• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n ty máš depku z těhotenství kolegovi přítelkyně....tak já už mám depku trojnásobnou,protože každý týden někdo ze známých příjde s tím,že čekají bejby.Jsem už taky totálně nasraná(přeju jim to,jen to říkám odlehčeně :slight_smile: a všichni neplánovaně,popřípadě i přes prášky.....co na to říct,asi moc tlačíme na pilu...
5. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@chris_n tak to ty koruny na to raději dejte...
5. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka taky bych nejraději děvčátko :wink:
A já teď taky jedu každý den aspoň 2 až 3 cigarety :angry:
5. zář 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa To je klasikaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja to delam jako @mihis - hlasim dopredu, jinak dost pochybuju, ze by si vsiml :sunglasses:
5. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa díky za info :slight_smile:
5. zář 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky otázečka.......včera byl ovu test pozitivní tak jsme se snažili, dnes je ovu test už negativni.....to může tak rychle být??? je pravda, že jsem předtím vypila přez litr kofoly a píše se tam, že se nemá moc předtím pít......a ještě jsem si ho udělala o hodinku později než včera......tak teď nevím......může to ovlivnit ??? A nebo opravdu je ovu test pozitivní jen jeden den?
5. zář 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem ještě chvíli počkala a malého ducha tam vidím, ale i tak....nebývá ovu test pozitivní více dní???
5. zář 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka já myslím,ze je pozitivni opravdu jen jeden den. Také jsem to tak měla. Je to prostě krátká doba a proto se kolikrát ani na testech neukáže silná čárka.
5. zář 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magnolie84 včera byla silná a dnes už jen dušíček....takže ovu proběhla asi včera že???
5. zář 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano včera,ale snažit se můžeš i dnes :wink:
5. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Taky myslim ze ovulace je jen jeden den, nekdy to dokonce nemusis ani trefit testem, kdyz testujes napr. rano, neukaze se ti nic, ovulace pak probehne vecer a dalsi rano mas uz zase test negativni.
5. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 hmmmmm tak můžu být vlastně ráda, že se mi to vůbec ukázalo :grinning:
5. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka LH hormon, ktery uvolnuje vajicko z vajecniku pred ovulkou velmi rychle stoupa. Po uvolneni vajicka-ovulace zase hooodne rychle mizi. Po ovulaci 'zije' vajicko cca 18 hodin pak jiz neni mozne ho oplodnit. Proto mas jeden den test silny a druhy den jiz jen ducha. Jinak LH hormon ke v moci porad (jen s ovulaci se hodne zvysuje jeho mnozstvi) :slight_smile:
5. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, každou chvíli se mám dozvědět, jestli budu tetička malé princezny nebo malého raubíře a já jsem nervní a koukám pořád na hodinky, jak kdyby to mělo být moje :slight_smile: Doufám,že jinak vše bude ok :slight_smile: .
6. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky...nějak nechápu své teploty: http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40 ... co to je??? Snad jsem neměla ovulaci v průběhu menstruace???
6. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Přesně! Taky mě už točí, jak vždy někdo ze známých přijde s tim, že čekají a že ani nechtěli :grinning:
6. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek ja tomu nerozumím :grinning:
6. zář 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek To je divné ... a nejsi nachlazená nebo jiná nemoc, nějaký zánět v těle ...
6. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, dneska ráno mě chytla nějaká žravka, mám už v sobě pytlík sýrových nití, sušený ananas a chipsy z červené řepy, to je mišmaš.. :confounded: :grinning:
@eeen tak držím palce na samé pozitivní zprávy :slight_smile:hlavně ať je všechno ok
6. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to Adélka... prý 100% a všechno v pořádku, jupí... :slight_smile:, tak a teď jí rychle pořídit malou sestřenici :grinning:
6. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 Citim se dobre a neprijde mi, ze by na me neco lezlo..ale zanet v tele bych mozna jeste nepoznala..napadlo me jeste, ze bMS mohlo byt uhnizdovani, ale to uz bych byla moc troufala ;) Pro jistotu si ale udelam zitra testik :slight_smile:
6. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek A měla jsi MS nějakou menší? No uvidíš zítra na testíku. :slight_smile:
6. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Ja tem grafum bohuzel nerozumim, takze neporadim.
@eeen Gratuluji teticko :slight_smile:
@zabzulka Dobry zacatek dne :grinning:

Konecne patek holky, vikend se blizi !!! Ja jsem nejaka unavena porad posledni dobou, to je urcite z toho kazdodenniho snazeni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
6. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen no výborně..holčička, gratulujeme! máš pravdu, chce to rozšířit rodinu, ať si má Adélka s kým hrát :sunglasses:
@lucija76 já su taky hodně utahaná, tento týden mě zmohl, hlavně psychicky, tak proto žeru..o víkendu jedeme na barák, tak tam taky bude práce, ale u ní se člověk tak nějak odreaguje
6. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Porad ve stresu z te skoly? A co maly, jak ten to zvlada?
6. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jj, nelíbí se mi ten jejich přístup, ale o tom jsem už psala..doufám, že se to zlepší..malý je z toho docela vyjukaný, ale drží se, podle mě je na tom líp než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tak hlavne ze se maly drzi! :slight_smile: Neni to pro ne lehke, hodne novych veci najednou, sedet v lavici a davat pozor, byt najednou samostatny, bude chvili trvat nez si zvyknou na novy rezim. Ale bude to dobry, uvidis :dizzy_face:
U nas to probehlo v klidu, teda mala je ted do nedele u tatinka, ale kazdy den s ni mluvim po telefonu a zda se v pohode. Tady jsou deti hodne navykle na skolni rezim uz od skolky, moc se toho pro ne nastupem do skoly nemeni.
6. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 MS jsem mela normalni, jen pred ni jsem spinila 4 dny, normalne max 2..asi si delam plane nadeje, ale cervik hlouba, kdyz vis o pripadech, ze zeny o tehotenstvi dlouho nevedely prave diky pritomnosti MS..
6. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek tak otestuj a uvidíš :slight_smile: a dej vědět! Já teda těm teplotám vůbec nerozumím, ale jak říkáš, případy jsou různé, kdy byly // i při MS :wink:
6. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis dneska jedeme do Kroměříže... tak snad si odpočineme :slight_smile:
6. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek