Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
mihis
14. zář 2013
Holky mě dneska úplně hrká v té hlavě, první jsem řvala u Vítej doma, to bylo dojemné, ale teď řvu u xfaktoru, kde zazpívala postižená holčička a celý sál jí tleskal ve stoje... Za chvíli budu brečet i u reklamy na prací prášek 😃 no nic, musím někam ven, ať se mi ten mozek trochu okysličí 🙂
zabzulka
14. zář 2013
@mihis teprve 17DC, času dost, ale štve mě to
Ty jsi nějaká přecitlivělá hele 🙂
mihis
14. zář 2013
@zabzulka no jsem, nevím co se děje.. Ale jsem teprve 18DC, takže za to může včerejší vínko a dnešní počasí 🙂 POjedu se podívat na manželův zápas, u fotbalu bych snad brečet nemusela a aspoň se trochu vyvětrám 😃
eeen
14. zář 2013
Tááák večer dámská jízda...vínečko, pak kino a pak asi půjdem omrknout nějaký bar 🙂, no uvidíme jak se to vyvrbí... 🙂
eeen
14. zář 2013
Tak jsem taky přidala profil. fotečku... 🙂
mihis
14. zář 2013
@eeen jééé hurá, fotka 🙂 večer si to užij a nepřežeň to jako já včera 🙂 dneska je to krušné a pořád jen bulim 😃
eeen
14. zář 2013
@mihis no to doufám,že nepřeženu...aby mi nebylo zítra špatně...
7sarlotka
14. zář 2013
@mihis komorní Lhotka vesnice pod horama 20 km od Frýdku-Mistku...
lucija76
14. zář 2013
@mihis Jo, tak nejak 🙂 Pracuju jako akreditovana chuva u sebe doma, mam licenci na 3 deti.

Ja zacala takhle brecet az v tehotenstvi, takze pozor 😃
danny617
14. zář 2013
No já dnes 15DC a ovulka nidke a podle testu to nějak ani nevypdá, že by se blížila. Nějaký divný cyklus toto ... Buď se to zase celé nějak protáhlo nebo vůbec nic nebude ... Tak u nás to asi stejně ten říjen jistí ... Zase čekat na další +- 13 DC ... to je skoro měsíc .... ach joooo
mihis
14. zář 2013
@lucija76 🙂 jo vím o tom, že ženské jsou v těhu dost citlivé, ale jak už jsem psala, jsem dnes 18DC, takže jestli ovulace byla tak max. 3 dny zpátky a to by se ještě určitě neprojevilo 🙂 měla jsem dopoledne řádnou kocovinu a ještě k tomu to počasí... prostě mi bylo všeho a všech líto, ale odpoledne venku mi prospělo, už jsem v poho 🙂
@danny617 nevěš hlavu, třeba jen bude ovulace o něco později 😉
lucija76
14. zář 2013
@mihis Ja vim, to byl vtip 🙂 Jsem ale fakt zvedava, kdo bude prvni tehu. Nevsadime se nebo tak neco? 😃

@danny617 A proc to jisti rijen? Promin, mozna uz jsi to psala, ale nejak mi to nedochazi...
mihis
14. zář 2013
@lucija76 tak zatím to vypadá u chris nadějně 😉
twinkle
15. zář 2013
Ahojte holky.
nestíhám a koukám,že to dobře rozjíždíte.
Ale je to náhoda-já se teď chystám taky konečně na tu knížku-chtěla jsem o víkendu,ale bohužel jsem měla nemocné oko,tak ještě musím počkat.

A co se týká vstávání,tak to mi nevadí-budíček je ve 4.30.Chodím ráno s psíčkem a do práce to mám na kole asi 20min.

já teď začínám MS(nejsem překvapená,moc jsme tomu nedali).
Hned jak skončí,tak koupím ovulační testíky a začnem hezky poctivě zoušet 🙂
kolik je jednom balení těch testíků?
mihis
15. zář 2013
@twinkle ty jo 4:30 to jsem jezdívala do školy, když jsem studovala dálkově a vždycky jsem večer byla úplně mrtvá 🙂 zlatých 5:45 😃 Tak se pořádně snažte a užívej si to, mě vždycky ta první půlka cyklu přijde fajn, pak je nejhorší to čekání...
janetoty
15. zář 2013
Ahoj holky teda vy mi dáváte! Měsíc jsem to tu zanedbávala a teď dočítám 45 stran... 😃
7sarlotka
15. zář 2013
@twinkle já mšla v balení 7 za cca 80 Kč
7sarlotka
15. zář 2013
ach jo zas neděle.zítra zas práce jak mě se nechce 😞 ......dnes 24DC a ve čtvrtek má přijít MS .....zatím se stále nijak jinak necítím....
chris_n
15. zář 2013
ahooooj, sem vás zanedbávala 🙂 jdu si tu dočíst, co a jak 🙂
chris_n
15. zář 2013
@mihis ja mam třetí díl přečtený v Angličtině 😃
@7sarlotka ja dělám v IT
chris_n
15. zář 2013
@7sarlotka jáse taky nijak necítím a jsem 31 DC 😃
eeen
15. zář 2013
Holky nějaký novinky? Včera jsme byly s holkama posedět na vínku, pak v kině na novým filmu Colette-docela hezký, teda drasťák ale co jiného od filmu z války čekat, no a po kině zas vínko 🙂, jinak je to takový divný celý víkend bez manžela, to už jsem dlouho nezažila... co @chris_n taky nic? 🙂
@7sarlotka to mi povídej,taky se mi do práce vůbec nechce, ty víkendy jsou tak hrozně krátký... 😞
eeen
15. zář 2013
@chris_n Tak to vypadá hodně nadějně 😃
chris_n
15. zář 2013
@eeen mě muž odjel do němec 😞 a přijede v pátek :_/ ani se mi ráno nechce testovat... asi nebudu dělat test 😃
mihis
15. zář 2013
@chris_n ani tě nic nebolí, jako že by mrcha měla přijít?? To vypadá nadějně 🙂 A kdy budeš testovat??
@7sarlotka tak to budem do čtvrtka držet palce 🙂
Do práce se mi taky vůbec nechce... 😕 už aby zase byly nějaké prázdniny 😃
eeen
15. zář 2013
@chris_n to bys nám neudělala 😃
eeen
15. zář 2013
@chris_n my jsme víc napnutí než ty... vidte holky... 😉
chris_n
15. zář 2013
@eeen 😃 😃 😃
@mihis když já se bojíííím. A na moravě jsem samozřejmě neodolala a dala jsem si pěkně do sosáčku 😃
chris_n
15. zář 2013
@mihis nic mě nebolí 🙂 prsa, břicho, hlava, niiiic
mihis
15. zář 2013
@chris_n já jsem se minule taky bála... Takže chápu, ale já jsem byla asi 25DC, takže to bylo zbytečné, u tebe je to jiná písnička 😉 Tak pěkně ráno načůrat a zahlásit nám výsledek 😃 To nevadí, že sis trošku popila, v této fázi to mimísovi neublíží... Takže no stres 🙂