Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
chris_n
16. zář 2013
@ivaflo a to je to fotka, v realu je to ještě o něco silnější. Čučela jsem, jak puk. Říkala jsem si, že tam sotva něco bude a ono tohle 😃
ivaflo
16. zář 2013
@chris_n Vsichni se tu snazite od leta, takze tak mesic, dva, tri a silite, delate ovu testy a vsemozny teorie, jak kdybyste se neuspesne snazily uz roky. Ja sem tenkrat vysadila HA po 12ti letech a nic jsem nehrotila, zadny mereni, zadny konspiracni teorie, zadny planovany sex a vse v pohode...nejak za pul roku se to podarilo. Myslim, ze pulka z vas by uz v tom byla, kdybyste tak neblbly.
ivaflo
16. zář 2013
@chris_n ja jsem dalnice myslim taky mela docela silny, protoze jsem to zjistila az v 9tt🙂)) ulet🙂 Ted musis na sebe davat pozor 🙂 Zrovna me kope mimi, asi vas vsechny zdravi🙂)
zabzulka
16. zář 2013
@chris_n tak jsem se na tu fotku koukala a taky mě překvapilo jaké máš dálnice.. to nevypadá na početí 20DC spíš dřív .. a nebo dvojčata 😎 😃 jak říkala Danny pokud se budeš cítit dobře, tak si na doktora počkej
mihis
16. zář 2013
@lucija76 tak teď bude asi nejdřív testovat @7sarlotka.. tak dříme palce!! 🙂 A kdo je další holky? Koho brzy čeká termín MS??
@ivaflo Až budu těhotná, tak budu taky tvrdit, že jsme to tady dost hrotily, ale těžko to dělat jinak, když jsme v diskuzi snažení od léta 2013 😃 a těžko na to nemyslet, když se snažíme a mimčo každá chceme, takže asi tak 🙂
chris_n
16. zář 2013
@ivaflo 😃 😃 ja k těm ovu testům ani nedošla 😃 ale v podstě máš určitě pravdu 🙂 ona je to spíš tady taková davová psychoza. Protože třebas ja doma jsem pak byla většinou dost v pohodě a nemyslela na to ani. Sexovali jsme častěji, ale nikdy násilím, prostě kdyz se nechtělo, tak se nechtělo. A to ještě tady některé holky jsou v klidu, mám pocit, že diskuse snažení od srpna nebo kde jsem to nakoukla, tam je to snad ještě horší 😃
chris_n
16. zář 2013
@zabzulka nestraš s dvojčatama 😃 😃
mihis
16. zář 2013
@chris_n prej dvojčata 😃 @zabzulka ti dává teda 😉 ale s tím doktorem te obdivuji, já bych mu asi hned voala co a jak a kdy mám přijít 🙂
chris_n
16. zář 2013
@mihis ja jsem už od minulýho tydne spíš vyklidněná, fakt 😃 hele co, tak nic mi není... a ono snad to děcko neodejde 🙂 Jinak u mě to zas tak nerealny s dvojčaty být nemusí. Byla by to haluz 😃
mihis
16. zář 2013
@ivaflo a některé z nás neděljí ani ovu testy, ani neměří bazálku, sex mají stejný jako před vysazením... Ona stačí i ta psychika, ale mě teda jde velmi ztěžka nemyslet na to, že plánujeme mimčo... Takže jestli máš nějakou radu, jak na to nemyslet, tak sem s ní a já možná přestanu "šílet" 🙂 dík
mihis
16. zář 2013
@chris_n máte to v rodině jo? No vidíš, tak třeba se ti poštěstí a budeš mít prcky hned dva 🙂 To je dobře, že jsi v klidu, hlavně ať to co nejdýl vydrží 🙂 A s tím doktorem děláš dobře, že počkáš, jen říkám, že já bych asi hrozně plašila a hned tam volala 😃
zabzulka
16. zář 2013
@mihis 😃 😃
po mé předchozí zkušenosti z těhotenství bych se už k doktorovi hned tak nehnala..stejně tam nic neuvidí, když bude štěstí tak jenom bublinku..akorát se zase bude stresovat, jestli je to ok..tak si radši počkat tak do 6-7tt..samozřejmě, pokud jsou bolesti, špinění, tak nástup hned 🙂
zabzulka
16. zář 2013
jinak u mě se to taky uklidnilo, bolesti přešly, jsem ráda, bylo to docela nepříjemné.
docela mě překvapuje, že zatím necítím prsa, jindy už je mám v tuto fázi cyklu bolestivá..
chris_n
16. zář 2013
@mihis jj, ale už je to přes několik generací. Prababička byla z dvojčat 🙂 A my si z toho děláme prdelky s manželem ještě od doby, kdy jsme zdaleka rodinu neplánovali, že budeme mít dvojčatka 😃
chris_n
16. zář 2013
Holky pár z vás jsem poslala svá škudlená srdíčka... víc jsem jich neměla
mihis
16. zář 2013
@zabzulka Mě zase tenhle měsíc pobolívají bradavky, stejně jako ten první, když jsem vysadila HA a dnes už se k tomu lehce přidává břicho, stejně jako minulej.. 8-(
@chris_n tak jsem zvědavá, jestli vás ten úsměv přejde nebo ne 😃 už jsi sem naplyvala to těhotenské štěstí? 🙂
verunkaaa
16. zář 2013
@chris_n počkej, on Tě ten klid přejde, až se to narodí 😃 :-p
@ivaflo V zásadě s tebou souhlasím, ale pohybujeme se mezi tím, že se mnohým zadařilo prakticky hned a mezi tím, že máme okolo sebe spoustu párů, které mít děti nemohou. S každým dalším neúspěchem Tě pak začne hlodat, jestli není něco v nepořádku a nepřipojíš se do druhé skupiny .... 😉 Ale psychika je mocná, to je každému jasné 🙂
chris_n
16. zář 2013
@verunkaaa 😃 😃 😃
mihis
16. zář 2013
Ježiš holky, teď to po sobě čtu.. PLIVAT!!!! Se stydím, taková hrubka :-x =-)
lucija76
16. zář 2013
Kdyby jste nekdo mel navod jak na dvojcata, tak sem s nim 🙂 Je to moje tajne prani, pritele otec je z dvojcat, takze to neni nerealne, navic jsme vycetli ze vetsi sanci maji matky po 35, a druhorodicky, coz by vse souhlasilo 😉
chris_n
16. zář 2013
@lucija76 nebo pak asistovaná
mihis
16. zář 2013
@lucija76 Takže ti budeme držet palce nejen ať otěhotníš, ale ještě aby to byly dvojčátka.. 🙂 a kolikátý jsi den cyklu? My jsme nějak stejně ne?
lucija76
16. zář 2013
V klidu, i za jedno budu rada 🙂 Akorat pak bude dilema, jestli jit do tretiho, pac kdyby to pak byly dvojky, tak to uz by byl trochu pruser 😃 Vite jak to myslim 🙂
ivaflo
16. zář 2013
@mihis Ja mimco taky chtela, ale proste jsem vedela, ze to nebude hned. Vse ma svuj cas. Cim vic na to budes myslet, tim to bude horsi.
zabzulka
16. zář 2013
@mihis to nic, my jsme to plivání pochopily 😉 stejně mě to zaráží jak se tělo chová, pokaždé jinak, z toho si nedokážu vyvodit nějaký řád podle kterého se řídit..předevčírem jsem tu "chcípala" bolestí a dneska pohodička..tak doufám, že to vydrží až do MS 🙂
lucija76
16. zář 2013
@mihis Ted jsem 17dc, myslim... ms bude nekdy ke konci mesice.
mihis
16. zář 2013
@lucija76 jo to máme podobně, já jsem myslím 20DC a měla bych to dostat příští víkend.. No a pokud to dvojky nebudou a budete chtít třetí, tak přinejhorším budete mít 4, no co 😃 lepší než žádné 🙂
@zabzulka no to máš pravdu, já se to taky snažím vysledovat, ale pokaždé se mi k bolestem podbříšku přidá něco jiného, jednou prsa, podruhé nevolnost a záda.. 😕 Tenhle měsíc zase bolest bradavek a podbříšek. Nejhorší je, že mě to vždycky chytne při nebo po ovulaci (si myslím) a vydrží to až do MS, to je prostě otrava těch 14 dní
ninive211
16. zář 2013
@lucija76 Ahojky, no já jsem slyšela či četla (z více zdrojů to je), že dvojčata se spíš "dědí" z matčiny strany - že je více pravděpodobné, když byly z dvojčat maminka, babička či prababička z matčiny strany. Z otcové strany dědičnost roli nehraje anebo jenom málo. Jinak velká pravděpodobnost dvojčat je samozřejmě díky IVF 🙂 Přirozeně je to asi spíš náhoda a jestli se to vůbec dá nějak ovlivnit, nevím...
ninive211
16. zář 2013
@lucija76 Ad dvojčata jsem našla toto: větší pravděpodobnost ve vyšším věku, při nadváze až obezitě či vysoké výšce. http://zena.centrum.cz/deti/tehotenstvi-a-mimin...
lucija76
16. zář 2013
Prinejhorsim 😃 Ale tak zatim se budeme drzet pri zemi, jeste neni ani druhe, ze? 🙂 Jedno uz mame a je docela akcni, jestli bude druhe taky takove, tak to treti jeste zvazime 😉

Budeme cekat spolu pristi tyden, to bude neco 🙂

Holky, taky me zase poboliva bricho, a je to des teda, pokazde mezi ovulaci a ms je neco... Chlap uz me posila k doktorovi, ze porad skuhram, na to u mne neni zvykly, uz asi doma nic nebudu rikat. K doktorce nejdu ani za nic, za prve bych cekala dva mesice na objednani, a za druhe vidim, ze to mate taky tak, coz me docela uklidnuje.

Začni psát odpověď...

Odešli