• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
autor
@xdany To máš fajn, že máš prázdniny. Tady žádné nemáme, sice příští týden čtvrtek a pátek jsou velikonoční prázdniny, ale stejně ve školce jedem na jednu třídu, tak tam stejně budu. JInak dneska jsme byly s dětičkama v plavání, tak aspon pak pěkně spaly :grinning:
18. bře 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulka88 Tady zase nejedou na Velikonoční svátky, volno je snad jen v pátek :rolling_eyes:
Joo, to je prima, když dětičky spí, co? :slight_smile:
18. bře 2013 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Jo, to jo :grinning:
18. bře 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prázdniny a já jsem onemocněla :/
20. bře 2013 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 @xdany já jsem se dneska dozvěděla, že mám volno i příští čtvrtek i pátek, takže úplně super, snad bude alespoň trošku hezky
20. bře 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moniinom Prázdninám zdar :slight_smile:

@misulka88 Jak vy to máte ve školce v létě s prázdninama?
20. bře 2013 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany
@moniinom Holky to se máte,my budem mít otevřeno na jednu třídu,ale v pátek možná bude zavřeno,uvidíme :slight_smile:.Jinak o letních prazd.máme zavřeno 4 týdny,jinak je mš otevřená ;)
20. bře 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 A můžete si vzít dovolenou i jindy v roce nebo jen ty 4 týdny v létě?
20. bře 2013 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Jo můžem si vzít, jen to je potřeba v dostatečné době ohlásit ředitelce :grinning:
20. bře 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 A kolik týdnů máte?
Tady je to jeden týden, ale pak se to nějak bere z letních prázdnin a člověk by se měl oficiálně ve škole ukázat...(ale asi se to moc nedělá)
20. bře 2013 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany My to nemáme na týdny, ale na dny. Jen když třeba potřebuju nebo si chci vzít jeden dva dny,ale určitě ne celý týden :wink:
20. bře 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Takže na dovolenou ne jindy než v létě...
20. bře 2013 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Jj, už plánujem s manželem dovolenou v létě :slight_smile:
20. bře 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jaky mate nazor na kupovani veci pro miminko vubec jeste predtim, nez budete tehotne? Projizdim ted konika (dlouha nocni smena :grinning: ) a musim rict, ze me prekvapilo, kolik holek si objednava a kupuje veci takhle extremne hodne dopredu. Nepovazuju se za povercivou, ale tohle mi prijde docela sileny...
21. bře 2013 v 05:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 A kam?

@dora13 Já včera jen tak zkusmo zkusila naházet do košíku v internetovym obchodě všechny věci, co by se mi líbily, abych měla představu, kolik bz to stálo :confused: :sweat_smile: To teda byla pálka :confounded:
Věci moc předem nechci nakupovat, spíš mít plán a pak to nakoupit najednou - ale třeba nějaký oblečky v akci bych klidně koupila i dřív, ale asi ne v prvním trimestru, i když kdo ví, jak to nakonec bude :slight_smile:
21. bře 2013 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máme splachovací záchod, po dvou měsících :sunglasses: :grinning:
A taky máme provizorně zapojenou vanu...milý řekl, že když už se máme, kde umejt, tak s dokončením koupelny přece není třeba spěchat :angry: :sweat_smile: :grinning:
21. bře 2013 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany: no, me prave prekvapilo, ze ta slecna jeste nebyla ani tehotna :slight_smile: takove trochu jako "what to expect if you are expecting to expect" mi to prislo :grinning:
21. bře 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dora13 Lidi jsou hold různí, jedni takoví a jiní makoví, někdo to má rád horký, někdo studený a někdo hold rád nakupuje předem a někdo to nechává na poslední chvíli...
Já jsem se zase jednu dobu bavila tím, že jsem hledala školku a školu pro budoucí dítko...projížděla jsem podmínky přijetí, školný a tak...
21. bře 2013 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska je den blbec:
máme moc tlustý stěny na to, abysme si mohli koupit sériově vyráběný dveře, takže potřebujeme "custom made", který jsou 3x tak drahý. Ten byt nám vyloženě to dítě sabotuje :/
vylil? se mi tvaroh do baťohu. V pondělí to byl med.
ztratila jsem svou zákaznickou kartičku do obchodu s potravinama a stálo mě to minimálně 4 eura navíc - takže jsem platila 20 místo 16 :///

ALE! Sehnala jsem Calibrum Baby Plan zlevněný ze 7.9 na 2.47 eura :sunglasses: Ale teď koukám, že tomu brzo dojde platnost... :angry:
22. bře 2013 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 já osobně předem nic kupovat nechci, devět měsíců mi přijde jako dost dlouhá doba a zdá se mi to takové hezčí, nakupovat jako těhotná. To už mi přijde rozumnější dávat si bokem nějaké peníze předem, než kupovat a doufat, že to klapne...
22. bře 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany naše školka funguje jen první a poslední týden o prázdninách, jiné týdny má otevřeno zase jiná školka, takže já mám volna dost. A protože jsme velká školka, tak máme většinou dost volna i když jsou jiné prázdniny, protože dětí je míň a tak z 9 tříd fungují třeba jen 3. Ale je to volno potřeba, tenhle týden jsem úplně vyšťavená..
22. bře 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany a s tím záchodem, chápu tvou radost :slight_smile: když jsme měli ještě byt bez ničeho, tak jsme tu dvě hodiny čekali na podlaháře, já se hodně napila a nedošlo mi, že tu nemáme záchod, takže jsem trpěla a přemýšlela, kam si dojdu, bylo to šílený takhle v centru města :grinning:
22. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dora13 já bych teda ještě nic nekupovala,dokad nebudu tehotna ;)
23. bře 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsme na návštěvě a je to tu uplny baby boom.Ségra má malou,sestrenka malého a druhá sestrenka,mladší než já taky malého.Jen já nemám žádné mimi a po pravdě uz mi to začíná vadit a strašně uz to mimi bych chtěla.Jak to tu vidím,ach joo :(
23. bře 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě včera překvapil manžel, že prý se začneme snažit už v dubnu, když mám tu ovulaci až koncem měsíce. Takže už jen měsíc a jde se na věc :slight_smile:
23. bře 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moniinom :dizzy_face:
My asi snažení odložíme opravdu na léto, protože bych ráda rodila na jaře/v létě (pokud se teda zadaří) - kdyby se totiž zadařilo hned napoprvé v červnu, tak by se dítko narodilo v březnu, a to tu je pořád ještě děsná zima, máme dost zimu i v bytě kvůli naší skvělé sousedce, co pokazila při své renovaci, co mohla a nehodlá to řešit ( :angry: :angry: No a taky kvůli svatbě - mám koupený šaty a s břichem bych se do nich nevešla :sweat_smile:
24. bře 2013 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi milý potvrdil, co jsem se domnívala - do školek se tu opravdu zapisuje brzy po porodu, takže nejsem bláznivka, co vyšiluje přespříliš brzy! :slight_smile: A odsouhlasil mi mezinárodní školku :sunglasses: Akorát teda nevím, kde se to naše dítě naučí estonsky :sweat_smile:
24. bře 2013 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Týjo hned po porodu řešit školku, to je hrozně vtipné :grinning:
27. bře 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Koukalas na Zoufalý manželky? Vzpomínám si, že v jednom díle se to řešilo a to ještě ani děti nebyly na světě...(Bree a Susan očekávaly)
27. bře 2013 v 15:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Nedívala jsem se, ale jako chápu, že někdo to tak může opravdu fungovat. Ale že je to celkem síla,že hned se narodí a už je přihlášené ve školce :slight_smile:
27. bře 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek