• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@7sarlotka A kdy jsi měla dálnice na ovu testu? Kolikátý DC?
17. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 dalnice byly 13 DC
17. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no dneska to vypadá, že se to rozjede, uvidím ráno, pokud to nedostanu, tak půjdu... :wink:
17. zář 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka tak ať jí to dopadne pokud možno co nejlíp :wink:
17. zář 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 @jenyska4 Fakticky kontryhel prodlužuje cyklus? Já teda testuju teprve třetí cyklus...ten první jsem měla ovulku 16DC, druhý cyklus 11DC, teď jsem zatím neměla a to jsem 16DC, ovu testy jsou ale slabé, tak si myslím, že si na ovulku ještě 1-3 dny počkám..no a právě tento třetí cyklus poprvé piju kontryhel...Docela mě to překvapuje, všude holky píšou, že si s tím cyklus upravily - zkrátily..Já jsem zvědavá, jestli budu špinit před MS, tajně doufám, že by mi čajík mohl pomoct k posílení sliznice a špinění by být nemuselo..
17. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek Hele u mne ho buď prodloužil nebo to je náhoda. Ale taky jsem chtěla spíše zkrátit ... a upravit na pravidelnost. Další cyklus zkouším Gynex a bez kontryhelu...
@7sarlotka Hmm, tak to vypadá tak na cyklus +-26DC...
17. zář 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pisu z mob.takze nic moc.U nas doma snad bude lazaret.Od pondeli ma malej rymu.Vcera prijela moje mamka ze ma chripku a k tomu podrazdeny zlucnik.No a rano mi "rymu jako debil"hlasil manzel-to je super.To jen doufam ze nic nechytnu a uz se tesim jak budu kolem vsech litat.
18. zář 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho činy, tak mě to nedalo a koupila jsem digital. Takže se to má prý takhle
18. zář 2013 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@marketuska jamá rýmu teď. takovou tu pitomou, kdy jsi nachlazena.... ach jo. ja se z toho vetřelce zblaznim
18. zář 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n hezkýýý :slight_smile: Ty jo, ale 3+?? To je nejak moc ne? Neotěhotněla jsi už minulý cyklus? :grinning: Zlato, ještě jednou ti moc gratuluji :-*
18. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem včera večer normálně myslela, že pojedem do špitálu, protože mám slepák... Ale ráno po bolesti ani památka, takže vážně ovulace! To asi tím kontryhelem, že se mi posunula až na 21 DC :-/
18. zář 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janetoty Tak co??
18. zář 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja uz se asi na ten kontryhel vykaslu...me to nicemu nepomohlo...
18. zář 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka bylinky začínají účinkovat až tak za dva za tři měsíce, má hlavně způsobit nárust sliznice, a to nevím, jestli stihne za těch 14.. Já uvidím jaká přijde ms a pak se rozhodnu..
18. zář 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis teprve tam pojedu, hlen zase odešel a nic... se z toho už picnu, ať to radši dostanu, než aby si se mnou tělo takhle hrálo :unamused:
18. zář 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky sem čuměla jak blázen, hlavně když minullý týden byl test bílý, jak sníh. Tohle by odpovídalo otěhotnění někdy okolo 25 srpna, což bylo 10 DC (tehdy jsme sexovali). Takže bud to bylo fakt tak rychlý, nebo mám moc vysokou hladinu HCG a test to proto ukazuje takhle. Nevím, jestli bych se nemela k tý doktroce už jako objednat :astonished:
18. zář 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a nebo jsou to vážně to dvojčata :grinning: ty taky způsobují vysokou hladinu hcg :wink:
18. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janetoty nechej se zkontorlovat, aspon budes v klidu, že jsi zdravá. A testovat si teď někdy nezkoušela?
18. zář 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nestraš ju :wink:

@chris_n Já bych dr.už zavolala, pokud nemáš jinak problémy, tak si stejně myslím, že si tě neobjedná hned na druhej den, ale třeba až za týden. Aspoň budeš vědět, jak seš na tom "s dvojčaty" :grinning:
18. zář 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n taky jsem nad tím digitálním testem uvažovala, ale nepořídila jsem si ho. Podle toho testu bych to taky viděla na dvojčatka - podezřele vysoká hcg :slight_smile: Divné je, že jsi měla ten první test bílý. To já jsem měla ducha asi 26dc ale fakt duch, žádný stíneček. Já zase stresuji, že mi ta čárka na testu nesílí, no, uvidím, testnu zítra.
18. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska já právě měla 26 DC ještě bílo. A pak jsem testovala az 31DC a to už byly čárky
18. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Napodobne...taky z nej mam 'divno cyklus'. Z kontryhelu...a bolestivou ovu jako blazen... Asi diky nemu tento cyklus je uplne v tahu. Snad ten dalsi nejak vychytame lepe.
@mihis Napodobne, vcera z niceho nic bolesti vpravo v podbrisku az jsem sla do kolen a dneska nic. Manzel je doma az zitra, tak nic.... Takhle jsem to nikdy nemela. Vzdy postupne bolesti a drive jak 20DC... No nic...
18. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7sarlotka Klíííííd, koukni na mě, 4 oficiální pokus a furt prd :grinning: A to ani nemluvím o tom, že měsíce předtím jsme si občas taky pozor nedávali v tu pravou dobu, takže kdybych to sečetla, tak už to bude přes půl roku, co se marně snažíme ... :wink: Za chvilku budu projíždět sekci "Nevzdáváme to" :rolling_eyes:
18. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n tak zase 5 dnů od sebe je docela dost :slight_smile: ale spíš je zvláštní to 3+ :slight_smile:
Můžu se zeptat kolik ten test stál?
18. zář 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Kraaasny testik :dizzy_face: Mne to 3+ nijak neznepokojuje, vzdyt prece tydny tehotenstvi se vzdycky pocitaji od data posledni ms, ne?
18. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 jenže tohle je 3+ otěhotnění. Tzn. měla bych být v pátým a víc týdnu od MS
18. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska stál něco přes 200,-
18. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tak doktor má operační den, takže mě nevzal ale... viz pro všechny
18. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty kde viz pro všechny? :grinning:
18. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n a nebo fakt ta dvojčata :wink:
18. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek