• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ninive211 Dik za odkaz. Sance je minimalni, to je jasny, ale nevadilo by mi to :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jo ten první měsíc to od ovu do MS ještě šlo, minulý to bylo peklo, a teď už se to taky pomalu rozjíždí, dokonce i bedra opět bolí, tak už se těším domů, hned jak vyvenčím psisko, napouštím horkou vanu, ta mi vždycky uleví... Hlavně se teda asi nemusím moc těšit, protože tyhle bolesti mi MS vždy přinesly :-/ Možná to dokonce budu mít ještě horší, protože jsem pila ten kontryhel a ten posiluje sliznici a prý čím vyšší sliznice, tím silnější MS, takže se asi mám na co těšit :confused:
16. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nevěš hlavu, kamarádčin tchán je z dvojčat a oni budou mít teď v říjnu taky dvě mimča, takže asi to někdy stačí i přes chlapy :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 @mihis
příští týden to bude teda zajímavé jak tak koukám, já su 19DC, ale tento měsíc je to u nás asi zabité..uvidíme.. i když jak vidím chris, která to tento měsíc taky trochu "flákala" :grinning: a s jakým výsledkem že ? :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka trochu dost :grinning:
16. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka přesně tak, možná právě proto, že s tím nepočítala, nebyla na to upnutá, tak se to povedlo, takže nevěš hlavu :wink: tak to už jsme tri, které budou očekávat, ale určitě je nás víc, jak jsem nás kdysi rozdělovala do těch pomyslných skupin, tak tam byl určitě ještě někdo.. Já vám asi budu jen fandit, jak jsem už psala, bolesti přišly stejně jako minulé dva měsíce, takže s tím moc nepočítám, ale nevadí, on přijde ten pravý čas.. Určitě i ten stres v práci mi moc nepomáhá, takže až se všechno uklidní, tak to bude lepší :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já ms mám mít ve čtvrtek...
16. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka tak to už máš za pár :slight_smile: a bolesti? Pocity? POvídej, přeháněj :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Mne uz ted boli bricho jako pred ms, takze to asi taky bude mazec. A s tema dvojkama, diky za utechu :grinning: Ale ne, tohle uz by byl fakt jen bonus. Budu rada za jedno zdrave mimo :slight_smile:

@zabzulka To teda :grinning:

@7sarlotka Takze ted je rada na tobe!!! Drzim palce uz ted :dizzy_face:
16. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n flákala, neflákala, stačí jedna šikovná spermijka, která si na to vajíčko počká, a je to, viď :wink:
16. zář 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 už to tak vypadá ...furt nevím jestli už testovat nebo čekat ....
16. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Myslim ze je jeste trosku brzo, pockala bych tak den dva. Ale je to na tobe :slight_smile:
16. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka hele ja testovala minulý týden a bylo to naprosto bílé. Test byl 26 DC. A dneska si to viděla sama. Tak počkej tak do víkendu nebo do pondělí.
16. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka já bych počkala do čtvrtku, když to máš ve čtvrtek dostat, tak už by mohlo jít něco vidět, dřív než v den očekávané MS to asi nemá moc smysl... Záleží na tobě :slight_smile: hlavně nám dej vědět :slight_smile: a přeju ať je tam ve čtvrtek alespoň duch, kdybys nevydržela dýl :wink:
@lucija76 já bych taky byla ráda za jedno zdravé mimino :slight_smile: tak musíme věřit, zadělávat a čekat :grinning:
16. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ale dnes při pondělku jsi nám připravila moc pěkné překvapení..hned je lepší nálada
holky já se dnes chystám na pořádný burčákový detox, zrovna mi kolega dovezl čtyři litry, tak to padne
ještě navíc se doma topíme ve švestkách, tak dneska peču, dělám povidla a budu zamražovat, uf
16. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis celkem se toho testování bojím tak radši počkám....pocity asi zádné včera mě páchali v podbrisku to občas na sobě sleduju jinak nic ....
16. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka hehe, já měla taky burčákový a vínový detox o víkendu :-P
16. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka uplně vím, jak se cítíš. Já se dnes taky bála. Normálně se mi zdálo, že jsem si před testováním vzala něco na potlačení těhotenství... prostě maglaz v hlavě :grinning:
16. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@7sarlotka já jsem taky minulý měsíc měla strach, protože první jsem testovala moc brzo a pak jsem se tak bála, že bude zase bílo, že jsem se na to vykašlala a mrcha přišla o dva dny později, takže rozumím :slight_smile: jestli jsi těhotná, tak ti stejně nic neuteče, jen procvičíš naše nervy a trpělivost :grinning:
Holky já jsem dnes od rána tak nervozní, nevím proč, bije mi srdce, takovej divnej pocit u žaludku, snad se nic nevymamlasí :confused:
16. zář 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nesýčkuj!
16. zář 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už mi to nedalo a musím Vám sem napsat - sem tam jsem na Vás mrkla a s oblibou si četla Vaše příspěvky :slight_smile:
My jsme tomu chtěli nechat volný průběh od září, ale vypadá to, že má příroda trochu jiný názor. :slight_smile:
Když tu čtu Vaše kdy testovat - tak osobní zkušenost od 26DC duch na testu, ale zase třeba dnes jsem již 33 DC a čárku mám asi jako @chris_n Kdyby mi nebylo nevolno, tak bych toho 26DC ani netestovala, spíš jsem chtěla vědět na čem jsem.
@chris_n Vím, že jsou holky netrpělivé, ale z vlastní zkušenosti radím - vydrž s návštěvou lékaře. Nevím jak moc kvalitní utz má tvůj doktor/doktorka, ale nemuselo by jít ještě nic vidět. Já tohle dilema řešila včera s manželem, jestli si jít na konci tohoto týdne pro "bublinu" a za 2 týdny doufat, že bude srdíčko, ale nějak jsem se teď přesvědčila, že musím počkat. Minule jsem byla v 7tt poprvé a bylo super vidět i srdíčko. Předtím jsem lítala co 10dnů na kontroly a to bylo docela stresující :(
Pokud to funguje - tak prsk prsk bacily :D
16. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marketuska jj, ja se tam neženu. V příštím týdnu jí zkusim jen zavolat, co si ona myslí a uvidíme.
16. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já jsem si naivně myslela, jak už "budu vědět" - tentokrát a vím zase houby. Budu zase před doktorem vypadat jak jelito až se budu všemu divit :grinning:
16. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
16. zář 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Taky se hlasim s MS koncem mesice...a myslim, ze dorazi...to by se musel stat jedine zazrak :slight_smile:. Ted jsem si objednala Gynex na srovnani cyklu, tak uvidime. V Dr.Maxovi nakoupim ovu testy na dalsi mesic a i jednu krabicku tehu (pro jistotu :slight_smile:). Musim se nejak v rijnu vyklidnit a tolik to neprozivat...prijde mi, ze ted nemyslim na nic jineho nez carky na vou testech, hleny, bolesti bricha,.... :grinning:. No sileny .... Ted jedu do divadla na predpremieru s kamaradkou a pak jdeme na vecu, tak uz se tesim!
16. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 ovu testy mam k dispozici kdyžtak
16. zář 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no, směšný to trochu je, poznám totiž jen to, že jsem těhotná dřív než mi to může ukázat test - je mi totiž blbě od žaludku, i když dnes je to dobrý, ale počkám si zase na večer :slight_smile: Víš jaká byla moje první myšlenka? Jak můžu být těhotná, když jsem si teprve nechala vytáhnout tělísko a chceme se "snažit" o mimi od dalšího měsíce. :slight_smile: No, doktorka u které jsem byla v létě se zánětem mi řekla, že po vytažení tělíska můžu otěhotnět následující cyklus, ale že s tím nemám počítat, že to většinou trvá ještě déle. To, že se to "může" jsem i někde četla a víc se po tom nepídila, takže já to trochu rozdýchávala. A já jsem se tak těšila, jak se teď k vám přidám a budeme se snažit, koupila jsem si jeřáb ptačí a kontryhel a? a prd :(
Tak já můžu věnovat ten jeřáb - jestli někdo chcete
16. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska Diky za bacily!!! A gratuluji samozrejme taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mihis Co by se melo stat? Neprivolavej to !!! :wink:

Nam v sobotu zacal stavkovat kotel, takze jsme bez teple vody. Dneska hned rano volam opravare, a co, uz od 9h na nej cekam. Pritom mam dneska volno, jsem si mohla nekde spokojene trajdat po venku, po nakupech a tak... :grinning: Pockam jeste chvili a pak na to kaslu a jdu. I kdyz teda sprchovat se dalsi vecer ve studeny vode, nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. zář 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska to je jak ja s ovu testama. Že začnu od příštího měsíce zjištovat ovulaci :grinning:
16. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek