• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@twinkle u nás v Práglu je taky kosa. Ještě, že jsem dneska jela autem.
18. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211
@twinkle tak já chodím v softshelové už skoro 14 dní a dnes jsem poprvé do práce vytáhla zimní péřovou - ale jen proto že jsem šla v kozačkách a ta softka by vypadala blbě :slight_smile: no ale kosa je jak blázen, stupně vám neřeknu, nemáme teploměr :slight_smile: ale už i v bytě máme zimu, topení oddalujeme co nejvíc, protože máme topení na elektřinu :-/ takže paráda, ale zimu miluju, jsem prostě děcko z hor a doufám, že bude hooodně sněhu letos a bílé vánoce :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis ja vcera nátelník, tričko, mikču a softshelku a byla mi zima :o
18. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n já dnes kozačky, sukni a péřovku a ráno 6:30 jsem taky mrzla :-/ no léto je nenávratně pryč, tak ať už aspoň nasněží, nesnáším zimu bez sněhu
18. zář 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mihis
@chris_n tak pojem softshellová bunda jsem slyšela poprvé, tak jsem se hned musela mrknout na net, co že to je :slight_smile: Člověk se dovídá nový věci :slight_smile: Já ještě včera měla právě na sobě jen lehké sáčko,trošku jsem to podcenila,a byla mi kosa jako sviňa!
18. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis Je 18.září,astronomicky ještě léto, tak nepřivolávej sníh! :wink: To by tak ještě scházelo...ale prý má být za krutá zima, slyšel prý někde manžel...loni byla mírnější, ale dlouhá, tak letos po horkém létě prý naopak studená zima...tak jestli to budou zase takový šoky jako loni v únoru,kdy bylo -20 a během měsíce + 25,tak potěš koště teda
18. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluniiickooo Tak to jsi jako muj drahy, ten je taky 27.11. - kousek po mne :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no já jsem slyšel že bude tuhá zima, protože ještě teď lítají vosy, i když už není teplo... Ale zase kolega v práci - zemědělec říká, že by neměla být, protože cibule mají jen jednu košilku, jako slupku, tak uvidíme :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcatka, u nas dnes 17st, rano bylo 9st, zapnula jsem poprve na chvilku topeni, od zitrka na pristi tyden hlasi 20-25, tak snad jeste trosku leta uzijem, budu vam posilat slunicko :slight_smile:
Mimochodem softshellku taky slysim prvne :grinning:
18. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija76 můj drahý je 19.3. kousek po něm :D
18. zář 2013 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já zase slyšela, že má být sibiřská zima... ale pak jsem se dozvěděla, že prý zasee naopak :D takž myslím, že se necháme překvapit :slight_smile:)
18. zář 2013 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sluniiickooo to jako že letos nemělo byt leto
18. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj,meteorologové toho nakecaj :grinning: Necháme se překvapit...ale loni jim ta dlouhá zima vyšla.
18. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n mno tak nějak :D ale zase na druhou stranu ty 3 týdny ukrutného vedra taky zase nic moc léto :\
18. zář 2013 ve 20:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepetousek jojo já ho hned vysadila:slight_smile: a příští cyklus už to bylo v pohodě.
18. zář 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis :wink: tak nějak.-)
18. zář 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska krásný den...po celou dobu náštěvy mých kamarádek:D Ted odešla poslední, děti si krásně hrály a já se po dlouhé době najedla už mám 3kg dole je to děs...včera místo jídla v košíku jen džusy, topicy a to jsem si plánovala jak budu jíst zdravě.Ještě, že mám tak zlaté kamarádky, které nakoupily v cukrárně a já díky nim dostala chut i na dort:grinning:
18. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nééé já ještě nechci zimu.Neblázněte, kdyby jsme bydleli na horách neřeknu tam je to krásné, ale tady ?Po dvou dnech břečka, pochmurno, šedivo brrr jak já to nemám ráda.Ach jo a letos s břuchem.Alespon ty děti budou mít radost, ale už ted se šíleně těším na jaro dle mě nejkrásnější období, všechno v rozpuku juu. Já jsem taková koza už ted se nervuju co budeme v té kose podnikat, neumím sedět na zadku doma:frowning2:
18. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 co tak nějak? nějak nemůžu diohledat, na co mi odpovídáš :confused: popíšem každý den tolik stran, že se v tom ztrácím čím dál víc :grinning:
@lucija76 jééé vy se máte... a už topíte jo?? ty bys k nám na návštěvu nemohla, umrzla bys ve spánku :grinning:
18. zář 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twinkle taky se tyhle 2 filmy nesmím dívat, ale miluju je
18. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n mám to taky stejně s tím bulením
18. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis No hele zatopila jsem dneska rano kvuli detem, pac bylo doma jen 18st , tak jsem to nastavila na 20st. Ale odpoledne uz bylo celkem teplo a na vikend hlasi az 25. Tak se snad trosku jeste vyhrejem.

Ten film Marley a ja neznam, musim to nekdy nekde stahnout ;) Ja tez brecim u vseho, mam to od tehotenstvi a zustalo mi to.
18. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihis jasně já už to tak tragicky neberu, nějak jsem si zvykla a radši už s ničím nepočítám
18. zář 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak tu probíráte bulící filmy - tak co takhle Druhá nebo první? Já bulící u filmu teda nejsem, ale při hádkách doma teda jo. Minulé těhotenství na mě vliv nemělo, tak ještě nevím jak teď, jsem zatím teda ale nic dojemnýho neviděla a doma taky žádná hádka :slight_smile:
Co se hádek týká tak to je býk s vodnářem katastrofa - manžel vybuchne a já to vyhrocuji - no jo, vidím rudě. Naposledy jsem mu oznámila, že je mi jedno když odejde, že jsem kvůli jeho práci stejně zvyklá být sama, tak že by to až taková změna nebyla. No, asi tak za 5 min přišel s usmiřováním on. Mě to pak sice bylo líto, ale stalo se. :confounded:
19. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle vypadá dnešní testovací ráno, pořád není tak silná, jak kontrolní, ale podstatně viditelnější a ihned s močí nabíhající čárka :slight_smile:
19. zář 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marketuska ukázková, já pořád nevím co se sebou... MS nevypadá jako MS, takže mě asi další testování nemine.
19. zář 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ja včera dělala papírovej test a chvilku jsem mela pocit, že ta testovací byla vidět dřív, jak kontrolní. Jo a digitest opravdu zhasnul a není na něm nic vidět :astonished:
19. zář 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n no to je teda podfuk na lidi :( já se fakt tak těšila jak jednou prckovi budu ukazovat digi test :( No co, v sobotu nebo v neděli vyzkouším. Taky mi ta "těhu" čárka nabíhala dřív jak kontrolní - ona je taky níž, takže jak se to zabarvuje od spodu. Ale jsem ráda, trochu mě to uklidnilo, byla jsem nervozní že nic není vidět :(
19. zář 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketuska ja nevim no s tim testem. Jestli jsou tam baterky jen na tech 24. Ono kdyby to melo byt vypnutelny, tak to asi bude jeste drazsí...
19. zář 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak to je docela opruz mít digitál, on pak po 24h vypne a to je jako vše? můžeš ho použít znovu?
19. zář 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek