• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Koukám,že se to tu rozjelo :grinning:
10. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepetousek je mi to líto :frowning2:
10. zář 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n faaakt? Zvedáš a zvedáš a ono nic joo? No tak nám asi bude muset poradit @jenyska4 nějakou zaručenou radu :slight_smile:
10. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen noo rozjela se tady akorát debata a nervozita jak dopadne @chris_n :grinning: ale s těma miminama se pořád nechce spustit žádná lavina :grinning: :confused:
10. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo fakt zvedate??? To jsem jeste nezkousela :grinning: Taky jsem nekde cetla prstova metoda, ale podle me to je vsechno naprd, co se ma stat to se stane proste :slight_smile:
10. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis Slušná narážka na mě :wink: já jsem nikdy nepsala, že to bylo zaručené jen, že jsem to vyzkoušela po radách holek :wink:
10. zář 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis mě totiž přijde, že když si hned lehnu normálně, že to hned vyteče.... :grinning:
10. zář 2013 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka mě taky:slight_smile:
10. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já také párkrát zvedala a nic :angry: :slight_smile:
10. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
A na co je to červené víno-na holčičku nebo obecně na miminko :slight_smile:?
10. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 Ale jako jedine ti to vyslo! Takze to budeme brat vazne ted !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja si ze vsech rad zasadne vybiram to nejpohodlnejsi, to znamena ze si tu ted davam sklenku vina, pac to mi jako celkem nevadi :grinning: Ale ze bych treba merila teplotu a vytvarela grafy, to zatim neee... :grinning:
10. zář 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucija76 Tak to jsme na tom stejně...taky jsem raději pro vínko než testy a teploměry :grinning: :slight_smile: :wink:
10. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucija76 já grafy a teploty neumím:D obdivuju holky co na to mají trpělivost :wink:
7sarlotka dej tam polštář at ti to nevyteče...
10. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen na holčičku...
10. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 neee, to nebyla žádná narážka... Myslela jsem to tak, že nám máš poradit, co zabralo. Ale až po tom tvém komentáři jsem si vzpomněla, že jsi to tady už vlastně někde psala a zkoušela jsi v podstatě všechno že? Ten jogurt a tak.. Tak já budu gymnastičit a uvidíme :slight_smile: a vínko piju, ale bílé :-/ no co, když chutná :grinning:
@lucija76 ja to mám stejně, ty nohy hore nejsou nic hrozného, jen mě nebaví ležet a koukat do stropu, budu si muset k tomu vymyslet nějakou zábavu :grinning:
10. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 jééé tak to abych vyměnila rychle flašky...dřív jsem měla radši červený,ale teď zas bílý...no ale co bych pro holčičku neudělala :grinning: :slight_smile:
10. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis vždyt já vím kočko, já to přeci psala ve srandě:D Ale stejně je to zvláštní náhoda, že to dle těch rad vyšlo ted ještě kdyby to byla fakt ta holčička sednu na prdel. Včera jsem Ti zapoměla napsa to jméno, takže my chceme Mikiho-Mikuláše :slight_smile:
10. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no ten jogurt je dobrej pro spermie, hele holky já nevím co je na tom pravdy radily to holky od roku 2007 na diskuzi až do ted...a já si ze všech rad poskládala své.Povedlo se, ale třeba náhoda jak prase :unamused:
10. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis No lezet a koukat do stropu asi nic moc... :grinning: Na druhou stranu u nas je to tak, ze nez se sejdem v posteli, je uz pozde vecer ... to je vzdycky tma, takze bych mohla teoreticky ty oci i zavrit :grinning: No mozna to teda taky zkusim :grinning: :grinning:
10. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 jak dlouho jste se snažili?
10. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tablet do ruky :grinning:
10. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n já bych spíš brala nějakou čtečku nebo tak něco, ale tablet je dobrej nápad, řeknu manželovi, ať mi tam stáhne nějaké hry :grinning:
@jenyska4 a co teda ještě doporučuješ kromě jogurtu?? Manžel teď prohlásil, že kdyby byl ovocnej, tak by to bral, ale bílý je na nic :grinning: a smál se u toho jak kůň :grinning:
10. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@7sarlotka otěhotněla jsem třetí cyklus, první dva nic, pak jsem dala do kupy rady jak na holčičku a otěhotněla....
@mihis to byly rady jak k holčičce nééé jak otěhotnět....
10. zář 2013 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis ja ctu kniziy v tabletu. mam stazenou aplikaci a je to fajn
10. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka otěhotněla jsem třetí cyklus, první dva nic, pak jsem dala do kupy rady jak na holčičku a otěhotněla....
@mihis to byly rady jak k holčičce nééé jak otěhotnět....
10. zář 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 já jsem teď třetí cyklus, tak by to mohlo být šťastné číslo :slight_smile: no uvidíme, zítra zas mrsknu nohy o stěnu a zbytek nechám přírodě :grinning:
@chris_n my tablet nemáme, jen ipod, tak aspoň nějakou hru prubnu :grinning:
10. zář 2013 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
My jedeme druhy cyklus, ale je pravda, ze to porad nebereme nejak uplne'vazne'. Delam ovu testy, ale snazime se jen do pozitivnich (na holcinu :slight_smile:). Jinak beru vitaminy (kyselinu listovou, obden mamavit, horcik, vapnik), jo a popijim vinko...zatim ruzove, ale dalsi tedy zkusim cervene.
Prckovi pro zmenu rostou zuby, tak zase si to druhe nejak nedokazu predstavit...ze si to vzdy vybere +- kolem ovulace :slight_smile:. Ze by chtel pusobit jako antikoncepce a nechtel sourozence : -D.
10. zář 2013 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tak nic....
11. zář 2013 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Tak to mě mrzí :frowning2:,ale tak příští cyklus se snad už zadaří :slight_smile: :wink: a bude červnové miminko :slight_smile:
11. zář 2013 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n A byl jen negativní test nebo přišla mrcha?
11. zář 2013 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek