• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi, podzim - zima 2013

1. července 2013 
Ahoj :slight_smile:

vím, že je ještě čas, jen se chci zeptat jestli tady není někdo, kdo plánuje snažení na konec roku 2013 :slight_smile:
24. bře 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se přidám:slight_smile: Plánujeme mimčo tak koncem 2013-začátek 2014-) Uvidíme,kdy se zadaří... :wink:
24. bře 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 plánujete jako snažení na konec roku 2013?
24. bře 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jojo, na konec roku nebo začátek dalšího roku:wink:
24. bře 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 tak to máme podobné, my jsme o tom dneska doma mluvili a jelikož bychom ideálně chtěli miminko červenec, srpen, tak v říjmu zkusíme vysadit a uvidíme co se bude dít :slight_smile:
Bude to vaše první miminko?
24. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jo, naše první. My jsme se na tom taky dohodli nedávno. Ještě totiž studuju, tak jsme řešili pro a proti,kdybych otěhotněla hned po škole. A nakonec jsme se rozhodli, že si mimčo pořídíme tak, abych akorát dodělala školu. Protože přerušovat nechci :wink: Tak uvidíme,jak to dopadne a zdali se zadaří:slight_smile: Akorat přemýšlím, kdy vysadit HA? Říká se že tak tři měsíce před otěhotněním, tak nevím:wink:
24. bře 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 kolik ti je? Já dělala celého Bc.už se synem :slight_smile:
a první práci jsem hledala taky až po prvním synovi :slight_smile: co se týče antikoncepce,tak já vysadim až těsně před tím než se budem chtít snažit.
24. bře 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my by sme sa chceli tiez zacat pokusat o druhe mimi koncom roka. Tak niekedy oktober-november.
25. bře 2013 ve 13:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karra. My také tak říjen,listopad :slight_smile:
25. bře 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Bude mi 22 :wink: tak když jsi to zvladla už s dítětem, tak já snad tu školu jako těhule taky zvladnu dodělat :slight_smile: A snad pak jako zdravotní sestřička práci najdu:wink:
25. bře 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka a ohledně té HA, moje známá (doktorka) mě právě děsí tím, že když se vysadí a hned se zadaří,tak často jsou to dvojčata. A toho se teda děsím :grinning: jsem teď na praxi na novorozencich a opravdu by mi jedno najednou stačilo :wink:
25. bře 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 vážně jo???tak to snad raději taky použiju pár měsíců jinou ochranu,ale nikdy sem tohle neslyšela :slight_smile:
25. bře 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidavám se holky, jen už mám vysazeno od listopadu a žádna sranda,bez injekcí žádná menses,takže ani ovu mi bylo řečeno, v únoru jsem dostala estrofem a duphaston a menzes díky bohu zatím chodí, tak snad se brzy zadaří :-\
25. bře 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina no sem zvědavá jak budu mít cyklus až vysadim...poprvé jsem otehotnela hned,sice v 17tt kyretaz,miminko se přestalo vyvíjet,ale potom také hned a bez problémů,tak doufám,že na podzim to půjde stejně.
držím palce ať se zadari...zatím si uzivejte chvilky ve dvou
25. bře 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak zatim stavíme, takže to nějak nehrotím :slight_smile: spíš to píšu jen tak, že to taky nemusí jít hned, když se tady holky baví o tom vysazení...a jak si před tím brala dlouho HA?já asi devět let...
25. bře 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, také bych se rada přidala, ale snažit se budeme spíš začátkem roku 2014 :slight_smile:
25. bře 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina Já beru HA 6 let. A měla jsem i cystu na vaječníku a kvůli tomu operaci, tak jsem zvědavá jestli nebude problém s otěhotněním:-/
25. bře 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina brala jsem asi 5 let. To je jasné,že to nemusí jít hned,to jsou spíš prvotní plány :slight_smile:
@ladkaspackova ahoj :slight_smile: vítám tě.
25. bře 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, prvně má člověk strach aby se něco nepřihodilo a pak až chce a vysadí tak to není jen tak..nespravedlivý :slight_smile: mám těch diskuzi par proctenych a narazim na vic a vic holek u kterych jen tak nejde...vedet to,tak uz jsem asi vysadila davno a chranila se jinak, telo se vrati do normalnu klidne az po roce,chce to asi jen trpelivost no :slight_smile:
25. bře 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina No právě. Tak asi bude lepší vysadit dřív,pro jistotu. Uvažuju,že vysadim půl roku dopředu, a budu se chránit jinak, ale zas mám strach abych neotěhotněla dřív, to bych nestihla dodělat školu:-/ Tak doufám, že 3 měsíce před bude stačit :wink:
25. bře 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdy telo reguje jinak,moje sestrenka treba hned prvni mesic po vysazeni otehotnela :slight_smile:..nechci s nicim strasit :wink: ..ale po tom vysazeni u me zavladla trosku panika :slight_smile: dva mesice zadna menses,chodila jsem na agolutin a ted v unoru mi napsala na 4 masice ty hormony,aby se to trosku spravilo a menses chodi,jen mam obavy,co zase po tom,az ty hormony nebudou,abych zase nebyla tam, kde predtim...:-\
25. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 Já vysadila antiko před 2-3 lety a musím říct, že jsem s nástupem MS neměla žádný problém. Každá je žena - jiná žena. Pak jsme praktikovali metodu přerušované soulože. V období ovulace jsme si dávali bacha a raději jsme používali kondom ... no a neotěhotněla jsem :slight_smile: . Takže neboj, že nedoděláš školu, když si dáte pozor :wink: .
25. bře 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina Ono těsně po vysazení je prý velká pravděpodobnost otěhotnění, ale kdo ví co je na tom pravdy :astonished: .
25. bře 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak ...a jak dlouho se snažíte teď?
25. bře 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky my jsme po potratů taky praktikovali přerušovaný styk a i přesto,že manžel nikdy nevyvrcholil ve mě tak sem otehotnela. Ono prý v te "první kapce" jsou nejaktivnější spermie :D takže u nás by musel být kondom a do toho se mi moc nechce.
25. bře 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jooo, tomu prerusovanymu sexu bych taky moc neverila, jsou to mrsky :grinning:
25. bře 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina musím vydržet do září!
jak jste na tom vy? Máte nutkání zkoušet to hned?
25. bře 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Nutkání by bylo:slight_smile: jen ta škola mě brzdí :unamused: :unamused: A manžel mě pořád přemlouvá, že chce mimi hned:stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
spis tomu nechavame volnej prubeh,kdyz se stane,tak se stane :slight_smile: ze by jsme na tom tvrde dreli se rict neda,nechavam to byt,radsi na to nemyslim a rikam si,ze aspon jeste pomuzu neco malo na domecku...ja me ted zrovna tesi ze vubec mivam menses :grinning:
25. bře 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 kolik skoly mas jeste pred sebou? :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina Končím v květnu 2014. Proto se chci začít snažit o mimi, abych v případě otěhotnění stihla ukončit školu :slight_smile: Protože přerušovat pár měsíců před skončením školy by mě naštvalo...
25. bře 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek