• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis
@zabzulka jo to by bylo bezva, dokonce bych možná mohla mít v té době OVU, teda jestli jí vůbec mám a jestli to budu mít tento cyklus stejně jako minulý...jak už jsem psala bylo by fajn mít mimčo pěkně na výročí svatby či aspon okolo :slight_smile:
13. zář 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen fuuuuj :slight_smile: ale i tak to je brzy ne?
13. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já mám pátky zkrácený jen do půl 2 jinak do půl 4
13. zář 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no já si sice ráno ráda přispim, nejsem zrovna raní ptáče, ale zas radši chodim domu dřív
@eeen ááha a kde delas, jestli to není tajné?
@chris_n No není...v jedné stavební firmě,takové menší
13. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to po středeční ko vzdala a smířila se s tím, že nic a…

dnešní ko 13dc,13.9 pá :slight_smile: – šla jsem tam smířená, že po středě a když nic nebolí nic nebude.jak milé bylo překvapení, dva folíky 15 a 13mm. vypadá to, že teprve začínají růst. jestli to půjde takto tak by v uterý mohla být ovu.takže v pondělí znovu utz a od neděle ovut.na mou otázku zda z toho nemůžou být dvojčata kdyby to vyšlo mi řekla, at jsem v klidu, že ne. :slight_smile:
ve středu 11dc jeden folík 10,5mm a dva miniaturní. takže ten jeden vyrostl za dva dny o +-5mm. :wink:

minulý cyklus 14dc-14,7mm,19dc 17mm a nedorostl.
13. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holkyyyy, když už si tento měsíc hold musíme dávat pozor, tak jsem ráda, že o to těšení nepřijdu díky vám!!! :slight_smile: Akorát nemůžu průběžně reagovat :frowning2: V práci mi vidí do compu, tak si musím dávat pozor, většinou čtu tajně na mobilu, abych byla v obraze, ale psát na něm je za trest :slight_smile:

@chris_n Na Tebe jsem zvědavá, jak dopadneš!!! Dávej o víkendu info!!!
13. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamisa tak snad doroste a podaří se :slight_smile:
13. zář 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jako pokud jsi hubená a v těhotenství extrémně nabereš? Tak jsem klidná, to mě nehrozí :grinning:
@zabzulka já budu mazat o stošest, když už mám to břichu tlusté, tak ať není aspoň rozpraskané :grinning:
@eeen já taky jezdím na sedum, je to hnus, ale zase je příjemné být brzo doma.. :slight_smile:
13. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja bych to na sedm nedala. A to ted to mam cca 30 minut - 40 do práce. A po přestěhování to bude okolo hodiny :-/
13. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak já dvacet minut autem, ale i tak vstávám 5:40 :-/
13. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to bych se asi po.... my s mužem vstáváme v půl sedmý :slight_smile: ono ja bych pak chodila okolo deváté spát a to z toho dne nic nemam
13. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no vždyť my tak s mužem chodíme, odbije devátá a už chrníme, děláme si z toho srandu, že jsme jak důchodci :grinning:
13. zář 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n No já dělám od 7 vstávala jsem v 6.10,takže to je jen 20 minut od dřív než ty a je zas fajn být doma po půl4...no ale teď musim vstávat už ve 4.55 páč jak jsem se přestěhovala,tak to mam docela složitý s dojížděním... :frowning2:, jsem v práci už v 6.15, no ale tak budu zas mít za každý měsíc dva dny volna navíc...tak vstávání je hrozný,ale prej si zvyknu :frowning2:
13. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen fuj fuj... no nedokážu si to představit. Já mam pružnou pracovní dobu, ale nedokopu se sem dřív, jak na osmou.
13. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n njn co nadělám,jsem ráda,že nějakou práci mam a zas nadruhou stranu,radši vstanu dřív a jsem dřív doma,natož v létě... :slight_smile: a když jsem jezdila od našich a vstávala v 6.10 tak to šlo
13. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak srdíčko nám bije jsem tak štastná :slight_smile:
13. zář 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@jenyska4 tak to blahopřeju :slight_smile:
13. zář 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 jééé gratulujiii :slight_smile:
13. zář 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Moooc gratuluji, musí to být nádherný pocit :dizzy_face:
13. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to delate zensky? Ja mam problem vstat v 7h30 :confused:
Od pristiho tydne nepracuju v pondelky, jupiii :slight_smile: Ale musim vstat a odvezt Leu do skoly, takze stejne budeme vstavat tak v 7h45.

@jenyska4 Super! Gratuluju moc!
13. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 kdybys musela, tak se donutíš.. Jak už tady někdo psal, já jsem ráda, že mám práci, takže je to hnus, ale nedá se svítit.. :slight_smile:
13. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nestíhám to tu ani čist kolik jste toho dnes napsali. .. Já jsem na víkend u maminky na baráku. .. chlap je 4 dny na team buildingu :frowning2: .. tak si aspon uzivam hor. .. zítra rodina oslava a budu tu mit 5 mesicni sestřenku tak budu trénovat :slight_smile:... co vy a víkend ?
Já mám teda taky pružnou pracovni dobu ale chodim na 6:30 ať končin ve 3... tak me napada co kazda delate za práci ??? Vím jen ze mihis je učitelka. ..
Jinak jsem si dnes koupila 3 díl 50 shades a těhotenské testy :grinning:
13. zář 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka tomu rikam priprava :grinning: :grinning:
Jinak ja pracuji v marketingu a fotim :slight_smile: a ty?
14. zář 2013 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak jsme dneska na baráku, ale je to hrůza, strašně prší, co uděláme s děckama, nevím..měli jsme v plánu jet na stavební veletrh do Prudniku, tak uvidíme
já dělám v jedné IT firmě, v exportu, mám zkrácený úvazek, chodím na 9.00 a končím v půl čtvrté..maximální spokojenost, chtěla jsem to tak kvůli malému abych ho mohla v klidu ráno vypravit a odpoledne si ho užít :slight_smile:
jinak jsem to asi zakřikla, včera mi bylo tak blbě, hodně mě bolelo v podbřišku, takové tahání jakoby namožení, lehla jsem do postele a vytuhla..tak nevím co to bylo, že by furt middle pain?
14. zář 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa jj příprava :grinning: ... Já dělam v korejske firme na oddeleni kvality - Engineer quality.
Dnes je hnusne ach jo :frowning2: nesnasim podzim Mám z toho depky. :frowning2:
14. zář 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka jéé ten třetí díl jsem ještě nečetla, asi si ho taky budu muset sehnat, ty první dva byly super :slight_smile: A kde bydlí tvoje maminka? U nás leje jak z konve a je docela kosa, ale vcera jsme trosku popili, tak se dnes budu asi cely den válet :slight_smile:
@zabzulka a kdy to máš dostat? To už asi nebude ovulační bolest :slight_smile:
14. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis 7sarlotka To je jasny, ja sice zacinam az v 8h, nekdy v 9, ale koncim nejdriv v 18h, to je pak cely den v haji.
Pracuju s detickama 0-3let, taky docela priprava :wink: Vyhoda je, ze pracuju doma. A nekdy nevyhoda, jak se to vezme :slight_smile:)

50 shade mam koupeny teprve prvni dil, cekam s nim na sychrave zimni vecery :wink:
Vcera jsme byli v kine a reknu vam, dlouho jsem si tak nezabrecela u filmu.....http://www.csfd.cz/film/335611-broken-circle-breakdown/
14. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 škoda že to nejde stáhnout, dnes bych se i na něco takového mrkla :slight_smile: a co děláš za práci, že děláš s dětma a přitom jsi doma?? To máš doma jesle? :grinning:
14. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek