• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@eeen Já bych se bála, že z ovulačních testů bych akorát blbla...člověk by na to furt myslel - teď bude ovulace, tak šup na to - a pak to just nepůjde. Nejlepší je podle mě prostě častej sexík tak aspoň obden a ono to někdy vyjde. Ovulační testy bych si asi nechala až na dobu, kdyby po několik měsíců nechráněného styku pořád nic. Ono se ale říká (a já mohu potvrdit), že pokud se ovulace dostaví hned po vysazení HA (nejsou anovulační cykly, ), že je celkem snadno rozpoznatelná - že to píchání ve vaječníku je celkem dost patrné. ale každá to máme jinak, některé ty příznaky třeba prostě nemají.
16. zář 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si ráno říkala, jak na to budu brejlit a hledat tam tu druhou čárku a ona hned vylezla takováhle... :astonished: :astonished: :sunglasses: :grinning: :grinning:
16. zář 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 hele ono je to těžký, my jsme třeba minulej cyklus dá se říct prosexovali obden a nic. tenhle cyklus to bylo tak cca 5x (z toho 3x už rozhodně v období po ovu) a hele...
16. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jó, to znám, u tchánovců taky strašně pijem :grinning: - u našich se vypije tak každej jedna, max. dvě skleničky, u tchánovců za večer padnou třeba 4 litry vína, zejména je-li někdo na návštěvě. Tady mi ale nešlo ani tak o rodinu - předpokládám, že mamce tajit těhotenství do 12.týdne nebudeš - jako spíš o "cizí" lidi - kolegy tak (kteří to prostě hnedka vědět nemusejí).
16. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To je právě ono, já měřím, teď jsem začala i testovat, ale i kdybych ani jedno nedělala, tak to na sobě poznám, protože mě bolí podbřišek :wink: A jakmile to člověk ví, je těžké na to nemyslet :unamused:
16. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A neměla jsi ten minulý cyklus anovulační? No ono si to tělíčko prostě dělá co chce, jak je vidět. My teďka po svatbě kromě 2 dnů snad denně O:slight_smile:, kdybysme se nehlídali, tak si myslím, že musím být snad 100% těhotná - za předpokladu, že není u nás nějakej problém, proč by to nešlo, což si samozřejmě nepřipouštím, že by měl být.
16. zář 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no tak budu se snažit to ještě nějakou dobu tajit i před mamkou. Ale ona to stejně určitě pozná :-d
16. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no v červenci si myslím, že jsem ovu poznala. Bolelo mě břicho a tak. V srpnu pak jsem to nepozorovala. Ale to jsem nepozorovala ovu ani tenhle cyklus :grinning:
16. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ségra se švagrem to našim řekli skoro hned - pár dní předtím jel totiž švagr ke svým rodičům, maminka byla po operaci a měla před ozařkem, tak jí chtěl zvednout náladu...no a pak rozhodl, že když to ví jedni rodiče, tak to musí vědět i druzí. Vítězoslavně to oznámili, zároveň byl doma i děda, ten se divil, co se slaví, tak mu to řekli teda, ale že o nesmí nikomu ještě říct...no a co myslíte? Druhý den tam byli teta se strejdou a děda si pustil hubu na špacír (však pak dostal vynadaný a ještě se cítil dotčenej). Takže ségra byla snad na začátku 6tt a věděla to pomalu celá rodina (já jsem se to dozvěděla pár dní potom a měla jsem z toho skoro šok - nevěděla jsem ani, že se už rozhodli se snažit).
16. zář 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 já právě nechci nic vytrubovat, protože víme ja to může být ošemetné. Něco se stane a pak to budu mít na talíři, protože budou všichni vědět, že jsem v tom,.
16. zář 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No právě, vydržet to tak aspoň do toho 10.týdne, co...každopádně roztrubovat nejdřív, až o bude potvrzené od Dr.(což bývá většinou tak ten 8.týden), že je to v děloze a není to mimoděložení a je vše po této stránce OK. Tak držím palce, ať je u vás vše v pořádku! A doufám, že za měsíc se k vám přidáme :wink:
16. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n Tak já valím do města měnit konečně občanku po svatbě...mám dneska kvůli tomu i dovču (naštěstí, fakt by se mi dneska nechtělo nic dělat). a odpoledne na nehtíky, prostě doufám bude super pohodový den...tady v Brně navíc sluníčko (i když mělo pršet). Tak co nejvíc sluníčka v životě :slight_smile:
16. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Jééé, tak moooc gratuluji a hlavně, ať je vše OK až do konce! :slight_smile: Je to zajímavý pocit, že? Já jsem se taky testovala a šla do práce .. no nějak jsem moc nemakala :slight_smile:. Manželovi jsem chtěla vydržet dát tst k noarozkám (o 9 dní později), ale nakonec měl narozky o týden dříve :grinning:.
Tak kdo dál tento měsíc? :slight_smile:.
16. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Asi na to taky příští měsíc peču ..už mi to nějak leze na mozek :slight_smile:.
16. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 je to zvláštní pocit, nevím co ted :grinning: :grinning: a manžel by to nejradši hned všude říkal a ted o to víc mě mrzí, že je pryč :frowning2:
16. zář 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n juuuu gratulace největší :slight_smile: a ty jsi zádné příznaky nemela co ??? Já dnes 11 dpo a nevím jestli testovat ... Bojím se ...pošli mi bacily :slight_smile:
16. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka vůbec nic nemám. Jen se mi udelal v týdnu opar a trochu se mi motá hlava při prudším zvednutí se. Ale jinak nic. Ty motovice mam i jindy.

Udělej si test. Kolik si DC, DPO mi nic neřekne :grinning:
16. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n na mě by to taky všichni poznali, protože bych nepila, ale na to se dá ještě nějak vymluvit (třeba že jsi to přehnala den předtím), ale to taky nejde do nekonečna :slight_smile: u mě budou problém ty cigarety, to bude hned každému jasné, že se něco děje :rolling_eyes: A neboj, on se ti manžílek vrátí a celý týden co byl pryč ti vynahradí :slight_smile: A doufám, že si tady strhla tu pomyslnou lavinu a budou těhule jen přibývat..
Já už chci takyyyy :slight_smile: Úplně ti závidím, ale v dobrém samozřejmě :slight_smile:

Tak holky, koho teď čeká MS (spíš nečekaá :slight_smile: ) s kým teď budeme prožívat testování? :grinning:
S @chris_n budeme prožívat kontroly.. kdy se chystáš k dr.???
16. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!!! A gratulace nejvetsi @chris_n !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak a ted uz se muze zacit spoustet ta lavina, kdo dalsi? :grinning:
16. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ještě to tak týden nechám a pak jí zavolám. Vůbec nevím, co mám ted dělat :grinning:
16. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to je něco, skvělé!!! gratuluji, skvělý pocit co? :wink: tak teď se hoď do klidu hlavně..
16. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n U nás jsem to zakázal, aby to říkal, ale šel hned druhý den do hospody a po prá pivech to řekl místní drbně kuchařce ... takže to vědělo půl města .. grr :slight_smile:). JInak u rodiny jsme vydrželi skoro 3 měsíce. Na společné dovolené při prvním večerním posezení jsme rozdali dárečky - knížky pro dědečky a babičky :slight_smile:.
Jéé, kéž by se to povedlo nějak do listopadu a měli jsme "vyřešené" vánoce :grinning:.
16. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jo, to se budu muset hodit :grinning: akorát mi chybí manžel na večerní přitulení :grinning:
@danny617 ja to asi do vánoc nevydržím. Jak jsem psala u mě se to pozná, protože nebudu pít. A do vánoc to asi uz i bude vidět.
16. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Na doktorku klidně počkej (pokud se budeš cítit dobře) na jako by další vynechanou MS. To už bude i srdíčko vidět. Samozřejmě pokud by ti bylo špatně, bolesti, ..., tak jdi hned.
@danny617 oukej, mě nic není ani ted. cítím se naprosto normálně.
@chris_n Tak to je dobře :slight_smile:. Já jsem si dělala pak jen obden testy, zda čárka sílí :slight_smile:.... a pak se drží stejně silná :slight_smile:.
16. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n gratuluji a vitej do klubu:slight_smile: moje prvni reakce byla asi jako ta tva - co budu ted delat? V praci sem taky nic neudelala...ale na ten den se nezapomina, je to super. Uzij si to. Jen skoda, ze je manza tak daleko. Jinak sleduji tu vase pribehy, nekdy to hrozne moc hrotite, moc tlacite na pilu, ale preju vam, at se vsem zadari. Hezky den. i :wink:
16. zář 2013 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Veliká gratulace, jsem nadšená, že to vyšlo, moc moc ti to přeji:grinning:
16. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivaflo to jo, souhlasím s tím tlačením na pilu. U mě to ted podporovalo to, že v práci to není nic moc a chtěla jsem co nejdřív otěhotnět. Jinak kdybych se odhodlala pro novou práci, tak bych těhotenství osouvala o pár let.
16. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jinak dalnice mas krasny a neuveritelne silny:slight_smile: To uz fakt neni pochyb:slight_smile:))
16. zář 2013 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek