Snažení o mimi, podzim - zima 2013

Ahoj 🙂

vím, že je ještě čas, jen se chci zeptat jestli tady není někdo, kdo plánuje snažení na konec roku 2013 🙂
Strana
z6
Dolů
PředchozíStrana
z6
misulinka44
24. bře 2013
Já se přidám🙂 Plánujeme mimčo tak koncem 2013-začátek 2014-) Uvidíme,kdy se zadaří... 😉
pellullinkaautor
24. bře 2013
@misulinka44 plánujete jako snažení na konec roku 2013?
misulinka44
24. bře 2013
@pellullinka jojo, na konec roku nebo začátek dalšího roku😉
pellullinkaautor
24. bře 2013
@misulinka44 tak to máme podobné, my jsme o tom dneska doma mluvili a jelikož bychom ideálně chtěli miminko červenec, srpen, tak v říjmu zkusíme vysadit a uvidíme co se bude dít 🙂
Bude to vaše první miminko?
misulinka44
24. bře 2013
@pellullinka jo, naše první. My jsme se na tom taky dohodli nedávno. Ještě totiž studuju, tak jsme řešili pro a proti,kdybych otěhotněla hned po škole. A nakonec jsme se rozhodli, že si mimčo pořídíme tak, abych akorát dodělala školu. Protože přerušovat nechci 😉 Tak uvidíme,jak to dopadne a zdali se zadaří🙂 Akorat přemýšlím, kdy vysadit HA? Říká se že tak tři měsíce před otěhotněním, tak nevím😉
pellullinkaautor
24. bře 2013
@misulinka44 kolik ti je? Já dělala celého Bc.už se synem 🙂
a první práci jsem hledala taky až po prvním synovi 🙂 co se týče antikoncepce,tak já vysadim až těsně před tím než se budem chtít snažit.
karra
25. bře 2013
Ahoj, my by sme sa chceli tiez zacat pokusat o druhe mimi koncom roka. Tak niekedy oktober-november.
pellullinkaautor
25. bře 2013
@karra. My také tak říjen,listopad 🙂
misulinka44
25. bře 2013
@pellullinka Bude mi 22 😉 tak když jsi to zvladla už s dítětem, tak já snad tu školu jako těhule taky zvladnu dodělat 🙂 A snad pak jako zdravotní sestřička práci najdu😉
misulinka44
25. bře 2013
@pellullinka a ohledně té HA, moje známá (doktorka) mě právě děsí tím, že když se vysadí a hned se zadaří,tak často jsou to dvojčata. A toho se teda děsím 😃 jsem teď na praxi na novorozencich a opravdu by mi jedno najednou stačilo 😉
pellullinkaautor
25. bře 2013
@misulinka44 vážně jo???tak to snad raději taky použiju pár měsíců jinou ochranu,ale nikdy sem tohle neslyšela 🙂
misuagelina
25. bře 2013
přidavám se holky, jen už mám vysazeno od listopadu a žádna sranda,bez injekcí žádná menses,takže ani ovu mi bylo řečeno, v únoru jsem dostala estrofem a duphaston a menzes díky bohu zatím chodí, tak snad se brzy zadaří :-\
pellullinkaautor
25. bře 2013
@misuagelina no sem zvědavá jak budu mít cyklus až vysadim...poprvé jsem otehotnela hned,sice v 17tt kyretaz,miminko se přestalo vyvíjet,ale potom také hned a bez problémů,tak doufám,že na podzim to půjde stejně.
držím palce ať se zadari...zatím si uzivejte chvilky ve dvou
misuagelina
25. bře 2013
ale tak zatim stavíme, takže to nějak nehrotím 🙂 spíš to píšu jen tak, že to taky nemusí jít hned, když se tady holky baví o tom vysazení...a jak si před tím brala dlouho HA?já asi devět let...
ladkaspackova
25. bře 2013
AHoj holky, také bych se rada přidala, ale snažit se budeme spíš začátkem roku 2014 🙂
misulinka44
25. bře 2013
@misuagelina Já beru HA 6 let. A měla jsem i cystu na vaječníku a kvůli tomu operaci, tak jsem zvědavá jestli nebude problém s otěhotněním😕
pellullinkaautor
25. bře 2013
@misuagelina brala jsem asi 5 let. To je jasné,že to nemusí jít hned,to jsou spíš prvotní plány 🙂
@ladkaspackova ahoj 🙂 vítám tě.
misuagelina
25. bře 2013
jj, prvně má člověk strach aby se něco nepřihodilo a pak až chce a vysadí tak to není jen tak..nespravedlivý 🙂 mám těch diskuzi par proctenych a narazim na vic a vic holek u kterych jen tak nejde...vedet to,tak uz jsem asi vysadila davno a chranila se jinak, telo se vrati do normalnu klidne az po roce,chce to asi jen trpelivost no 🙂
misulinka44
25. bře 2013
@misuagelina No právě. Tak asi bude lepší vysadit dřív,pro jistotu. Uvažuju,že vysadim půl roku dopředu, a budu se chránit jinak, ale zas mám strach abych neotěhotněla dřív, to bych nestihla dodělat školu😕 Tak doufám, že 3 měsíce před bude stačit 😉
misuagelina
25. bře 2013
kazdy telo reguje jinak,moje sestrenka treba hned prvni mesic po vysazeni otehotnela 🙂..nechci s nicim strasit 😉 ..ale po tom vysazeni u me zavladla trosku panika 🙂 dva mesice zadna menses,chodila jsem na agolutin a ted v unoru mi napsala na 4 masice ty hormony,aby se to trosku spravilo a menses chodi,jen mam obavy,co zase po tom,az ty hormony nebudou,abych zase nebyla tam, kde predtim...:-\
cital
25. bře 2013
@misulinka44 Já vysadila antiko před 2-3 lety a musím říct, že jsem s nástupem MS neměla žádný problém. Každá je žena - jiná žena. Pak jsme praktikovali metodu přerušované soulože. V období ovulace jsme si dávali bacha a raději jsme používali kondom ... no a neotěhotněla jsem 🙂 . Takže neboj, že nedoděláš školu, když si dáte pozor 😉 .
cital
25. bře 2013
@misuagelina Ono těsně po vysazení je prý velká pravděpodobnost otěhotnění, ale kdo ví co je na tom pravdy :-o .
misuagelina
25. bře 2013
jj přesně tak ...a jak dlouho se snažíte teď?
pellullinkaautor
25. bře 2013
Jo holky my jsme po potratů taky praktikovali přerušovaný styk a i přesto,že manžel nikdy nevyvrcholil ve mě tak sem otehotnela. Ono prý v te "první kapce" jsou nejaktivnější spermie 😃 takže u nás by musel být kondom a do toho se mi moc nechce.
misuagelina
25. bře 2013
jo jooo, tomu prerusovanymu sexu bych taky moc neverila, jsou to mrsky 😃
pellullinkaautor
25. bře 2013
@misuagelina musím vydržet do září!
jak jste na tom vy? Máte nutkání zkoušet to hned?
misulinka44
25. bře 2013
@pellullinka Nutkání by bylo:-) jen ta škola mě brzdí :-| :-| A manžel mě pořád přemlouvá, že chce mimi hned:-p
misuagelina
25. bře 2013
spis tomu nechavame volnej prubeh,kdyz se stane,tak se stane 🙂 ze by jsme na tom tvrde dreli se rict neda,nechavam to byt,radsi na to nemyslim a rikam si,ze aspon jeste pomuzu neco malo na domecku...ja me ted zrovna tesi ze vubec mivam menses 😃
misuagelina
25. bře 2013
@misulinka44 kolik skoly mas jeste pred sebou? 🙂
misulinka44
25. bře 2013
@misuagelina Končím v květnu 2014. Proto se chci začít snažit o mimi, abych v případě otěhotnění stihla ukončit školu 🙂 Protože přerušovat pár měsíců před skončením školy by mě naštvalo...
Strana
z6
PředchozíStrana
z6