• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n s čím nemám strašit?
9. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis mě neee, ale mojim kamarádkám jo.
9. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis s tím počasím :grinning:
9. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 ha, opar mám taky :grinning: a ráno jsem si připadala, jak kdyby na mě něco lezlo.
9. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n no já bych byla pro, ab bylo hezky, ale zatím to nevypadá :frowning2: takže oslabená imunita jooo? To zní zajímavě a pozitivně :wink:
9. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis U nas taky uz 'lita' neco sedmimistneho ... A uz jsem zaslechla i neco o uzitkovem voze ... No comment ... je pravda, ze vyprava i s jednim ditetem je jak stehovani narodu, ale tohle snad ne. :slight_smile:.
9. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no tak to u nás nehrozí. I s příchodem prcka jednou budeme mít stále náš sprotovní vůz :angry: :angry:
9. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 takze hlen je v tehotenstvi porad ???
9. zář 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Vy máte alespoň jedno dítě, my jsme dva a máme psa.. :slight_smile: To by vážně vypadalo vtipně, kdybysme si jezdili v sedmimístném autě :grinning: Nevím, co ty chlapy na těch dodávkách tak láká..
@chris_n co máte za autíčko?
10. zář 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka ty mě napínáš.. :slight_smile: nějaké příznaky??
10. zář 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis alfa romeo 156. a mame comi jen diky me. mazel chtel kupovat alfu romeo gt, coz je 3 dverak :angry:

jinakak musim roct holky, ze ten muj opar je fak jinej, nez obvykle (klep klep, at to nezakriknu). vetsinou k i to natece az hruza, tentokrat se udelal jeden celkem maly puchyrek a neroste.
10. zář 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A kdy to máš dostat?
10. zář 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Jj, v tehu muze byt husty bily hlen. Uzavira hrdlo cipku, kvuli pripadne infekci. Nekdo ho ma vice a nekdo mene.

@mihis Tak psa mame taky :slight_smile:. Uvidime, kde nakonec skoncime. Musim rici cim mensi dite tim je potreba vetsi kufr...divna umera :grinning:.

@chris_n Tak pokud mate combika, tak je to dobre. S tim tridverakem a kocarem nevim nevim :slight_smile:.
To jsem tedy na tebe zvedava? Kdy budes zkouset test?
10. zář 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 My jsme teď jeli na jednu noc na chatu a kufr auta vypadal, jak kdyby jelo pět lidí na týden k moři :grinning: asi se pak budeme muset uskromnit, abysme vůbec mohli vozit kočár ... :slight_smile:
10. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Ty bláho, to vypadá dost dobře,že by se zadařilo :slight_smile:. To by bylo super :wink: . Příznaky by byli...jen nic nezakřiknout? Kdy čekáš MS? Budeš dělat test? Já teprv 8DC a tenhle měsíc se určo nezadaří...manžel bude doma jen 9-11DC a pak až dlouho... :frowning2: , to se pak člověk může stavět na hlavu a nic...
10. zář 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen tak to taky není špatný 9 - 11 DC ne? Ty malé mršky vydrží nějaký den a ovulku by měla být kolem 14 dne ne? Nevěš hlavu :wink:
10. zář 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se snažíme od května a nic, zkoušíme různé další věci - ovu testy - kazety i donna test a nic. Zatím jsem teda neměla nikdy ani pozitivní ovu test :frowning2: . Budu se objednávat k doktorovi, aby mi aspoň zjistil, zda ovuluju.... Brala jsem HA bez vysazení 13 let a vysazeno mám teprve pátý měsíc, tak uvidíme :unamused:
10. zář 2013 v 08:07  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak ono to je spíš 10DC, 11DC zas odjíždí a to brzo ráno...já vlastně pořádně nevim, kdy mam ovu, minulý měsíc jsem to nijak nevypozorovala, tak uvidíme tento...Jsem teprv první měsíc bez HA...no a první MS bez ní byla docela divná...úterý-jsem si myslela,že to začlo ale nakonec z toho bylo jen špinění, středa -vůbec nic, čtvrtek-silnější i trochu bolesti,ale na to na jaké jsem normálně zvyklá to byla krása :slight_smile:, no pátek spíš zas špinění a sobota,neděla -lehounké špinění...Neříkám,že by mi to tak nevyhovovalo, hlavně bez těch bolestí je to super, nemusela jsem si brát každý den růžového přítele :grinning:
10. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, dnes jsem se nemohla vyhrabat z postele, nakonec mi muž odjíždí až dnes, tak jsme něco spáchali, ale nevím nevím.. tak jsme sami doma, s prckem jsme se domluvili, že bude spát se mnou, tak je natěšený.. :slight_smile:
s tím autem, my máme Citroen Berlingo a je to super, vleze do toho milion věcí, pro rodinu ideální

@chris_n tak uvidíme jak to s Tebou dopadne, držím palce ať pozitivně :slight_smile:
10. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis pokud to vezmu po 28 dnech, tak v pátek. Pokud to vezmu jako minulý měsíc po 26, tak zítra
10. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 první jsem zkoušela včera (ale nic :frowning2:) Do toho manžel včera mi tuká na bricho a poslouchá.. a říká: "je tam někdo? Děje se tam něco?". NO jako jsem z toho dost na prášky ted.
10. zář 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twinkle s jídlem v těhotenství je to fakt masakr, ale ještě horší při kojení.. v těhotenství jsem MUSELA mít denně dva půlkilové jogurty, nejlépe Hollandia :grinning: a tuňáka ..dost mi to vlezlo do peněz ..malý je ale fakt pevný, silný kluk, takže se z těch bílkovin a vápníku dobře vyvinul :slight_smile: a při kojení můj muž nestačil vozit z makra krabice čokolád..vždycky si naoko stěžoval, že všude píšou, že kojení je zadarmo, ale nikdo nevidí jak musí živit matku :grinning:
10. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zabzulka miluju tunáka... musím zajet do makra :grinning:
10. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Ja zas v tehotenstvi cukety a rajcata, ale nekolik kilo denne, hruza :wink: zajimave je, ze Lea tuhle zeleninu nesnasi, asi jsem ji predavkovala, kdyz byla jeste v brise :slight_smile: A pri kojeni presne jak ty, kazdy den obrovskou cokoladu...
10. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka já ho pořád mám a moje kamardáky také, chrání mimi před bakteriemi
10. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tim autem pritel taky blbne, ze az otehotnim, bude ho muset vymenit, on ma teda taky tridveraka, ale zase ja mam velke auto, tak mu rikam ze neni treba plasit.
10. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to by mohlo být taky znamení :grinning:

@lucija76 vidím, že jsme obě jedly v nadměrném množství určitá jídla..normálně zeleninu miluju, ale v těhotenství jsem ji nejedla..a čokošku to jooo..i přes ten obrovský energetický příjem jsem měla dva měsíce po porodu 47 kg, normálně jsem na 53-54 kg
10. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n kdy to máš dostat?
10. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Teda to vypada zajimave, budes zitra testovat, nebo to vydrzis? Budeme ti tady hromadne drzet palce :dizzy_face:
10. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka jj, jenyska má pravdu, na začátku těhotenství jsem měla taky takový hustý výtok
10. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek