• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@chris_n moc, moc gratuluji! Z celého srdce ti to přeju :wink:

A nám všem samozřejmě holky :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis Jj, nejak tak ... Taky by se hodil takovy darecek pro rodinu k vanocum a v rijnu by to akort vychazelo po 3.mesici :slight_smile:. Uvidime. Uz ted jsem pripravena na dalsi cyklus s Gynexem a testy :slight_smile:. Tento jsem 17DC a ovu nic a nejak to nevypada. Prijde mi to na anovulak...neb jsem nikdy takto dlouho ovulku nemela...drzme si palce! :slight_smile:
16. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Já doufám, že mi taky brzy vyvěštíš :slight_smile:
16. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 tak já už jsem třetí měsíc tenhle :rolling_eyes: takže v říjnu by to bylo 4. měsíc bez HA ... Držim palce, neboj :wink:
16. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty a kolikátý jsi den cyklu? Asi už jsi to psala, ale jak je nás tu hodně tak se v tom ztrácím... :confused:
@jenyska4 Asi by bylo jednodušší, kdyby jsi nám každé napsala na kdy to máme naplánované a nemusely bysme tady nervačit, stresovat nebo se zbytečně těšit :grinning: Co ty na to? :grinning:
16. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jenyska4 Souhlasím s @mihis, vážně výborný nápad!!! :grinning:
16. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 a myslíš, že ovu ještě nemůže přijít?
16. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@pepetousek pobavily jste mě, ale takhle to vážně nefunguje:D
16. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 no škoda teda, ale kdybys měla náhodou nějakou světlou chvilku, tak dej vědět :grinning:

Dobrou holky :slight_smile: a zítra by to chtělo další pozitivní zprávy! a @chris_n ty se obzvlášť dobře vyspi, dneska to byl náročný den :wink:
16. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Hele mozne je vsechno. Ale je to divne. A hlavne se snazime (chceme snazit) 2-3 dny pred ovu (snaha o holku), tak nevim, zda to jeste ted 'riskovat' :slight_smile:. ... Normalne jsem touto dobou uz po ovulaci...a ted si nejsem vubec jista. Divne je, ze mne neboli ani jeden z vajecniku a to mam aspon trochu pokazde...
16. zář 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se od leta s manzelem taky snazime o druhe mimi, ale zatim neuspesne :frowning2: Pritom dcera se nam zadarila hned napoprve :grinning:
16. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis dneska 37... normálně mám 29 pravidelně
16. zář 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis vyspala jsem se sice dobře, ale průšvih je to, že fakt asi začínám být nemocná. Takovej ten pocit, kdy si se nahladila a doléhá to na tebe :-/ jenže ted už jen čaj a postel :( dřív jsem alespon ty coldrexy mohla.
17. zář 2013 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty ufff, a test nic jo? to je divný
17. zář 2013 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellenie ahoj, neboj se a uvidíš, že se to podaří :slight_smile:
17. zář 2013 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ještě můžeš bioparox, pokud z toho budeš mít něco jako zánět nosohltanu, ale coldrex asi nee :(
@mihis jeřáb ptačí - jakási tinktura (kape se to do pití), kterou mi doporučila paní v bylinkách - na upravení cyklu - chtěla jsem srovnat cyklus, protože jsem ho měla 26-30 dnů Tak ten jsem stihla kapat - asi tak 3 týdny, pak se mi začalo dělat blbě od žaludku, tak jsem s tím přestala - je to totiž vyluhované v lihu. No a pak se mé podezření potvrdilo, tak jsem milé kapky zase uklidila :slight_smile:
17. zář 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska uvidím, to to asi nebude. Spíš to bude nějaká viroza, nachlazení. Asi jsem o vikendu prochladla. Takže budu smrkat a možná trochu pokašlávat.
17. zář 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to, že jsi prochladla o víkendu můžeš aspoň všude říkat, ale tohle je opravdu klasika - rýma a nachlazení na začátku těhotenství - zažila jsem si to taky :slight_smile:
17. zář 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska jo, áááha :grinning: tak to už jsem asi klidnější :slight_smile:
17. zář 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty to je fakt divné a test negativní?? A nechceš zajít k doktorovi? A´t máš jistotu...
@marketuska Aha, já jsem teď pila kontryhel, první cyklus jsem měla 28 dní, druhý 31, tak snad se teď ještě neprodlouží, jinak bych to asi taky řešila nějakýma bylinkama, koupila jsem s tím kontryhelem nějaké ženské kapky, tak bych asi přistoupila na ně..
@chris_n kamarádka měla taky v prvním měsíci pekelnou chřipku, a to ani nedostala volno a seděla v práci :-/ Tak se brzo udzrav marode, ať si toho svého štěstí můžeš pořádně užívat :slight_smile:
17. zář 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis třeba se to už ustálí a nebo ani nebude :slight_smile: Ty jsi psala, že hodně kouříš, že? No, já znám ze svého okolí 3 holky, které chtěly nechat kouření jak budou těhotné a pořád se nedařilo a nakonec s tím fakt sekly a další měsíc // Třeba je to náhoda, ale za pokus to stojí, ne?
17. zář 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska No kouřím.. snažím se to omezit, ale zatím to moc nejde :-/ Ale budu s tím něco dělat, o tom žádná... i pro finanční situaci, není to nejlevnější záležitost :confused:
17. zář 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes jsem 15DC a buď ovulka nebyla nebo jsem to zas nepoznala...,tak já už fakt nevim :frowning2:
17. zář 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Hele, tak na mě nějak taky něco leze (hlavně jak je to blbý počasí venku)...že by těhotenské bacily z MK? :grinning: :grinning: No MS má přijít 22./23. a osobně si myslím, že přijde, není totiž moc důvod, aby nepřišla, takže žádnej stres z toho...ale uvidíme. Jo a taky jsem dneska úplně jak kleplá, totálně nevyspaná, unavená (asi fakt budu muset přehodnotit to chození spát o půl 11, když ráno vstávám o třičtvrtě na 6:-/) Takže já si jdu sám preventivně šumák s vitamínama, horkej čaj... a trošku se probrat, ať jsem v práci co k čemu, tento týden už se tak flákat nemůžu jako ten minulej :frowning2: To byl KOPR jak blázen!
17. zář 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 hele ja ted začala chodit spát okolo desátý max. půl jedenáctý a sama se probouzím okolo šesté ;). Ale jak dojede manžel, tak zas budu určitě ponocovat :-/
17. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jestli se potvrdí to těhotenství, tak si myslím, že tělo si řekně o větší potřebu spánku samo a ponocovat nebudeš :wink: Já takhle v sobotu odpadla u manžela v pracovně, kde máme "náhradní" postel, prostě jsem se odmítla přesunout vedle kolem půl 10, tak on si pak ke mně přenesl peřinu a spali jsme oba v pracovně :slight_smile: A spali jsme až do půl 10, okno je tam na sever, tak nás nevzbudilo ranní sluníčko jako v ložnici, kde je to na východ.
17. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak nejak mam pocit, že se potvrdí :wink:
17. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Jasne ze potvrdi!! :dizzy_face:
Vcera jsem se baby fakt nasmala, kdyz jsem vas vecer docitala :grinning:
17. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 pproč?
17. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já jsem si myslela, že ovulace byla minulý týden, ale včera mě tak bolelo břicho a bylo navečer blbě, že ji podrzřívám, že si klidně dorazila až teď 19 DC... ALe jistě to taky nevím...
@chris_n co by se npotvrdilo, jasně že potvrdí! To bude srdíčko jak zvon za týden či 14 dní :slight_smile:
@lucija76 já se kolikrát taky dost pobavím, co tady vymýšlíme za kraviny :grinning:
17. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek