• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@7sarlotka to je možná ještě brzo na příznaky, některé ženské byly těhotné právě ten měsíc, kdy neměly žádné příznaky, každá to máme prostě jinak, takže ještě nedělej závěry :wink:
@zabzulka a kolikátý jsi den cyklu??
10. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis 13DC, cítím se jako při PMS :slight_smile:
10. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka
@mihis holky ja vůbec PMS nikdy nezažila :grinning: nebo o tom vůbec nevím :grinning: jinak mě je taky furt dobře :grinning: žádné nevolnosti nic. takže asi tak
10. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n já taky nikdy..když jsem měla HA, tak pohodička, při Mireně ještě větší, to jsem 5 let nemenstruovala, se slzou v oku na to vzpomínám :wink: ale teď je to masakr, tak týden před je mi docela bídně..
10. zář 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka mě právě vůbec :slight_smile:
10. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n jak dlouho jsi bez HA?
10. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka od půlky června
10. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n zajímavé..uvidíš, možná už si ani PMS "neužiješ" :wink:
10. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka hele mě dřív v pubertě hrozně bolely záda před, cca den. Při HA mě první den bolela hlava, ale občas ani ne. A ted mě taky skoro nic není. občas cítí hlavu ten den, co to mam dostat. Tot vse :slight_smile:
10. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak to máš dobré no jo, každá jsme jiná..každopádně mě dneska ta "middle pain" docela štve
10. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu pro malého..dneska má trénink tak se domů dostanu až po šesté
pa
10. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak to závidím, já jsem od ovulace celá "bolavá", hlavně teda břicho a bedra... I při ovulaci břicho. Začalo to včera a jestli to bude jako minulý měsíc, tak to skončí až tak třetí den MS :-/
10. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka a nemůže ti být tak blbě kvůli ovulaci?? Někde jsem četla, že se to stává...
10. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis fuuuj. ja jsem vzdycky jen nafoukla a to je celé
10. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no tak to máme stejně..taky se bojím, že mi ty bolesti skončí až MS..
no určitě je mi blbě kvůli tomu, ale ráno bylo taky kvůli alkoholu :sunglasses:
10. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Tak třeba to skončí až za devět měsíců :slight_smile:
@chris_n tak to ti teda závidím :slight_smile: já co neberu HA, tak to dost prožívám všechno.. teda první dva měsíce to tak bylo a teď to vypadá, že to bude podobné, ale co, ženská vydrží všechno, proto MS nemají chlapi :grinning:
10. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Fíha holky. Tolik příspěvků. Chvíli jsem dočítala, ale nezvládla jsem všechno. Tak kdyžtak večer, nebo zítra. Měla jsem 14 dní dovolenou a tak jsem ani pc nezapínala. Jinak 51DC v první den dovolené MS dorazila. Tak doufám, že tento cyklus nebude zase tak dlouhý. Uvidíme. :slight_smile:
10. zář 2013 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n A jo vlastně, já úplně zapomněla! Někde jsi to tady psala, že zatím nic takového neděláš :slight_smile: A nechceš si jen tak pro zajímavost změřit? Kolik je teplotka? ;)

@mihis Budu je brát min. měsíc, bude záležet, jak dopadnou testy..koupila jsem si i Laktobacily, měly by podporovat střevní mikroflóru, tak snad to bude ok..ale je to docela úsměvné, když si pomyslím, jak se obloukem vyhýbám práškům tipu Ibalgin a pak bum, a mám ATB..zákon schválnosti hadr ;)
10. zář 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek mame doma takovej neschopnej teploměr a ani nevím, kolik mám teplotu normálně .-)
10. zář 2013 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Škoda ;)
10. zář 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek njn :wink: hele stejne z toho nic nebude, tak je to jedno :slight_smile:
10. zář 2013 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek To nevadí, když je to jednou za čas, tak to tělo zvládne a za měsíc na to skočíte :slight_smile:
Holky tak dnes mi to poprvé nedalo a zkoušela jsem po akci mít zvedlé nohy asi 10 min (no spíš 5 min, dýl mě to nebavilo), už mě to začíná stahovat všechny tady ty informace :grinning:
10. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pepetousek to je mi moc líto, tak přeji brzké uzdravení! :slight_smile:
@mihis no vidíš? :grinning: člověk čím víc toho ví, tak je zvědavej a zkouší všechno možné :wink:
10. zář 2013 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunkaaa no jsem spíš nedočkavá než zvědavá, ale ono to vyjde asi na stejno :grinning:
10. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis vrrrr, ty.... jsem z toho rána nervozní a za to můžeš t :grinning:
10. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n :confused: promiiin.... Nebud nervozni, sama nejlip vis, jak se citis.. A ja za to nemuzu! Ja jsem rikala, ze bych to nechala na pátek, takže za to muže doktorka, kdyz k ni musis zitra, takze kuli dr testujes! :grinning:
10. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
10. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis já to dělám taky :grinning:........ale spíš to mám z těch filmů :grinning:
10. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka já dnes poprvé, jsem zvědavám jestli ta postelová gymnastika k něčemu bude :grinning:
10. zář 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis hele, mě to nepomhlo doted :grinning:
10. zář 2013 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek