• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@ivaflo ja myslim, ze nejde rict pausalne, at se na to lidi nezameruji a pujde to. kazdy je jiny, jinak veci proziva, nekdo rad cestuje, nekdo radsi sedi doma, nekdo je poradkumilovny, nekomu nevadi bordel, nekdo je takovy a jiny makovy a to same plati i o tom miminku -- nekdo je proste flegmatik a necha to bezet, jina chce mit alespon zdanlive pod kontrolou, nejde proste rict obecne. navic, jake jine debaty nez o tom, jak co nejrychleji pocit bys ocekavala na materskem webu? :grinning:
16. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n no, tak na to jsem se taky chystala, že zjistím, jestli a kdy mám vůbec ovulaci - jenže já mám cyklus 26-30 dnů, tak jsem si říkala, že třeba podle ovu testu zjistím co kdy.. No, tak už asi nezjistím.
Jinak jsem teda zvědavá, jak dlouho to budu maskovat já. Minule jsem to mamce řekla asi 3 dny po vynechání - štědrý den a já při vstupu do kuchyně myslela že umřu - rybí polívka :( Tak jsem ji to šla tajně říct, že potřebuji, aby mě maskovala a nechtěl po mě nikdo abych byla v kuchyni - tak jsem "musela" jít balit dárky, které neměli naši zabalené - ještě že jich měli tolik :slight_smile: Včera jsem měla s mamkou takový docela soukromý rozhovor, tak jsem se už i málem prokecla, ale vydržela jsem :slight_smile:
@lucija76 díky - to prskání bacilů, kdysi zavedly holky na jedné diskuzi kam jsem patřila (jak nastartovat po potratu :( a docela to právě zabralo - do 3 měsíců byla těhotná snad celá diskuze) :slight_smile: Každá, která objevila // prskla bacily na ostatní :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ja to asi podobně udelam s tchyni, aby me kryla :grinning:
16. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska
@chris_n tak prskat prskat, taky chci do tří měsíců vidět // :grinning: u nás doma mi přijde, že to mnohem víc prožívá manžel než já... Když to dostanu, tak je chvíli smutný a pak v pohodě, ale vidím na něm, jak se těší a nejradši by nás oba nahnal k doktorovi, aby jsme prý věděli, jestli je vše ok a nesnažíme se zbytečně.. Vždycky když to dostanu, tak je mi spíš líto jeho, hned vidím, jak bude zklamanej :confused:
16. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 Je to tak. Ja treba jsem otehotneni nechavala volny prubeh asi 4 mesice, potom jsem zacala chodit tady na diskuzi a je jasny, ze to clovek proziva hned o hodne vic, vsechny ty svoje myslenky a pocity a ruzne pochyby si uz nenechava pro sebe, ale napise a to pak zvenku vypada, ze prehnane tlaci na pilu :wink:

@marketuska Jo, ryby, na ty mam taky spatne vzpominky z prvniho tehotenstvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: My tady u nas hodne jime morske plody, si vzpominam ze jsem odchazela i od stolu, jen jsem videla ustrice..
A prskej prskej, cim vic tim lip :grinning:
16. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 nepřivolávám, už jsem se uklidnila, nevím, co to bylo.. Od rána jsem byla nějaká jak na trní, a jak jsem vám psala,tak to mě přepadla těžká nervozita - nechápu, co to bylo.. Ale teď jsem se proběhla s pesanem venku, mám nohy nahoře, piju kafe a je mi dobře. Nějakej zkrat asi nebo co :grinning:
@danny617 takže teď budem držet pěsti @7sarlotka a za další týden jsme na řadě holky ještě se @zabzulka :slight_smile: Nějak tuším, že to teď neklapne, skrz ty bolesti, které už mě navštívily, ale příští měsíc bych měla mít plodné dny kolem svých narozenin, tak třeba si udělám narozeninový dáreček a u ostatních členů rodiny bysme měli vyřešené vánoce, achjo.. zase to moje naivní plánování :grinning:
16. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To mi neco pripomina :slight_smile:)) Muj si zase vymyslel, ze musime pocit dite do jeho 30tych narozenin, coz bude v listopadu, a ted uz knoura, ze zbyvaji jen dva mesice a ze teda je to fakt blby jestli se to nepovede ... :sweat_smile: furt vsechno sleduje, a vi normalne lip nez ja, ktery jsem den cyklu :grinning:
16. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nohy nahore, uz zase???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak dobry plan! :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Tak dny cyklu zatím neovládá, ale jak to dostanu.. ty smutné oči, ale snaží se dělat jakože je úplně v pohodě, zlato moje :slight_smile: manžel má taky narozky v listopadu, takže bysme mohli zadělat v říjnu na moje narozky, v listopadu by to měl on jako narozeninový dárek a v prosinci zbytek rodiny :grinning: značka ideál :slight_smile: ale kdyby to bylo už teď, tak bych to taky přežila :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 :grinning: neeee, nohy na stole, manžel je ještě v práci :grinning:
16. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @lucija76 to je fajn, že to s vámi muži tak prožívají, to u nás se to tak moc neřeší..spíš vůbec :wink: ale mi to nevadí, už ho znám
16. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Aha, tak to jo :grinning:

Tak mily pan opravar se na me asi vyprdl.... Jdu ven, mejte se tu holky, pa zitra! :wink:
16. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabzulka možná je to i lepší, já jsem ráda, že to se mnou prožívá, ale občas by bodlo, kdyby mu to bylo jedno :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak po sexu jsem nohy na stůl nedávala nikdy, u mě je to spíš úprk na záchod a do sprchy :slight_smile: ale nohy na stůl dám občas taky. No a co se týká cyklu - myslím, že manžel ani netuší kdy bych měla MS dostat :slight_smile: - to já mu to hlásím - aby s nějakými intimnostmi nepočítal :slight_smile:
@lucija76 já jsem se díky vaší diskuzi začala těšit na to snažení :slight_smile: a naplánovala si jak tomu pomůžeme :D
16. zář 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak co manžel? Jak reagoval? :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis je jasné, že Tě chce mužíček podpořit, tak to je od něj hezké..já svého muže znám , vím, že takové věci moc neřeší, nerozebírá,je to typický chlap ignorant..a nejhorší je, že malý je celý po něm..ale stejně je miluju :grinning:
16. zář 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek vesele :slight_smile: ptal se, kde to může a nemůže říkat. Ale asi je štastnej. Snad si zaskypujeme vecer
16. zář 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska já nedávám po sexu nohy na stůl, nohy na stole teď mám po práci, když piju kafčo :grinning: po sexu je dávám nahoru, většinou si je opřu o zeď :slight_smile: A co jsi vymyslela? Jak tomu pomůžeš?

@zabzulka a to je nejdůležitější, že je milujeme takové, jací jsou :slight_smile:
@chris_n noo co manža? Je radostí bez sebe a už prcka zapíjí někde v Germánsku a nemůže se dočkat až přijede domů co? :grinning:
16. zář 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte, jestli je někde něco jako seznam sportů povolených / zakázaných při těhotenství?
16. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis koupila jsem si ten extrakt jeřábu a kontryhel - jenže jaksi jsem se k tomu nedostala :( No a chtěla jsem zkusit ty ovu - testy, otestovat sebe, jestli je a kdy vůbec ovu :/
16. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no nesměj se a napiš jak byl šťastný, ať můžu pustit slzu dojetí :grinning: už jsem z práce doma, tak si to můžu dovolit :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska a na co je ten jeřáb? Vím, že obecně se nedoporučují míčové sporty - to je blbý, protože já miluju volejbal.. A jinak asi žádná omezení nejsou pokud nemáš komplikace
16. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ahoj, zkus si to když tak vygooglit..obecně by se neměly vykonávat sporty, kde se zvyšuje nitrobřišní tlak, takže posilka nee..také nárazy nejsou pro tělo dobré..já jezdila na kole, asi do čtvrtého měsíce, pak už začala zima, tak jsem toho nechala
16. zář 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja nevim, my jsme spolu nemluvili :-/ jen jsme si psali. Ale tak u nás to je tak, že se čekalo jen na ty dve čárky a on už měl tucha od víkendu. Prý se cítí zajímavě. A snaží se dělat si srandičky ze mě, takže je trochu asi vyvedený z míry.
16. zář 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n chi chi, vtipálek, ale počkej až přijede a uvidí to na vlastní oči :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To dočítání tady mi dává zabrat, ale celou dobu se u toho culím, tak nevím co si o mě budou myslet kolegyně v práci :grinning:
Já jsem dneska 24 DC, ale s mým rozhozeným (dlouhým a nepravidelným) cyklem to stejně o ničem nevypovídá. Tak uvidím kdy a jestli MS dojde.

@chris_n Moc gratuluju a držím palce. :sunglasses:
16. zář 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak asi začínám mít rýmu :frowning2: paráda....
16. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Taky na mě něco leze, dneska mi je nějak divně :( Je to děs to počasí, jednou hezky, pak hned hnusně :(
16. zář 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek asi fakt dobře, že jsem sama doma, protože alespon nic nemusím .-) a půjdu si po práci lehnout.
16. zář 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek