• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
xdany známé pomohl , podívej se na názory té lékařky
http://www.cenap.cz/neplodnost-porad.php a pak zvaž, co dál
12. bře 2013 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Tak po diskuzi s tebou tady jsem rozvedla diskuzi s manželem doma a vlastně jsme usoudili, že když se vzdáme borderky a přejdeme na časově méně náročného Flat Coated Retrievera tak si ho pořídíme letos začátkem července :grinning: sice mě to mrzí, ale na druhou stranu nevím, jestli bychom na tu borderku časově někdy měli a takhle si splníme sen o pejskovi jiným super plemenem :slight_smile:
12. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom :sunglasses: Mělas někdy čest se s borderkama potkat?

@janicka85 Na odkaz jsem koukla, ale nic moc relevantního jsem tam nenašla...ale zase tak moc poctivě jsem nehledala :sweat_smile:
12. bře 2013 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany měla jsem tu čest, znám je a právě proto jsem říkala, že se mi nechce nechávat jí doma samotnou nějak moc. Je to naprosto dokonalý pes pošuk, neskonale inteligentní a rychlý, ale čakové nároky jsou také maximální, bohužel. No a po rozhovoru s manželem jsme se vlastně shodli, že nám k pořízení psa chybí jen ten čas nutný pro tu borderku. Jinak by nás pes neměl nijak omezovat. Je neuvěřitelný, že ještě včera jsme plánovali mít psa k dětem a dnes už je to červenec :grinning: DÍKY TI :wink:
12. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho je mi líto čím jste si museli projít, nedovedu si to vůbec představit. Přeju už jen štěstí a sílu :slight_smile:
12. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsem si rikala, ze ten pes bude mit vyhodu, ze me to rozptyli v tom planovani deti. jsem docela control freak, takovy ten typ, co musi mit vsechno pod kontrolou a hrozne me znervoznuje, ze tohle naplanovat nemuzu :slight_smile: zrovna vcera se mi tehotna kamaradka smala za ty moje pripravy.
12. bře 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Ahoj, vítej! Je mi líto, s čím se musíš potýkat, ale všechny tady věříme, že tento rok bude pro nás ten šťastný, tak letos už t vyjít musí!!
12. bře 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moniinom A jak ze jsem se o to zaslouzila? :sweat_smile: Jinak k odsouhlasenemu stenatku gratuluju :sunglasses:

@dora13 Takze ty si porizujes taky psa na leto? Ja taky byvala "control freak", ale pusobeni ve skole me to celkem dobre odnaucilo...

@fialka1122 Jasny, leto 2013 bude plodny a za rok vsechny budeme resit prdiky :grinning:
13. bře 2013 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany minimálně tak, že jsem dostala impuls s manželem toto téma probrat :slight_smile:

@fialka1122 rok 2013 bude rokem splněných přání, když už jsme přežili ten konec světa :grinning:
13. bře 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Rada jsem poslouzila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda, ja dneska v ty skole trpim jako pes...uz aby byly prazdniny! :sweat_smile:
13. bře 2013 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122
@moniinom holky děkuji moc za přijetí a za milá slova, taky tomu věříme, min.rok byl naprsto šílený, tak letos to prostě už musí vyjít...
13. bře 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: pro pejska si jedeme za mesic, doufam, ze az budu treba tehotna, tak uz bude vychovana a bude s ni min starosti nez by bylo se stenetem.
A prdiky snad resit nebudu, nebo aspon ne verejne, musim rict, ze takovy ty matky, co mluvi v pluralu (uz mame tri zoubky, mame zacpu) me uprimne desi a ze na tomhle vlakne se mi libi, ze se tu neobjevuji slova jako snazenicko, tulenicko a manza :slight_smile: jak to mate vy s touhle terminologii?
13. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Nooo, jedna z prvních otázek, když přijdu domů a milý měl na starost psa je: "a kakali jste?" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (pěkně česky, on celkově umí hezky mluvit česky o věcech, co se týkají psa)
Jinak bacha na psí pubertu, s tím naším to občas pěkně mlátí a pak je na zabití :sweat_smile: (jo, umím mluvit dlouze o psovi :confused: )

Jo, všimla jsem si, že nemáme snaženíčko, ale snažení a říkala jsem si, že zakladatelka je inteligentní bytost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska v buse jsem přemýšlela, že se na to snažení těším víc proto, že mě zajímá, zdali nám to půjde než na výsledný produkt :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2013 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: a pritel je cizinec? Odkud?
A jako jasny, nerikam, to mluveni v mnoznym cisle nejde zobecnovat, nekdy je to vtipny a v pohode, narazela jsem spis na ty matky, co se jim po porodu zmeni mozek v chrastitko :slight_smile:
A s tim nazvem skupiny jsem to mela uplne stejne, videla jsem, ze tam neni ani jedna divna zdrobnelina a rekla si, ze tohle by mohla byt vhodna skupina pro me :slight_smile:
13. bře 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Milý je místní, tedy občanstvím Estonec, srdcem ale Rus :grinning: (jeho rodiče se narodili v Estonsku, ale i tak to přetrvává, že oni jsou rusové, zatímco ten zbytek jsou jen estonci :D učím na estonský škole, ale v ruský jazykovce - je to strašně zajímavý sledovat ten místní konflikt)

Přijde mi, že on se ten mozek možná změní v chrastítko, protože se najednou žije jen miminem...já bych o sobě klidně někdy řekla, že mám místo mozku v hlavě kost a míček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2013 v 17:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Joo, taky jsem si říkala, že náš název je nejnormálnější.. Dobré je, že vůbec nezdrobňuji slova, která se týkají mě. Ale ty co se týkají našeho pejsánka, to pořád.. Ne že bych teda říkala, že plurál v souvislosti s ním, ale zdrobnělin padla spousta... tak doufám, že nezblbnu.. Jednou jsem nad tím přemýšlela a ono to asi docela svádí, když má mamina to mimčo 9m v bříšku.. třeba to pak nepřijde tak divné..
13. bře 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 To je dobrej "point of view" s tím, že mamina to mimčo má v břichu takovou dobu, tak se možná dost sžijou...*THUMB UP*
Náš pes jeden čas neslyšel na svoje jméno, ale jen na zdrobnělinu :grinning: :sweat_smile:
13. bře 2013 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No jednou jsem přemýšlela nad změnou své kamarádky, které se narodilo mimčo a najednou začala nosit plíny, jezdit kočárkem, pást koníčky a nakonec udělala první krůčky :slight_smile: Tak jsem si říkala, že za tím musí něco být :slight_smile:
Jeden čas? to máš dobrý.. náš neslyší na tobby, ale na tobíšku, miláčku a pusinko :D vím, že je to děs, ale musela bys vidět, jaký je to mazel.. :D
13. bře 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122 Náš slyší na "obludo" :grinning: Náš je taky mazel, ale teda většinou jen když něco chce :angry: Měli bysme jít ven, ale mě se tak děsně nechce :frowning2: Venku je tak nevlídně a navíc končí čtvrtletí a je třeba dát známky do systému... :angry: :angry:
Zahlídla jsem, jak některé holky omládly, najednou jim je měsíc, pak tři a pak to děsně rychle uteče a je jim rok :grinning: Teď si z toho děláme legraci, ale kdo ví, jak to bude s náma :grinning:
13. bře 2013 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky dneska jsme se ségrou planovaly mimca,ona druhe,já první.Jak pak budem vozit kočárky spolu,no uz se těším :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany Tak ten náš je taky rošťák, ale z toho je takový mazlík. Jen lehnu já, je u mě a mazlí se.. :slight_smile: takže mazlící přezdívky vyhrávají;) My máme směny na venčení, jsem zvědavá, jak se budeme domlouvat na mimču. Jsem zastánce rovnoprávnosti a to ve všem (pokud to teda jde).. no já jsem dnes taky dobře nepoužitelná, jsem měla dělat reporty a chystat vyúčto a nic .. toho zítra bude..
Hele, jsem zvědavá na moji skoro švagrovou, zatím nepoužívá plurál, ale tak za 2týdny bude malý na světě a tak jsem zvědavá:slight_smile: jsem z toho, že budu teta dokonce začala po letech háčkovat :slight_smile: blbý je, že jsem se pustila do botiček.. Jednu jsem udělala rychle, ale do druhé se mi nechce :D
13. bře 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 To je super.. kdyby to vyšlo, tak si umím představit ty víkendové návštěvy a blbnutí stejně starých rarášků i babičky:slight_smile: to jsem nikdy nepoznala.. mám sestry o 10 a 14let starší a teta jsem byla poprvé v 6ti letech. takže k sobě jsem nikoho neměla.. hlavně ať vám to vyjde... já si zase to stejné plánuji s kámoškou a bývalou kolegyňkou z práce.. chceme spolu začít podnikat při mateřské:slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 :grinning: Jedna bota, lepší než žádná ;)
Jinak já jsem taky zastáncem rovnoprávnosti, ale pes je můj, takže se o něj primárně starám já...(jooo, kde jsou ty časy, kdy ho večer bral milý ven...) Ale dítě bude nás obou, takže z toho se už nevyvlíkne :slight_smile: I když, nebojím se, že by se nechtěl účastnit, jeho brácha se o svého potomka stará ukázkově.
13. bře 2013 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122
@misulka88
Já doufám, že si skrze dítě najdu tady kamarádky (má jediná zdejší se teď odstěhovala do Finska, tak zase musím začít od píky)...ale obávám se toho, že si s mnohýma budoucíma maminama nebudu mít moc co říct... :sweat_smile: :sweat_smile:
13. bře 2013 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fialka1122 dulezite je,že je s kým plánovat ;) snad nám to všem holky brzo vyjde :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím.. k čemu bude malému jedna bota, když už teď víme, že má dvě nožky ? :D ale když se mi nebude chtít, tak bude na ozdobu:slight_smile: to my máme směny, chodíme 3x denně a střídáme se po dvou.. je dobrý, že se ti to neomzrí, protože nikdy nejdeš stejně :slight_smile: jojo.. už si plánuji, jak budu malé dávat taťkovi do kočárku :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 to jo, jen kdyby to šlo tak lehce naplánovat a oběma to vyšlo naráz :slight_smile: no ale já už zjišťuji, že to taková sranda asi nebude.. po 5ti letech jsem vysadila atk a byla jsem napnutá jak kšandy, jestli bude všechno v pořádku..
13. bře 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Tak jako připomínka toho, jak teta háčkovala, ne? :grinning:
A je vše v pořádku?
Já se teda těším na to, že milý bude v noci vstávat :grinning: Můj táta říká, že takhle nás dával s bráchou mámě k prsu, zatímco ona spala :D
@misulka88 Kdybysme na podzim neplánovali svatbu, tak já bych na to snažení snad už skočila teď :sweat_smile:
13. bře 2013 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany bude svatba?My se brali v září,takže podzim vřele doporučuju :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Svatba bude, ale jaká, to je mi záhadou...ani jednomu se to nechce plánovat... :sweat_smile: Chceme se vzít v říjnu, barevný listí a pěkný počasí (loni i předloni bylo :confused: )
13. bře 2013 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek