• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@xdany Jo.. aby se mi malej smál už od mala, jo? :D nee.. já to dodělám, mám ještě 2 týdny :slight_smile: blbý je, že jsem to dělala od oka, nikdy mě nebraly návody, tak bude zajímavé, jestli budou stejné :slight_smile:
No v pořádku.... to se asi tak brzo nepozná... vím, že kdysi jsem to mívala jako hodinky 28 dnů a teď jsem viděla, že už je to 28 a nic, tak jsem byla nervózní.. ale 35.den to přišlo, tak dobrý. Akorát jsem dostala zánět močáku, tak jsem se dostala po dlouhé době k praktickému doktorovi a zneužila jsem ho k testům.. v pondělí jsem si volala a všechno ok - minerály, krvinky, štítná žláza... to jsem ani nečekala, protože od mala nejím maso.. ale pochválil mě, že musím mít pestrou stravu a všechny výsledky jsou ukázkové.. tak mě uklidnil.. no uvidíme... právě jsem si říkala že vysadím už v lednu, aby byl čas cokoliv řešit..
13. bře 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Že by nějaká spontánní svatba? :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany jj konec září jsme si vybrali a bylo krásně :slight_smile: přípravy na svatbu jsou super,někdy náročné,ale postupem času si uvedomis,jak to bylo krasne připravovat se na ten den D,jen to utíká hrozně rychle :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky by jsme se rádi cca od tohoto léta pokoušeli o druhého prcka. Kdyby se zadařilo nějak třeba v září, tak by to byl ideál :slight_smile:. Máme 15-ti měsíčního Filípka a taková sestřička por něj by byla fajn :slight_smile:.
13. bře 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 Super, páreček bych taky jednou brala.. u nás v rodině jsou to samé ženské.. někdo tu kletbu už musí prolomit :slight_smile: Tak ať se zadaří!!
13. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany my jsme měli svatbu v červenci a vyšel nám jediný pěkný víkend července, takže taky super :slight_smile: a to listí v říjnu musí být super
13. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88
@fialka1122 Strašně moc spontánní, už se k tomu chystáme přes 2 roky :grinning: :sweat_smile:
Mě prostě spousta věcí nebere, nějaký vývazky, výslužky, vybírat dort, kytku, účes,....od začátku lobuju za svatbu o 4 (6) lidech...naposledy jsem řekla milému, že pokud chce veselku (jako nějakou after-party), ať to zorganizuje, já rusky neumím, skoro nikdo z mojí strany se sem nechystá....mě stačí zajít na úřad podepsat to, pak nějaký fotky (když už jsem si koupila ty předražený šaty) a nějaký ten dobrý oběd....

Milý teď vypráví zážitek z dneška:
Byl tu instalatér, tak mu ukazoval nějaký triky, co náš pes umí. A on na to, že by měl přivíst syna. Načež se ho milý zeptal, zda ho chce taky naučit nějaký trik :grinning:
13. bře 2013 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 a je pravda, že jsem taky ráda, že jsou ty výrazy tady zatím v pohodě. Ale nikdy nevíme co se bude dít až nás zaplaví mateřské hormony :sweat_smile:
13. bře 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany pokud by taková svatba vyhovovala vám oběma tak proč ne, je to váš den
13. bře 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Pořád z milýho nemůžu vytáhnout, jak by si to vlastně on představoval...podle indicií se zdá, že se zmítá v dilematu party pro rodiče (protože se to tak dělá) a mou představou svatby ve 4...uvidíme...do října je času :grinning:
13. bře 2013 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany tak na vyjádření má pořád čas, když to tak vezmu, tak my jsme se od zasnoubení brali do půl roku a měli jsme mooc lidí a vše se zvládlo, takže máte ještě času ...:grinning: já nejsem zastáncem plánování svatby dva roky předem
13. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Vidím, že máme na svatby podobný názor.. I když já jsem (možná bohužel) realista i v tom, že moc nevěřím na svatby a nevidím v tom nic zvláštního..
Jo, mohl by ho naučit lehni a spi, ne? :D to by asi pánovi vyhovovalo.. :slight_smile:
13. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 U nás v rodině jsou taky samé ženské, tak to už prolomeno máme. Teď ještě u manžela ty samé chlapy :grinning:.
13. bře 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 No, on ukazoval triky jako "trpaslík" nebo "mrtvej pejsek" - náš pes totiž běžný povely moc neumí :sweat_smile:
Děti ve škole tyhle povely už umí hezky česky :D
Občas si kladu otázku, proč se vlastně chci vdávat, když si nechám svoje příjmení a nepotřebuju nějakou velkou veselku...ale asi mi jde o princip...jsem konzerva.

@moniinom Milý taky není zastáncem plánování svatby :grinning:
13. bře 2013 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 No u nás je to fakt krize, my jsme 3 sestry a obě 2 moje sestry mají po dvou dcerách... ale přítelovic rodina má zase samé chlapy, tak uvidíme, která část vyhraje :D
13. bře 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany To je super, to my jsme mysleli, že budeme mítbytového prcka, tak jsme ho moc na nic neučili.. jen ty běžné a on se z toho vyklubal 10,5kilový obřík:slight_smile:
Ale jo.. však podle toho, jak to cítíš.. My třeba spolu bydlíme, společně platíme většinu věcí, střídáme se ve vaření, úklidu, nákupech... nevím na co by mi ten papír byl... navíc měnit všechny ID... fuuj.. nedávno jsem to dělala kvůli změně trvalého bydliště..
13. bře 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se taky brali v zari, 2011, a super, zari.je skvely!
13. bře 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Proto se mi nechce měnit příjmení, když si představím toho papírování, navíc jsem v cizině...on bude jen zážitek dát dohromady všechny papíry, co se svateb. obřadu týče.
My máme psa naučený blbosti :grinning: Třeba umí zpívat nebo štěkat na povel, ale zůstaň umí jen než odejdu za roh :grinning: Jedinej užitečnej povel, kterej mu jde tak na 90% je "stůj" - běžně chodíme na procházky bez vodítka (dřív to bylo kvůli srsti, obojek jí dost cuchal, dneska to je z pohodlnosti) - samozřejmě že jen tady v lesích nebo v tý naší čtvrti, kde projede auto za hodinu....do města chodí s vodítkem.

@dora13
@misulka88 To je dobře, že jste byly s podzimní svatbou spokojeny :slight_smile:

Tak jsem dneska do školy vyfasovala psa, protože se předělává koupelna a včera musel u všeho assistovat :rolling_eyes:
14. bře 2013 v 05:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dneska ráno bylo -25 a autobus měl zpoždění...už mě ty mrazy pěkně štvou :rolling_eyes:
14. bře 2013 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No tak snad tam nebudou s papírama dělat moc problémy.. uvidíš, třeba to bude nakonec jednodušší než tady v ČR. A tu zimu Ti teda vůbec nezávidím, nám se tu teď zase ochladilo a mám pocit, že zase ulehám do zimního spánku.. ať už je léto!!! :slight_smile:
15. bře 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fialka1122 Jooo, léto, to tady snad ani neznaj :sweat_smile: Už od října máme sníh a minimálně do dubna bude... :angry:
Hlavně, že máme moře :grinning: (který to tu všechno ještě ochlazuje)
15. bře 2013 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No jo, proto jich tolik jezdí do Itálie, že? V mé bývalé práci (na hotelu) jich bylo spousta..
Ty jo, to bych asi pro chlapa neudělala..odstěhovat se do věčné zimy.. obdivuji tě, že to zvládáš.. pro mě propršené léto v anglii bylo neuvěřitelně vyčerpávající, natož tak toto..
15. bře 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka1122 Fakt? Mě přijde, že dost jezdí do okolních států...ono kdo by se trmácel přes celou Evropu...:grinning:
Mě zima nevadí, teda pokud není víc jak -6, přijde mi dokonce lepší než vedra před kterýma není úniku. Nejhorší tu je podzim, to tu je jen šedo a prší...
Kdybych nezískala práci v oboru, nezůstala bych tu jen kvůli chlapovi...
No a my oba hlavně doufáme, že se za pár let přestěhujeme jinam :slight_smile: Milý říká, že Česko je super, protože tam je levný pivo :grinning: (ale zase ten bordel ve všem... :sweat_smile: )
16. bře 2013 v 06:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, holky, máme kočku! Je to teda pěkná kulička, budeme jí muset nasadit dietu nebo pohyb...
Jinak se psem na sebe vrčeli celý odpoledne a teď konečně oba vytuhli...doufám, že si na sebe brzo zvyknou :sweat_smile:
16. bře 2013 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany: jee, ta je super :slight_smile: odkud jste si ji vzali, to uz neni kote, ne?
17. bře 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Jsou jí 4, takže dáma v nejlepších letech :grinning: Mojí učitelce estonštiny umřela máma a zanechala po sobě 3 kočky, takže byly k darování. Tahle adopce má výhodu v tom, že kdykoli někam pojedeme, máme hlídání zajištěno dcerou bývalé majitelky :slight_smile:
Ale už by si na sebe mohli se psem zvyknout a hrát si spolu :slight_smile:
17. bře 2013 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: ma takovy neduverivy vyraz :grinning:
17. bře 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Tak pod stolem na ní štěkal pes :sweat_smile:
17. bře 2013 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co holky, co nového? :wink:
18. bře 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Řeším žabomyší války psa a kočky, absenci koupelny a prázdniny! Konečně je týden volno - sice jsem musela dneska do školy, ale aspoň tam nebyly žádný děti :slight_smile: Co u tebe?

Po cestě dom jsem přemýšlela, jak to, že třeba v Africe ženy nemaj problém otěhotnět, určitě nemají nějak vyváženou stravu....jestli to je daný civilizačně?
18. bře 2013 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek