• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Ahoj holky, to je v pytli ze jsou ty vikendy tak kratke :confounded: :slight_smile:

@chris_n Tu fotku ve sprse jsem vcera videla, celkem nechapu, ze maji nekteri lidi potrebu se takhle vystavovat... Mne osobne by ani nenapadlo nechat se fotit ve sprse, natoz to pak nekde verejne ukazovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale at si kazdy dela co chce :wink:
8. zář 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n ale pak to budeš mít kráááásné :slight_smile: jak bylo na moravě? :slight_smile: a ten opar se mi udělal před 14 dny, ještě teď mám strup, to je tím počasím - ráno kosa, odpoledne horko, večer kosa...
9. zář 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 To jsou teda pekelně krátké, ale teď mi to nějak nevadí protože mi mají dnes začít plodné dny, tak snad.. Pro jistotu nebudeme se snažením zahálet :grinning:
9. zář 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno všem...tak zas pondělí, to je hrůza :angry: :unamused: :frowning2:
9. zář 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n On ten čaj by ti měl posilovat sliznici a možná díky tomu dochází právě ke zkrácení cyklů a tím pádem i k posunu ovu..tak uvidím, já měla cyklus 28, tak jestli se mi zkrátí ;)
9. zář 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Tak začni měřit, je to fakt zajímavé sledovat, jak se pohybují tvé teploty..navíc ovu si aspoň potvrdíš :slight_smile: Já hlen nesleduju, ale zkusím tento cyklus začít..spoléhám se zatím jen na ovu testy a BT mi ovulku potvrzuje..

@verunkaaa Já dokonce už nějaká bodýčka mám! ;) Ale ty jsem dostala loni v říjnu od kamarádky k narozeninám..
9. zář 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak dneska jsem 25DC a byla jsem nedockava a dělala test. Ono i kvůli kožní, kam jdu ve středu, protože pokud bych byla tehu, tak bude muset volit jinou léčbu. No a nic... Takže ani tenhle měsíc nic a budeme se moct začít těšit na čtvrtý cyklus snažení.
9. zář 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já bych s testem ještě počkala, hlavně když nevíš, kdy je přesně ovulace,... Zkus raději i ve středu otestovat než půjdeš k DR..
9. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis uvidím no. Ale moc na to nesázím. Asi spíš holt zase nic... koupilla jsem si ovu testy na příští měsíc, tak se uvidí.
9. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, tak tento týden by to mělo vypuknout co? teda u mnoha z nás tady, co máme podobný cyklus..jak už jsem psala, já se zdržuji hlasování :grinning: tento měsíc budu asi jen fandit :slight_smile:
9. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n sice psala, že vám to tenhle měsíc moc nevycházelo, ale jeden nikdy neví.. Pro jistotku ještě testni ve středu nebo v den kdy to máš dostat. Už nad těma ovu testama začínám taky přemýšlet... Dnes by mi mi měly začínat plodné dny, ale žádný plodný hlen nic.. :-/ No uvidíme. tenhle měsíc to tak nechám a na příští objednám
9. zář 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ahoj :slight_smile: jo mělo, ale jak jsem psala už chris, zatím žádný plodný hlen, ani bolest v podbříšku, nic.. Tak uvidíme :-/
9. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mě trochu pobolívá břicho, ale je mi to naprd :sunglasses: každopádně s tím hlenem jsem na vážkách, nikdy jsem si ničeho takového u sebe nevšimla..taky uvažuju, že od příštího měsíce začnu testovat ovulaci, jen pro info jak na tom vlastně jsem, bo vůbec nevím
9. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja koupila v maxovi, tka uvidím. já žádný hlen a tak nepoznám
9. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka
@chris_n Já jsem měla krásný plodný hlen v červenci, to byl první měsíc bez HA, srpen už byl slabší, tak uvidíme teď, ale ty ovu testy na příští měsíc asi taky zkusím, ať mám jistotu.. Jo a vždycky mě ještě bolí na jednom nebo druhém vaječníku. Ale to může být taky úplně něco jiného než ovulace..
9. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mě přišlo jen ten první měsíc po vysazení, že jsem ovu cítila. Od tý doby nic
9. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no, já su v tomhle úplný ignorant..malý se tenkrát povedl přes HA kvůli jedné střevní chřipce, tak jsem ani neměla možnost něco takového řešit..pak jsem dlouhou dobu měla Mirenu a teď jsem od února "navolno" :slight_smile:
9. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to si ty testy určitě kup, ať máš aspoň jistotu kdy probíhá a jestli vůbec... Já už taky začínám mít podezření, že ty bolesti jsou od něčeho jiného a já si to jen spojuju s ovu.
@zabzulka když to neplánuješ, tak je to raz dva, a když se snažíš, tak nic, to je nefér :-/ :slight_smile:
9. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Potvrzuju tuto teorii, fakt na tom neco je, ze kdyz se snazis tak to trva a kdyz ne, jde to uplne samo. Ja jsem taky poprve otehotnela na prvni pokus po vysazeni prasku a to jsme se ten mesic stehovali, meli 14 dni navstevu v pidi byte, bylo hodne prace a ja nevim co vsechno, takze jsme to delali vsehovsudy asi 2x za cely mesic, jednou na zacatku a jednou na konci... takze fakt ne v plodnem obdobi.
Na druhou stranu ted uz neberu prasky pres 4 mesice, neflakame to, hlidam si ovulaci a kde nic tu nic. Ale jako doufam, ze kdo si pocka, ten se docka :slight_smile:

Jinak pekny zacatek tydne vsem!!!
9. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jj, máš pravdu, stačí mírný fičák, nemyslíš na to a je hotovo..
já to beru zase tak, že jsme o 7 let starší, já měla před čtyřmi lety ještě laparoskopickou operaci, tak jen se modlím ať to nakonec klapne
9. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 máš recht... my to teď máme ještě nějaké nahnuté v práci, protože je málo studentů, takže mě by to teď bodlo hodně, aspoň by nemuseli nikoho propouštět, kdybych šla na mateřskou, ale asi právě proto se nám nedaří :slight_smile: Ty budeš mít taky teď někdy plodné dny ne?? A co nákupy, jak proběhly? A dámská jízda v pátek? Užila sis to pořádně? :slight_smile:
9. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Určitě jo, počkej až změníte vzduch, tak to půjde samo, věk nevěk, operace neoperace :grinning:
9. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babky plkalky, tak jsem si Vás pročetla, celkem nic nového co.D Všem přeju plodné snažilkování at máte brzy ty dvě čárenky a my v pátek na kontrolu zda bije srdíčko a je vše v pořádku, šíleně se těším, ale i bojím zároven.
9. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jenyska4 Neboj, všechno bude určitě super :slight_smile:
9. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis zlato myslím na Vás a těším se jak písneš, že se zadařilo :dizzy_face:
9. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 kéž by, no uvidíme, už mi začal výtok, ale takový ten bílý, po tom hustém táhlém plodném ani stopa.. a píchá mě vlevo na vaječníku, tak pro jistotu na to hned hupnem, jak dorazíme z práce :grinning:
9. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Udělej test za dva dny, mám pocit, že jsi těhu, nevím proč, ale mám :wink:
9. zář 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis já táhlý neměla ani náhodou, jen bílý...když jsem otěhotněla tak jsem to poznala hned, dle čípku a hlenu. Jestli si pamatujete měla jsem jeden den bolení v krku a opar jak mě po zahnízdění klesla imunita...
9. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Je pravda, ze jsem o 7 let starsi.... ale zase chlapa mam tentokrat o hodne mladsiho tak by se to melo vykompenzovat ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem nikdy zadny gynekol. problem nemela, a doktorka me minule ani neprohlidla, jen rekla at prijdu, kdyz nam to tak 6-8 mesicu nepujde. Tak zatim jen spoleham, ze jeste vsechno funguje jak ma.

@mihis Damska jizda super, dlouho jsem se tak nenasmala!! Akorat jeden nedostatek, to ze ja jsem musela jet autem :grinning: Tady je povoleno ridit s 0,5 promile, takze sklenicku jsem si dala, a pak uz cely vecer jen nealko, no aspon mi rano nebylo blbe. A ty co po akci, uz je ti lip??? :slight_smile:
Nakupy nuda, vybirali jsme podlahu a barvy do bytu, ktery pritel pronajima, bude odchazet najemnik, tak nez se to znova pronajme, bude se tam delat par uprav. Mne normalne zarizovani dost bavi, ale tohle je do bytu, ve kterem nikdy bydlet nebudeme. Pak velky nakup potravin, to me taky strasne nebavi a nejhorsi je to v sobotu, kdyz je vsude plno lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jo, jsem ted 10DC ale snazime se prubezne tento mesic a docela pravidelne, takze uvidime :slight_smile: i to cervene vino jsem zacala pit :grinning:

Ty hleny ja vubec nepoznam :sweat_smile:
9. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek