• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi, podzim - zima 2013

1. července 2013 
tak to uplne chapu :wink: a tak jeste mame casu dosti,byt starsi tak bych asi malinko blaznila :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina To jo, ještě mám času dost :slight_smile: A vy plánujete první mimčo? A kolik ti je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prvni :slight_smile: je mi 24..nj,kdyby uz clovek nejaky mel,tak by to mozna az tak neresil :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 32 :slight_smile: a antiko. neberu už skoro deset let :slight_smile:....takže pročištěná budu určitě :grinning:
25. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova tak to nejspis jo :grinning:
25. bře 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina bereš duphaston?? já mám MS nepravidelnou a mám ji skoro jednou za dva měsíce, asi tak po 50-60 dnech..teď tedy chodím na vyvolávací injekce protože mám cystu a doktor říkal že je lepší, když mám pravidelně MS aby zmizela...ikdyž tedy mám strah ale až za měsíc uvidím jestli jí ještě mám nebo ne...
25. bře 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj od te doby co ho beru spolecne s estrofemem mam MS po krasnych 26 dnech,driv bez injekce taky ani prd :-\ ja nastesti zadnej jinej problem nemam..jeste 2 mesice a pak se uvidi co dal..merim BT,ale tak trosku se v tom ztracim,asi anovulacni cykly :-\
25. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina já brala i clostybegyt...nevím přesně jak se to píše a naposledy proveru.....ale pak jsem se dočetla že jsou pak dost často dvojčata, tak jsem dostala i strah....no já problémy trochu mám, ale zatím to nějak extrémě neřeším
25. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze vsechno na upravu cyklu a pomohlo?
25. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina no právě že to upraví cyklus na pár měsíců....ale když jsem se snažila o mimi ještě s ex...tak doktor říkal že mám aspoň větší šanci otěhotnět....
25. bře 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina já už jedno mám a myslím že to budu řešit :slight_smile:
25. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak jsem to nemyslela,jen bych byla jako trosku klidnejsi,tak to myslim :slight_smile:
25. bře 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova a jak dlouho se snazis,teda i s prestavkama? :slight_smile:
25. bře 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina v pohodě :slight_smile: to asi ano,kdyby se nedařilo,ale stejně bych byla na nervy,já sem hrozná,jakmile se pro něco rozhodnu,chci to hned :slight_smile: takže budu na sebe pyšná,když toho půl roku vydržím... :D
26. bře 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misuagelina s ex.. jsme se snažili neco přes dva roky, ale to už je dlouho, to mi bylo 25 let
26. bře 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka proč vlastně musis půl roku vydržet?
26. bře 2013 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova chci kvůli práci. Teď od prvního mě povysili a já jim nechci za dva měsíce říct,že jsem těhotná,situace u nás není růžová,pracuju v bance a máme tam teď samé nováčky v podstatě. I já po skoro roce a půl jsem nováček a to jsem na tě naší hale teď nejdéle :(
takže jim nechci pridelavat starosti,jinak bych čekat nemusela. A příští rok v červnu myslím že má vracet jedna z mateřské,tak pokud by se vrátila museli by někoho vyhodit a takhle bych jim to usnadnila :slight_smile:
26. bře 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka JJ tak to chápu :slight_smile:
26. bře 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka a tobe je kolik jestli se muzu zeptat? :sunglasses:
26. bře 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina mě je 24.
26. bře 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

napadá mě otázka proč vy ostatní také chcete počkat se snazenim?
u
@misuagelina víme,že je to kvůli škole.
vydržíte počkat? Já sem na tohle hrozná
26. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka ja neee kvuli skole kocko:slight_smile: , spis se asi tak nejak nedari, po vysazeni neni MS a vypada,ze ani ovu,takze neejdriv musim dat tohle do poradku,ale jak rikam, nijak se nechranim,nechavame to osudu :slight_smile:
26. bře 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhou misu brzdi skola :grinning:
26. bře 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina jééé promiň,já vás popletla :D
26. bře 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohode :slight_smile:
26. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka já jsem s přítelem krátce ....6 měsíc....v září mame svatbu a pak musíme ješte pořešit trochu bydlení...tak asi tak
26. bře 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova jasně, tak to chápu.
jak jste holky s drahýma polovičkama dlouho? my jsme spolu 7,5 roku, v srpnu to budou 3 roky co jsme manželé.
letos v létě chceme trochu rekonstruovat, tak už aby to bylo za náma....
26. bře 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se svou polovičkou přes 5 let a manželé jsme 8 měsíců :slight_smile: Bydlíme spolu 3 roky a taky se chystáme v létě na menší rekonstrukci našeho bytečku:wink:
26. bře 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka co budete rekonstruovat??
26. bře 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova máme řadový domek,tak okna,topení,dveře,kuchyně,schody :slight_smile:
doufám,že to zvladnem brzo :slight_smile:
26. bře 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek