• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n no tak asi aspoň od dvouch bych to chtěla...
5. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se konečně dostala ke kompu, copak nového :sunglasses:
podle toho Jonáše bych dnes měla mít plodný den a na holku, tak se směju, připadá mi to být trochu ujeté, ale budiž
5. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Ja podle Jonase, zitra plodny den na holcicku :slight_smile: zitra budu teprve 7DC, ovulace az nekdy za tyden od zitrka... nevim nevim :wink:
5. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, ale ted koukam, ze k tomu pisou i hodinu, tak je to zitra v 16h51 hmmmm, to abysme si asi vzali odpoledne volno z prace :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 no vidíš, Ty to máš aspoň zítra odpoledne, já dnes v 9,52 hod. a to jsme zrovna podepisovali hypotéku..v bance by to asi nešlo :grinning:
5. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka No tak bylo by to docela originalni misto poceti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My zitra oba pracujem az do 18h, takze to taky neklapne. Pristi mesic to mame ve 4h rano, to uz je schudnejsi, pokud si nezapomenu naridit budika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to jsem psala, ale že neprodukují další vajíčka (folikuly) pokud je žena těhotná, ne jako že neprodukují obecně... Tak jsme se asi špatně pochopily.
5. zář 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen to seš dobrá, závidím :slight_smile: hlavně ať ti to vydrží! Já se k tomu taky časem dopracuju, doufám :slight_smile:
5. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76
@zabzulka Jám mám ít ovulaci někdy na začátku příštího týdne a podle Jonáše asi o týden později a ještě asi ve tři ráno, takže to asi neklapne :slight_smile: Ale je pravda, že když se dívám pozpátku tak ani jeden měsíc jsme se v ten Jonášův určený den nesnažili, tak to teď zkusíme, i když ve tři ráno to určitě nebude :grinning: dáme to večer před a pak odpoledne :slight_smile: teda doufám, že nám do toho nic nepřijde :slight_smile:
5. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já bych asi investovala do odborníka, budete mít zaručeno, že to bude hezké a snad i kvalitní.. A nebudete se s tím muset mordovat, protože ona to není snadná práce, já to teda ze srdce nesnáším a naši se při malování pravidelně "rozváděli" :grinning:
5. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis jsi jedna z mála :slight_smile: většina lidí v mém okolí mě přesvědčuje, že si máme vymalovat sami :grinning:
5. zář 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky doufám,že mi to vydrží...,už jsem to zkoušela několikrát, uvidíme, snad jo :slight_smile:, tak to u nás to bylo to samý - taky se naši vždycky pěkně pohádali, když se malovalo :slight_smile:
5. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak zalezi jak jste zrucni. Nekdo to umi. Ja jsem sama malovala jen jednou a dopadlo to katastrofalne, takze od teto doby si uz nechavam malovat.
5. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ja nikdy sama nemalovala. Manžel jen pomáhal malovat doma u nás, když malovali naši. A manuálně jsme zruční asi tak, že máme obě ruce levé :_(
5. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Aha, tak to meni situaci :slight_smile: Navic pokud u toho mate i ty opravy zdi, jak jsi psala, to bych si to uz asi nechala udelat vsechno. Budete to mit udelane poradne, a bez velkych stresu.
5. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nevyznáte se někdo v zákoníku práce nebo neděláte některá personalistku?? Mám takový problém se smlouvou a potřebovala bych poradit..
5. zář 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nejsem personalista ale můžu se zkusit zeptat šéfa
5. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no je to takové zmatené.. 4.10.2010 jsem dostala smlouvu na dobu určitou jako zástup za mateřskou.. ale ta paní byla na mateřské až od března 2011 (od toho října kdy jsem nastoupila já, byla do března na nemocenské). No a podle zákoníku práce můžu mít zástup za mateřskou max. 3 roky - tímpádem jen teď do 4. října. Napsali to prostě chybně, měla jsem mít zástup za nemocenskou a pak od března to měli předělat na zástup za mateřskou. Teď mě zajímá, co se mnou teda udělají od toho 4. 10, protože oni mi tvrdí, že mám ten zástup až do března, ale to by bylo celkem 3 a půl roku a to podle toho zákoníku nejde. Takže dle mého by mi měli v říjnu vystavit smlouvu novou (je jedno jestli na určito nebo neurčito, ale prostě novou).
5. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo... tak to netuším. Ale asi bych uvažovala stejně, jako ty.
5. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no teď jsem to byla znovu řešit a personální mi říkala, že se na to podívá, poradí se s kolegou a v pondělí mi dá vědět, tak jsem zvědavá, co vymyslí... :slight_smile: no jo začal nový školní rok a hned mám myšlenky jinde :slight_smile: a dnes tu budu až do osmi, už teď bych se nejraději sebrala a jela domů :-/ snad to uteče
5. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis proč tak dlouho?
5. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já taky byla tři roky jako zástup za MD, ale naštěstí mi to prodloužili na dobu neurčitou, tak jsem ráda, s Tvým problémem bohužel nevím, v tomto se nevyznám
já mám taky myšlenky jinde, začínám být docela vynervovaná ze školy, ale jinak než Ty :grinning: malý chodí na jednu megaškolu v Ostravě, čtyři třídy po 30 žácích, lahůdka..panuje tam chaos, nechápu!! včera mi děcko sedělo přes hodinu na vrátnici s vrátnou, protože nevěděl, jestli pro něj přijdu po obědě nebo až po práci a družinářka nevěděla co s ním, tak ho tam dala ať na mě čeká :confounded: přitom jsem ho do družiny přihlásila a ještě jsem se s ní o tom bavila..jsem nas... ná..už abychom se přestěhovali, tam bude chodit do malotřídky, 8 prvňáků, to bude něco jiného
5. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka No tak to je mazec. To bych se bala, co udelaji priste.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme tady na vesnici, ve tride je 21 deti - 15 prvnaku a 6 druhaku.
5. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to jo teda, na ty jsou ty třídy s mnohem méně dětmi... To budete mít lepší. Je to taky jeden z důvodů proč jsem ráda, že bydlíme na maloměstě, i když to má i své nevýhody, ale těch výhod je víc :slight_smile:
5. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Máme dnes večerní studium - dálkově si tady lidi dodělávají maturity, takže jeden den v týdnu neučím dopoledne ale od tří do osmi...
5. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jedna takový mimo téma - měli jsme za televizí takové červené čtverečky na zdi, včera mě chytla předělávací nálada a celý jsem to sundala a přemalovala na bílo - Myslíte si snad, že si ten můj chlap něčeho všiml? :rolling_eyes: :grinning:
Ty chlapi jsou s tímhle neuvěřitelný.. Minulý víkend se smál mýmu tátovi, že si ani nevšiml, že má moje mamka místo hnědých vlasů blonďatý a sám si vůbec nevšiml, že jsem se nechala ostříhat na krátko :zipper_mouth: :grinning:
5. zář 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino jééé,gratuluji :slight_smile:
5. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa To je klasika, já už to vždycky zdůrazňuju - DNESKA jdu k holiči :grinning: a manžel pak vždycky přijde domů a už ve dveřích mi chválí vlasy i když jsem v jiné místnosti a nevidí na mě :grinning:
5. zář 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mihis já byla včera :slight_smile:
Jinak včera jsem stihla zaspat než muž přišel z práce,takže tento měsíc opravdu nepočítám,že bychom počali....
@chris_n a co se týká toho malování-když je byt prázdný bez nábytku,tak bych se do toho možná sama i pustila,ale malíř je jistota,že to bude rovnoměrné a taky časově rychlejší.Záleží i na barvách...
My měli známého,vymaloval 3 místnosti+chodbu a platili jsme 2.000,- udělal to za dvě odpoledne....
Tak jsem si říkala,že vrchní 2 místnosti bychom mohli zvládnou sami-zbylo nám dost šedé barvy z ložnice,ale tak se mi do toho nechce,že ho tuším zavoláme znovu.
5. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle no my to máme dražší samozřejmně. Kdyby šlo čistě o výmalbu, tak bychom to asi udělali sami (ikdyž je to 304m2 plochy...) ale máme v tom opravy a bourací práce :frowning2: a do toho už se mi moc nechce.
5. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek