• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Holky, já vůbec nestíhám...jsem teď musela dočítat asi 3 stránky zpět...No výročí nakonec dopadlo naprd...večer mi bylo hrozně špatně, takže z nějakého snažení bylo pěkný kulový... :frowning2: a jelikož mi manžel zas odjel a vrací se až 15DC, tak tenhle měsíc zase nic a já tolik chtěla červnového prcka...no tak snad se zadaří v říjnu třeba na svatební cestě, tu už jsme konečně domluvili, zaplatili :slight_smile: a mimčo by mohlo být pěkně do roka třeba 13.7.2014 to by bylo skvělý :slight_smile: :grinning:
13. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!!! No spis dopoledne :sweat_smile:
@chris_n No jo, tesime se jeste vic nez ty, ale tak nam to neber, my se budeme moct tesit az tak za 10 dni, tak aspon nejaka radost :grinning: :dizzy_face:
@eeen To je teda pech, manzel je porad pryc jak koukam. Ale treba se vam to povede v te Parizi! Jenom to nesmite moc prehanet s litanim po pamatkach a po galeriich, abyste pak nebyli moc unaveni :slight_smile: Co mate v planu navstivit?
13. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 No my jedem s cestovkou...takže tak nějak všechno :slight_smile:. No dokonce jestli mi vyjde pravidelnej cyklus, tak bych mohla být tak nějak 11-15DC, tak by se zadařit mohlo :slight_smile:, ale jsem teprv 2měsíc bez HA,takže vůbec netušim, jak kdy co přijde...a ani jestli mam tu ovulku nebo ne :frowning2:
13. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mne dnes 14DC a podle testu to na ovulku zítra nevypdá (a to to včera vypadalo tak nadějně), tak nevím... MS bych měla dostat nějak koncem měsíce, tak jen čekat .. Ale zase nějak vnitřně cítím, že pojedu dál .. a to už bude ten "můj" řijen a to by už mělo vyjít :slight_smile:.
13. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 taky doufám,že nám to v říjnu vyjde...manžel bude konečně doma, tak by mohlo :slight_smile: :grinning:
13. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím říct, že jsem na konec září docela zvědavá, to bude smršť :grinning:
13. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka My se snažíme každý den - plodné neplodné dny :grinning: nohy nahoru poslední 3 dny jsou taky, prvních 14 dní kontryhelový čaj, ale myslím, že to moc hrotím.. No uvidíme za tři týdny zhruba, ale radji přestanu očekávat, abych nebyla zklamaná...
Jinak pátek 13. tak jsem porpvé v životě vsadila sportku :grinning: volala jsem to i manželovi a ten říká: Super, tak já jdu za šéfem, ať mi k pondělku nachystá výpověď, když teď budem milionáři a doufám, že ses nedala na hazardní hry a příště nehodíš litr do automatu :grinning: jsem prostě prdlá, ale tak nějak mě to napadlo, tak jsem si říkala proč ne, už jsem tu stovku utratila za větší hovadiny :grinning:
13. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis spíš obden se doporučuje :slight_smile:
13. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eeen když je to baví :wink: :grinning:
@mihis s tou Sportkou jsi mě pobavila, ale moje babička už měla vždycky vymyšleno, kolik peněz kterému vnoučeti dá, co si nechá, atd.. to byla sranda
ale zrovna včera mě taky napadlo, jestli bych si nevsadila :slight_smile:
13. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka to jo no,ale aby moc neplýtvali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:
13. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. zář 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jo já vím, že se má obden, ale co nadělám.. Vždycky jsme sexovali pořád, vyjme toho, když se pohádáme a máme tichou domácnost :grinning: tak chlap je mladej, třeba nepotřebuje tolik odpočívat :slight_smile:
Jo mě už taky úplně běželo hlavou, že poplatíme dluhy a budeme se mít parádně a naštříme na mimčo a nebudu muset mít strach z mateřské (jako finančně) :grinning: Vždyť to říkám, že už mi hrká v té hlavě :confused:
13. zář 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis toho si nevšímej to je jen závist... :slight_smile:, já mám teď chlapa doma tak dva dny v týdnu :frowning2:
13. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes je pátek 13. a já mám spíš dobrej den...teď mi volal manžel, že nejspíš tchýně kývne na byt-abyste pochopili, v červenci jsme se vzali a zatím bydlíme společně s ní...ona je teda úplně super, do ničeho nám nekecá, vyklízí nám území co to jde...o víkendech je radši pryč abychom prý měli čas sami na sebe, ale stejně to prostě není ono...a konečně se asi bude kupovat byt super... :slight_smile:, takže vlastně bychom s tím snažením neměli být tak hrr, abychom stihli pak všechno předělat :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já už jsem taky četla, že je lepší sexovat ob den, aby spermie dozrály... Ale podle mě, jich má ten můj chlap dost každý den :grinning: uvidíme, třeba k tomu dojdem, že už budem bezradní, tak to zkusíme ob, ale zatím nám to teda nechci odepírat a jsem ráda, že nemáme opačný problém a nemusíme se do toho nutit :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen jéé tak to je super, klidně buďte hr.. teď budeš mít myšlenky aspoň jinde a neboj 9 měsíců je dostačující na aspoň základní úpravy bytu :wink:
13. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak snad se vam to bude libit. Hlavne budes mit manzela u sebe, tak by z toho konecne mohlo neco byt!!! :dizzy_face:
I kdyz teda uz nekolik lidi mi rikalo, ze pri techto organizovanych zajezdech se clovek tak strasne ubeha, ze pak nejaka vecerni romantika nehrozi :wink:

@mihis Hahaaa! Drahy taky vcera prisel s tim, ze kdyz je ten patek 13. pujde si vsadit, tak proc ne, u nas je dnes vyhra 13 milionu eur, to by nam samozrejme bodlo :grinning: jinak normalne nikdy nehrajem hazardni hry. Teda ja hraju hodne pokra, ale to je spis zabava nez hazard.
13. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme zjistili ze nam to kazdodenne vubec nevyhovuje, jsme vycerpani uplne... to tak fakt dal nejde :grinning: Jeste ze uz mam po ovulaci (byla asi vcera nakonec, pac dneska carka jeste slabsi nez vcera) jeste tak den dva a najizdime na stary dobry obdenni rezim :sunglasses:
13. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 me by stacilo milion korun, jsem skromna :grinning: bylo by to super, hned by ten zivot byl jednodussi a veselejsi :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak me to jednou denně vyhovuje uplne, ale manzel by chtel i dvakrat :grinning: ale na to fakt nemam :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Je, tak to gratuluju!! :slight_smile: Vlastni byt je fajn, a stehovat se budete vy, nebo tchyne?
13. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no abych to nezakřikla, tchýně se má rozmyslet do neděle :wink: , no taky by se milion hodil, klidně i půl...teď se dá za byt a jsme na nule :frowning2:, takže se bude šetřit na zařizování našeho, ještě že to hlavní máme a byt je předělanej, akorát nebude moc nábydku, jen ložnice...
@lucija76 tak to neni povinný jít s nima, klidně můžem sami, uvidíme...ale zase bych chtěla něco vidět, třeba se tam už nikdy nepodíváme...ty vlastně bydlíš ve Francii, tak nám můžeš doporučit co určitě nevynechávat a co klído joooo :grinning:
13. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tchýně..., my zůstaneme v bytě co v něm bydleli s manželem....3+1,ten je naštěstí celej předělanej, teda já bych tam možná udělala něco trochu jinak, ale naštěstí má tchýně dobrej vkus,takže žádné hrůzy, tchýni stačí 2kk je sama, tak akorát chvíli bude trvat, než se ten její byt předělá, není tam vůbec nic, takže ještě umakartový jádro a podobně...no ale hlavně že se to hne...už se těším :slight_smile:,
13. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jj, taky by mi stacil. A uplne nejvic by mi stacilo tento mesic otehotnet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A manzel teda dobry, co na to rict, toho se drz :grinning: :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 preci jen je nam 26, skoro 27, takze ono ho to asi taky casem prejde,, ale ted je to dobrýý :grinning:
@eeen tak at se rozhodne správně tchyne :slight_smile: neboj, pak uz to pujde jak pomasle, jen co to koupite :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, vy tu krafete bez mé přítomnosti :-/
13. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nepřejde..můj muž měl letos 40 a nepřešlo ho to :wink:
13. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no tak pojd taky krafaaat :slight_smile: v kolik odjizdite?
@zabzulka no tak to urcite prejde me, kdyz budou deti :slight_smile: ja mam totiz chute akorat odpoledne, vecer uz jsem vetsinou ko :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nekrafeme, řešíme samá důležitá témata :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to jsme na tom stejně, já večer taky docela mrtvá..., nejlépe třeba ráno-teda spíš dopo :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek