• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
Holky potřebovala bych poradit: jakou máte zkušenost s pozitivními testy po uplynutí tý čekací doby? udělala jsem si test a jelikož do minuty se nic neukázalo, naštvaně jsem ho hodila do koše. Teď jsem přijela a koukla na něj a tam duch. Stalo se mi to už jednou, ale to bych sotva viditelný dušík proti tomuhle... Zkusím další zítra :confused:
18. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty co je viz pro všechny?
18. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Tak jsi otěhotněla už předchozí cyklus, jestli bys teď byla v 5 týdnu..a MS občas bývá v těhotenství, důležitá je teplota, když se ti drží i v období MS nahoře, tak jsi těhotná..ale protože BT neměříš, tak jsi to brala jako normální periodickou MS :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Aha, tak to je mozny. Kolem 6-7tt uz jde videt srdicko, tak se objednej, ne? :slight_smile:

Holky, nic proti bylinkam, ja naposledy pila pred porodem malinik, navic jsem mela od homeopata nejake spesl bobule a elixir na lehci porod nebo co, a zafungovalo mi to uplne naopak, prenasela jsem a rodila asi dva dny, nakonec sla mala klestema, masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ne ze bych uplne na bylinky zanevrela, ale uz na ne moc nespoleham :grinning:
18. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty já když jsem někde hledala hodnoty hcg jsem našla článěk nějakého doktora, který popisuje i ty domácí testy na hcg a píše tam, že i když je v příbalovém letáku uvedeno jinak, tak i testy po uplynutí času, které vyjdou pozitivní skutečně znamenají těhotenství :slight_smile: Nevím, který test jsi zkoušela, zkus nějaký citlivý a uvidíš :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 já se před porodem cpala lněnýma semínkama a tím soplem z toho - jak se to má uvařit - fuj. No a vzhledem k akutní sekci mi to bylo ... platné :slight_smile: jsem se akorát 6 týdnů trápila s vařením a následnou konzumací něčeho hnusného :grinning:
@lucija76 zkusim dneska dr. zavolat a uvidíme.
@marketuska měla jsem dr. maxe citlivost 10, ale zkusím zítra nebo pozítří další :wink: děkuju
18. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak dej vědět na kdy tě objedná, mě včera manžel sprdnul, že chci jít na 1. kontrolu až tak za 14 dnů. Že co kdyby bylo něco špatně.
18. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n hned pod tím :wink:
18. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska hele ona sama na stránkách píše, že se má objednávat cca 2-3 týdny po zpožděné MS, tka nevím no.
18. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa holky my si nedáváme pozor od ledna, takže klid... první 3 měsíce jsem byla pořád nemocná (močák, chřipka...) a od té doby nic. Mimčo prostě čeká na ten správný okamžik :wink:
18. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty no tak ho zkus třeba večer. Dr Maxe nemám, měla jsem vždy jen mamatest. Ale třeba všude se píše, že největší koncentrace je ráno, tak asi jak u koho, u mě teda ne :slight_smile: Zkoušela jsem udělat test ráno, večer (byla čárka silnější), další den ráno (čárka slabší jak předchozí večer), odpoledne (čárka silnější) - tak nevím, buď jsem debil, nebo moje tělo nepochopilo kdy je ráno a kdy večer :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska tak třeba to mám stejně, zkusím to asi až zítra. Opravdu děkuju za povzbuzení :wink:
18. zář 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no, tak já to u toho svého na stránkách právě nenašla - ono je to sanatorium zabývající se převážně neplodností - dělají takové ty umělá oplodnění apod. Takže si o tom přečtu na jejich stránkách mraky info, ale ty jsou mi k ... No a normálně info kdy krev, utz, jak rostou vajíčka, sliznice,... právě dostávají holky v ambulanci jak tam běhají, protože se snaží - já jsem tam mezi nimi hodně zvláštní individum :grinning:
18. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera byl jeden z nejhnusnějších dní v poslední době..pršelo, jobovka po ránu a do toho na třídních schůzkách mi učitelka řekla, jestli Vikimu nedáme odklad, prý je zasněný :confounded: to, že se nudí, protože už umí číst a psát, to ji nenapadlo, prý to ještě neobjevila.. no, nebudu se rozepisovat, jsem ještě teď dost rozladěná, nálada pod psa, ale co, hlavně že jsme zdraví..každopádně, kdybych tento měsíc našla dvě čárky, asi bych nadšením neskákala, takže radši ať mimino počká než se problémy dořeší :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak mě objednala na 30. září. říkala kvůli utz fakt ty 3-4 tydny po vynechani. Teda ptala se jeste, jestli je to pozitivní zpráva nebo ne :grinning: aby me kdyztak objednala dřív :grinning:
18. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n tak fajn, to je za chvíli.. jojo, na to se vždycky ptají.."je to pro vás dobrá zpráva nebo ne?" kulantně řečeno :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 ale zase jsem ráda, že jsem ovu poznala, pokud ji mám pokaždé takhle pozdě, tak bysme se asi nikdy netrefili, vždycky jsme se nejvíc snažili zhruba uprostřed cyklu :grinning: ke konci už docházely síly :grinning: ale včera jsme to podchytili :wink:
18. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis hele, ja ovu taky nepoznala a hle :wink:
18. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis a já jí zas poznám a nic z toho :grinning: A teď furt nic ... Ona si asi počká na dobu, kdy muž zase nebude doma :angry: :grinning:
18. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no, já když jsem otěhotněla úplně poprvé, tak jsem byla na utz asi v 5tt a doktor co měl tenkrát službu se mě taky zeptal: a je to těhotenství chtěné nebo s tím budeme něco dělat? Jsem na něj vyvalila oči na co jako se mě to ptá, sice to bylo ne naplánované, ale bylo mi 28, tak mi to přišlo trochu nemístné. Pak jsem ho vychytala ještě jednou na nějaký kontrolní utz, když jsem čekala syna a zase byl nějaký protivný (nemyslím si, že za to mohly těhotenské hormony), tak příště už jsem se vždy ptala kdo má službu, když jdu na kontrolu - k němu už nikdy víc!!!
Teď si říkám, že se z legrace objednám k doktorce u které jsem byla v srpnu po dovolené (dostala jsem zánět) a probírala jsem s ní i odstranění tělíska a ona mi tvrdila, že nejdřív následující cyklus a ani poté, že nemám čekat, že hned otěhotním. Byla strašně milá, vůbec bych si na ni nestěžovala - až teda na ten odhad. :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n No na tebe jsem zvědavá u té doktorky, kolikátý týden teda nakonec jsi a jestli to vážně nebude dvojnásobné štěstí :slight_smile: A kdy se vrací manža??
@verunkaaa No však já neříkám, že to, že jsme ji trefili znamená zaručeně otěhotnění, ale mám z toho prostě dobrý pocit :slight_smile:
@janetoty No tak držím palce! :slight_smile: Moc přeji aby to vyšlo :wink:
@marketuska testovat se má ráno, protože přes noc nepiješ a nechodíš čůrat, tak je moč koncentrovanější, ale pokud to máš jak já (přes noc mám u postele vodu a občas piju a pak chodím i na záchod) tak je asi jedno kdy testuješ :slight_smile: akorát káva a obecně kofein ředí hormon hcg, takže netestovat po kávě :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis v pátek :(
18. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to už je za chvíli nesmutni! Úplně ti závidím ten víkend, co vás čeká.. Budoucí tatínek bude šťastný a bude tě opečovávat.. hmm úplně to vidím :slight_smile: Hlavně si to pořádně užij, nohy nahoru, nějaký pěkný filmek (má být venku hnusně) a pohodička :grinning:
18. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis bohužel... musíme jet uklízet na byt. Jelikož mě je blbě a ja tam přes týden sama nedojedu :-/
18. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nechodím v noci vždy, ale docela často, to je pravda a kafe přes den piju :slight_smile: Ale tak proč bych nemohla mít nějakou specialitku :slight_smile:
@chris_n já jsem věděla od min. pondělí své a manžel přijel ve čtvrtek večer ze služebky - chtěla jsem to překvápko nechat až na víkend, ale nevydržela jsem :slight_smile: My bohužel nějak moc nejásáme ani jeden - máme za sebou jedno "neštěstí" a tak se tak nějak bojíme radovat. Tak jsem ráda, že existuje tahle diskuze.
Super, že jdeš na utz dřív než se tam chystám já, aspoň poreferuješ :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak když ti bude blbě, tak žádné uklízení, ale pěkně ležet a potit!
18. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska no, ja se taky přehnaně nejásám. to víš, že se bojím. Ale říkám, si, všechno bude v pohodě, musí!
18. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek