• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis Tak to já taky vyletím a pohádám se, ale u těch bližších osob mám ten pohár výbušnosti trošku hlubší, snažím se z hádky vybalancovat dřív, než bude pozdě, ale hold to někdy nejde ;)
18. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jéé 16.12. je náš Filípek :slight_smile:. JInak oba dva s manželem jsme býci a to je něco, když na to přijde :grinning:.
18. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 moje segra je býk. A on Beran se taky dobře snáší :grinning: no a ono pokud by ten pišišvor v břiše chtěl jít ven moc brzo, tak být Býk ještě může :-P
18. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ono se říká, že Býci jsou hodné děti, ale je to kus od kusu :wink: jako u všeho..teď nedávno k nám přijel kamarád s tříletou holčičkou a já myslela, že ji roztrhnu jak hada, dlouho mě žádné dítě tak nevytočilo..ale tam je to výchovou :sunglasses:
18. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přidávám se k výčtu znamení - my jsme býk a vodnář, což moc k sobě asi nejde, ale nám to klape :slight_smile: a malý je lev - chtěla jsem až pannu, ale nějak chtěl dřív než později :( no, takže toho chceme s manželem občas zabit oba :grinning: S blíženci mám bohužel jen špatné zkušenosti :( Ale tak co - patří mi to - lva jsem nechtěla, druhé raději raka - zas to vypadá na blížence, ale tak to není to nejpodstatnější a nejvíce rozhodující
@chris_n ten test jsem objednala dřív než si přečetla, že je výsledek jen 24h :( To už ho vlastně ani manželovi neukážeš. Hele a pak to udělá co? prostě se vypne dispej a hotovo? Ani nikde žádný // potvrzující těhu?
18. zář 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 kousek po tobě 27.11. :slight_smile:
18. zář 2013 v 15:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska nevím, řeknu ti zítra. Ale mám to vyfocené a to stačí :slight_smile:
18. zář 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabzulka moje segra je na zabití :grinning: a bratranec je blíženec a je to taky úžasné děcko :grinning: ironicky
18. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska třeba se mu bude chtít dřív a bude to býk :grinning:
18. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek protože se mě rozhodila totálně ovulace...neměla jsme ji v pulce, ale někde na konci a to by se mimi nestačilo zahnízdit.-( mě nedělal dobře.Jojo sliznice narostla super, ale mě dorustala hezky i bez toho na utz se poznají i folikuly a ty jsem měla čtyři pět dní před ovulkou 13mm
18. zář 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky záležíí i kdy se mimi naordí zda v noci ráno a jaký je zrovna měsíc atd je moc aspektu
18. zář 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Já jsem teď 17DC a ovulka taky zatím nikde, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat...tento cyklus mi to nevadí, protože si stejně kvůli ATB dáváme pozor..a kdyby to nedělalo dobrotu, tak už bych ho nepila příští měsíc...ale jak to vypadá s mou sliznicí normálně, to vůbec netuším, na gyndu jdu až v říjnu..
18. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Když jsi pak přestala pít, tak jsi měla hned ten další cyklus jako obvykle? Nebo jsi ovulku měla stále posunutou?
18. zář 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to taky jedno, jaké to bude znamení, ony se stejně podstatné věci ovlivní výchovou . teda podle mě, znamení se většinou projeví v emotiních situacích.. Teda jako flegmoš bude flegmoš vždycky, ale myslím tím slušné chování apod, se dají ovlivnit u všech znamení..

@pepetousek já jsem teď měla měsíc s kontryhelem ovulaci až včera - 21DC, tak ještě vydrž. Dneska už jsem konečně bez bolestí (ťuk, ťuk), jen mě zase pálí žáha, ale to bylo i minulý měsíc po tom výtoku, takže já to mám asi jako poovulační příznak :grinning:
18. zář 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 věnuješ se horoskopům nebo numerologii? Jako jestli ty jsi schopná vytvořit něco podle čísel a tak.. Moje mamka se tomu dost věnovala před pár lety, asi tak deseti a tenkrát u mě dost věcí sedělo i vyšlo, škoda, že už to nedělá, docela bych si o sobě případně své budoucnosti něco přečetla, ale nemám důvěu v lidi, kteří se tím "živí" - tzn. nešla bych do nějaké nebídky na netu nebo tak..
18. zář 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis souhlasím, že je to asi i hodně o výchově
@chris_n nestraš, dřív ne, hezky ať tam je :slight_smile: Já jsem tak počítala u syna s termínem porodu (a ještě ho ukecávala na +2-3dny), že jsem si nepřipouštěla, že rodím o 14 dnů dřív a když jsme jeli do porodnice s krvácením, tak jsem i na přijmu tvrdila, že já teda nerodím :slight_smile:
18. zář 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketuska hezký teda. No jsem na to celkem zvedava na všechno tedy.
18. zář 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Na mě ten blíženec taky dost sedí. Jeden den svýho chlapa miluju a nevyměnila bych ho za nic a druhý den,. bez toho, aniž by chudák něco provedl si řikam panebože jak já to s ním vydržím? :grinning: A takhle to je nějak se vším, takže jak psala @jajik.h u nás doma zájem o dalšího blíženečka taky nebyl. :grinning:
18. zář 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa no já bych možná taky raději raka, ale zase blížence znám jednoho a je to tak 50:50 s mým vztahem k němu, raky znám dva a je to taky tak půl na půl, takže je mi to asi jedno, hlavně aby to už bylo :grinning:
18. zář 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 i já se řadím mezi býky :wink: ještěže manžel je váha
18. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty váha je dobrá :slight_smile: to je celkem klidas ne? Trošku by mě zajímalo pohled na váhu jako pratnera, tak povídej :slight_smile:
18. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já teda asi nic... vypadá to, že mrcha se rozjela
18. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jo je to kliďas dokud to nepřeženu, já jsem urážlivá a tvrdohlavá, takže když se naštvu, tak to občas stojí za to :grinning: . Je to pro mě perfektní chlap, ikdyž mu to nesmím říkat, aby si moc nemyslel. Vždycky se přijde udobřit a to mi vyhovuje, já to 1. neumím. Jinak bývalý byl blíženec a s tím bychom se zabili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty jo já taky většinou chodím na udobřovačku první, my váhy totiž neseme těžce rozhádanost, ale je pravda, že čím jsem starší a čím dýl v tom vztahu jsem, tím to vydřím dýl a už jsem mi i stalo, že se přišel udobřovat ten můj štír, i když mu to teda trvalo pěkně dlouho :slight_smile: no jo , i znamení se věkem zkušenostmi mění :slight_smile:
18. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty vypadá nebo rozjela?
18. zář 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem sem tam špinila, teď byla i krev
18. zář 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis taky už jsem asi jednou přišla první... :grinning:
18. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Já jsem taky Štír jako ten tvůj a k smrti nesnáším hádky...když jsem byla doma u našich, tak se furt někdo s někým dohadoval, k tomu ségra Lev, což mluví za vše, Lev a Štír se prostě moc nesnesou. Teď mám kliďase-Pannu a jsem po této stránce celkem spokojená. Udobřovat se naštěstí moc nemusíme, a když už jo, tak to zas tak dlouho netrvá,protože nemám ráda ten pocit, když to mezi náma visí a on odchází spat naštvaný - opravdu naštvaného, kdy se mnou vůbec nemluvil, jsem ho viděla teda jenom jednou -a bylo to kvůli financím, že jsem se s jeho mamkou bavila na toto téma o jisté věci, která se mi nelíbí, že je, jak je, a myslela jsem si bláhově, že je to mezi nama a ona to samozřejmě prokecla, že jsme se o tom bavily. To jsem se musela hodně usmiřovat.
18. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty třeba se to nerozjede úplně :confused: tak on ne jednou, ale víckrát, ale já pořád vedu :grinning:
18. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak manžel je z toho taky vždycky špatnej, když se rozhádáme, ale trvá mu mnohem dýl než mě, aby ho to přešlo natolik, že se přijde udobřit.. ze mě to většinou vyprchá dřív, ale vydrželi jsme spolu nemluvit max. 3 dny. Bylo to hrozný a držela jsem se zuby nehty :slight_smile: pak jsme se společně smáli tomu co jsme si mysleli a jak jsme jeden druhého po očku sledovali a tak :grinning:
18. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek