• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@7sarlotka no, tohle je třetí cyklus, takže bůhví. Ale první jsem to měla cca 30, ale už 4 dny předtím jsem špinila. Minulý měsíc jsem to měla 26
15. zář 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám dnes 6. den zpoždění, ale po sexu růžový hlen, takže se to rozjede co nevidět... :frowning2:
15. zář 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, je tu někdo?
16. zář 2013 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, no bez komentáře. Celá se klepu.
16. zář 2013 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Wow! Gratulace!!!
16. zář 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 dík :_) včera si mě celkem znejistěla teda ale :grinning:
16. zář 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já jen psala jak jsem to měla já a i pár dalších holek tady. Tak hlavně že to dopadlo :slight_smile: Ať se drží a sílí! To bude překvápko pro manžela :wink:
16. zář 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 on to chtěl hned napsat, az udelám test. Vcera jsme se o tom bavili :slight_smile: spíš bude ještě víc naštvanej, že ted musí být pryč :grinning:
16. zář 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Nedočkavej, chápu. Ale nebude to to ono, když neuvidíš ten výraz, když mu podstrčíš test po nos...normálně já tehdy jak testovala (poprvé v životě), tak jsem si blbě přečetla návod, takže první dva testy neplatný, vytáhla jsem dost brzo, pak další druhej den jsem byla víc nervózní než před zkouškou (o tom, jak jsem byla na trní celej den v práci ani nemluvím) a nakonec se na to musel i podívat přítel, aby mi potvrdil, že OPRAVDU je tam bílo a není vidět ani duch. Ani nevíš, jaký mi tehdy spadl balvan ze srdce- to se mi o fakt ještě nehodilo do krámu. Teď bych reagovala opačně.
16. zář 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 je mě to jasný :slight_smile:
16. zář 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Moc moc moc gratuluji!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Paráda!!! Závist největší, ale moc Vám to přeji!!!! Plivni sem nějaké těhu bacily, nasbírám si do foroty, abych měla z čeho brát, až se začneme příští měsíc zase snažit :grinning: :grinning: :grinning: Krásně silné // !!!
16. zář 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek to víš, že se vám je tady snažím ždímat :D
16. zář 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n A co manžel? Už jsi mu to dala vědět, nebo ho ještě napínáš? ;)
16. zář 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek tak zaobaleně jsem mu to v smsce, ale přijel nekdy o půlnoci do nemecka, tak ještě asi spí :slight_smile:
16. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Tak aspoň, že už je na místě a neřídí :slight_smile: Ten můj jde dneska na vyšetření, nevydržel to a objednal se sám od sebe..tak aspoň budeme vědět, jestli je z jeho strany vše OK :slight_smile:
16. zář 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepetousek tak to je hustý teda.
16. zář 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jůů to vypadá nadějně! A ten komentář je přesný, pamatuji si na svůj pozitivní test, málem jsem sebou sekla :grinning: Držím palce, ať hezky sílí :slight_smile:
16. zář 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Husti jste vy! :wink:
16. zář 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mooooc gratulujiii kočko!! :-* ať je prďolka zdravý a tobě se daří!!! A ne že nás hned opustíš :wink:
16. zář 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis neee, ja tu budu s váma :slight_smile:
16. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty 6 dnů už je dost ne? A netestovala jsi?
16. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to bych ti radila teda :slight_smile: co manžel na to???
16. zář 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já razím do práce. Ale asi toho moc neudělám dneska :grinning:
@mihis ještě nic, asi furt chrápe :grinning:
@chris_n no to se ti nedivim, ja tady budu taky asi chodit jak mimoň, kolegyně teď přijela a ptala se mě, proč se tak usmívám :grinning: tak jsem říkala, že jedna kamarádka je těhotná ( o koníkovi nemá ani páru, už vůbec ne o tom, že se snažíme my).. No prostě jsem chtěla říct, že nevím, jak se budu chovat já, až nám to vyjde, když z tvého pozitivního testu jsem jak omámená :grinning:
16. zář 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n moc moc gratuluji! Hlavne at jste oba v poradku! Mam z tebe radost :dizzy_face:
16. zář 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já nechápu holky, co třeba fakt až do konce trimestru to dokážou tajit a nikdo jim na to nepřijde (že mají třeba zároveň štěstí, že to na nich není vidět). Já si myslím, že zvlášť pokud je o těhotenství dlouho očekávané, tak ta podvědomá změna chování tam musí být jasně viditelná. Třeba kolegyně v práci říká, že na všech našich kolegyních, co byly těhotné za poslední dobu, prostě poznala, že jsou v tom (akorát s tím vždy počkala, jestli se její podezření potvrdí, ale prostě to poznala)...takže já si myslím, že až to bude aktuální u nás, že to neutajím - zvlášť když už teďka jsem pod drobnohledem :grinning:
16. zář 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Mooooc gratuluju...a závidim :slight_smile:
16. zář 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 Já ovu testy zatím nedělám,ale vůbec netušim,kdy ovu je a jestli vůbec je...
16. zář 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já to neutajím v rodině stopro, protože hrozně chlastám :grinning: ne, ale vína fakt vypiju s tchýněma spoustu, takže to bude jasný signál, když odmítnu :-/
16. zář 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek