• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@lucija76 jo to je pravda.. me spis svadi to brouzdani po jiných diskuzich :slight_smile: dnes jsem 16DC, takže v půlce, když to tak rychle uteklo do teď, tak snad to půjde až do konce cyklu.. nejlépe aby byl cyklus "ukončený" // :grinning:
12. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 máš pravdu, život se s dítětem strašně změní, ale je to nádhera :wink:
@mihis samozřejmě, už dítě mám a to je rozhodující, kdybych ještě nebyla máma, tak bych se na to koukala jinak..jen jsem to řekla za sebe, pokud bude nějaký problém, nebudu to hrotit..
@chris_n no jestli máš problémy v práci, tak to je blbé, to by chtělo co nejdříve, chápu
12. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 taky mi to rychle utíká
12. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Můj chalp to bere stejně a chápu to. Kolikrát Ti totiž může stát v cestě nějaký "banální" zdravotní problém, který by se mohl vyřešit raz dva. :wink:
@lucija76 A došlo na ten test nebo ne? Já jsem dnes teprv 9DC, ale asi taky už zkusim, nějak mě pobolívá podbřišek :grinning:
12. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Tak to urcite, je to nadhera, o tom neni pochyb !!! :slight_smile: Ale hodne veci pak jde stranou, spanek, volny cas, nektere aktivity....a celkove i ten partnersky vztah se hodne zmeni, proto rikam uzivejte!!! :slight_smile:

@verunkaaa No prave ze ne. Uplne jsem na to zapomnela, tak testnu asi vecer... a rano pak. Priznak tentokrat nemam zadny, zatim.
12. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 minulý měsíc jsi docela trpěla co? ale až tak před MS..ovulaci teda necítíš?
jinak jasně, když si vzpomenu na Viktorovo miminkovské období, tak mě nejvíc ničilo to nevyspání..
12. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak jsem ráno testovala a byl negativní, což jsem aji čekala, do MS zbývá cca 10 dnů, otázkou je zda ještě zkoušet nebo nechat tak nějak volně...achjo, dneska se mi zdá, že ten čas letí nějak pomalu, člověk čeká od jednoho cyklu po další a furt tak dokola...:frowning2:
12. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief čekej, nech to byt :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucija76 Tak testni teď, ne? U ovu testu to je přeci nejlepší přes den :slight_smile: Já testla, mám tam ducha, takže očekávám, že začne sílit a ovu bude o víkendu :slight_smile:
12. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen ovlaci dle čípku poznáš dle toho, když změkne a otevře s, zkrátí se a jde těžce nahmatat...má být měký jako rty...po ovulaci zase ztvrdne jako špička nosu...
12. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka Jo, minuly mesic to prave byl masakr, ovulaci to zacalo az do MS me bolelo uplne vsechno.
12. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n tak coooo?
Holky zítra jdu na to srdíčko už se nemužu dočkat...
12. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jenyska4 viz výše... hlava už nebolí a mrcha nepřišla zatím. Jsem 27 DC
12. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n test jsi zkoušela?
12. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n dneska nemám čas pročítat, pádím pro malého a frčíme k zubaři :unamused:
12. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 včera a v pondělí... a nic
12. zář 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n hmmm tak to by asi už ukázalo
12. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 taky si myslím
12. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 jéje, srdíčko..tak to držím palce ať je všechno ok a bije jak zvon :grinning: minulé těhotenství jsem byla právě kvůli srdíčku vyklepaná jak startka..šla jsem k dr. podle poslední MS jsem měla být cca v 6tt.. MUDr. nic neviděl, prý si nemám dělat naději, že to vypadá blbě, že počkáme týden a pak se uvidí.. ten týden jsem celý problila ze stresu a na další kontrole bylo všechno ok..
12. zář 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka noooo tak snad bude něco vidět :unamused:
12. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 podle kalendáříku vidím, že už jsi v 7tt, to bude v pohodě :sunglasses:
12. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka tohle já nechápu,kde ti doktoři berou diplomy nebo zkušennosti,já vždy byla u dr na konci 6tt a nikdy nebylo srdíčko s bídou žloutkový váček,v životě mi dr neřekla že je to marný,vždy říkala že je brzy,málo komu lze v 6 tt vidět tlukoucí srdce,přesto že už bije utz to ještě nezachytí,X doktrů i pošle v 6tt na revizi že se plod nevyvíjí,příjdou mi jako by to dělali snad schválně nebo jsou idioti
12. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief testovat 10 dnů do MS,tak to máš sotva po ovulaci,nidace je 5-10 den i kdyby otěhotnění došlo nedoputovali ještě ani do dělohy :grinning:
12. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka
@saminomimino Já taky v 6 tt. neměla srdíčko a doktorka řekla, že je brzy, ať se stavím za 14 dní. A to už bylo vše, jak má být... V takhle ranném stádiuu těhu se ještě nedá nic zatracovat ...
12. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino no, taky to nechápu.. i když, můj bratr je lékař a jeho historky jsou velmi výživné :wink:
12. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saminomimino já vím, že je brzy, ale člověk tu čte ledacos, tak jsem trochu znejistěla, ani jsem nečekala, že by byl jinak než negativní...ale nedalo mě to:grinning: ten čas se tak vleče, škoda, že to člověk nemůže vědět hned, že?
12. zář 2013 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 přesně tak většina uzt přístrojů v 6tt prostě málo co zachytí,já vždy pak šla až za 3 týdny a miminko už bylo krásné a hýbalo,srdce bylo jako zvon
12. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief já tentokrát poprvé testovala 9DPO,jeli jsme na hory a chtěla jsem být v obraze,no po zaschnití tam bylo cosi co by se dalo považovat za vidinu druhé čárky :grinning: ale dalo mi to naději,v 11DPO jsem testla znovu,MS my chodí pravidelně 13DPO tak jsem si říkala že to už by bylo něco vidět a skutečně už tam byl okem viditelný duch,který sílil,o slušné čárce se dalo mluvit 13DPO,jinak jsem vždy testovala až po vynenechané MS u syna dokonce týden po vynechané MS,jsou to nervy,ale furt,teď mám kupu pozitivních testů ,na svém těle jednoznačně pozoruji těhotenství,a ačkoliv nemám moc času počítat dny do první kontroly,občas mně přepadne strach a mám pocit že ten týden co mi do ní ještě zbývá bude trvat nejmíň rok :grinning:
na to mi ještě nějaká dobrá duše napíše jak můžu říct že jsem těhotná vždyť test přece může lhát :grinning: to na klidu nepřidá ale závist je neomezná :grinning:
12. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@suzief to je asi ještě brzy na testování, počkej tech deset dní a pak otestuj.. První den zpožděné MS už by ti to mohlo něco ukázat..
@chris_n nemyslím si že by se to nutně muselo ukázat, pokud je cyklus třeba 30 dní, tak ovulace mohla být klidně až 16 - 17 DC, tím pádem bylo ještě brzy na testování. Já bych vydržela a testla v pondělí, pokud mrcha o víkendu nedorazí :wink:
12. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 tak držíme palečky a pak poreferuj, ať se pokocháme... :slight_smile: joooo a jen tak mimochodem, už jsi sem poslala nějakou tu dávku těhotenských bacilů??? :grinning:
12. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek