• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jenyska4 Ty jsi dobra jasnovidka :grinning: to jsem na chris_n zvedava :slight_smile: A jak je jinak? Mas uz nejake tehu nevolnosti nebo neco?
9. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucija76 nevím jestli jasnovidka, ale někdy se mě to stává:D ale třeba se pletu....je mě na zvracení jakoby pořád, ale zatím se držímm, nezvracím:D akorát teda budu mít solidní váhu, jsem prase obecné, dneska na snídani, chleba se šunkou a zeleninou, pak nektarinka, řez, který jsem upekla a už mám hlad znovu :unamused: vytáhla jsem si žehlení a gruntuju byt jinak bych se holky asi s takovou neunesla
9. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucija76 Luci, to jsi řekla hezky, ano, to by se mohlo "vykompenzovat" :slight_smile: já mám muže teda stejného, teď v srpnu jsme slavili jeho čtyřicítku. někdy mě napadá, jestli to už není hodně pozdě, ale my jsme stále duchem teenageři :sunglasses:
@jenyska4 držíme palce..hlavně ať je to v pohodě a ta holčička
9. zář 2013 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 juu mě šíleně baví zařizovat...a v nákupech jídla se ted vyžívám, už raději posílám tatku, já ted ujíždím na nektarinkách a na ovoci vubec, které jsem nikdy moc nemusela, ale jiné chutě tedy zatím nemám..
9. zář 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka holčička nevím, tatka bez nápadu a při mém štěstí, ale hlavně at je to zdravé dyt to znáš je to nejvíc. Klidně at je to chlapeček, už pro něj mám nádherné jméno. Ale moc děkujeme, holky musím jít žehlit at tatka nebrble, že jsem se tu sekla
9. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 Jo já už jsem v pohodě, včera jsem šla spát v 20:30 a dnes už jsem v pohodě, akorát jak je hnusný počasí a lije jak z konve, tak se mi nechce nic dělat :grinning: Ale taky jsem se pobavila, jednou za čas je to potřeba :slight_smile:
My se tento mesic taky snazime pravidelne, tak by to mohlo mít výsledek, doufám, že nás to teď, když mi teda teoreticky začínají plodné dny, nepřestane bavit, to by byl pech :grinning:
@jenyska4 já mám teď taky bílý, asi dvě hoďky zpátky to začalo, měla jsem pocit, že jsem si cvrnkla :grinning: opar jsem měla minulý měsíc, tak snad teď budu mítr pokoj :slight_smile:
9. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 a jaké máte vybraná jména pro prcka?
9. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis U nas je taky dneska tak hnusne venku, tma, dest, uplne se mi rano ani nechtelo vyjit z domu :confounded: az ted se to tam zacina trochu vyjasnovat... snad uz neni konec leta.
@zabzulka To si nemyslim, ze je pozde. Zvlast u chlapu ten vek vubec nehraje roli :wink: Prave ze to zalezi na tom, jak se kdo citi a jak se chova, nekdo uz je v 25 jak duchodce, a nekdo ve 40 na to vubec nevypada. A co maly, chtel by bratricka, sestricku?
9. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 No prý jo, o víkendu už by mělo být jen 15 stupňů :-/ ale zase určitě přibude těhotných, co jiného v takovém počasí dělat, než trávit volný čas v posteli a válet se :grinning:
9. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucija76 je mu to úplně fuk, on je takový malý ignorant :slight_smile: navíc bratra i sestru už má (nevlastní) není sám :slight_smile: každopádně se nedávno vyjádřil o sestřičce, tak uvidíme

@mihis máš pravdu, nejlépe strávený čas v tomhle počasí je zahnízdit v posteli..já su srpnové dítě, můj muž taky, brácha a hodně lidí v mém okolí, jde vidět jak se dlouhé (pod)zimní večery trávily
9. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka už se těším až je tak začneme trávit taky... Už jen čekám až mužík přijde z práce :grinning: škoda že nás čeká návštěva tchýně, snad to bude rychlé :confused:
9. zář 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Já si v tomto počasí teď libuju-strašně mi vyhovuje :wink: Navíc tím,že má muž novou práci a jezdí domů později,tak mám spostu času pro sebe,pro pesana a taky klid na úklid :D Tak si pustím nějaký film,nebo přečtu knížk-prostě pohodička.

Já bych si tak přála aby nám to tento měsíc už klaplo-to by se i rodilo v dobrý měsíc-ještě by nebyl hic a navíc by nám to vyšlo na ty Vánoce(jako oznámit přírustek)...a kdyby to byla holka....aaach :slight_smile:

Jinak mám ještě jedno jméno které se mi zalíbilo a sice Laura....co vy na to-líbí/nelíbí?
9. zář 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A jesště Kryštof je jedním z favoritů :slight_smile:
9. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle naprosto souhlasím, nenosily bysme bříško (spíš břicho :grinning: ) v létě, a měly bysme skvělý dárek pro rodinu na Vánoce... No tak uvidíme :slight_smile: Ale nedokážu si představit těhotenskou únavu, když už teď jsem jak medvědice a prospala bych den i noc :slight_smile: Laura mi přijde takové tvrdé, ale já obecně moc nemusím jména s "r".. teda asi kromě klárky, ale tu máme v rodině, takže nic
9. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@twinkle Ale ty jsi na ty "erka" trošku zatížená koukám :grinning:
9. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis :grinning: to né,máme ještě Matyáše a Ellu -teda vlastně já mám vybraná tato jména...jestli projdou je otázka...
Ale asi jo,myslím,že až budu mít pupek,tak mi projde všechno.... :wink:
9. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n co je to n atom beremku? :dizzy_face:
9. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle Taky mám takový pocit, že devět měsíců s bříškem si budu vydupávat i to, čeho bude manžel dalších deset let litovat :grinning: a matyášek a ella jsou krásná jména, za mě mají bod :slight_smile:
9. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis a vůbec,co tady nevysedáváš když je ovulace :grinning:
9. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis jj,já ho upozorňuju od začátku,že to bude hodně náročné to moje těhulkování...A nechci ani pomyslet kolik asi utratíme za jídlo v tomto období :grinning:
9. zář 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle joooo manžel tady pospává vedle mě :slight_smile: taky si myslím, že to bude náročné, hlavně na psychiku :slight_smile: ale oni to pro nás všechno absolvují rádi, neboj :grinning:
@chris_n no co to je na tom beremku? :slight_smile: to ti jako nějaká kráva něco psala či co???
9. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 cítila jsi na sobě nějaké změny při tom zahnízdění....???
9. zář 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já dnes 18 DC.Ovulka za mnou podle testu...stihli jsme to při pozitivních testech 2 krát a teď se mi v takovém počasí chce akorát spát....navíc chlap si koupil nový mobil, tak si myslím, že v nejbližších dnech už snažení nebude :grinning:
9. zář 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@7sarlotka ano....asi pátý den, bolest v krku, opar, unava, pak jsem nemohla v noci vubec spát,byli jsme se ségrou na víkendovém pobytu a já nemohla spát měla jsem energi pro dva...,začaly mě bolet šíleně prsa, nafouklý podbříšek, byla jsem fakt fest nafouklá, no a nějak jsem to prostě tušila, nějvětší změny na čípku pokud sleduješ a na hlenu, bylo ho moc a byl lepkavý už asi třetí den po ovulce.
9. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka s tím mobilem si mě pobavila, u nás doma je zas na programu novej tablet a též ho nedá z ruky:grinning:
9. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj, tak jsem se sem konecne taky dostala a procetla vse :slight_smile:. Dnes 10 DC, tak by jsme meli pomalu zacit intenzivneji se snazit. Snad nam to Fila dovoli :slight_smile:. Ma nejake mamankovske obdobi, tak je hu vsude plno...
U nas zase ted u chlapa vede vybirani noveho auta a tak sedi u netu a porad neco vybira a porovnava... Takze taky nebude jednoduche ho k necemu 'dokopat'. :slight_smile:.
9. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak se nad těma příspěvkama srdečně bavím holky a úplně vás chápu, my jsme před 14 dnama kupovali nové auto a měsíc předtím jsem na pc dostala jen když byl manžel v práci :grinning:
9. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis JJ, kdybych nemela mobila, nevim, co je net... Kdyz uz si jedno auto vybere a i necha nacenit, tak prijde na to, ze je vlastne male a cele znova...jsem zvedava u ceho skoncime...asi u dodavky... Jestli neco brzy nekoupime, tak si asi mohu nechat o druhem potomkovi zdat... :slight_smile:.
9. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 :grinning: no my jsme zustali u petimistneho, ale stalo me to hodne sil, abysme nemeli 7mi mistnou dodavku, takze opravdu chapu a nezavidim... :grinning: Tak hlavne at rychle vybere a at se ti mezitim i trosku venuje :wink:
9. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis my jedeme na vinobraní, nestraš!
9. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek