• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen jdu se juknout :slight_smile:
11. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak na mě asi spíš něco leze, k té bolesti hlavy se ještě přidává chvilku vedro, chvilku zima :grinning: jdu si dát teplý čaj :grinning:
11. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se právě Miki líbí šíleně:D tak uvidíme co dáme, ale dnes se ráno manžel probudil,hladí mě bříško a povídá. Tak co Miki, jsi pro, aby jsme se dneska o maminku starali a já zustal doma? Takže asi má i tatka celkem jasno jak se bude jmenovat jen nějak zapomíná na tu moji holčičku vysněnou, takže asi zase nebude, holt my jedeme v klukách :slight_smile:
11. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se šíleně snažíla od loňského léta a vyšlo mi to až letos v dubnu. Teď jsem v 6 měsíci. Snažili jsme se asi až do ledna, měřila jsem si bazální teplotu a hlídala si ovulaci a hodně to řešila. Potom už mě to nějak přestalo bavit a na hlídání ovulace jsem se vykašlala. Když jsme jseli s přítelem v autě tak v rádiu říkali, že když chtějí dva mimi měli by spolu spát celý měsíc v Pondělí - Středu - Pátek. Tak jsem to zkusili a ono to vyšlo :slight_smile:
11. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jenyska4 jj, Miki je moc fajn, já mám Vikiho, ale Mikuláš byl taky na seznamu.. Viktor by byl Alžbětka, kdyby byl holka, tak tohle jméno mám ještě v záloze..Ty máš teda hodného muže, to se musí nechat :slight_smile:
11. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet351 pravidlo "PSP" říkáš jo? má to něco do sebe..jinak ať Ti to všechno v těhotenství klape :slight_smile:
11. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Jo miki je dobrej :slight_smile: Já bych asi raději kluka, ale v podstatě je to jedno, hlavně zdravíčko :slight_smile:

@chris_n Tak jsem měla ten pocit, že budu marod, ale teď už si to normálně spojuji s ovulací.. Minulý měsíc jsem Vám psala, že mámpodezření na alergii, od MS jsem měla klid a dnes to zase začalo, kýchání, řezání očí, smrkání... Buď je to už druhý měsíc náhoda, nebo mi to fakt dělá ta ovulace :confused: Ještě aby mi začalo být blbě jak minule, nějaký ten opar a asi mě švihne, jestli takhle budu posmrkávat a ještě mi k tomu bude zle 14 dní v měsíci :grinning:
11. zář 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet351
@zabzulka ono to trochu odpovídá modelu jednou za dva dny :wink: co se doporučuje.
11. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis počky, ale ovlulace 26 DC? no nefííím :grinning:
@ivet351 Gratuluji :slight_smile: hlavně ať jste s mimoušem zdraví.. No a co když ti vyjde ovulace na neděli a spermie od pátku nevydrží?? To by se nemohlo stát?
@chris_n no já jsem to měla OD ovulace až do MS celých 14 dní, bylo to peklo :grinning: :confused:
11. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka děkuji a držím pěsti ať to brzy výjde i u tobě :wink:
11. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja jen , že si to asi s ovu nespojím :grinning: to spíš přichází mrcha
11. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis s měřením ovulace nemám moc dobré zkušenosti nikdy mi to podle měení nevyšlo .až jsem se na měření vykašlala podařilo se mi otěhotnět ...
11. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ano mého muže mě poslalo samo nebe, neměnila bych :unamused:
11. zář 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jj, máš pravdu, prostě sex obden je ideál :slight_smile:

@mihis soucítím s Tebou, mám to totiž to samé, asi mě šlehne..pořád si říkám, jestli se mi nepokazil kalendář, mám pocit, že jsem spíš nějaký 27DC nebo tak, je mi blbě, bolí mě hlava, břicho, záda, jsem nervozní, no potěš..
@mihis mě tak ještě napadá, že jsem včera zmokla, tak to možná může být z toho :frowning2:
11. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet351 já taky neměřím ani netestuju, jen mi přijde víkend trošku dlouhý bez snažení :slight_smile: Teda kdybys edodrželo pravidlo PSP
11. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, jak poznám OVU podle čípku :grinning:
11. zář 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ja ji nepoznám vůbec :grinning:
11. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já právě taky ne...a měřit se mi nechce a kupovat zatim testy taky ne...
11. zář 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ja si krabičku jednu koupila. je tam sedm testů, ale kdyz nevim, kdy začít testovat, tak je to jedno :grinning:
11. zář 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ chris_n No doporučujou tak nějak od 10 DC...sedm dní...to by ses mohla trefit...
11. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no možné to určitě je, ale i v ranném těhu je oslabená imunita :wink:
11. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen vuuubec netuším, já se řídím podle výtoku :slight_smile: tak snad je to výtok ovulační a ne nějaká infekce :grinning:
11. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen uvidíme :slight_smile:
11. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis však uvidíš musíš tomu dát čas tuhle větu jsem sice nesnášela, když mi někdo říkal ale je to pravda. prostě to příjde neboj :wink: Jsem koukala, že jsi ze Žulové. Já se nedávno do SPK odstěhovala z Vidnavy byli jsme skoro sousedky :slight_smile:
11. zář 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, blbá otázka - Je možné, aby některá žena ovulovala vícekrát než jednou za měsíc? Napadlo mě to proto, že minulý týden jsem dělala testy a podle nich sem ovulovala ale příznaky jsem necítila, teď testy nedělám a moje tělo se cítí, jako by ovulovalo, píchání v podbřišku, větší prsa, nafouklé břicho, kdybych netestovala min. týden, tak bych si myslela, že ovuluji teď, proto mě napadla tahle otázka...:slight_smile:
11. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief krom podbřišku to mívám většinou před MS
11. zář 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek