodně náročná a nerada bych ji ho nevěnovala...
12. bře 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho: tak to moc drzim palce, aby to uz vyslo, musi to byt psychicky narocny :(
12. bře 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 děkuju,je to náročný,hlavně se nám to táhne už 3roky...ale věřím v dobrý konec...
12. bře 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Tak tohle je můj první pesan a musím přiznat, že ze začátku bych ho nejradši vrátila...je mi líto všech psů, kteří skončí jako dárky dětem a u kt. rodiče nepočítají, že péče o štěňátko bude stejně na nich....

@petulaho Taky mě napadlo, že to musí bejt teda pěknej nápor na psychiku...:-/ Věřit je důležitý :slight_smile:
12. bře 2013 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany
mateří kašička je produk od včel - je bohatá na vitamíny skupiny B (zejména B3, B5, kyselinu listovou a biotin), obsahuje minerály, železo, draslík, sodík a stopové prvky.
12. bře 2013 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka85 Měla jsem podezření, že to bude něco s včelama...každopádně to zní dobře, jsem pro přírodní produkty, zkusím se po ní podívat :slight_smile: (hmmm, google translator to neumí říct estonsky)
12. bře 2013 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje doktorka ten Sarapis doporučuje
12. bře 2013 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek