• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
A teď koukám do kalendáře a myslím si, že minulý měsíc jsem měla tu "virozu" zhruba ve stejný čas, taky kolem 20DC, takže asi fakt příznak ovulace, akorát teda se vším všudy, čekala bych všechno ale pocit na zvracení fakt ne :grinning: :confused:
17. zář 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ovulka většinou bývá buď poslední den hlenu nebo den po největším plodném hlenu... Ale já taky pak mívám hustý lepkaví hlen v průběhu cyklu ...kolem 22DC.... Uvidíme tedy za 10 dní u tebe :slight_smile:.
@jenyska4 No zkusíme to ještěv říjnu se přiblížit (teď jsme byli na 12DC, ale OVU se někam zatoulala,takže nic) a pak na to prdím ... ono pokud nemáš ovu pravidelnou, nedá se to moc. A je jasný, že v den ovu může být holka...o tom žádná... Jsem na tebe zvědavá, co se ukáže :slight_smile:. Havně zdravé mimčo! :slight_smile:

@zabzulka Mám ráda různé bylinné přírodní preparáty. Před první těhu jsem brala zase Femigard. Teď nevím, zda za to může kontryhel nebo náhoda, ale ovu se mi pro změnu odsunula neznámo kam ....
17. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže takhle vypadá můj sranda graf :angry: :grinning: To pak můžu testovat jak chci a prd z toho, snad ta potvora zelená přijde ... :confused:
17. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ve 12 týdnu nám pan doktor vždy řekl, ale je fakt, že on je kapacita a má nějaký spešl přístroje jezdí k němu z celé republiky
17. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 kdyby to bylo poslední den hlenu, tak pátek 13, kdyby to bylo den po největším hlenu, tak dneska :grinning: Ale je teda divný, že byl jen včera večer a dnes ráno.. No asi už to nechám koňovi, stejně nic nevymyslím, leda tak ovu test udělat a ten už dnes nikde u nás nekoupím.. Takže to nemá smysl řešit :slight_smile: Ale díky za rady holky, někdy je to vážně k zbláznění, jak to naše tělo funguje :slight_smile:
17. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se tady rozjíždí ze já v práci vůbec nestíhám ještě teď mě čeká meeting :frowning2:. Už se těším domu ... Dnes 26 dc zítra nebo čtvrtek očekávám ms začínám byt nervni ... Občas mě pichne v podbrisku a mám trochu výtok ale hustý jinak nic....
17. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka výtok? To vypadá dobře :slight_smile: nebo to míváš normálně před MS?
17. zář 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Ja mam hlen tak 3 dny presd s tim, ze den pred fakt hodne. Jinak ho mivam treba jen 1-2xdenne a ne porad. A pak kdyz se vajicko uvolnuje silna bolest jako pri MS. Pred ovu ty 3 dny bolesti jednoho nebo druheho vajecniku. Tak uvidime. Ale zalezi i na hlenu..mel by byt tahly, kluzsky,... Jestli jste vcera pojistili, tak to je super! :slight_smile:.
Nejhorsi je, ze priznaky tehu a MS jsou v podstate stejne, tak clovek muze jen hadat :slight_smile:. No a ovulka je vlastne taky podobna :grinning:.
17. zář 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 táhlý nebyl ani teď ani minulý týden (to byl spíš jak vodovej s bílou barvou :slight_smile: ) no prase aby se v tom vyznalo :grinning: ono je to asi stejně jedno, uvidime co bude a nebude příští víkend, kdy to mám dostat :slight_smile:
17. zář 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty vytoky a hleny fakt vubec nechapu, bud to nemam, nebo to nepoznam :sweat_smile:

Mne spis dneska trapi porad nejake chute, krouzim kolem lednice a neco bych si dala ale nevim co :grinning: znate ten pocit, ne?
17. zář 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 to já mám pořád, přišla jsem z práce a už mám v sobě kedluben, miňonky a teď jdu dělat na večeři toasty :slight_smile:
A stejně mi to nedalo a něco jsem o té nevolnosti hledala a vyšlo mi tohle
http://www.maminka.cz/clanek/jen-pro-maminku/ovulacni-bolesti-znate-je-take
takže možná mám dnes opravdu ovulaci (což by bylo celkem blbé, jsem 21 den cyklu a 10 dní pro uhnízdění vajíčka asi není nic moc, pokud se mi tedy neprodlouží cyklus třeba na 35 dní), ale na sex teda zatím ani pomyšlení :rolling_eyes:
17. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jestli ovuluješ, tak to na tom budeme stejně! :slight_smile: Já to teď taky čekám každým dnem, teplotka ukázkově klesá, poprvé pozoruji hlen a už mám ten plodný...a hlavně - pořád bych jen jedla! :wink: A navíc kombinace různých chutí! Dám si čokoládku, pak bych si dala nejraději hned brambůrky, na to něco kyselého :wink: Toto je můj příznak ovulace :grinning:
17. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. :slight_smile:) ráda bych se k vám přidala :slight_smile: snažíme se s přítelem tak nějak už od prázdnin ... zatím nic ale tento měsíc? mno ufidíme necháme se překvapit :D nějak mě totiž už od včerejška bolí podbříšek a dneska mi dokonce i ráno bylo zle.. ale určitě jako vždy si vše namlouvám :D
17. zář 2013 v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mihis mivam i normalne ale nikdy jsem se na to nesoustredila Kdy a jaky az ted poslední dva měsíce. ..
17. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si zitra beru volno a verzu svoji nejlepší kamaradku na zákrok do nemocnice :frowning2: ... dnes byla po 5 letech na gynde a to mi teda dalo fakt práci než jsem ji tam dokopala...a nasli ji něco na deloze něco velkého. .. musí to pryc a na histolku... ach jo Mam strach... :frowning2: a to jsme minuly měsíc resili jestli není v tom když mela týden zpoždění a ono to bylo tohle :frowning2:...je ji 35 a je bezdetna... :frowning2:
17. zář 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No vsak uz jsem toho taky vecer stlaskala dost, susenku, kuskus s kuretem a zeleninou, kousek syra, sklenku bileho, a pecu si strudl... :slight_smile: mazec ... A budu to svadet na ovulaci, je jedno ze uz byla v patek :grinning:

@sluniiickooo Vitej ! To vypada dobre :slight_smile: a mas to dostat ted nekdy?

7sarlotka To je teda blby s tou tvoji kamaradkou :frowning2: Chudak, tak snad to dobre probehne a bude zdrava a bez nasledku.
A co ty, testovala jsi nakonec?
17. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka jeej, tak hlavně ať to kamarádce dobře dopadne, ono to není jen tak, když všichni apelují na to, aby se dodržovali preventivky.. Budeme držet palce
@pepetousek pro jistotu jsme to dnes opět pojistili, sice se mi nechtělo, protože podbříšek fakt bolí a je mi zle, ale manžel mi udělal masáž a hned mě naladil :wink: ale určitě bych byla ráda, kdyby měla @jenyska4 opět pravdu :slight_smile:
17. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 tak já budu asi naoko ovulovat celý měsíc, abych nějak omluvila ty svoje neustálé chutě :grinning:
17. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@7sarlotka nooo kdy bude testovat? Necháš to až na čtvrtek??
17. zář 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jsem netestovala a ani zítra nebudu asi. .. bojim se zklamani... cyklus Mám přesný tak počkam jestli to dostanu ve ctvrtek... bohužel předtím nebývají zadne priznaky u me. ..
Problém je v tom ze kamoska to řekla jen me a ví to ještě Můj manza.... nerekla to ani rodičům ani přítelovi.... sice jsou spoli teprv měsíc. .. ale mel by to vědět. .. tak nevím no. .. slíbila jsem ze nic neřeknu. ..
17. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Do toho se jí asi nepleť, možná k tomu má své důvody, třeba je nechce vyplašit a vše jim řekne až bude přesně vědět, co a jak.. Kamarádky jsou od toho, aby se na sebe mohly spolehnout, i když jedna s druhou úplně nesouhlasí :wink: Hlavně pro ni musíš být oporou, určitě v to doufá a věří ti, když si tě vybrala
17. zář 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo Já vím a budu. ... :slight_smile:
17. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už asi není treba testovat ... :frowning2: 25 DC tak krátký cyklus jsem snad ještě neměla. ..muze zato treba kontryhel ???
17. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 mno beru utrogestan na srovnání už čtvrtý měsíc takže mám asi tak zhruba cca anie ne 10dnů.. tak uvidíme :D
ale pokud nesjem a je to jen ovulace tak dneska musíme zapracovat večer :D
17. zář 2013 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Neslyšela jsem o tom, že by kontryhel zkracoval cykly.. :-/ Ale nevím, zkus asi pohledat na internetu. Každopádně mě to mrzí :frowning2: teď budeš mít myšlenky u kamarádky a pak hned hup na nové snažení :slight_smile:
17. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no je to divný, tak krátký cyklus jsem neměla ještě :frowning2: ......no další cyklus se bohužel taky nepovede, :frowning2: jsem na dovči s kamarádkou přesně v ovu dny,podle kalendáře.... :frowning2: už abych se asi rovnou zařadila do skupiny snažilky zima 2013 ......
17. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka nevěš hlavu... Děláš testy, že víš, kdy máš přesně ovu? Pokud ne, tak sexujte pro radost a neřeš, že jsi pryč v plodné dny.. Mrkni na Chris, ta taky tvrdila, že nic, že spolu skoro nesexovali a jaké má teď dálnice na testech :grinning:
17. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka to je divný :unamused: ty piješ kontryhel i po ovulce? ten by měl cykly naopak prodlužovat...spíš to máš asi od sliznice a nebude to klasický
17. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Takže kontryhel cyklus prodlužuje? To jsem nevěděla... Možná jsem si tím ještě prodloužila cyklus, který jsem si jím chtěla zkrátit .... Teď ovulka vypadá tak na 19 DC ... to jsem si pomohla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontryhel jsem pila cca 12dni jen. .. pak ne. ..uz me i boli bříško. .. Ovu testy jsem tento měsíc delala poprve... první den býky dalnice druhy den uz jen duch. ..oba dny jsme pracovali. ...
17. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek