• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ivaflo a to je to fotka, v realu je to ještě o něco silnější. Čučela jsem, jak puk. Říkala jsem si, že tam sotva něco bude a ono tohle :grinning:
16. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Vsichni se tu snazite od leta, takze tak mesic, dva, tri a silite, delate ovu testy a vsemozny teorie, jak kdybyste se neuspesne snazily uz roky. Ja sem tenkrat vysadila HA po 12ti letech a nic jsem nehrotila, zadny mereni, zadny konspiracni teorie, zadny planovany sex a vse v pohode...nejak za pul roku se to podarilo. Myslim, ze pulka z vas by uz v tom byla, kdybyste tak neblbly.
16. zář 2013 v 09:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ja jsem dalnice myslim taky mela docela silny, protoze jsem to zjistila az v 9tt:slight_smile:)) ulet:slight_smile: Ted musis na sebe davat pozor :slight_smile: Zrovna me kope mimi, asi vas vsechny zdravi:slight_smile:)
16. zář 2013 v 09:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n tak jsem se na tu fotku koukala a taky mě překvapilo jaké máš dálnice.. to nevypadá na početí 20DC spíš dřív .. a nebo dvojčata :sunglasses: :grinning: jak říkala Danny pokud se budeš cítit dobře, tak si na doktora počkej
16. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak teď bude asi nejdřív testovat @7sarlotka.. tak dříme palce!! :slight_smile: A kdo je další holky? Koho brzy čeká termín MS??
@ivaflo Až budu těhotná, tak budu taky tvrdit, že jsme to tady dost hrotily, ale těžko to dělat jinak, když jsme v diskuzi snažení od léta 2013 :grinning: a těžko na to nemyslet, když se snažíme a mimčo každá chceme, takže asi tak :slight_smile:
16. zář 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivaflo :grinning: :grinning: ja k těm ovu testům ani nedošla :grinning: ale v podstě máš určitě pravdu :slight_smile: ona je to spíš tady taková davová psychoza. Protože třebas ja doma jsem pak byla většinou dost v pohodě a nemyslela na to ani. Sexovali jsme častěji, ale nikdy násilím, prostě kdyz se nechtělo, tak se nechtělo. A to ještě tady některé holky jsou v klidu, mám pocit, že diskuse snažení od srpna nebo kde jsem to nakoukla, tam je to snad ještě horší :grinning:
16. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka nestraš s dvojčatama :grinning: :grinning:
16. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n prej dvojčata :grinning: @zabzulka ti dává teda :wink: ale s tím doktorem te obdivuji, já bych mu asi hned voala co a jak a kdy mám přijít :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja jsem už od minulýho tydne spíš vyklidněná, fakt :grinning: hele co, tak nic mi není... a ono snad to děcko neodejde :slight_smile: Jinak u mě to zas tak nerealny s dvojčaty být nemusí. Byla by to haluz :grinning:
16. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivaflo a některé z nás neděljí ani ovu testy, ani neměří bazálku, sex mají stejný jako před vysazením... Ona stačí i ta psychika, ale mě teda jde velmi ztěžka nemyslet na to, že plánujeme mimčo... Takže jestli máš nějakou radu, jak na to nemyslet, tak sem s ní a já možná přestanu "šílet" :slight_smile: dík
16. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n máte to v rodině jo? No vidíš, tak třeba se ti poštěstí a budeš mít prcky hned dva :slight_smile: To je dobře, že jsi v klidu, hlavně ať to co nejdýl vydrží :slight_smile: A s tím doktorem děláš dobře, že počkáš, jen říkám, že já bych asi hrozně plašila a hned tam volala :grinning:
16. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning: :grinning:
po mé předchozí zkušenosti z těhotenství bych se už k doktorovi hned tak nehnala..stejně tam nic neuvidí, když bude štěstí tak jenom bublinku..akorát se zase bude stresovat, jestli je to ok..tak si radši počkat tak do 6-7tt..samozřejmě, pokud jsou bolesti, špinění, tak nástup hned :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jinak u mě se to taky uklidnilo, bolesti přešly, jsem ráda, bylo to docela nepříjemné.
docela mě překvapuje, že zatím necítím prsa, jindy už je mám v tuto fázi cyklu bolestivá..
16. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj, ale už je to přes několik generací. Prababička byla z dvojčat :slight_smile: A my si z toho děláme prdelky s manželem ještě od doby, kdy jsme zdaleka rodinu neplánovali, že budeme mít dvojčatka :D
16. zář 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pár z vás jsem poslala svá škudlená srdíčka... víc jsem jich neměla
16. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka Mě zase tenhle měsíc pobolívají bradavky, stejně jako ten první, když jsem vysadila HA a dnes už se k tomu lehce přidává břicho, stejně jako minulej.. :rolling_eyes:
@chris_n tak jsem zvědavá, jestli vás ten úsměv přejde nebo ne :grinning: už jsi sem naplyvala to těhotenské štěstí? :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n počkej, on Tě ten klid přejde, až se to narodí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ivaflo V zásadě s tebou souhlasím, ale pohybujeme se mezi tím, že se mnohým zadařilo prakticky hned a mezi tím, že máme okolo sebe spoustu párů, které mít děti nemohou. S každým dalším neúspěchem Tě pak začne hlodat, jestli není něco v nepořádku a nepřipojíš se do druhé skupiny .... :wink: Ale psychika je mocná, to je každému jasné :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
16. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky, teď to po sobě čtu.. PLIVAT!!!! Se stydím, taková hrubka :zipper_mouth: :confused:
16. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby jste nekdo mel navod jak na dvojcata, tak sem s nim :slight_smile: Je to moje tajne prani, pritele otec je z dvojcat, takze to neni nerealne, navic jsme vycetli ze vetsi sanci maji matky po 35, a druhorodicky, coz by vse souhlasilo :wink:
16. zář 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nebo pak asistovaná
16. zář 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Takže ti budeme držet palce nejen ať otěhotníš, ale ještě aby to byly dvojčátka.. :slight_smile: a kolikátý jsi den cyklu? My jsme nějak stejně ne?
16. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V klidu, i za jedno budu rada :slight_smile: Akorat pak bude dilema, jestli jit do tretiho, pac kdyby to pak byly dvojky, tak to uz by byl trochu pruser :grinning: Vite jak to myslim :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ja mimco taky chtela, ale proste jsem vedela, ze to nebude hned. Vse ma svuj cas. Cim vic na to budes myslet, tim to bude horsi.
16. zář 2013 v 10:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis to nic, my jsme to plivání pochopily :wink: stejně mě to zaráží jak se tělo chová, pokaždé jinak, z toho si nedokážu vyvodit nějaký řád podle kterého se řídit..předevčírem jsem tu "chcípala" bolestí a dneska pohodička..tak doufám, že to vydrží až do MS :slight_smile:
16. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ted jsem 17dc, myslim... ms bude nekdy ke konci mesice.
16. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jo to máme podobně, já jsem myslím 20DC a měla bych to dostat příští víkend.. No a pokud to dvojky nebudou a budete chtít třetí, tak přinejhorším budete mít 4, no co :grinning: lepší než žádné :slight_smile:
@zabzulka no to máš pravdu, já se to taky snažím vysledovat, ale pokaždé se mi k bolestem podbříšku přidá něco jiného, jednou prsa, podruhé nevolnost a záda.. :-/ Tenhle měsíc zase bolest bradavek a podbříšek. Nejhorší je, že mě to vždycky chytne při nebo po ovulaci (si myslím) a vydrží to až do MS, to je prostě otrava těch 14 dní
16. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 Ahojky, no já jsem slyšela či četla (z více zdrojů to je), že dvojčata se spíš "dědí" z matčiny strany - že je více pravděpodobné, když byly z dvojčat maminka, babička či prababička z matčiny strany. Z otcové strany dědičnost roli nehraje anebo jenom málo. Jinak velká pravděpodobnost dvojčat je samozřejmě díky IVF :slight_smile: Přirozeně je to asi spíš náhoda a jestli se to vůbec dá nějak ovlivnit, nevím...
16. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Ad dvojčata jsem našla toto: větší pravděpodobnost ve vyšším věku, při nadváze až obezitě či vysoké výšce. http://zena.centrum.cz/deti/tehotenstvi-a-miminko/clanek.phtml?id=777783
16. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prinejhorsim :grinning: Ale tak zatim se budeme drzet pri zemi, jeste neni ani druhe, ze? :slight_smile: Jedno uz mame a je docela akcni, jestli bude druhe taky takove, tak to treti jeste zvazime ;)

Budeme cekat spolu pristi tyden, to bude neco :slight_smile:

Holky, taky me zase poboliva bricho, a je to des teda, pokazde mezi ovulaci a ms je neco... Chlap uz me posila k doktorovi, ze porad skuhram, na to u mne neni zvykly, uz asi doma nic nebudu rikat. K doktorce nejdu ani za nic, za prve bych cekala dva mesice na objednani, a za druhe vidim, ze to mate taky tak, coz me docela uklidnuje.
16. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek