• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen jo dopo - odpo je to ideál :slight_smile: no nic, jdu se naložit do vany, dokud na to mám klid, za dve hodky je doma manžel, tak třeba stihnu i vyžehlit :grinning: ale vůůbec nic se mi v tom počasí nechce :rolling_eyes:
13. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Holky, teď nějaká maminka dávala do fotoblogu těhotenské strie na bříšku...a fakt masakr, tolik jsem to ještě neviděla :frowning2:
13. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo já musím přežít ještě půl hodku v práci,ale s váma mi to tu utíká rychle :grinning: ,kdyby mě viděl šéf...ten by mi dal
13. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja ještě nevím :frowning2: muž mi ještě neřekl. Ale musím být tak do 16 minimálně v práci
13. zář 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen my už se stěhujeme a zařizujeme... no je to mor, to ti povím :grinning:
13. zář 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já se docela těšim, jen škoda,že už spoustu věcí nemůžu změnit
13. zář 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Ja sice bydlim ve Francii, jenze v malem meste 450km od Parize. Projizdim tudy nekolikrat do roka (to vnimam jen ty zacpy, spinu a stres) a jako turista jsem tam byla jen parkrat. Nemam rada hon za pamatkama a mista precpana turisty.. Spis vzdycky nasavam atmosferu, kavarnicky, restaurace, projizdka lodi, sklenka dobreho vina a tak... Mne se na nic neptej, ja bych byla hodne spatny pruvodce :grinning: :grinning: :grinning:

Holky vikend!!! uz brzy :slight_smile:
13. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no my jsme ted ve stádiu, kdy je vymalováno a řešíme podlahu. Protože je to tam pitomě zprasený. Jeto na delší vysvětlování a popisování. Takže vymýšlíme nějakou fintu. No a úklid + pak stěhování. A ted nakupujeme věci, nábytek, atd... a manžel jede v neděli na týden do německa, takže super :frowning2:
13. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 No já doufám,že v říjnu tam bude trošku míň lidí :slight_smile:, na vínko se také těším a projíždku lodí už máme zaplacenou :slight_smile:
@chris_n ale pak už budete bydlet pěkně podle svého a budete si jen užívat... tak to ber pozitivně :slight_smile:

Holkyyy, padlááááááá-jupí víkend před náma...ale bez manžela :frowning2:, budu muset vymyslet nějakou dámskou jízdu. Zatím se mějte pádim dom...Užijte víkend...možná se tu ještě stavím... :slight_smile: :wink: :grinning:
13. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen v kolik chodíš do práce? :astonished:
13. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no tak to byste si mohli přivézt ze zájezdu malého francouze ne? :slight_smile:
@chris_n aspoň si od sebe odpočinete a až se vrátí, tak si to pořádně užijete :wink: A aspoň budeš mít dost času na nás, když budeš mít manžílka pryč :grinning:
@lucija76 jo jupííí víkend, škoda jen, že vždycky tak rychle uběhne :-/
13. zář 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hehe, my od sebe nejak moc často nebýváme. A 6 dní je dlouhá doba ...
13. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ty strie jsem také viděla, je to hrůza, chudák :unamused:
užívej si víkend, i když jen "dámský"

@mihis to je fakt, to by si eeen toho malého Francouze mohla pořídit..ono se pořád říká, že na dovolené se "zadělává" nejlépe..my máme malou rybičku od Baltu :grinning:
13. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka ja to nevidela...
13. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka já jsem to taky neviděla, kde je to album?
@chris_n My od sebe taky nebýváme často, co jsem přestala studovat a nejezdím na víkend do školy tak vůbec, ale teď zase začne studovat manžel, tak si budeme muset zvyknout, že bude občas na víkend pryč. Chtěla jsem na ttom najít jen něco pozitivního, aby jsi nesmutnila :slight_smile: neboj, uteče to jako voda a budeš ho mít zpátky doma. A třeba budeš mít příští týden jiné starosti :wink:
13. zář 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jo o té dovolené se to říká, my jsme chtěli jet v létě zadělat někam k moři, ale finance nás nepustili a asi ještě chvíli nepustí :-/ no ale co už, třeba to ani nebude potřeba :slight_smile:
13. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele mě to paradoxně nejvvíc vadí kvůli tomu, že nebude možný dělat na bytě. :grinning: teda spolu, já sama tam jezdit můžu
13. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ahááá, no tak to přežiješ :slight_smile: stejně vám tam dělají řemeslníci ne?
13. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@chris_n
záložka Fotoblogy, v tuto chvíli strana 5
13. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis právě že už ne :slight_smile: ted je potřeba uklidit a přestěhovat některé věci
13. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak to je mazec!
13. zář 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to zvládneš i sama a aspoň se nebudeš nudit :slight_smile:
@zabzulka no to je hnus, ale četla jsem pod tím, že je to snad fotošop nebo co... A pokud ne, tak to je tak zralé na plastiku :frowning2:
13. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@chris_n no jen jsem se podívala na obrázek a komenty nečetla, kdyby to byl fake tak nevím, proč by ho dělali, aby strašili těhotné? :grinning: a pokud je to reálné, tak je to masakr, chudák ženská
13. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no prej nějaká reklama na krém proti striím, tomu bych i docela věřila, firmy jsou dnes schopné vymyslet cokoli.. Ale pokud je to pravda, tak chudák ženská, snad ji to opraví nějaká plastická operace :-/
13. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to nebude fotoshoop
13. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Proč myslíš?
13. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Tak co kontrola kočko? Můžeme blahopřát? :slight_smile:
13. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele podle mě to klidně může být, ale ne z těhotenství. Takové strie můžeš mít, pokud jsi byla extrémně tlustá.
13. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo táák, reklama..no, možné to je, ale pamatuji se v porodnici jsem byla s jednou holčinou, ta měla to bříško hrozně moc rozpraskané, tak určitě to možné je.
já mám taky pár strií, kolem pupíku, ale nejsou téměř vidět
13. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no dělám už od 7 :slight_smile:
13. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek