• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen ja vzdycky tvrdila, ze chci podzimacka, ze u nas je cela rodina na jare....grrrr a ono me snad poslechlo. jinak zatim je to jen negativni test. ms jeste neprisla.
11. zář 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je škoda :frowning2: ale mrcha zatím nepřišla, ne? A té doktorce to stejně raději řekni, ať ti nepředepíše nějaké svinstvo...
11. zář 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo promin, už to čtu, že mrcha nepřišla.. tak to je aspoň jedna dobrá zpráva :slight_smile:
11. zář 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nepřišla, ale mam pocit, že brzo přijde. bolí mě hlava, jako bych to měla dostat a není mi úplně hej.
11. zář 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a já měla tušení, že jsi, dle Tvých příznaku a oparu , který jsem měla také:frowning2: ale negativní test nemusí znamenat, že nejsi u našeho hlapečka mě to ukáázalo až čtyři dny po MS, která nedošla a ted už sice Skoro 6 dní před MS, ale to taky mužou být dvojčátka, že, když vím přesně ovulku, mě by prsklo. Co se týká podzimních miminek, tak já chěla taky podzim , ziima,jenže pak jsem si uvědomila, že vlastně si neužiju kočár :unamused: tak jsme se tulili dřív...
11. zář 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 no uvidíme, jestli mrcha rijde. dneska je mi tak divné, že ji čekám každou chvilku. možná bych fakt měla zvolnit a vyprdnout se na plánování mimca. ale nějak to nejde :frowning2: a chlap už by byl taky nejradši, aby bylo zaděláno.
11. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n
@jenyska4
jako rozum říká: Nespěchej, splatíme dluhy aspoň a pak si mateřskou užiješ bez finančních problému a vše bude v klidu.. Ale ty hodiny tikají jak zblazněné a nějak ten rozum odsunují do pozadí :slight_smile: Takže nechat to plavat mi vážně nejde.
A už teď se dějím zase těch 10 až 14 dní čekání na MS, příznaky budu mít určitě všechny těhotenské a pak zase mrcha přijde :grinning: ten den jak přijde MS je hnus, ale ráno se vzbudím a už se těším až odtáhne a začneme se znova snažit.. Už mi to trošku připadá jak adrenalinový sport :grinning:
11. zář 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak dneska prší, chjo, nic se mi nechce :unamused: včera jsem byla nějaká rozstřelená, všechno mě bolelo, nervozní jak prase, no jestli takhle budu pořád prožívat ovulaci, tak se půjdu odstřelit

@chris_n však uvidíš, jestli přijde, tak odstartujete nové snažení, jednou to vyjít musí :sunglasses:
@mihis mě to teda moc netiká, jdu do dítěte hodně rozumově, ne že bych nechtěla, to by mě do toho nikdo nedonutil ani párem volů :grinning: ale jsem už trochu limitovaná věkem a říkám si, že by nebylo špatné, kdybychom si ještě jednou zažili všechno to pěkné i "šílené" co přináší mimino :slight_smile: víceméně jsem tady na snažilkách hodně kvůli vašemu nadšení a entuziasmu a funguje to :grinning: :grinning:
11. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, nic pozitivniho dneska rano. @chris_n ale treba bude miminko letni :slight_smile:
Mne dneska napadlo, ze jsem teda 12DC a ovulace by tim padem mela byt v patek 13.
Sice neverim na povery, ale ted uz se chytam fakt vseho, tak treba ten patek prinese stesti :slight_smile:

Jinak uz jsme z kazdodenniho snazeni fakt vycerpani, drahy rikal ze jestli to takhle pujde dal, tak si nekdy kolem 20DC bude muset vzit 3 dny volna, aby si trochu odpocinul :grinning:
11. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis hele mě to bývá během toho měsíce celkem jedno. Ale jak přijde týden před ms, tak je to hruza
11. zář 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tady svítí sluníčko, tak zítra třeba bude u vás. Tady pršelo včera
11. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 chudák chlap, ty ho ždímeš :grinning:
11. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 my dodržujeme jednodenní rozestupy :slight_smile: aby si odpočinul. A prý je to tak lepší i pro kvalitu spermatu :grinning:
11. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jooo koník je závislost :slight_smile: ale aspoň se během dne i zasměju, někdy tady kecáme takové kraviny :grinning:
@lucija76 tak mému chlapovi to maximálně vyhovuje, včera přišel domů a říká: Jdeme dělat dítě nebo se mám jít najíst? :grinning: On by mohl prostě pořád...
Jinak tady taky prší, hned bych zalezla do pelechu a válela se, ale odpoledne mě čeká žehlení :-/
@chris_n Přesně, během měsíce mě baví snažení a pak po ovulaci čekám a těším se jak to dopadne, jak píšeš nejhorší je poslední týden, nedejbože když má mrcha den dva zpoždění :angry:
11. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jojo... dneska mě ta hlava asi zničí. Jela jsem v tramvaji a tam ječelo dítko a myslela jsem, že se mi rozskočí ta hlava. A pak pískání dveří, to byl taky boj :-/
11. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a nejhorší je, že nevíš, jestli si můžeš něco dát nebo nemůžeš... To jsem řešila minulý měsíc, mrcha den zpoždění a bolest zad jak prase, tak jsem se naložila do vany a tiše si trpěla, jinak bych to hned řešila práškem
11. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak můžeš, paralen nebo panadol. To já zase jako hrotit nehodlám :slight_smile:
11. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mě zabírá akorát ibalgin a ten si dávat nechci.. paralen vubec a panadol tak na pul hodky :-/
11. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo tak to já jsem ji čekala každou minutu jak mě bolel podbříšek a bylo mě stejně jako před MS vlastně pořád až potom co měla přijít a nepřišla to přešlo...asi dva dny potom...
11. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak ještě není nic jistý, negativní test ještě neznamená nic.... :wink:
11. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hnusně tam je,, tatku mám dnes doma tak si uživám manželské pohodičky, daly jsme si peřiny před televizi a budeme kukat na videjka z porodu, když se nám narodil náš poklad to i slza vždy ukápně jak šíleně to letí no a pak poletíme do školky ho zmuchlovat láskou, bože je mě vždy smutno a nemužu se dočkat až se mě vrátí :unamused: ikdyž si to doma tedy řádně užívám...
11. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4
@eeen jj, uvidíme ted o víkednu, co přijde :grinning:
11. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska máme s manželem výročí: dva roky od seznámení, rok od zasnoubení a v pátek to budou dva měsíce od svatby :slight_smile: . Zítra si beru dovču, jedem zařizovat svatební cestu-teprv. Dnes zajdem na véču, tak uvidíme co z toho bude. Mohlo by se zadařit. Bylo by to pak takový hezký třetí výročí v jeden den :slight_smile:. Ale jsem teprv 9DC, takže to nehrozí.
11. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis já to taky vždy řešila.. jsem v tomhle posera...jediné co prý mužeš bez konzultace lékaře je acylpyrin
11. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jeee, máš fotky na beremku?
11. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 ty jo, to je veget :wink: já žádné video nemám :( můj muž byl tak zblblý, že ho sestřička musela trochu protřepat a pak mu říkala.. a fotit nechcete? :sunglasses: tak pak něco cvaknul
mi se taky stýská, když mám malého od sebe, vždycky se na něj hrozně těším
@eeen tak si užijte výročí, to máte dobře za sebou :slight_smile:
11. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen a kam pojedete? :wink:
11. zář 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Já už těch metod slyšela taky mnoho ... Jenže spousta žen otěhotněla i bez toho - hned po sexu vstaly, šly se osprchovat a stejnak se to chytlo :wink:
@jenyska4 Přítel chtěl taky Mikuláše. Ale první, pokud bude kluk, tak bude Patrik. A pak se uvidí. :slight_smile:

Já to tento měsíc na snažení moc nevidim, už druhý týden abstinujem, polovička chodí domu uplně grogy ... :angry: O víkendu jsme si zas od tchána vyslechli, jak se máme jít zeptat sousedů, jak se ty děti dělaj, že už čekají třetí a my furt nic :rolling_eyes:

Ale tudle volala tchýně a prý co děláme tento víkend, tak muž sklopil mobil a povídá "Máme něco v sobotu?" A já že jo, že ovulaci, tak se začal smát, že asi nepřijedem, tak uvidíme :grinning:
11. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No pár jich tam mam :slight_smile:
11. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Jedem na 5 dní do Paříže, původně jsme tedy chtěli v září...to je hezčí počasí, ale manžel si nemoh vzít dovolenou...tak snad bude v říjnu taky hezky...
11. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek