• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka Ja jsem pri tech cokoladach a kojeni taky zaroven hubla, je pravda ze kojeni je zahul. Jakmile jsem prestala kojit, prestala jsem i hubnout !! Ale teda ja pribrala v tehu 33kg, takze jsem i pres veskere snahy nezhubla vsechno, nejakych 8-10kg nahore mi zustalo pak.
10. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 už jsem to psala výše. Pokud budu mít cyklus jako minule, tka zítra. Pokud bude cyklus 28 dní cca tak v pátek
10. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 musím, kvůli doktorce. Ale pokud to neukáže, tak jí stejně musím říct, aby vymyslela léčbu, která by případné těhotenství neovlivnovala.
10. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jj, kojení je fakt záhul..já pak po 8 měsících musela přestat, pořád jsem hubla,minimum jsem měla 45 kilo, i když jsem jedla jak dva chlapi :sunglasses: malý v půl roce 9,5 kila, vysmátý a já bez železa, unavená, tak jsem to pak stopla
a pomalu zas nabírala :grinning:
10. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Aha :grinning: No ja tentokrat hodlam kojit tak dlouho, nez zhubnu vsechno co naberu plus jeste tech 10kg co mi zustalo z prvniho tehotenstvi a co sebou taham uz 6,5 roku :slight_smile:)))
10. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n aha já to asi přehlédla...
10. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to je výborný plán, pak budeš šlank :grinning:
10. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky…nepříjemná novinka po ránu..před cca 2 týdny jsem měla klíště, udělal se mi tam flek, dneska jsem byla u lékaře a s největší pravděpodobností mám boreliózu :( Takže jsem vyfasovala antibiotika na 4 týdny!!! Snaženíčko musí počkat :rolling_eyes:
10. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek To mas teda smulu :frowning2: Ale jeste ze jsi na to prisla a dosla si k doktorovi.
10. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek o jéje, chudáčku, to je blbé :( každopádně je dobře, že jsi to podchytila na samém začátku..dober ATB, podpoř se probiotiky, dej se dohromady..hlavně pak tak za dva, tři měsíce je dobré ještě opakovat krevní testy, jestli jsi "čistá"
10. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jak říká lucija, hromadně držíme palce :slight_smile: a já jsem asi víc natěšená, než když jsem sama čekala, až budu testovat.. Asi jsem věděla, že mě // nečekají...
Jinak holky, mě by to těhotenství tak neuvěřitelně bodlo, vypadá to, že od prvního dubna budu nezaměstnaná :confounded: Achjo, tak jsem se těšila, že mám konečně hotovou školu, tak nebudu muset studovat při práci a budu mít klid a pohodu a teď takové starosti :angry: No, nebudu stresovat, do dubna daleko, ale trošku mě to hlodá, tak šup šup někdo s nějakou pozitivní zprávou, ať se mi zvedne nálada :grinning:
10. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jééé, to mě mrzí, ale na druhou stranu dobře že se na to přišlo a mimčo přípdně nebude nijak ohrožené..
10. zář 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jeee, to je pitomý :frowning2: tak at jsi brzy fit.
10. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my jsme včera objednali nábytek do obýváku :slight_smile: a ve ctvrtek budeme mít vybouráno a vymalováno. Jupíííí
10. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no supeer :slight_smile: tak nakonec jste si na to nekoho najali?? A kdy budeš teda testovat? Se nemůžu dočkat :grinning:
10. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, moc se netěste, ja myslím, že není na co :wink:
10. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis zítra ráno před doktorkou to ještě zkusím. Ale moc tomu nedávám :frowning2: myslím, že tam nic nebude
10. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no není to moc příjemné :unamused: v dnešní době si člověk není ničím jistý, ale věřím, že jsi normální, pracovitá ženská a takoví lidé si práci najdou vždy..každopádně není na škodu si to pojistit dítětem co? :wink: to by bylo příjemnější :sunglasses:
mi dneska není moc dobře, chjo, trochu se mi motá hlava a bolí mě břicho jak při MS a to jsem 13DC..tu hlavu přisuzuji těm třem panákům ginu večer a to pobolívání ovulaci(doufám) :wink:
10. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis To je blba situace, lepsi by bylo fakt otehotnet co nejdriv, ze? Zkus si s tim moc nedelat starosti, treba fakt tento mesic budes uz tehu :dizzy_face: Stres by ti ted moc neprospel.

Mne se to po pracovni strance moc hodilo zacatkem leta, planovala jsem si otehotnet okamzite, jsem naivni priznavam :grinning: Ted mam podepsane nove pracovni smlouvy na min. 2 roky a mi zamestnavatele budou nasrani, pokud otehotnim. Ale to je zivot no :wink:
10. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jeee, super, tak to na to jdete rychle, kdy myslis ze budete bydlet? :slight_smile:
10. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 no nábytek bude za 6 týdnů :grinning: ale přestehovany budeme snad do konce měsíce
10. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 mi je to po pracovní stránce jedno, ale raději jsem chtěla mít dítě na jaře, max. v létě..ty zimní měsíce mě moc nelákají..viki je narozený koncem března a bylo to fajn, prožili jsme krásné léto s kočárkem :slight_smile: ale člověk míní ...
10. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 @mihis @zabzulka @chris_n Když se daří, tak se daří, co? :( Tak asi to malé ještě nemáme mít, třeba máme ještě počkat..doufám jen, že mi ty ATB nerozhodí organismus natolik, že se z toho budu ještě dlouho vzpamatovávat..

@chris_n Držím pěsti!!! :D A dej sem graf, ať se můžeme pokochat :slight_smile:
10. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já teploty neměřím :slight_smile: ani nedelam zatím ovu testy
10. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Já si myslím, že to nebudou tak silné antibiotika, aby ti rozhodily metabolismus a snad je nebudeš brát ani tak dlouho... :frowning2: neboj, měsíc není zase tak dlouhá doba, to uběhne, ani se nenaděješ a už se budeš těšit ze snažení :wink:
10. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Já jsem měla původně dostat na neurčito, ale vzhledem k tomu, že ve školství nejsou prachy a ubírá se kde může, tak je to všechno na ho*** :-/ ale to je asi všude stejné.. Třeba se to miminko umoudří a přijde co nejdřív :slight_smile: Hlavně žádný stres, to je teď moje každodenní heslo :slight_smile:
@chris_n zítra ráno dej vědět, budu na tebe myslet, ale kdybys nešla k tomu doktorovi, tak bych to testování klidně nechala až na pátek, ovulace mohla být později, tak se // klidně můžou ukázat taky později... Zítra zkus a uvidíš :wink:
10. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já vím, je mě to jasné. Ale předpokládám, že mi bude psát nějaký srágory typu canesten, batrafen, atd... a to se v těhu nemůže. Takže mám variantu otestovat zítra, ale nemusí to nic znamenat, nebo jí rovnou říct o něco, co můžu i v těhu.
10. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n To by bylo asi nejlepší, říct ji, že se snažíte, protože co když to budeš mít dýl než na měsíc? Ať máš jistotu a ne nervy... Ono zítra může být vážně ještě brzo na testování. Ale i tak budu držet palce a těšit se až napíšeš (nejlépe, že si viděla aspoň ducha) :grinning:
10. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis prave ze vůbec zadne...a naproste sucho :frowning2:
10. zář 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka no však ještě uvidíš, jsi 18DC jak se dívám..hlen je hodně častý, ale možné je vše, dej tomu ještě chvíli
holky mi je dneska docela blbě, já nevím, ale zase tolik jsem toho nevypila :sunglasses: pobolívá mě břicho, začínají trnout prsa, výborně :unamused: nikdy jsem tyhlety příznaky neměla, před dítětem vůbec, při Mireně jsem si taky ničeho nevšimla
10. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek