• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka jj z manželovi strany všichni :grinning: u mojí rodiny to bude v pohodě. Tam se nepije.
18. zář 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tohle přesně mi test ukázal při dělání někdy 33DC né teda 3+, ale 2-3 a taky to neodpovídalo, pak u mudr, jsem mu to říkala,že mi tohle na testu vykouklo,tak nabral krev na HCG a ještě jeden hormon, zdálo se mu to málo na to co ukázal ten digi test, na utz to vypadalo na časné těhu a to jsem byla 40DC, tak za pár dní znova odběr, to vzrostlo jak má a už bylo i srdíčko :slight_smile: a těhotenství odpovídá přesně podle data poslední menstruace, dnes kontrola a jsem teď 8+4
18. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky! Dneškem s mým milým začínáme třetí rok našeho manželství...a protože 3 je moje šťastné číslo, tak doufám, že nám přinese štěstí :slight_smile:
18. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zabzulka Na hory a nebude tam signal :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi uzasna, fakt :grinning:
Ale chapu te, neni to moc prijemne kdyz se porad vsichni vyptavaji.

Ja asi nebudu mit problem to utajit, az dana situace naskytne, rodice mam skoro 2000km a tchany 700km daleko. Do cech jedeme az na vanoce a pak na novy rok ke tchanum.
Pritel je taky docela tajnustkar, ze se mnou chodi oznamil rodicum za vic nez pul roku, ze se mnou bydli, asi az rok pote :grinning: a letos zase pul roku tajil, ze jsme spolu koupili dum :wink: Az budu tehotna, podeziram ho, ze to doma rekne nekdy po porodu :grinning:
18. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pepetousek Gratuluji a přeji mnoho dalších spokojených let :slight_smile:
18. zář 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 @zabzulka mě jsi taky pobavila s tím signálem, já mám tchýni vedle v paneláku a naši bydlí asi 15 km od nás, tak nevím, co budu vymýšlet, abych se jim vyhnula alespoň pár tydnů.. Kdybych se s nima viděla, tak jim bude asi hned všechno jasné, když uvidí, že nekouřím :grinning:
18. zář 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 to je teda tajnůstkář... já se obávám, že ten můj to vyslepičí hned, aspoň nej kamarádům, ale to jsou takové drbny, že by to mohl rovnou vyhlásit rozhlasem :-/ no uvidíme až to přijde, už aby to bylo :grinning:
18. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis @lucija76 to bylo nezbytně nutné pro můj klid..moje matka mě tehdy volala tak třikrát denně, což mě štvalo neskutečně, tak kdyby zjistila, že jsem si vypla telefon tak by byla schopná obvolat všechny porodnice v okolí :wink:
Luci, tak to mám doma podobné, můj muž mlčí jak Fučík :grinning: nic neprozradí
18. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si říkala, kdyby to teda klaplo, vyhovuje vám Blíženec? mi ano, jsem Lev, můj muž taky a Viki je Beran, takže jsme všichni ohňová znamení, ale s Blíženci mám také výborné vztahy, takže u mě by Blíženec byl ok..i když asi nebude no :sunglasses:
18. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka my jsme beran a střelec... a k tomu blíženec. To bude parádička
18. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis To bych Ti moooc přála! :dizzy_face:
18. zář 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Já jsem blíženec :dizzy_face: A hrozně jsem si přála blíženečka ..Ale bohužel :frowning2: Můj chlap chce ráčka, tak třeba mu to vyjde :slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Teď začíná období blíženců, ráčků a lvíčků, co? :slight_smile: Nooo…rak je můj tchán, lev můj otec…a ani jednoho bych nechtěla mít doma, oj oj :wink: Manžel je beran..aspoň, že já jsem váha, abych to mohla lehce vyvažovat :grinning: Blíženec by byl super, ale ten u nás díky mým ATB neklapne..
18. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa já bych chtěla Lva :wink: tak to budeme zkoušet jak diví..Viki je Beran, tak jsem "držela" nohy u sebe :wink: a vyšlo to, 21/3 začal Beran a on se narodil 22/3..
18. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já jsem váha, manžel štír.. Rak je švagr, tchýně i tchán a nevím, jestli bych někoho z nich chtěla doma :grinning: A s blíženci nemám asi zkušenost, takže to by mi asi nevadilo...
@pepetousek kdy máš narozky váho váhavá :grinning: teda aspoň na mě to sedí, jsem hrozně nerozhodná :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecám, tak tchán je blíženec!!! Doma bych ho teda nechtěla ani za prase, ale jinak je v pohodě :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis Taky jsi váha? :slight_smile: A kdy? Já jsem 3.10., takže za chvilku oslava narozenin :grinning: Na mě ta váha sedí úplně! Nerozhodná jsem děsně a nerada se hádám, takže většinou tu náladu fakt vyvažuju, abych měla od hádek klid :grinning:
18. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis s váhami taky dobře vycházím, ale na zabití jsem s Rybami a Štíry..jinak jsem typický Lev, extrovert, výbušná, líná :grinning: ale zase bych se rozdala
18. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Já mám štíra doma :slight_smile: někdy je na zabití - který chlap není, že? :slight_smile: , ale jinak je zlatý, ale je pravda, že mi trvalo, než jsem ho trošku pochopila a poznala a naučila se jak na něj a jak s ním :grinning: od té doby se nám žije dobře
18. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek já jsem 14. 10.. A s těma hádkama to na mě úplně nesedí - jsem cholerik, takže se vytočím a pohádám hned a vůbec mi to nedělá problém :grinning: spíš to nesu potom hodně těžce, když jsem s někým blízkým rozhádaná, to jsem schopna vše urovnat, i když to nebyla moje vina, jen aby byl klid. S lidmi, kteří mi nejsou blízcí mi je to úplně jedno, to se vydřím nebavit i roky, teď to tak máme s manželovým bratrancem, zachoval se k nám dost nefér a tak spolu nemluvíme, jeho rodinu jsem poslala někam a vůbec mi to nevadí :slight_smile: Ale nerozhodná jsem teda těžče :grinning:
18. zář 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis no tak to už chápu ten každodenní sex :wink: :grinning: Štíři to jsou na tohle maniaci :grinning: s jedním jsem kdysi chodila, ale málem jsme se pozabíjeli, takže radši nic..
18. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka joo to bude asi ono :grinning: ale moje babička je taky štír a je povahově úplně jiná, i když kdo ví, přeci jen je to babička :slight_smile: ale je taková citlivá a celé rodině dělá vrbu, to bych asi u manžela nezažila :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme oba strelci, mala je rybicka, a mne je to asi jedno, stejne se to neda ovlivnit :wink:
18. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 kdy jsi narozena?
18. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n 22.11. Jakoby jeste ve stiru, ale jsem uz strelec :slight_smile:
A ty?
18. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija tak to já střelec jsem jako vyšitá :D že se vměšuju do konverzace :slight_smile:)
18. zář 2013 ve 14:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sluniiickooo A ty jsi narozena ktereho?
18. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 16. 12. :grinning:
18. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka Tak to jsi dobrá :grinning: Ale dobrý nápad říct pozdější termín porodu. Alespoň neuhánějí jestli už nebo ještě ne několikrát denně. Jsi to vychytala :sunglasses:

@zabzulka Blíženec jsem já a můj je Beran. Takže jsme doma 3. Manžel říkal, že další blíženec by byl mazec, že proti 4 osobnostem už by asi neobstál, i když je tvrdohlavý Beran :grinning: Ale kdyby přišlo na věc, tak je úplně jedno v jakém znamení by dítě bylo. Zatím teda nic, takže uvidíme kdy se zadaří. :slight_smile:
18. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik.h no právě, to uhánění je na konci těhotenství hrozně stresující, takže akorát jsou pak všichni příjemně překvapení :wink:
jasně, že je nakonec fuk, jaké znamení dítě bude..hlavně že bude.. jen mě tak napadlo zeptat se jak na tom jsme z hlediska astrologie :slight_smile:
18. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek