• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jenyska4 to tady máme vážně jak adrenalinový sport :grinning: ale ty už si jen užívej :wink: a až budeš mít čas, tak nám ještě sepiš tvoje vyzkoušené tipy na otěhotnění... Nemyslím na holčičku, ale tak obecně. Nebo jsi nic nezkoušela? Krom nožek hore? :slight_smile:
12. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Jak už jsem psala, já otěhotněla vždy hned, u každého mimi jsem byla těhotná napoprvé, já si spíš myslím, že je to o psychice. Přišla vhodná doba na miminko a tak jsme zkusili, když jsem si udělala test a nebyl pozitivní ani mě nenapadlo, že nejsem těhu, ale, že je na testování brzy a že se mě čárka ukáže za dva dny a ona tam byla. Já jsem si to asi vždy tak nějak vsugerovala:D Ted to bylo třetí cyklus páč jsme chtěla holku a snažili jsme se šest dní před ovulací pak pět dní a ted tři dny a už to vyšlo...těch šest dní bylo dlouho. Ano jen nohy nahoru plus polštář, vínko, vitamínky, bílý jogurt a psychika, která nepřipuuští ani procento toho, že by to nevyšlo:D
12. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pádím, dnes nezdravá večeře pizza, byli jsme s tatkou na nákup a já si pokoupila samé dobrutky, tak si to pěkně nanosím na stul před televizi, protože na mě konečně přišel hlad:D jak já ty těhu chutě miluju. Akorát ze mě bude prase obecné :frowning2:
12. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 jéé tak to máš super teda, já si to nechci moc vsugerovávat, abych nebyla zklamaná.. :confused: navíc jsem teď někde vyčetla (jsem debil, že to pořád studuju), že po dlouhodobém braní HA se to podaří buď hned a nebo to naopak trvá i přes rok.. Tak doufám, že to není pravda a může se to podařit i dřív než za rok, že tělo není až tak zhuntované tím svinstvem, aby se z toho tak dlouho dostávalo :-/
12. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 kašli na kila, hlavně ať je mimčo zdravé a mamka v pohodě :wink: páček
12. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a zítra na nás myslete :grinning:
12. zář 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
S tema skolama holky nevim, podle mne je to ve skolstvi jako ve vsem, nekdo dela dobre svoji praci a nekdo ne, takze existuji dobri a spatni ucitele, skoly, neda se to hazet vsechno do jednoho pytle. A chapu @saminomimino ze chce pro svoje dite to nejlepsi.
@saminomimino My mame statni skolu a jsem spokojena, jen mi vadi, ze se tady deti neuci cizi jazyky, nebo uci ale az nekdy na druhem stupni snad, a zrovna teda ty pises ze znas nejakou maminku z FR, jejiz syn se ucil jazyky na ZS. To u nas teda siroko daleko zadna skola nenabizi, ani ty soukrome. Coz jen potvrzuje ze to nekde jde, jinde ne, clovek proste musi hledat.

@jenyska4 Dekuji :dizzy_face: Drzim palce na zitra!
12. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis taky mě pálí žáha a to jsem nezažila ale jsem 21 DC....
12. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka jo? Tak ale u tebe by to mohlo znamenat úplně něco jiného než u mě :wink: já to mám asi vážně příznak ovulace nebo co :confused:
12. zář 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 jo to máš pravdu, když se chce, tak všechno jde a i běžná základka může děti bavit a vzdělávat kvalitně :slight_smile: proto jsem třeba ráda, že bydlíme na malém městě a třídy ve škole jsou poloprázdné - aspoň se jim učitelky stíhají věnovat. Na druhou stranu ani nemáme na výběr :slight_smile: Záleží prostě na rodičích a je to svobodná volba každého, nechtěla jsem působit nějak nepříjemně nebo zaujatě, jen to jen můj pohled :slight_smile:
12. zář 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis no nevím jsem asi 6DPO a myslím, že bych mohla něco cítit už ne??? Nebo se přehnaně pozoruju :frowning2:
12. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka no já nevím, říkají že uhnizďování 5 - 10 dní, tak možné to asi je... Vydrž ještě 4 dny a pak testni... Ale vypadá to nadějně :slight_smile: tak to jsem na Vás holky zvědavá, teda na tebe a @chris_n :slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevím jestli nadějně.......zas takové snažení jak u vás nebylo, ale podchytili jsme ovu....uvidíme testnu asi až ke konci příštího týdne.......
12. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@7sarlotka Tak to jsem taky zvedava a drzim palce teda :slight_smile:
No nic, uz jsme to tu s @mihis predbezne naplanovaly, brzy se spusti lavina tehotnych... a na konci mesice se z letnich snazilek rovnou prejmenujeme na cervnovky 2014 :grinning: :grinning: :grinning:
Damy dobrou, nevim co tu jeste delam, cekaji me povinnosti :grinning: :dizzy_face:
12. zář 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis Já mám ještě to nejlepší před sebou :grinning: Jak mrcha dorazila pozdě, tak se mi to posunulo :slight_smile: Takže o víkendu to nesmíme zanedbat :slight_smile:

@lucija76 Já se jen bojím, abych tady pak nebyla třeba sama :grinning:
12. zář 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dobre rano
13. zář 2013 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Ahojky. Tak co netestila jsi? :grinning:
13. zář 2013 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: Dneska mám volno, tak jsem se těšila jak se vyspím a v osum mě vzbudila taková bolest hlavy, že jsem si lupla jeden ibalgin :rolling_eyes:
@chris_n co ty? Žádné náznaky příchozí MS? :slight_smile:
@verunkaaa Tak to budete mít příjemný víkend :wink:
@lucija76 no naplánovaly jsme to hezky, teď ještě aby nás všechny poslechly :grinning:
@7sarlotka však to stačí... Ono je to i možná lepší než u nás, když sexujeme každý den :grinning: jenže co dělat, když nás to tak baví :grinning:
13. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617
@mihis MS žádná (touhle dobou jsem i v červenci minimálně špinila a ted vůbec nic). Jinak test budu delat nejdřív v pondělí. Napadlo mě totiž, že se nám to taky mohlo povést ted minulý víkend a proto nemusí testy nic ukazovat.

Jo a taky se ráno nasnídám cca v sedm a než dojedu na půl devátou do práce, tak mám zase hlad nebo takovej divnej pocit v žaludku, já nevím :grinning: chachááá :grinning: no uz aby bylo odpoledne a jeli jsme na tu moravu, abych vypnula trochu.
13. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Tak to vypadá slibně :slight_smile:. Tak tedy počkáme do pondělí, co máme s tebou dělat :grinning: .
13. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danny617 :grinning: :grinning: holky vy jste nedočkavější, než já. To s váma pak švihne, když to dostanu :grinning:
13. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@chris_n Mě úplně běží husí kůže po zádech :slight_smile: Doufám, že budeš na moravě online, ať nám můžeš podávat průběžně zprávy :grinning: Se mnou to švihne až to dostanu já, to pak tady budeš dělat Vendulku utěšitelku, takže si nemysli, že se hned přestěhuješ do skupiny červnovky 2014 :grinning:
13. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis budu online :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis jo a taky se mi dost motá hlava poslední dobou, když rychle vstanu. Ale to mívám i při MS občas.... jak se mění tlak.
13. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, konečně pátek, huráá :slight_smile: včera jsem byla s kamarádkou v čajovně, nasmály jsme se, bylo fajn..akorát já blbec jsem si dala Matcha čaj a pak nemohla do půl druhé usnout :sunglasses:

@chris_n no vidím, že to u Tebe začíná být zajímavé, těším se na další zprávy :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka uvidíme, třeba je to jen poplach z ničeho a vsugerovala jsem si to všechno :grinning:
13. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak hlásím, že ovulační příznaky zmizely, je mi skvěle :wink: už jsem se bála, že se to se mnou potáhne až do MS
13. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka to se máš teda, mě dneska bolí hlava jak čert :rolling_eyes: takže teď období čekání, co? No mě to taky čeká a vůbec se mi to nelíbí, nejradsi bych to hned věděla :grinning: musím na to přestat myslet nebo mě z toho vážně trefí šlak...

@chris_n ať už je pondělí, to je hrozný.. jsem fakt víc zvědavá než když jsem minulý měsíc čekala já :grinning: asi jsem nějak vnitřně věděla, že mrcha přijde, tak jsem se ani netěšila :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis to je taky tím počasím ne? ať brzy ten bolehlav přejde..čekání začíná, to máš recht..i když tentokrát to vůbec neřeším, sice nakonec nějaká akce byla, ale nevidím to nijak růžově..tak aspoň budu fandit :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis klíííd.... nedělám si nějaké naděje zvláštní :slight_smile:
13. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek