• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@mihis No já jsem taky mistr hádek. Už jsem si tu jednou i začala balit kufr. Byl na nás fakt pohled. Stáli jsme oba u toho kufru, ja tam ty věci dávala, chlap je zas hned vyndával a do toho náš pes běhal okolo s takovým výrazem jako "Kam se jede, kam se jede?" :grinning: :rolling_eyes:
Jinak já jsem sice cholerik, ale taky pěkná citlivka a když mi někdo křivdí, tak bulim :unamused:
18. zář 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis 3 dny???? :-O Tyjo, mně nedělalo dobře, když se se mnou nebavil 3 HODINY! A hlavně když jsem nevěděla,kvůli čemu vlastně...
18. zář 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa joo to ja mam taky, bulim i kdyz me neco se*e a nemuzu s tim nic delat, to je hroznej pocit...
@ninive211 jo tři dny je maximum, jinak tak jeden den, jedno odpoledne, tak různě, záleží na důvodu hádky :slight_smile: Mě to taky nedělá dobře, když spolu nemluvíme, ale občas je to asi potřeba, aby si ten druhý uvědomil, že je něco špatně, protože u nás moc nefunguje otevřený rozhovor či hádka v pravém slova smyslu, takže musí být aspoň chvíli dusno a ticho..
18. zář 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dámy,
tož jsem si uvařila čaj,zapálila svíčku,pejsek mi zahřívá postýlku a já se těším,že si to tady všechno hezky dočtu :slight_smile:

Vůbec Vás tady nestíhám-v práci toho je strašně moc a celý den u PC a nic nestíhám :rolling_eyes:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat těch co měří BT-Zjistila jsem,že nemám rtuťový teploměr-myslíte,že to vadí-není ani digi.Zdá se mi,že mám nějak nízkou teplotu pořád,ale to může být i tím,že měřím brzy ráno,ne?

chris_n A jak se má naše první vlaštovka těhotná?
18. zář 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis nevím, ale spíš tomu už nevěřím :unamused: no co, já jsem chtěla malýho ráčka a ten by teď nevyšel, tak si musím počkat
18. zář 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle jsem nemocná, takže nic moc :-/
18. zář 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
@mihis já jsem mega cíťa,ani ne tak u filmů (i když to někdy taky),jako když se bavíme třeba na nějaké citlivější téma nebo řešíme něco ne zrovna příjemnýho....prostě začnu slzet,aniž chci a nejde to zastavit :frowning2: Nechci vidět pak to pověstný těhotenský bulení i z reklam:grinning:
18. zář 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 mam to podobně. A bulení, kdyz jsem naštvana a hadam se, to mam od malička a manžel to nesnáší
18. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janetoty tak se zase aspoň můžeš těšit na další snažení :slight_smile: to je asi jediné pozitivní, když ta mrcha dojde..
18. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle no jo zanedbáváš nás, ale co s tebou :slight_smile: a jak ty jsi na tom s cyklem? Já teda teplotu neměřím, takže ti neporadím...
18. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@chris_n já taky bulím, u hádek teda moc ne, ale u filmů jooo :slight_smile: většinou bulím až po hádce, tak aby to manžel neviděl :grinning:
18. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n :unamused: to je na prd...
ale zase máš jiný důvod k radosti... :wink:
a odpočineš si...do práce chodíš?
18. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Jé tak,to budou potoky slz za pár týdnů přik aždé blbosti:slight_smile: Ségra to zažila teďka taky, a to teda zdaleka není taková cíťa jak já.
18. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se i pobavila když jsem četla o těch hádkách :grinning:

Jinak my jsme s mužem oba lvíčci a nevadil by mi další,rak je taky fajn...
Akorát my ani jeden nejsme "pravým" lvem...nějaké ukazování se a výbušné hádky...ani líná nejsem(ale muž teda fest :slight_smile:
A já taky bulím snad u všeho...můj se mi pak směje...třeba na Marley a já a P.S. miluji Tě,mám zakázo se dívat :grinning:
18. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twinkle dneska mě šéf poslal domu. Ale ja muzu pracovat i z domova. bohuzel jak není moc práce, tak se doma hůř dokopává a pak nemam splněný hodiny :frowning2: ale tak co. Hlavně abych uz byla zdravá
18. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Jó, kdyby se to bulení dalo nějak ovlivnit...já právě většinou bulím,když zrovna nepotřebuju,aby to někdo viděl...tak vždycky honem musím někam jinam,do jiné místnosti. Naposledy jsem se takhle rozbulela po svatební noci ráno, když jsme prohlíželi přáníčka a vytřizovali od tam finanční dary...většina (hlavně z mojí strany rodiny) se zas tak moc nepochlapila...a pak otevřeme přání manželové tety se strejdem a tam se na nás usmíval Masaryk...tak jsem byla dojatá strašně, že jsem to neudržela.
18. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ale tak to máš parádní.Teda chápu,že se doma se dělá hůř(zní to hezky,ale realita je jiná)...ale aspoň nemusíš zůstávat v práci a můžeš si vlézt pod peřinu a dát si horký čaj...Ještě tak kdyby tě měl kdo opečovávat,že :wink:
Brzy se uzdrav a hezky se hlídej,mamino :slight_smile:
18. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twinkle Viděla jsi Hatchiko: Příběh psa? To je teprv doják! Jak chudák pejsek po necelých dvou letech, co svého pána každé ráno doprovázel na vlak do práce a odpoledne tam pak na něj čekal a pán jednoho dne nepřijel...a ten pes chodil ještě dalších 10 let každý den čekat na svého pána k vlaku.
18. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 neviděla,ale slyšela jsem o tom.Prej je to moc krásná a dojemný příběh.Proto si ho radši nikdy nepustím... :cry: já jsem v tomto děsná-obzvlášť pokud se to týká psů....
18. zář 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@twinkle Tak Marley a já je teda bulící jak blázen, porpvé jsem vydržela až do půlky nebulet, ale každé další shlédnutí probulím už od úvodních titulků :grinning: nedávno jsme koukali na Armagedon a jak jsem u toho nikdy neřvala tak teď teda řádně :grinning:
@chris_n hlavně se uzdrav, pak se zase můžeš vrhnout do práce naplno :slight_smile:
@ninive211 :grinning: to si živě pamatuju, jak jsem bulela od prvního přáníčka a bylo úplně jedno kolik tam bylo peněz :slight_smile:
@ninive211 tak takovej film bych si ani nepustila, psi jsou moje slabost, to bych řvala ještě týden potom :confused:
18. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chris_n u nás je to to stejný...můžeme pracovat z domu (musí být nějaký důvod -jako právě nemoc,lékař nebo prostě něco...), ale z domu se toho moc nikdy neudělá...snad ještě nikdy se mi nepovedlo odpracovat doma celou "osmičku". Ale zase doufám a věřím, že částečně budu moct dělat i při MD (resp s tím počítám kvůli financím, jinak bysme si mohli asi hodit) a to bude fajn pracovat z domu třeba jen tři čtyři hodinky max.
18. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ninive211 to vám holky závidím, že můžete dělat i doma, právě na té mateřské je to super.. Uvidím jak na tom budeme s financema, až se nám to povede, ale přemýšlím, že bych taky co nejdřív nastoupila zpátky, aspoň na částečný úvazek, protože mám strach, že taky nebudeme vycházet. No uvidíme, zatím to nemusím řešit :rolling_eyes: :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Tak Marley a já jasná plačící komedie :slight_smile: ...navíc doma máme taky psíčka,takže ať člověk chce nebo ne,tak si to vezme na sebe-na toho svého psího miláčka :frowning2:
a P.S. miluji Tě si viděla? Já u toho fňágám pokaždé....
18. zář 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle Já mám taky pejsana doma, takže úplně vím, jak to prožíváš :slight_smile: P.S: Miluji Tě to je o tom jak se ten premiér zamiluje do asistentky a jede pak za ní a líbají se na té vánoční besídce?? To je hezkej film, ale k slzám mě zatím nepřiměl :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ne,ne...

http://www.csfd.cz/film/230367-p-s-miluji-te/

moc hezký film,ale budeš bulet...100% :wink:
18. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jj,vím :wink: jdu se sním trochu pomazlinkat :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis tys myslela Lásku nebeskou, ne? :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@twinkle jooo ja jsem se spletla, ps miluji te jsem taky prořvala :grinning: to je nadherny film.. mas pravdu myslela jsem lasku nebeskou.. Me se ted pejsan vratil domu i s manzelem, tak uz se ke me tuli.. teda pes :grinning: manel sel do vany, byl koukat na fotbal a je zmrzlej, rano jsme meli 4 stupne venku a ted to neni o moc lepsi, ne-li horsi :unamused: za chvili snad napadne snih nebo co
18. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis my měli 5,a to jsme na jihu v nížině, ty jsi někde na horách. Teď teploměr na PC hlásí 12, ale nevím nevím, poprvé jsem dnes vytáhla polozimní bundu (sakřiš, a to jsem se před 14 dni koupala v moři!)
18. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :grinning:
@ninive211
No,my jsme ještě níž a je tu taky parádní kosa....s takovou už za chvíli ani na tom kole do práce nedojedu :angry:
18. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek