• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Holky mě dneska úplně hrká v té hlavě, první jsem řvala u Vítej doma, to bylo dojemné, ale teď řvu u xfaktoru, kde zazpívala postižená holčička a celý sál jí tleskal ve stoje... Za chvíli budu brečet i u reklamy na prací prášek :grinning: no nic, musím někam ven, ať se mi ten mozek trochu okysličí :slight_smile:
14. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis teprve 17DC, času dost, ale štve mě to
Ty jsi nějaká přecitlivělá hele :slight_smile:
14. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka no jsem, nevím co se děje.. Ale jsem teprve 18DC, takže za to může včerejší vínko a dnešní počasí :slight_smile: POjedu se podívat na manželův zápas, u fotbalu bych snad brečet nemusela a aspoň se trochu vyvětrám :grinning:
14. zář 2013 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tááák večer dámská jízda...vínečko, pak kino a pak asi půjdem omrknout nějaký bar :slight_smile:, no uvidíme jak se to vyvrbí... :slight_smile:
14. zář 2013 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem taky přidala profil. fotečku... :slight_smile:
14. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen jééé hurá, fotka :slight_smile: večer si to užij a nepřežeň to jako já včera :slight_smile: dneska je to krušné a pořád jen bulim :grinning:
14. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis no to doufám,že nepřeženu...aby mi nebylo zítra špatně...
14. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis komorní Lhotka vesnice pod horama 20 km od Frýdku-Mistku...
14. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Jo, tak nejak :slight_smile: Pracuju jako akreditovana chuva u sebe doma, mam licenci na 3 deti.

Ja zacala takhle brecet az v tehotenstvi, takze pozor :grinning:
14. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No já dnes 15DC a ovulka nidke a podle testu to nějak ani nevypdá, že by se blížila. Nějaký divný cyklus toto ... Buď se to zase celé nějak protáhlo nebo vůbec nic nebude ... Tak u nás to asi stejně ten říjen jistí ... Zase čekat na další +- 13 DC ... to je skoro měsíc .... ach joooo
14. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 :slight_smile: jo vím o tom, že ženské jsou v těhu dost citlivé, ale jak už jsem psala, jsem dnes 18DC, takže jestli ovulace byla tak max. 3 dny zpátky a to by se ještě určitě neprojevilo :slight_smile: měla jsem dopoledne řádnou kocovinu a ještě k tomu to počasí... prostě mi bylo všeho a všech líto, ale odpoledne venku mi prospělo, už jsem v poho :slight_smile:
@danny617 nevěš hlavu, třeba jen bude ovulace o něco později :wink:
14. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis Ja vim, to byl vtip :slight_smile: Jsem ale fakt zvedava, kdo bude prvni tehu. Nevsadime se nebo tak neco? :grinning:

@danny617 A proc to jisti rijen? Promin, mozna uz jsi to psala, ale nejak mi to nedochazi...
14. zář 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 tak zatím to vypadá u chris nadějně :wink:
14. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky.
nestíhám a koukám,že to dobře rozjíždíte.
Ale je to náhoda-já se teď chystám taky konečně na tu knížku-chtěla jsem o víkendu,ale bohužel jsem měla nemocné oko,tak ještě musím počkat.

A co se týká vstávání,tak to mi nevadí-budíček je ve 4.30.Chodím ráno s psíčkem a do práce to mám na kole asi 20min.

já teď začínám MS(nejsem překvapená,moc jsme tomu nedali).
Hned jak skončí,tak koupím ovulační testíky a začnem hezky poctivě zoušet :slight_smile:
kolik je jednom balení těch testíků?
15. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@twinkle ty jo 4:30 to jsem jezdívala do školy, když jsem studovala dálkově a vždycky jsem večer byla úplně mrtvá :slight_smile: zlatých 5:45 :grinning: Tak se pořádně snažte a užívej si to, mě vždycky ta první půlka cyklu přijde fajn, pak je nejhorší to čekání...
15. zář 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky teda vy mi dáváte! Měsíc jsem to tu zanedbávala a teď dočítám 45 stran... :grinning:
15. zář 2013 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@twinkle já mšla v balení 7 za cca 80 Kč
15. zář 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo zas neděle.zítra zas práce jak mě se nechce :frowning2: ......dnes 24DC a ve čtvrtek má přijít MS .....zatím se stále nijak jinak necítím....
15. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj, sem vás zanedbávala :slight_smile: jdu si tu dočíst, co a jak :slight_smile:
15. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis ja mam třetí díl přečtený v Angličtině :grinning:
@7sarlotka ja dělám v IT
15. zář 2013 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@7sarlotka jáse taky nijak necítím a jsem 31 DC :grinning:
15. zář 2013 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky nějaký novinky? Včera jsme byly s holkama posedět na vínku, pak v kině na novým filmu Colette-docela hezký, teda drasťák ale co jiného od filmu z války čekat, no a po kině zas vínko :slight_smile:, jinak je to takový divný celý víkend bez manžela, to už jsem dlouho nezažila... co @chris_n taky nic? :slight_smile:
@7sarlotka to mi povídej,taky se mi do práce vůbec nechce, ty víkendy jsou tak hrozně krátký... :frowning2:
15. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Tak to vypadá hodně nadějně :grinning:
15. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen mě muž odjel do němec :frowning2: a přijede v pátek :_/ ani se mi ráno nechce testovat... asi nebudu dělat test :grinning:
15. zář 2013 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n ani tě nic nebolí, jako že by mrcha měla přijít?? To vypadá nadějně :slight_smile: A kdy budeš testovat??
@7sarlotka tak to budem do čtvrtka držet palce :slight_smile:
Do práce se mi taky vůbec nechce... :-/ už aby zase byly nějaké prázdniny :grinning:
15. zář 2013 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n to bys nám neudělala :grinning:
15. zář 2013 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n my jsme víc napnutí než ty... vidte holky... :wink:
15. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen :grinning: :grinning: :grinning:
@mihis když já se bojíííím. A na moravě jsem samozřejmě neodolala a dala jsem si pěkně do sosáčku :grinning:
15. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis nic mě nebolí :slight_smile: prsa, břicho, hlava, niiiic
15. zář 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n já jsem se minule taky bála... Takže chápu, ale já jsem byla asi 25DC, takže to bylo zbytečné, u tebe je to jiná písnička :wink: Tak pěkně ráno načůrat a zahlásit nám výsledek :grinning: To nevadí, že sis trošku popila, v této fázi to mimísovi neublíží... Takže no stres :slight_smile:
15. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek