• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi od léta 2013

28. listopadu 2013 
@zabzulka Otázka na znamení dobrá. Reagovala jsem tak, protože jedni "známí" plánovali snažení, právě kvůli znamení dítěte. No já osobně to nechápu, ale i tak se můžou někteří rozhodovat.

@verunkaaa Úplně vím o čem mluvíš, ani to nemusí být na druhý den. Prostě blik a je tady ta druhá půlka :grinning: Manžel někdy šílí, ale pak řekne, že má rád obě, ale jednu víc :sunglasses:

Jinak u nás už taky zima. Tento týden se začalo v panelácích i topit, takže léto asi nadobro odešlo.
19. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka no myslím si, že ne. vzdyž už byl jednou tou močí nasáklej. Papírky ti taky časem vyblednou :wink: jen je to dražší ten digitál, že je spolehlivější, citlivější a ukáže ti cca ty týdny. Ikdyz si myslím, ze u mě se plete.
19. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janetoty tak počkej až přestaneš špinit a pak otestuj, budu držet palce :wink:
@marketuska parádní čárečka! :slight_smile:
19. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik.h hele jako ja nechapu, že lidi souloží v určitou dobu aby měli kluka nebo holku :wink:.... nic proti vám jinak holky.... ja chci hlavně zdravé dítě, ikdyž bych radši klučinu.
19. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n Jak je marode?
19. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis dneska už trochu lépe. tak jsem zvedava, co vsechno odezní s nachlazením a co mi zůstane z těch "nevolností"
19. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n no vlastně jo..já nikdy digitál neměla, tak ani nevím jak se s tím operuje :wink: s tím souložením na holčičku a kluka chápu, moji známí mají tři dcerky a tak by chtěli chlapečka, ono u prvního dítěte je to pohoda, ale s přibývajícím houfem přece jenom to v člověku hlodá.. samozřejmě jsou to normální lidi, kdyby se jim narodila další holka, tak ji do řeky nehodí :grinning:
19. zář 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :slight_smile: tak už třetí den mě něco pobolívá v podbříšku jsem nějaká nafouklá... testík neukázal zatím nic... tak uvidíme :slight_smile:
19. zář 2013 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka asi máš pravdu :slight_smile: hele ale tak uvidim, jak to bude jednou u me. Ale radsi budu sexovat celý měsíc, kdyz me to baví a ne jen kousek :grinning:
19. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluniiickooo a kolikátý jsi DC?
@chris_n no tak to je ideální stav ..já bych taky chtěla teď holku, ale zatím to není tak akutní touha abych se kvůli ní omezovala..u kluka už vím jak to funguje, jak se přebaluje a tak :wink: a nemusím moc řešit hadry, protože ten můj malý ignorant na sebe navleče všechno :slight_smile:
19. zář 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n třeba nic a bude to v pohodě, a třeba ti nevolnosti zůstanou a aspoň si to užiješ se vším všudy :grinning:
19. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis oni to nejsou nevolnosti, spíš průběžná nevědomost jestli mam hlad nebo žaludek na vodě :grinning: trochu. No, maličko jako po kocovině
19. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka 21DC ale mám nepravidelnou tak proto pojídám utrogestan na srovnání...
19. zář 2013 v 09:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka mě je to taky jedno co bysme měli, ale manžel by raději kluka - fotbalistu :grinning: mě se líbí, že o kluka v pozdějším věku nemáš takový strach jak o holku - jsou bezbranější mi přijde :slight_smile: ale zase bývají holčičky zodpovědnější :slight_smile: Ale když se podívám na genetickou výbavu, která je čeká, tak to asi bude všechno úplně jinak :grinning:
19. zář 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis hele u nas asi i holčička bude tak trochu kluk :grinning: a ja bych kluka rada i proto, že jich v rodině zas tolik nemame.
19. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n u nás v rodině těžce převažují holky, u manžela zase kluci, takže je to jedno. Manžel je blázen do fotbalu, takže už vidí ty malé kopačky a jak bude jezdit na zápasy a tak.. A mě je to vážně jedno, hlavně už aby to bylo :rolling_eyes: :slight_smile:
19. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis a představ si malou fotbalistku :grinning: to je teprv žůžo :grinning:
19. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n no já se teda nesměju, moje švagrová bude mít v lednu 13 let a od benjamínku hraje fotbal.. Je pravda, že je dobrá, jezdí i na výběry a tak, ale já bych teda nechtěla aby moje dcera měla takový koníček. Jenže u nás tu pro holky moc vyžití není, teda toho sportovního, takže by to stejně asi tak dopadlo :slight_smile: No jo, oba bráchové fotbalisti, taťka bývalý fotbalista a teď trenér, takže co jiného mohla holka dělat :grinning: A ještě kdybyste ji viděli - modrooká blondýna, krásná holka akorát nohy má nabušené jak Kvitová :grinning:
19. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sluniiickooo a to si dělala ovulační nebo těhotenský test? Na ovulační je asi pozdě a na těhotenský brzy ne? :slight_smile: zkus ještě vydžet.. Jinak jsme na to dost podobně, já jsem dnes 23DC..
19. zář 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis tak já kluka fotbalistu mám :wink: a je fakt, že můj muž je z toho, že hraje fotbal taky úplně hotový, chodí s ním na tréninky, vybírají kopačky, pořád blbnou s míčem a dávají si góly, je pěkné je u toho pozorovat :slight_smile:
19. zář 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka to můj manžel si bude s dětma hrát tak maximálně s legem a autíčkama. Není to žádný sportovec.
19. zář 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabzulka joo to věřím, že je to super a já bych mu to ráda dopřála, ala jak říkám, je jedno co to bude, hlavně když se to povede a kluk už by byl jen taková třešnička na dortu :slight_smile:
@chris_n hlavně když se jim bude věnovat, je jedno jestli sportem nebo hraním nebo čímkoli :slight_smile:
19. zář 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, mne je to uplne jedno kluk nebo holka.
Rozdilne pohlavi bych chtela vychovavat stejne, bez tech tradicnich stereotypu jako kluk fotbal, holka tancovani... S Leou hrajeme fotbal na zahrade docela casto, chodi s nama jako divak na zapasy v ragby, hokej, fotbal. Zatim si teda vybrala krouzek tancovani, plavani a tenis, ale kdyby zacala hrat ragby, nebranila bych ji :slight_smile:
19. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihis těhu testík... mno dobrá :D jsem netrpělivá... ale mám takové divné pocity no... :slight_smile:)
19. zář 2013 v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucija76 tak mě třeba nejde o předsudky, spíš o to, že když tady holka začne hrát fotbal, tak může hrát jen do 15 let. Protože tady nejsou ženské týmy, tak hraje za kluky. V 15 by musela odejít někam do Sparty a pod. ale tady ve městě a blízkém okolí jí její koníček končí,to je to co mi vadí. V podstatě v pubertě, kdy je potřeba smysluplných koníčků, které děcka baví, aby nezblbli, tak pro holky prostě konec :-/ tuším, že tady kousek máme jen ženskou ligu pro futsal a florbal, takže buď od malička tam a nebo v 15 pryč z baráku do nějakého klubu, když bude hodně dobrá.
19. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluniiickooo a jak dlouhý máš normálně cyklus? Já si třeba myslím, že tento jsem měla ovulaci až 21DC takže určitě nemá smysl testovat dřív jak 31DC kdy mám dostat MS, nejlépe ještě tak o dva dny později, pokud MS nedojde. Ty ovulaci nějak sleduješ? A jak dlouho nebereš HA?
19. zář 2013 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihis HA jsem měla naposled v 17ti :D cyklus mám tak nějak 33-35 ... sem tam i 40.. ovu testíky jsem se dělala ted 3 . 17tý, 18tý a 19tý DC a všechny 3 testy vyšly stějně jedna slabší a druhá silná... :\
19. zář 2013 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluniiickooo Tak to určitě počkej aspoň do 30 - 33DC, uvidíš jak moc vydržíš být trpělivá :grinning: dřív to ale asi nemá cenu :slight_smile:
19. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluniiickooo no to fakt vydrž, není kam spěchat :slight_smile:
@mihis a jak se cítíš Ty? už nic nebolí? u mě je všechno ok, docela mě překvapilo, že ani prsa nebolí, minulé cykly jsem se mohla zbláznit, tak za týden uvidíme co bude..
@lucija76 no, pokud by měl Viki tendence strojit panenkám šaty tak ho nechám, neřešila bych to, netrpím předsudky, ale on je klasický chlap..s analytickým myšlením, jakmile vidí nějaký technický problém, řeší ho, baví ho sport, matematika, miluje čísla, tak ho podporuji v tom co se mu líbí..každopádně teď to má ve škole nějaké divoké, dnes ráno mi i zvracel, nechtěl tam jít :cry:
19. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabzulka jo ja jsem úplně v pohodě, prsa nebolí, břicho nebolí, dokonce ani záda nebolí (klepu na dřevu), takže oproti dvoum minulým cyklům úplná pohoda :slight_smile: Možná bude malej nemocnej, teď je těch viroz zase... A nebo se mu tam moc nelíbí :unamused: A kdy se máte stěhovat? Třeba to v měnší škole bude lepší... A ty to máš dostat kdy?
19. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek