• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n My jdeme zítra na mega oslavu padesátin, tak asi bude náročný víkend.. :slight_smile: ale ovulace by naštěstí měla být až od pondělka :grinning:
6. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucija76 díky Luci, to máte dobré, u nás je to změna jak hrom :slight_smile:
já su dneska tak utahaná, bez nálady, nic se mi nechce :unamused: už se těším až vypadnem z města..udělám si veget, upeču chle ba, doufám, že stihnem aspoň na kolo
6. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víííkend :slight_smile: Huráááá :slight_smile:
6. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja jdu dneska vecer ven s kamoskama, damska jizda, uz se tesim :slight_smile: Zitra mame s drahym nejake nakupy a zarizovani, a v nedeli se mi vrati moje male zlaticko, to se tesim nejvic :dizzy_face:
Tak pekny vikend vsem!!! A poradne se snazte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Tak to dnes nepřežeň a zítra si užijte nákupy :slight_smile: a taky se mezitím ještě stihněte snažit :wink:
6. zář 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @danny617 @chris_n @lucija76 Holky, tak sněhobílo, po // ani památky, ale teplota pořád nahoře - 36,94!!! :frowning2: Citím se dobře, takže mi nepřijde, že by to byla nějaká viróza..bojím se, jestli mi to pití kontryhelového čaje neposunulo ovulaci do menstruačních dnů? Ale pila jsem ho asi jen 4 dny, to by přece nemohlo mít takový rychlý vliv? Mám ho pít dál?
7. zář 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek A odkdy ten čaj piješ? Má se pít od 1 dne cyklu jen 14 dní.. a myslím, že na ovulaci nemá vliv. Je to na prd, že snažení nemusí vyjít i když ovulaci trefíš :-/ A kolikátý jsi den cyklu?
7. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jsem 6DC a piju ho od 2DC..ovulaci mivam vetsinou 11-16DC, ale ted ty teploty mam strasne vysoke, takove jsou me poovulacni, tak jsem z toho jelen ;) je to proste veda to snazeni :grinning: Jsem si prave rikala, ze ta ma MS bylo treba uhnizdovani, teploty by odpovidaly, klesla jen v den dostani MS, pak sla zase nahoru..ale tehu test mou myslenku nepodporil..
7. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no teplotám nerozumím, ale test by ti v tuhle dobu // ukázal určitě... Tak ti asi neporadím :-/ možná stres? Nebo tak něco?
7. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek
@pepetousek četla jsem tady, že někomu ten kotryhel uplně rozházel cyklus. Resp. zkrátil cyklus, ale zničil MS...
7. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co si myslíte o takových fotkách? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katka146/album/matysek-06-09-2013-ib5qkb/15914495/ mě prostě přijde, že to sem nepatří...
7. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Mne uzivani bylinek taky zmenilo teplotu. Pockej si, treba to ted budou tve nizke teploty a po ovu se Ti to zvysi jeste vice. :wink:
7. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n uz to je smazane, co tam bylo?
7. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa nahata ve sprse při porodu. stoadmini.pnuli to
7. zář 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa Zvysily se ti teploty?
@chris_n Ja ho pila 4 dny, ze by az takovy fofr? Dneska jsem si nedala, tak jsem zvedava na zitrejsi teplotu, vzdyt to jsou ale bylinky, mely by pomoci! To by me nastvalo, kdybych si rozhodila cyklus, mela jsem ho pravidelny..
7. zář 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek spis se mi upravily, predovulacni mam 36,7-36,9 a po OVU 37,1-37,2. Jestli jsi dnes 7DC tak podle me zbytecne plasis.. Vubec to neznamena, ze OVU neprijde. Jak dlouho si cykly meris? A pokud si brala HA, kdy si vysadila? :slight_smile:
8. zář 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, doufám, že si užíváte víkend jaksepatří..my jsme na baráku, takže práce, ale je nádherně, máme se fajn.včera jsem našla plno hřibů, mňam..jinak k tématu..dnes mi muž oznámil, že pracovně bude příští týden pryč, takže za sebe jsem ve snažení tento měsíc out :angry: jestli mě neosvítí duch svatý nebo si nezajdu k sousedovi :sunglasses: tak na konci září žádné překvápko nebude :grinning:
8. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkaaa Tak to jo, ja mela poovulacni jako ty ted predovulacni..tak to by odpovidalo tem mym zmenam ted, moc dekuji :slight_smile: Merim ted treti cyklus, vysazenou HA mam rok..
8. zář 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka :D tak to jsme na tom stejně-já bych taky měla zajít k souesedovi-akorát,že my tu máme samé důchodce... :grinning:

Jinak jsem se konečeně odhodlala jít k zubařce-říkala jsem si ať mám všechno O.K. než otěhotním(bez umrtvení si nenechám vrtat ani malý kaz) a zítra hned jdu na opravu tří zubů :angry: a pak mám ještě další tři kazy....tak aspoň budu nachystaná a nebudu to muset prožívat v těhotenství...

Užívejte si víkend-my tu máme krááásně :sunglasses:
8. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek Taky piju kontryhel druhý cyklus a teď najednou 8. a 9.DC mám jakoby plodný hlen (ale je ho méně) .... divné. Jinak bolesti nic, které normálně mám... A OVU mám pravidelně tak 15-18DC. Nějak nechápu. Zkusím asi udělat OVU test ... Je ni dovné, že by bylinky, takto posunuli OVU ... mylslela jsem, že spíše působí na sliznici v děloze. OVU ovlivňují hormony a že by na ty měl "nějaký" kontryhel účinek?
8. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Ja merim 3 cyklus, ale caj piju az ted, od toho tretiho cyklu..prvni cyklus jsem OVU mela 16DC, druhy cyklus 11DC, bez bylinek..caj by mel asi ovlivnovat jen sliznici (v zavislosti na tom upravit delku cyklu) a max teploty..doufam ;)
8. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já neměřím, tak teploty nevím. Dělám, ale OVU testy, tak od 11 DC. Ale chtěla jsem taky nějak upravit cyklus, aby ovu byla třeba ten 14-15DC. No uvidíme...
Jina testy dělám asi od února (docela mne to baví sledovat :slight_smile:).
8. zář 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Me to taky bavi sledovat, jak ty teploty, tak i ovu testy ;) a o to vic me stve, ze to nevychazi, kdyz mam ovulku "podchycenou" :(
8. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jaký byl víkend? My jsme se včera "parádně" zřídili na oslavě a teď si lížem rány :grinning: Budu ráda, když ten můj chlap přežije ve zdraví fotbalový zápas, který ho za hodinu čeká.. A snad se mi povede dát dokupy, ať můžu jít fandit, když je tam tak krásně :slight_smile:
8. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek To jsme na tom stejně :slight_smile: Dneska jsem viděla krásný vánoční bodýčko, už chci taky nakupovat :grinning:
8. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jo je to zajímavé vědět jak to funguje......mě vyšly pozitivní testy 13DC a 14DC jen malinko, a plodný hlen až dnes 17 DC.... tak taky nevím....... :frowning2: teplotu zatím neměřím
8. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě mě tak napadá, v těhotenství se také objevují pak hleny?
8. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, tak jsme zpět z moravy (opět :grinning:) a zítra na byt montovat objímky a žárovky a drhnout kuchyň... fuuuj
8. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek http://www.modrykonik.cz/fotoblog/martaskaaa/ druhá zpráva odshora, je to otom čaji
8. zář 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem nas.... dneska se mi z ničeho nic vyrazil opar. Takže fakt super konec týdne :frowning2:
8. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek