Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
twinkle
5. zář 2013
@chris_n ty máš depku z těhotenství kolegovi přítelkyně....tak já už mám depku trojnásobnou,protože každý týden někdo ze známých příjde s tím,že čekají bejby.Jsem už taky totálně nasraná(přeju jim to,jen to říkám odlehčeně 🙂 a všichni neplánovaně,popřípadě i přes prášky.....co na to říct,asi moc tlačíme na pilu...
twinkle
5. zář 2013
@chris_n tak to ty koruny na to raději dejte...
twinkle
5. zář 2013
@7sarlotka taky bych nejraději děvčátko 😉
A já teď taky jedu každý den aspoň 2 až 3 cigarety ]-(
lucija76
5. zář 2013
@verunkaaa To je klasikaa 😃 😃 😃 😃 Ja to delam jako @mihis - hlasim dopredu, jinak dost pochybuju, ze by si vsiml 😎
7sarlotka
5. zář 2013
@verunkaaa díky za info 🙂
7sarlotka
5. zář 2013
holky otázečka.......včera byl ovu test pozitivní tak jsme se snažili, dnes je ovu test už negativni.....to může tak rychle být??? je pravda, že jsem předtím vypila přez litr kofoly a píše se tam, že se nemá moc předtím pít......a ještě jsem si ho udělala o hodinku později než včera......tak teď nevím......může to ovlivnit ??? A nebo opravdu je ovu test pozitivní jen jeden den?
7sarlotka
5. zář 2013
no tak jsem ještě chvíli počkala a malého ducha tam vidím, ale i tak....nebývá ovu test pozitivní více dní???
magnolie84
5. zář 2013
@7sarlotka já myslím,ze je pozitivni opravdu jen jeden den. Také jsem to tak měla. Je to prostě krátká doba a proto se kolikrát ani na testech neukáže silná čárka.
7sarlotka
5. zář 2013
@magnolie84 včera byla silná a dnes už jen dušíček....takže ovu proběhla asi včera že???
magnolie84
5. zář 2013
Ano včera,ale snažit se můžeš i dnes 😉
lucija76
5. zář 2013
@7sarlotka Taky myslim ze ovulace je jen jeden den, nekdy to dokonce nemusis ani trefit testem, kdyz testujes napr. rano, neukaze se ti nic, ovulace pak probehne vecer a dalsi rano mas uz zase test negativni.
7sarlotka
5. zář 2013
@lucija76 hmmmmm tak můžu být vlastně ráda, že se mi to vůbec ukázalo 😃
danny617
5. zář 2013
@7sarlotka LH hormon, ktery uvolnuje vajicko z vajecniku pred ovulkou velmi rychle stoupa. Po uvolneni vajicka-ovulace zase hooodne rychle mizi. Po ovulaci 'zije' vajicko cca 18 hodin pak jiz neni mozne ho oplodnit. Proto mas jeden den test silny a druhy den jiz jen ducha. Jinak LH hormon ke v moci porad (jen s ovulaci se hodne zvysuje jeho mnozstvi) 🙂
eeen
6. zář 2013
Holky, každou chvíli se mám dozvědět, jestli budu tetička malé princezny nebo malého raubíře a já jsem nervní a koukám pořád na hodinky, jak kdyby to mělo být moje 🙂 Doufám,že jinak vše bude ok 🙂 .
pepetousek
6. zář 2013
Holky...nějak nechápu své teploty: http://www.fertilityfriend.com/home/46ae40 ... co to je??? Snad jsem neměla ovulaci v průběhu menstruace???
verunkaaa
6. zář 2013
@twinkle Přesně! Taky mě už točí, jak vždy někdo ze známých přijde s tim, že čekají a že ani nechtěli 😃
chris_n
6. zář 2013
@pepetousek ja tomu nerozumím 😃
danny617
6. zář 2013
@pepetousek To je divné ... a nejsi nachlazená nebo jiná nemoc, nějaký zánět v těle ...
zabzulka
6. zář 2013
dobré ránko holky, dneska ráno mě chytla nějaká žravka, mám už v sobě pytlík sýrových nití, sušený ananas a chipsy z červené řepy, to je mišmaš.. :-S 😃
@eeen tak držím palce na samé pozitivní zprávy 🙂hlavně ať je všechno ok
eeen
6. zář 2013
Tak je to Adélka... prý 100% a všechno v pořádku, jupí... 🙂, tak a teď jí rychle pořídit malou sestřenici 😃
pepetousek
6. zář 2013
@danny617 Citim se dobre a neprijde mi, ze by na me neco lezlo..ale zanet v tele bych mozna jeste nepoznala..napadlo me jeste, ze bMS mohlo byt uhnizdovani, ale to uz bych byla moc troufala 😉 Pro jistotu si ale udelam zitra testik 🙂
danny617
6. zář 2013
@pepetousek A měla jsi MS nějakou menší? No uvidíš zítra na testíku. 🙂
lucija76
6. zář 2013
@pepetousek Ja tem grafum bohuzel nerozumim, takze neporadim.
@eeen Gratuluji teticko 🙂
@zabzulka Dobry zacatek dne 😃

Konecne patek holky, vikend se blizi !!! Ja jsem nejaka unavena porad posledni dobou, to je urcite z toho kazdodenniho snazeni 😃 :-p 🙂
zabzulka
6. zář 2013
@eeen no výborně..holčička, gratulujeme! máš pravdu, chce to rozšířit rodinu, ať si má Adélka s kým hrát 😎
@lucija76 já su taky hodně utahaná, tento týden mě zmohl, hlavně psychicky, tak proto žeru..o víkendu jedeme na barák, tak tam taky bude práce, ale u ní se člověk tak nějak odreaguje
lucija76
6. zář 2013
@zabzulka Porad ve stresu z te skoly? A co maly, jak ten to zvlada?
zabzulka
6. zář 2013
@lucija76 jj, nelíbí se mi ten jejich přístup, ale o tom jsem už psala..doufám, že se to zlepší..malý je z toho docela vyjukaný, ale drží se, podle mě je na tom líp než já :-p 😎
lucija76
6. zář 2013
@zabzulka Tak hlavne ze se maly drzi! 🙂 Neni to pro ne lehke, hodne novych veci najednou, sedet v lavici a davat pozor, byt najednou samostatny, bude chvili trvat nez si zvyknou na novy rezim. Ale bude to dobry, uvidis x-)
U nas to probehlo v klidu, teda mala je ted do nedele u tatinka, ale kazdy den s ni mluvim po telefonu a zda se v pohode. Tady jsou deti hodne navykle na skolni rezim uz od skolky, moc se toho pro ne nastupem do skoly nemeni.
pepetousek
6. zář 2013
@danny617 MS jsem mela normalni, jen pred ni jsem spinila 4 dny, normalne max 2..asi si delam plane nadeje, ale cervik hlouba, kdyz vis o pripadech, ze zeny o tehotenstvi dlouho nevedely prave diky pritomnosti MS..
mihis
6. zář 2013
@pepetousek tak otestuj a uvidíš 🙂 a dej vědět! Já teda těm teplotám vůbec nerozumím, ale jak říkáš, případy jsou různé, kdy byly // i při MS 😉
chris_n
6. zář 2013
@mihis dneska jedeme do Kroměříže... tak snad si odpočineme 🙂