• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@lucija76 @mihis Tchyně je naštěstí zlatíčko :slight_smile: Díky bohu, že se rozvedli ... Tchán je ale těžkej alkoholik/hypochondr, který sám nic světobornýho nedokázal a tak rád se strefuje do ostatních. Však to neni tak dlouho jak jsem Vám tu psala, že mi říkal že jsem děsně tlustá a podobně :angry: Já se návštěvám uplně nevyhnu, alespoň se tedy snažím pak vyhýbat jemu samotnému :wink:
@hankamisa a měříš si teplotu? Zajímalo by mě, jak pak takový graf vypadá :confused: Jinak držím palečky, ať to v pátek vypadá dobře :dizzy_face:
11. zář 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě holky ta hlava za celý den nepustila a to jsem si i dala panadol :-/ ach jo
11. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to bude nejlepší to zaspat :slight_smile:
11. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis asi, ale musim prat pradlo a delat jidlo na zitra
11. zář 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já jsem dnes chtěla žehlit, ale nakonec jsem se na to vykašlala a vařit se mi nechce, tak se v troubě zapékají jen brambory se sýrem a bazalkou :grinning:
11. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis my meli brambory dneska a vcera
11. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief Neni to bezne, ale mozne to je mit ovaci dvakrat do cyklu.
11. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis - od dubna volný průběh.od června pilně.

@verunkaaa -měřím ale končím ,doměřím ted do dne kdy nasadím zas utrogestan a přestanu.nechám vychladnout hlavu.končím jak s měřením,testy, tak různými čaji,kapkami apod. kromě listovky.od dubna nezabralo nic. :angry:
11. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis tak hlava přestala bolet... jupíííí. A mrcha zatím nepřišla :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hankamisa Ono to tak bývá .. My jsme tak od února se snažili dávat si pozor. Ale občas se stalo, že jsme neuhlídali. Trošku jsem doufala, ale vždycky byl test negativní. A od června už se nehlídáme, naopak se taky pilně snažíme .. Měřim teplotu, vím přesně kdy OVU je, snažíme se, piju čaje beru kapky ... a stejně prd :angry: Říkám si, že možná také bude lepší, když na to myslet prostě nebudu a nebudu podnikat nic proto, aby to vyšlo. Nakonec nejlepším lékem bude beztak psychika :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n super zprávy po ránu :slight_smile: a kdy ji mas dostat? Nebo už ma zpozdeni??? :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no jak jsem říkala, kdyby to bylo jako minule, tak je to 26 DC (což bylo včera), pokud by to byl běžný cyklus 28 DC, tak je to zítra. První cyklus po vysazení jsem měla 30 DC... takže nefíííím :grinning:
12. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak bych vydržela a testla v pondělí ráno :slight_smile: To zase budu celý víkend čekat na tvoje testování, už to vidím :grinning: Moc moc držím palce, ať jde mrcha navštívit někoho, kdo o ni stojí :wink: A jak se cítíš? Nějak speciálně?
12. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis vůbec, včera mi bylo blbě, ale dneska je mi dobře :slight_smile:. A většinou, když mě takhle bolela hlava a tak, tak jsem to ten den nebo v noci dostala. A ted nic no. Tak uvidím :slight_smile:
12. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jsem si to od tebe asi převzala, to bolení hlavy myslím :slight_smile: a to dnes zase učím až do večera, tak si stejně budu muset dát prášek, jinak to asi nedám :confused: a kdy teda budeš testovat?
12. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nechám to zatím osudu :slight_smile: uvidím, jestli přes víkend přijde nebo ne. Mě včera prášek nezabral (teda Panadol) zlepšilo se to az doma vecer a stejne jsem usnula brzo. Byla mi i celkem zima, atd...
12. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak na mě mysli, domů se dostanu tak o půl deváté :rolling_eyes: ježiš, já bych tak nejraději nakoukla do toho tvýho bříška, abych viděla, co se tam děje a co se tam chystá :grinning:
12. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mi už je dnes taky dobře..trvalo to dva dny, ale už mám klid..nečekala jsem, že ovulace může být tak nepříjemná :wink:
@hankamisa jak si to čtu, to je úplná věda..mám někdy pocit, že když se do toho zapojí lékař, tak se člověk octne ve větším stresu..ale doufejme, že léčba přinese ovoce
12. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka já to mám tenhle měsíc bez bolestí zatám.. ťuk ťuk. Jen výtok a dnes hlava. Tak doufám, že ovulace proběhla nebo proběhne :slight_smile: Taky se bojím jít k doktorovi, že by se to začalo strašně hrotit, ale třeba manžel by šel nejraději hned, prý ať víme, jestli je vše ok a nedoufáme zbytečně...
12. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnes 13 DC, ovu test myslím, že by mohl být zítra pozitivní (možná už večer). Takže OVU snad bude 14-15 DC... Snažení proběhlo včera (12 DC) a asi pro tento cyklus (v plodném období) máme po ptákách ... manžel je ode dneška do neděle od rána do noci v práci ... Ale pokud bude ovulka do soboty, tak by to nemuselo vadit. Stejně se chceme snažit ty cca 3 dny před ovu... Tak uvidíme...necháme to osudu. JInak piji kontryhel a pokud by opravdu ovu byla 14.-15. DC, tak by to znamenalo, že mi opravdu cyklus srovnal (pokud to nebyla náhoda). Zase pomalu začíná to dlouuuhé čekání do doby MS ... Pokud tento cyklus se nepovede, nějak bych chtěla na to přestat myslet a méně to řešit ... nějak mito leze na mozek :slight_smile:. Na to asi žádný "recept" nemáte, co? :slight_smile:

@chris_n Tak to jsem na tebe zvědavá. Zkus test o víkendu. Pokud se něco v bříšku děje, tak by to už mělo být vidět na testu :slight_smile:.

@mihis Mne poslední dobou taky nějak bolí hlava, ale přijde mi, že je to spíše počasím ....
12. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Mě bolí jen dnes, tak snad to bude dobrý...Jinak myslím, že základní recept by byl nechodit na koníka, ale to prostě nejde :grinning: Jinak kdybys na něco přišla, tak dej vědět :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 já vám nevím, nechce se mi na to upínat, ikdyz by to bylo super :slight_smile:. Ale jsem z toho uz nejaka unavená :frowning2: ale nemůžu si pomoct, nejde na to přestat myslet.
12. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já to kašlu, k doktorovi nejdu..minulý měsíc jsem byla na preventivce, všechno je ok, samozřejmě nezkoumal vše do "hloubky" :grinning: má zkušenost je ta, že kdykoli jsem příliš aktivní a lezu k MUDr. tak se pak třískám do hlavy, proč jsem tam vůbec šla..samozřejmě,pokud nám to rok nepůjde, tak si k němu zajdu, nějaké prášky jsem ještě ochotna brát (utrogestan, clostík atd), ale mám jasno, že pokud by nám to nešlo přirozenou cestou, tak se na to vyprdnu..ivf a takové věci nehrozí
12. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, jsem napnuta jak to dopadne s @chris_n :slight_smile: Chtelo by to rychle aspon jednu tehuli na pozvednuti nalady cele nasi diskuze :slight_smile: :grinning:
Ja si dnes rano chtela udelat ovu test, pac mame 13DC a uplne jsem na to zapomnela, venku je hnusne, mam vubec problem vstat..
12. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nemyslet na to, to je otázka.. důležité je být pozitivní, brát to jako adrenalin :wink:
12. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka pro mě to moc adrenalin není :slight_smile: ale to je asi i tím, že je to spojené s problémy v práci (těhu by se mi dost hodilo). A je to takové naprd čekání, jestli jo nebo ne... :(
12. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no jo, ty už máš aspoň jedno zlato doma, ale my ještě ne, teda když nepočítám psa :grinning: takže kdyby bylo potřeba, podstoupíme i ivf...
@lucija76 to jo, už by to fakt chtělo nějaké //, ať se zvedne nálada :slight_smile: a pak by se mohla spustit lavina těhotných :grinning:
Od MS do ovulace mi to vždycky utíká jak hrom, ale pak to čekání, jestli MS přijde.. to je hrozný :unamused:
12. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasim se @zabzulka nemyslet na to nejde, ale chce to zustat v pohode, i kdyz se treba nedari.
Hlavne vy holky, co jeste mimi nemate, uzivejte uzivejte uzivejte :slight_smile: !!!! Pac pak se zivot zmeni tak zavratne, a nic uz nebude stejne jako driv :wink: Ale nebudu vas strasit :grinning:
12. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Mne to prave utika rychleji, kdyz v tom nejsem sama, ze necekam jen na konec meho cyklu, jsem natesena jak to dopadne u ostatnich :wink:
12. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek