• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis taky jsem kouřila, ale po otěhotnění se mě z toho naštěstí začalo dělat zle a nekouřím.
17. zář 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 já doufám, že to bude taky tak - bylo by to jednodušší, kdyby mi z toho bylo zle, ale znám i holky, co jim cigára chutnaly i v těhotenství. Tak i tak chci rozhodně přestat až budou // , nejlépe samozřejmě dřív, ale zatím mi to moc nejde :confused:
17. zář 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 poslala jsem ti jedno srdce :wink:
17. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@jenyska4 ja dneska prošla okolo někoho se zapaleným cigarem a fuj fuj... uplně se mi otáčel žaludek. A já jsem teda odnaučenej kuřák :grinning:
17. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Já v životě nekouřila, úplně nesnáším, když kolem mě někdo kouří. V rodině kouří akorát tchán (a to doma kouří jen na balkoně), i to mi strašně vadí...se s ním asi nebudu moct vídat :grinning: (né že by mi to asi nějak vadilo :slight_smile: ) Jinak gratulace k tomu, žes s tím dokázala seknout, on chtěl už asi třikrát nebo čytřikrát, ale vždycky to vydrží tak ani ne měsíc a zase začne. Nevykouří toho teda zase tak moc, dost to omezil - i kvůli finnancím.
17. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n No snad to tak budu mít taky... Já si věřím, že bych to vydržela, i kdyby mi to nesrmdělo, přece jenom, už by nešlo jen o moje zdraví. Ale s tou nevolností by to prostě bylo jednodušší :grinning: Takže první příznak těhotenství joo?? Super :grinning:
17. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, dneska je den :rolling_eyes: samá "dobrá" zpráva za druhou, týká se to práce, tak mě to s...e..
jak jsem se poránu tak vystresla, tak mě veškeré "snažení" přešlo, proč nemůžeme žít nějak stabilně? chjo
jak já to nesnáším, ale v podnikání je všechno možné
17. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka co se stalo?
17. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele mě to nevoní už delší dobu, ale tentokrát to byl hnus. A jeste nejakej smrad :grinning:
17. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n "trochu" nás vyšplouchl obchodní partner, začal spolupracovat i s jinými firmami aniž by se nám to uráčil sdělit :unamused:
17. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka jéééje :-/
17. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka znám, znám...podnikáme už deset let...chce to jednu věc nelpět na penězích, a když se Ti stane něco takového nehroutit se a říct si, že ty penízky Ti přijdou odjinud a nebo nějaká jiná výhodná transakce či cokoliv....! Vím, že to jsou starosti, ale na každé prase se vaří voda...všechno se děje tak jak má.
17. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n děkuji za srdíčko moc potěšilo moc :slight_smile:
17. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 no já doufám, že se to nějak utřepe, ale dneska mě to uvrhlo do takové plačtivé nálady, k tomu to počasí, já bych do toho..člověk se vyhrabává jak blázen ze sra...k a pak zase přijde nějaký debil..každopádně prostě jdeme dál
17. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis zkus přestat kouřit už ted...pak dojde k očistnému procesu a jakmile přestaneš kouřit tělo se začne čistit a vše jde k miminku. Ale vím, že je to těžké já to třeba nedokázala přestat bez motivace nějaké sinější :unamused:
17. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka přesně tohle se dělo nám...chce to vydržet, vubec se tomu nepodat, hlavně se nebát, protože strach na sebe váže nižší energie, vibrace....hlavu vzhuru, enboj přijde Ti to odjinud uvdidíš!
17. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišla jsem pro radu...chodíte tu všechny do práce?A kdyby jste otěhotněly byly by jste doma?
17. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Asi by záleželo, jakou člověk práci dělá...pokud děláš třeba laborantku či zdravotní sestru či jiné rizikové povolání, tak lékař většinou neschopenku píše automaticky. Pokud děláš "jen" v kanclu, tak není důvod, abys nemohla tu práci vykonávat - maximálně třeba na týden, dva, tři (kdy ti na začátku bude opravdu hodně blbě, že bys měla pocit, že bys to nezvládala) ti doktor taky může nechat napsat neschopenku...ale proč automaticky zůstávat doma, není-li to nutné? Těhotenství NENÍ nemoc, jen jiný stav, i když někdy nepříjemý...kromě toho, ty chybějící penízky, když jsi doma a nepracuješ, jsou taky docela znát na rodinném rozpočtu:wink:

Já třeba dělám účetní a doma bych nezůstala. Naštěstí mám i možnost občas práce z domu, kdyby byla krizovka, tak bych dělala z dobu nebo bych si na ten nejkrizovější týden nechala napsat neschopenku (abych nemusela mít neodpracovaný hodiny - mám flexibilní prac.dobu).
17. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 já budu v práci, dokud to jde. Ale já mám sedavé zaměstnání u PC. Doma bych se nudila.
17. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedokážu si nějak představit být celé dny doma...
17. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 doma ne..pokud nebudou komplikace, tak je to jen opruz..jsem hodně společenský člověk, potřebuji kolektiv :grinning:
17. zář 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka právě:frowning2: ted jsem doma dva týdny a nějak mě to nenaplnuje :unamused: takže asi pujdu do práce, ikdyž manžel by mě chtěl doma.
17. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 já bych taky chtěla chodit do práce co nejdýl to půjde.. Ty cigára jsou svinstvo, snažíme se to aspoň omezit, ale moc mi to nejde, hlavně když jsou v práci nervy :confused:

Holky včera mi bylo blbě večer jak blázen a bolelo mě břicho, myslíte, že nevolnost může být příznakem ovulace? Protože jsem měla i silný výtok, stejnej i dnes ráno.. Ale zase už jsem byla 19DC, tak nevím, jestli to není na ovulaci při 31 denním cyklu moc pozdě? I když je pravda, že plodný den podle Jonáše mi taky vycházel na včerejšek... Achjo, jsem z toho svého těla úplně zmatena. Výtok jsem měla i minulý týden, tak jsem právě myslela, že ovulace už proběhla, ale ten včerejšek mě zase rozhodil...
17. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka je mi líto, že máš starosti... Ale my třeba teď měníme tu banku (nakonec jsem se rozhodla pro tu airbank) a taky nemáme ani korunu nazbyt, chtěla jsem poplatit co šlo a nějak jsem to přepískla, takže do výplaty budem živořit. Ale chápu, že u tebe je to jiný problém a asi jde hlavně o tu zradu :angry: Tak budu držet palce, ať se vše brzy obrátí k lepšímu :slight_smile: Protože ty stresy nám při snažení asi moc nepomůžou
17. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis budeš asi další těhulka :wink:
17. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis díky :slight_smile: všichni máme něco, peníze jsou a zase budou, nikdy za vodou úplně nebudem, ale nechci mít tyhle blbé stresy co bude a tak..no nic, nebudu to už řešit, ale zase jsem si dneska při té blbé náladě říkala, jestli je další dítě dobrý nápad..tak doufám, že to zase přejde :grinning:
ad cigarety..já nekouřím, ani můj muž, jsme na to vyloženě alergičtí..ale v těhotenství mi stačilo projít kolem nějaké hospody a už jsem házela šavli do přilehlého křoví ble :confounded:
17. zář 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis co když to nebyla ovulace, ale nidace :sunglasses: :grinning:
17. zář 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, psala jsem sem někdy na jaře s tím, že tomu taky už necháváme volný průběh - a na konci srpna se skutečně zadařilo. Pokud všechno dobře půjde (jak už jsem předtím psala, loni v květnu spontánní potrat v 8tt, mám bohužel v děloze myomky a dodnes nebyl nikdo schopen s jistotou určit, zda budou těhotenství překážet, nebo ne), máme termín kolem 20. května. Více po další kontrole za čtrnáct dní. Uvidíme. držím palce všem :slight_smile:
17. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jenyska4
@zabzulka nene tak jsem to nemyslela, i kdyby to náhodou vyšlo, tak je na nějaké příznaky uhnizďování určitě brzy, pač bych byla max 5 dnů po ovulaci (pokud teda byla minulý týden podle toho prvního výtoku), spíš si fakt myslím, jestli se neposunula až na včerejšek.. Podobně blbě mi bylo i munilý měsíc, ale až později - myslím, že jsem vám tady psala, že ležím, ale to byla spíš nějaká viroza. Tan výtok dneska byl takový hustší a bělejší než minulý týden - to byl víc vodový.. Omlouvám se, že to tady tak podrobně rozepisuju, jen jsem z toho zmatená. No každopádně jsme to včera pojistili :wink:

Taky mě občas napadá, jestli není lepší počkat až budou splacené dluhy, až bude vlastní byt.. Ale pak si říkám, že vždycky bude nějaké až. Až nebudou tyhle dluhy, přijde hypotéka na koupi bytu, který bude potřeba i zrekonstruovat (zatím jsme v obecním - platíme nájem, ale do čtyř let je budou prodávat - takže splatíme tyhle dluhy a přijdou jiné).. Proto to neřeším, hlady snad neumřeme a kdyby bylo nejhůř, oba máme rodiče, kteří by snad pomohli. O práci taky můžeme přijít ze dne na den, smlouva nesmlouva - to bysme se pak těch našich prcků taky nemuseli dočkat :confused:
17. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha Držím palce, ať všechno vyjde :wink:
17. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek