• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@marketuska a ty jsi v kolikátém týdnu? Nebo kdy ti vyšel pozitivní test?
18. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já pila kontryhel první měsíc a cyklus mě prodloužil na 31 dní a prý je to kvuli tomu, že po kontryhelu rostě krásně sliznice kde se mimi zavrtá.Já ho hned ten první cyklus vysadila, protože mě hoolky psaly, že upravuje až po nějaké době cca tři měsíce :unamused:
18. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no, pozitivní test - ducha mám od min. pondělí (26dc), 12.9. jsem měla dostat MS a nic, tak jestli to dobře počítám, tak podle "kalkulaček" dnes končím 5tt, ale myslím, že to tak nebude, protože co si pamatuji, tak jsem mívala cykly 26 a 30 dnů a tenhle by v tom střídání měl být ten 30dnů :slight_smile: Nevím, proč jsem to tak měla, většinou se to střídalo, ale ne úplně 100% tak jestli si každý z vaječníků jede po svém nebo v čem to je, já nevím :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska kde to počítáš, mě kalkulačka píše že jsem 4 týden a pár dní. A MS měla být 13
18. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska a k doktorovi jdeš kdy? Tak přeju ať je všechno v pořádku :slight_smile: ale neboj, určitě bude :slight_smile:
@chris_n musíš si to počítat od prvního dne poslední MS, tu jsi měla někdy v půlce srpna ne? Takže to by tak sedělo nějaké 4 týdny a něco..
18. zář 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n podle toho jsem já 4+6 (4týdny +6dnů)=5tt, zítra by mi na koníkovi naskočilo 6tt (5+0)
Hele, to je asi tak jediné co jsem si z min. těhotenství zapamatovala - to šílené přepočítávání - na každé návštěvě doktora se mě ptali v jakém jsem tt (týden těhotenství) - když jsem se chtěla objednat na vývojové vady, na těhotenskou cukrovku,... já nevím, jsem hrozná, ale nepamatuji se co vše jsem absolvovala, ale to 4w6d by bylo na utz - to se jim tam myslím znamená automaticky, když měří vetřelce :slight_smile: a taky předpokládaný termín porodu :slight_smile:
18. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis já se tam bojím zavolat :slight_smile:
18. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska :slight_smile: ty jsi koza :slight_smile: neboj, zavolej a objednej se, vše ti potvrdí a budeš si těhotenství užívat bez nervů :wink:
18. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jsem tu teď v albu koukala na utz našeho 1.lumpa - tak je tam napsano 6w6d (poslední den 7.týdne), velikost 0.92cm a pak předpokladaný datum porodu
18. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak to jooo, takže jsem 4+5
18. zář 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nebojím se, že mi ho nepotvrdí, tak prsa bolí, blbě mi je, testy pozitivní, MS není, ale spíš se stydím, že nevím co mám dělat :slight_smile: Vím, že mě tak do 2 týdnů vezmou až tam zavolám, takže to nehrotím. Hlavně vím, že jak budu znát datum, tak budu do té doby celá nervozní, tak to raději odkládám :(
18. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska neboj, ja se taky bojim. Ale dnesní test me nakopnul
18. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n poslední MS byla 14.8.?
18. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska tak stejně tě to nemine, aspoň to budeš mít za sebou a budeš mít fotečku :slight_smile:
18. zář 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska
@chris_n Holky já vám tak závidím, už to chci taky řešit, kdy jít a nejít k doktorovi a taaak :grinning:
18. zář 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska teď jsem si taky vytáhla utz fotky, na jedné mám 5w2d a je tam bublina, srdce nebylo..až za týden to bylo ok
18. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka no, kvůli tomu, že mě tam pak poženou znovu a já budu stresovat, tam právě nechci letět moc brzy :(
@mihis neboj, budeš a brzy :slight_smile: Já vím, budu mít fotku - teda možná :slight_smile:
Já mám ještě jeden důvod oddalování - slíbili jsme si s manželem, že do potvrzení srdeční akce to nikomu neřekneme, ani našim. Teda pokud nezačnu "šavlovat" jako minule. No a ostatním bychom to rádi tajili do NT screeningu - který vychází asi na polovinu listopadu (moje mamka má pak narozky a babička dokonce 70, tak bych jí ráda dala "poukaz na pravnouče") - jenže, to bychom to do té doby museli utajit :slight_smile:
18. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ajo, promiň, den po mé, ne den před. Ano, přesně jsi 4+5 - pokud máš 28denní cyklus. Já počítám s 30 a netuším ovulaci, já jsem o ní dřív věděla vždy a posledního 1/4roku vůbec, ale mívala jsem ji právě až tak 14-16dc, takže počítám, že bude vetřelec mladší a tak chci právě později na utz aby tam něco bylo :slight_smile:
18. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska jj, to chápu, já bych taky nešla..minulá zkušenost mi stačila.. ale ber to tak, první utz jako potvrzení těhotenství a správné umístění v děloze, druhý srdeční akce..
já jsem minule těhotenství tajila až do 16tt, pak jsem to řekla své mamce a tchyně( mám dvě, nevlastní a vlastní :slight_smile: nevěděly nic tak do 30tt ..to byla pohoda..nemám totiž ráda, když mi pak všichni volají a co a jak se cítím a co mi je atd..kdyby to bylo jen trochu možné, tak bych to tajila do porodu :slight_smile: termín jsem jim řekla tak tři týdny zpožděný, tak jsem se aspoň trochu uchránila před šílenými telefonáty, i když moje mamka volala :wink: a když jsem šla rodit, tak jsem mamce volala, že jedu na hory a tam nebude signál..no a večer dostali sms :grinning:
18. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n tak jsem si ten digi-test teď objednala v lékárně :slight_smile: Jsem si říkala, že je to snad poslední těhotenství, tak ať si to užiju a máme nějakou památku :slight_smile:
18. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenyska4 A proč jsi ho vysazovala? Abys neměla dlouhé cykly a mohla rychleji snažílkovat? :slight_smile: Pokud po něm krásně roste sliznice, tak je to jenom dobře, ne? To by mohlo odpadnout i špinění před MS, že?
18. zář 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tý jo, no, tak to jsi dobrá :slight_smile: Tak to my jsme to teda "vyslepičili" v podstatě hned :slight_smile: Mamce - kvůli nevolnostem a pak po potvrzeném srdíčku i zbytku rodiny (já totiže předtím potratila po autonehodě a všichni se báli, že nebudu pak moct mít děti - no a nám se zadařilo hned :slight_smile: tak to byla taková trochu náplast na tu bolest) , jen v práci jsem to řekla až po NT screeningu
Teď se strachuji - 1x týdně mi malýho hlídá moje babička a bojím se, aby to nepoznala - už min. týden jsem se totiž neudržela a po nakouknutí pod pokličku řekla, že to jíst teda nebudu no a za chvíli mě to čeká znovu :grinning:
18. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska no musim te zklamat, on se po 24 hodinách vypne.
18. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n cože? to tam jako není nejaký "čudlík" aby se rozsvítil/vypnul?
18. zář 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska píšou v návodu, že bude ukazovat 24 hodin. takže asi bohužel. ja ho proto vyfotila
18. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska dobrá, no.. já moc nemám ráda "publicitu" chci mít svůj klid a vím co udělá taková zpráva se zbytkem rodiny, takže si to ráda prožívám v klidu..asi su divná..jinak všichni se stýkáme, návštěvy a tak, takže nechápu, že to tak dlouho nepoznali, je pravda, že tehdy jsem s jednou tchyní neměla moc dobrý vztah, tak jsem se jí vyhýbala a druhá tchyně na nic nepřišla, ta se jen radovala, že sežeru všechno co mi uvaří, ona totiž vaří ráda :grinning:
18. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka tak to ti závidím. U nás se to prosákne asi velmi brzy. Při první odmítnutý skleničce :-/
18. zář 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n jo, ty máš tu moravskou rodinu co? :wink:
18. zář 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek