• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@jenyska4 pokud ti přejdou ty nevolnosti a pokud se na to cítíš, tak běž určitě do práce.. Já bych umřela být odtřihnutá od lidí, i když pro prcka se dá určitě vydržet všechno :slight_smile: Ale pokud to není nutné, taky mazala pracovat
17. zář 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis
@jenyska4 a když to řekla jenys, tak to tak bude :grinning:
17. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n nezlobila bych se :grinning: ale spíš jsem chtěla poradit jestli to někdo tak mívá, že je mu při ovulaci až na zvracení, jestli to vůbec může být ovulace. Možná taky únava, ty začátky školního roku jsou vždycky náročné a ještě to počasí do toho.. A taky mě bolelo to břicho dost. No uvidíme, teď tady taky vykecávám s váma místo abych opravovala první testy :grinning: kdyby mě viděli studenti :grinning:
17. zář 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis přesně jak píšeš souhlasím:grinning: nechci Ti dávat nějaké naděje, ale já měla ty samé příznaky a mimi se zahnízduje většinou pátý den...máš ten výtok lepkavý a poznáš si čípek?
17. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jojo mám další vidění :grinning:
17. zář 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis no právě...zítra pujdu do práce i mě to rychleji uteče...já se těšila jak budu doma, budu pokupovat na prcka, uklízet, vařit, číst, ale nějak mě to nebaví.Ty jsi paní učitelka ju? Máš muj obdiv...
17. zář 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis já ti fakt nevím..ale teď mi uprostřed cyklu taky bylo docela šoufl, hlavně mě tahalo a píchalo v podbřišku, nic moc
tak to asi bylo ono :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 čípek nepoznám a výtok byl včera a dnes ráno hustý bílý, lepkavý trošku. Teď už po něm ani stopy. Jo učím na zemědělském učnáku a střední odborné škole. Práce mě docela baví, i když tu máme dost děcek s problémovým chováním, ale to je můj obor (vystudovala jsem speciální pedagogiku, tělocvik). Peníze taky nejsou žádná sláva, ale jsou každý měsíc na účte, tak aspoň něco. Teď jsem začala učit čtvrtý rok, v říjnu mi končí smlouva, tak jsem zvědavá, jestli mi ji už dá na neurčito nebo zase na určito :confused:
@zabzulka myslíš, že ovulka jo?? Já už právě nejsem uprostřed cyklu, ale četla jsem, že klidně může být ovulace i později..
17. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Nevim, mozne to je. Mne je skoro pokazde od ovulace az do ms blbe. Ale kdyz jenyska rika, ze budes dalsi tehu, ja ji verim :grinning:
@jenyska4 Ja budu asi pracovat od zacatku do konce tehotenstvi. Tady je to tak nejak zvykem, neexistuje ze zenska zustane v tehu doma, doktori i neradi pisou neschopenky, materska je 16 tydnu (6 tydnu pred porodem a 10 tydnu po porodu) a pak naprosta vetsina zenskych bezi zpet do prace. Ja bych teda chtela po porodu zustat na rodicovske jeste asi tak rok, pokud to pujde.
17. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Proc jsem se nasmala? :grinning: Mne to prislo vtipne no.
17. zář 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 hezká předpověď, ale já zatím zůstávám při zemi.. Ten výtok i ta bolest mi spíš připadjí jako ovulační, jak říkám, ať tak nebo tak, raději jsme to pojistili :grinning:
Tyyyyy jo, a co dělají rodiče s tak malým mimčem, když musí hned naklusat do práce???
17. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 ja uz ani nevim, co jsme plkaly :grinning:
17. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Francouzky naklusat nemusi, muzou po te kratke materske vyuzit rodicovskou dovolenou, ale malokdo toho vyuziva. Naprosta vetsina maminek se vraci do prace v tom 3. mesici ditete. Pritom maji narok na davku, ktera jim snizeni prijmu kompenzuje. Neni to otazka penez, spis jina mentalita.
Je pravda, ze tady maji docela sirokou nabidku moznosti hlidani. Existuji akreditovane chuvy, ktere pracuji u sebe doma a pak ruzne typy jesli (firemni, rodinne, mestske..) Na poplatky, ktere rodice plati chuvam nebo v jeslich, prispiva navic stat podle vyse prijmu rodiny. Navrat do prace se jim tak dost vyplati. Od tri let pak vsechny deti chodi do skolek, ktere jsou zadarmo.
17. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis Pokud výtok nebyl táhlý, tak to klidně může být uhnizďování :-´. Pokud se táhnul, jako vaječný bílek může to bý i ovulace. Pokud máš cyklus 31 dní, klidně to na 19DC může vyjít.... Držím palce!
17. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to je aspoň podpora státu a motivace pro lidi, aby pracovali...
@danny617 byl spíš lepkavý než táhlý, naprosto stejný jako minulý týden, ale hustší, bílý. No asi nemá cenu nad tím špekulovat ale na příští měsíc si asi koupím ty ovulační testy a uvidíme. Ať mám jistotu a trošku pochopím to svoje tělo.
@chris_n ty už jsi je někomu prodala? Ty svoje ovulační testy myslím..
17. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis neee, mam je od maxe ... 7 v balení
17. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n A už je asi nebudeš potřebovat, co? :grinning: já si je od tebe asi vezmu, akorát až tak za týden 14 dní, až budou nějak peníze :slight_smile: Ale kdybys je mezitím chtěla prodat někomu jinému, nebo je dáš nějaké kámošce, tak v pohodě, já jen, že si psala, že je máš a potřebovat už je asi nebudeš, tak aby ses jich zbavila :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis a přijedeš si pro ně do prahy jo? :grinning: :grinning: Ne, ja ti je klidně pošlu a peníze můžeš poslat potom. Ja je asi fakt potřebovat nebudu.
17. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n zatím to nespěchá.. uvidím, jestli si to to ještě nerozmyslím, takže kdybys měla zájemce, klidně je střel. Kdybych se rozhodla, že fakt testovat budu tak se ti ozvu a domluvíme se ju? Zatím moc děkuji :slight_smile: Já jsem teď taková doplašená, třeba se během měsíce uklidním..
17. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n a když už jsme u toho, do Prahy bych klidně mohla, už jsem tam nebyla sto let a pořád mě tam někdo lanaří :grinning: bydlí tam moje svědkyně a teta..
17. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Jo, a taky aby rodili deti :slight_smile: Jsou myslim ze na 2. miste v Evrope v porodnosti :slight_smile:
Akorat si tech svych deti si moc neuzijou. Od malinka je nekde rano odlozi a teprve vecer vyzvednou. Ja jsem tohle nemohla. S Leou jsem zustala doma dva a pul roku, i kdyz si lidi kolem uz rikali, ze jsem divna. A potom jsem se radsi preskolila na chuvu, abych mohla pracovat, byt nezavisla, ale zaroven se porad mohla o ni starat sama. Ted mam sice rozmazlene dite, ktere v zivote nebylo u chuvy nebo v druzine, nechce jist ve skolni jidelne, ale zase muzu rict, ze jsem si ji fakt uzila :grinning: :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis no problem :slight_smile: cvičení ve fitku kazdy tyden mi stejne odpadne, tak bude čas :grinning:
17. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Treba ty testy na konci mesice uz taky nebudes potrebovat @mihis :wink:
17. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 co se týče rodičáku, tak u nás to máme fakt luxusní v porovnání s jinými zeměmi..já byla celé tři roky doma a bylo to báječné, pak jsem s klidem dítě odložila do školky a šla makat, odpočatá, vysmátá..byly to :grinning:
17. zář 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak uvidíš :slight_smile:. Necháme se překvapit :slight_smile:. Já už mám testy nakoupené na další cyklus a Gynex na cestě :slight_smile:. Vybavena do boje a doufám, že se nějak skloubí manžela práce s ovulací a už to třeba i klapne. Dneska jsem si spočítala, že bych potřebovala otěhotnět do konce tohoto roku kvůli navazování mateřské na rodičák, tak budeme věřit :slight_smile:.

@jenyska4 Ty jsi říkala, že se vám to povedlo 3 dny před OVU? A jak jsi určila ty 3 dny před OVU? Máš ji pravidelnou nebo nějak testy, hleny,...? Díky! :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Dle ovu testu...jakmile začala čárka sílet tak jsem věděla, že za tři dny je tady :slight_smile: ale já už tomu nevěřím, včera jsem byla se ségrou na utz a čeká holčičku a sex v den ovulace:--) to je asi dané co se ti narodí odjinud..neovlivníš. Uvidíme u mě za měsíc to budu vedět.
17. zář 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 to budeš vědět tak brzy?

@danny617 taky přemýšlím nad Gynexem, s ostatními výrobky od Energy mám výborné zkušenosti, beru Chlorellu, dříve ještě na detox Betavit a teď nově Vitamarin, ten je výborný na přípravu těla pro těhotenství..od příštího cyklu na něj taky najedu..mám lékárnu hned za barákem plně vybavenou jejich preparáty, tak si chrochtám :sunglasses:
17. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis pridavam se k vesteni tehu.to co popisujes-husty vytok mam asi 14 dnu a byl to pro me jeden z tehu signalu
17. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n cigarety jsou hnus ale mela jsem dnes v praci vetsi lahudky-v lednici jsem objevila rok otevrene krabice s mlikem.jsjsem pred kolegou malem hodila savli
17. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no kdybych se do te Prahy přece jen vydala, třeba o podzimních nebo jiných prázdninách, tak dám vědět, bylo by fajn skočit na kafčo :slight_smile:
@lucija76 to je super, já bych taky klidně byla oma tři roky, ale bojím se, že bysme nevyšli finančně :-/ Takže to budu muset nějak skloubit, ale to je zatím ještě daleko.
@zabzulka kdyby ale ten rodičák byl vyšší, tak by to bylo úplně super :slight_smile: třeba jako mateřská :grinning:
@marketuska ale ja ho měla jen včera a dnes ráno, teď už ani tuk, a navic si myslim, že je na příznaky ještě brzy, pokud by ta ovulace byla opravdu minulý týden tak středa až pátek, takže max 5 dnů zpátky...
17. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek