• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis přála bych si, aby nedorazila :-/
12. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v lednu jsem přišla v pozdním stadiu těhotenství o první miminko. Donedávna jsem ještě hltala diskuze o tomhle smutném tématu, ale poslední 2m se naštěstí cítím trochu jinak. Trvalo to sice nekonečně dlouho, ale už se zase umím smát. Myslím, že teď patřím spíš k vám, konečně! Je uklidňující vědět, že nejsem sama, kdo bláznivě odpočítává DPO a dva proužky vidí snad už i na stěně...:grinning:.
12. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunkaaa Tak jsem taky testla a je tam duch, 13DC, takze ovu asi bude zitra. Ale jak jsem psala, tento mesic se snazime fakt ukazkove, vic uz pro to udelat nemuzu, jeste par dni a pak uz to nechavam na prirode :slight_smile:
No pro jistotu holky plivejte sem ty bacily @jenyska4 a @saminomimino.... to nemuze uskodit :grinning:
12. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@racerunner vítej... já teda dva proužky bohužel zatím nikde nevidím :slight_smile:
12. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já ti to taky moc přeju, musíš myslet pozitivně! A hlavně úúsměv :slight_smile: i když je to čekání peklo...
12. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis na víkend jedeme na vinobraní, tak budou myšlenky jinde :slight_smile:
12. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tomu nerozumím..to jako někdo zpochybňuje Tvé těhotenství? trochu psycho ne?
já testovala poprvé asi týden co mi MS nepřišla, nějak jsem si toho tenkrát nevšimla :sunglasses: a pak mi došlo, že se něco děje
a bylo to tam
12. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@racerunner ahoj :slight_smile: je hrozné čím sis prošla, ale hlavně, že už se začínáš těšit ze života a na miminko :slight_smile: My tady občas trošku šílíme, blázníme, ale je to fajn. A hlavně to prožíváme jedna s druhou, takže já mám třikrát do měsíce nervy jak to dopadne a pouze jednou se to týká mě :grinning: už je to tady skoro jak adrenalinový sport :grinning:
12. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n tak to hlavně nepřeháněj s vínečkem :slight_smile: budeš si muset vystačit s malým množstvím :slight_smile:
12. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@chris_n Holky, co vám mám povídat, byl to nejhorší a nesmutnější zážitek mého života a málem mi zničil zatím krátké, ale vcelku hezké manželství...ale je to snad za námi a už jsem regulérní snažilka...:slight_smile:
Já vás právě už nějakou dobu sleduju a přijde mi moc milé, jak se navzájem podporujete. Já si přijdu trochu jak blázen, když si každý den vyplňuju statistiku bazálky a OVU testů a pak cítím, jak mi hapruje nálada v luteální fázi a třískam věcma, když to ten 13DPO dostanu...No, to víceméně znáte, že? Já o těch pruzích taky zatím jen sním, ale to vyjde, nám všem.
12. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@racerunner je dobře, že jste to překonali a doufejte, že vás to jen a jen posílilo :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@racerunner no ja teplotu neměřím, ani ndělám ovu testy, myslím si, že ovulaci poznám podle výtoku, který mi začíná tak nějak kolem 14DC, ale pokud to ani tento měsíc nevyjde, tak příští asi zkusím ty testy. Měření je na mě moc náročné :slight_smile: My se teda snažíme teprve třetí cyklus, první jsem byla v pohodě, druhý jsem pustila slzu, tak uvidíme co bude teď :slight_smile:
@mihis dám si trochu burčáku a jinak spíš nejakej ten mls masíčkovej
@racerunner to co jsi prožila je noční můra každé ženy, je mi to líto..důležité je, že ses sebrala a dostáváš se z toho, přeji Ti všechno dobré a co nejdříve dvě čárky :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zabzulka ano,jedna paní si tu dala že je těhotná 3 tí týden,což mi nešlo neragovata prý to neví,jen že si zadělali na malé tak si to sem dala,no budiž ,popřála jsem jí štěstí a po nějaké další debatě jsem řekla že u mně je jasné těhu,jen se modlím aby se drobek vyvíjel jak má,načež se mi dostalo výsměvného smajlíku že jak můžu vědět že těhu opravdu jsem,že testy můžou lhát,podotýkám že i ona ona už má 3 děti,takže myslím že těhu na sobě snad pozná,já tedy rozhodně,prostě něco je jinak,mimo to díky své hubenosti cítím okažitě zvětšenou dělohu,no nemusím to nikomu dokazovat,spíš to trochu zamrzí překvapí,že je někdo takový nepřející... :unamused:
12. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka @chris_n děkuju holky!
@mihis
Já měřila teplotu od toho potratu a dělala jsem ovu testy, teď se mi poslední 3 cykly ustálily na 32dnech a ovu podle všeho 17-18den. Naposledy po 2x jsem ji i cítila- křeče v břiše. Tenhle poslední cyklus už jsem taky bazálku neměřila, ale OVU testy dělám- ono mě to i tak nějak uklidňuje, když je pozitivní. No už jedem 4. cyklus snažení...předtím jsem otěhotněla 5.cyklus po vysazení . Strašně chci neplašit a neupínat se, ale moc mi to nejde. Z toho potratu jsem se vyhrabala hlavně dík naději, že mimi brzo přijde znovu...
12. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n joo tak to joo, ja uz se tesim jak se budu cely vikend valet.. Po tom minulém, kdy jsem se ještě další dva dny léčila z oslavy a doháněla spánkový deficit, chci mít tento klidný. Tak doufám, že to tak bude a manžel nic nevymyslí, jako třeba že bysme šli po fotbale na "jedno" a tak.. :grinning:
12. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@racerunner hlavní je, že víš, že můžeš otěhotnět a že jste oba zdraví. :slight_smile: takže žádný stres a hurá do toho :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino koukala jsem, že máš tři děti a čtvrté je na cestě. Celkem tě i obdivuji, já už teď počítám, jak bysme asi vyšli, kdybych musela na mateřskou :grinning: v dnešní době se dá říct, že jste takový rodinný úkaz :grinning: ale myslím tím v dobrým.. Spousta lidí nemá na to, aby uživili sebe, natož tak čtyři děti. Jste šikuli :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino achjo, někdy mě udivuje, jak někteří lidé dokážou blbnout, no co se dá dělat, prostě nechat to být
12. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je možné, aby příznak ovulace bylo pálení žáhy? Minulý měsíc mě taky pálila zhruba po ovulaci až do ms a dnes to začalo nanovo, počítám že ovulace byla asi včera, nebo prostě teď někdy.. Ale tenhle měsíc mě aspoň nebolí břicho a záda, zatím :slight_smile: a doufám, že to tak zůstane :grinning:
12. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no jasný,já se tím netrápím,takových pííp,už jsem tu zažila,ona liudksá závist nezná mezí,bohužel
12. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis možné je vše :grinning:
12. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no tak myslím že vícečetných rodin přobývá,u nás rozhodně většinou tu mají rodiny 3 děti,jinak on taky člověk naprosto převrátí priority,taky zjistí kolik věcí vlastně nepotřebuje,teď jsme půl roku žili z podpory,muž byl vyhozený s práce po vánocích,už má novou a ještě nám peníze na konci měsíce zbyli,a to bych řekla že jsme se nijak nešetřili,jen vypustili kraviny,dokonce i zahradu jsme dodělali,jakš takš,my máme velkou výhodu,máme velkou novostavbu se zahradou,nemám dluhy ani půjčky,jen tchánovi splácíme auto,jen teď přemýšlíme na příspěvkem na bydlení od státu,nežijeme si na vysoké noze,ale žijeme slušně,ona trocha skromnosti dětem rozhodně neuškodí
12. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino tak to bude ono :slight_smile: kdyz nemáte půjčky :slight_smile: my máme hypotéku, takže tam je to pak o něčem jiném :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jistě, to by se člověk zbláznil, kdyby si to bral k srdci..
je dobře, že vícečetných rodin přibývá, taky ten trend sleduji, dvě mé kamarádky mají tři děti, blízko od sebe, další teď dokonce čeká páté :slight_smile: to je raritka..jsem moc ráda, že to tak je, když slušní lidé mají děti..ona ta mediální masáž kolik toho dítě potřebuje nás tlačí kupovat kraviny, nakonec člověk zjistí, že si mateřství v pohodě užije i bez hromady zbytečností
12. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka přesně moje řeč,podle reklam a dalších bludů,nemůže člověk žít bez asi milionu doplňků k dítěti,všchny ty netekoucí hrníčky super tvarované dudlíky za 200,- ,postýlka 50 v jednom včetně vrtule :grinning: kočárky které jsou vlatně na nic,pač jsou dělané do nákupních center,ale stojí jeden 20tis,a další hovadiny :grinning: to nemluvím o hračkách,naše děti,ne že by je neměli,ale voda,bláto a holý zadek na trávě udělá 1000x více radosti :grinning: nemáme klasické TV programy,ani nesjíždím obchody e shopy s novinkama pro děti bez kterých jistě nemůžu žít :grinning: a jsem tááák ráda,v čem spát mají z čeho jíst taky,nazí vesměs nechodí a hlavně myslím že jsou šťastní..
12. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ano,hypo je velká zátěž,s ní bysme si nevískali
12. zář 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak my máme dva úvěry - na bydlení (pouze vybavení a základní opravy) a to byt není nášm je obecní, ale nábytek jsme potřebovali, vyplatit poslední nájemníky taky, tak se to nasbíralo.. no a druhý máme na auto, oba dojíždíme do práce a žijeme v takové vesnici, že bez auta by se to dalo zvládnout, ale je to mnohem pohodlnější.. Ale můj manžel říká, že by se to vždycky nějak udělalo a vždycky bysme to zvládli, tak mu budu věřit :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino přesně tak, souhlasím s Tebou
12. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek