Snažení o mimi od léta 2013

Ahoj holky, najde se nás tu takových víc, kdo plánuje miminko od léta? 😉
janab87
4. bře 2013
Taky mám v plánu 🙂 Jsem zvědavá, jak to výjde 🙂 Už teď se láduju listovkou a snažím se co nejzdravěji jíst
janicka85
4. bře 2013
ahojte, mám dobrou zprávu, poslechněte si doktorku na http://www.cenap.cz/neplodnost-porad.php, známáí u ní otěhotněla
misulka88autor
4. bře 2013
@janab87 🙂 tak to je fajn. Snad nám to brzo vyjde 😉
janab87
4. bře 2013
@misulka88 Já se pořád bojím, abych na tom nebyla jako spousta lidí z okolí, co se snaží strašně dlouho a pořád nic 🙂 Ale to bude spíš tím, že to moc řeší... nebudu na to radši vůbec myslet (haha) 😃
misulka88autor
4. bře 2013
@janab87 Jo, to je nejlepší na to nemyslet, že to nepůjde. Kdy tak plánujete začít?
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 ahoj, my se chceme začít snažit na přelomu jara a léta
misulka88autor
4. bře 2013
@moniinom 🙂 tak to máte už za chvilku, my plánujeme až to léto
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 jo to jo, ale brala bych ještě menší chvilku 😃
misulka88autor
4. bře 2013
@moniinom 😃 nejlépe hned že 😃
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 přesně tak 😃 já vím, že květen je za chvilku, ale...
misulka88autor
4. bře 2013
@moniinom A už se nějak připravuješ? Jestli třeba bereš listovku, atd...
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 asi před dvěma týdny jsem začala brát obyčejnou kyselinu listovou a možná si pořídím kontryhelový čaj, ale to je tak vše. Nenapadá mě, co víc dělat..?
misulka88autor
4. bře 2013
@moniinom Já zatím nic 🙂
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 tak ono pokud je člověk zdravý nebo tedy pokud to tak vypadá, tak asi snad krom té kyseliny listové není nic třeba a někdy ani ta ne, když jíš zdravě
misulka88autor
4. bře 2013
@moniinom A kdyby to vyšlo dřív,tak se nebudeme zlobit, že 😃
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 no to ne, vůbec by to nevadilo 🙂 my jsme si to takhle určili jen pro určité finanční vzchopení po koupení bytu, ale rozhodně by se nic moc nestalo, kdyby to bylo dřív.. No a proč vy to odkládáte na léto?
misulka88autor
4. bře 2013
@moniinom My koupili taky teď nový byt a chceme ho pořádně dozaridit než přijde mimi.A navíc v práci mi v červenci konci smlouva a potrebuju ji prodloužit a navíc tím taky potřebuju mít odpracovany rok 😉
moniinom
4. bře 2013
@misulka88 no tak to je hodně důvodů, my to s tím bytem zas až tak neřešíme, přeci jen to těhotenství chvilku trvá a vlastně nám tu nic nutného nechybí 🙂 ale vaše důvody naprosto chápu a pokud se to týká jen pár měsíců, tak se to dá vydržet 😉
janab87
4. bře 2013
@misulka88 Tak to jsme na tom podobně..taky zrovna řešíme bydlení a chceme ještě rychle co nejvíc věcí dozařídit, než bude mimčo 🙂 Taky bych ho chtěla nejradši okamžitě 😃 To je strašný mučení, když musí člověk takhle čekat 😃 😃 No, ale zase se máme na co těšit 😃
misulka88autor
5. bře 2013
@janab87 Jo můžeme leda tak čekat a těšit se 🙂.My jako uz bydlení naštěstí vyřešené máme, ale i tak kvůli té práci potřebujeme počkat,i když manžel uz by chtěl hned 😉
moniinom
5. bře 2013
@misulka88 ono je snad horší čekat pár měsíců než třeba vědět, že to bude za pár let, mně to tak připadá...
misulka88autor
5. bře 2013
@moniinom jo někdy je to horší
misulka88autor
5. bře 2013
@janab87
@moniinom A holky už máte i jména, která by se vám líbila? 😃
moniinom
5. bře 2013
@misulka88 jojo, jména už máme dlouho Kateřina nebo Kryštof, mně se děsně líbí jména s r 😃
dora13
5. bře 2013
ahoj holky, muzu k vam? my puvodne s manzelem planovali cervenec, ale podarilo se mu ukecat ho na kveten 🙂 minuly tyden mi moje nejlepsi kamaradka oznamila, ze je tehotna, tak doufam, ze to pujde co nejdriv, abysme mohly vozit spolu vozit kocarky 🙂
misulka88autor
5. bře 2013
@moniinom Nám se líbí Emma a Matyáš 🙂
misulka88autor
5. bře 2013
@dora13 Ahoj, ahoj. Jasné, pojd za náma. Holky vy mě všechny předběhnete a budete tu už těhotné, počkejte na mě 😃
moniinom
5. bře 2013
@misulka88 promiň, ale čekat nehodlám ani den 😃
misulka88autor
5. bře 2013
@moniinom Hihi 😃 😃 😃
dora13
5. bře 2013
ja mam pocit, ze uz se toho kvetna nedockam snad asi 🙂 vim, ze je to vlastne jen za dva mesice a ze jsem to odkladala dost dlouho, ale jak jsem se tak pro to nadchla, tak uz jsem hrozne nadsena. a hlavne doufam, ze vsechno pujde hladce...