Snažení o mimi, podzim - zima 2013

Ahoj 🙂

vím, že je ještě čas, jen se chci zeptat jestli tady není někdo, kdo plánuje snažení na konec roku 2013 🙂
misuagelina
25. bře 2013
tak to uplne chapu 😉 a tak jeste mame casu dosti,byt starsi tak bych asi malinko blaznila 🙂
misulinka44
25. bře 2013
@misuagelina To jo, ještě mám času dost 🙂 A vy plánujete první mimčo? A kolik ti je? :-p
misuagelina
25. bře 2013
jj prvni 🙂 je mi 24..nj,kdyby uz clovek nejaky mel,tak by to mozna az tak neresil 🙂
ladkaspackova
25. bře 2013
mě je 32 🙂 a antiko. neberu už skoro deset let 🙂....takže pročištěná budu určitě 😃
misuagelina
25. bře 2013
@ladkaspackova tak to nejspis jo 😃
ladkaspackova
25. bře 2013
@misuagelina bereš duphaston?? já mám MS nepravidelnou a mám ji skoro jednou za dva měsíce, asi tak po 50-60 dnech..teď tedy chodím na vyvolávací injekce protože mám cystu a doktor říkal že je lepší, když mám pravidelně MS aby zmizela...ikdyž tedy mám strah ale až za měsíc uvidím jestli jí ještě mám nebo ne...
misuagelina
25. bře 2013
jj od te doby co ho beru spolecne s estrofemem mam MS po krasnych 26 dnech,driv bez injekce taky ani prd :-\ ja nastesti zadnej jinej problem nemam..jeste 2 mesice a pak se uvidi co dal..merim BT,ale tak trosku se v tom ztracim,asi anovulacni cykly :-\
ladkaspackova
25. bře 2013
@misuagelina já brala i clostybegyt...nevím přesně jak se to píše a naposledy proveru.....ale pak jsem se dočetla že jsou pak dost často dvojčata, tak jsem dostala i strah....no já problémy trochu mám, ale zatím to nějak extrémě neřeším
misuagelina
25. bře 2013
takze vsechno na upravu cyklu a pomohlo?
ladkaspackova
25. bře 2013
@misuagelina no právě že to upraví cyklus na pár měsíců....ale když jsem se snažila o mimi ještě s ex...tak doktor říkal že mám aspoň větší šanci otěhotnět....
pellullinkaautor
25. bře 2013
@misuagelina já už jedno mám a myslím že to budu řešit 🙂
misuagelina
25. bře 2013
jee tak jsem to nemyslela,jen bych byla jako trosku klidnejsi,tak to myslim 🙂
misuagelina
25. bře 2013
@ladkaspackova a jak dlouho se snazis,teda i s prestavkama? 🙂
pellullinkaautor
26. bře 2013
@misuagelina v pohodě 🙂 to asi ano,kdyby se nedařilo,ale stejně bych byla na nervy,já sem hrozná,jakmile se pro něco rozhodnu,chci to hned 🙂 takže budu na sebe pyšná,když toho půl roku vydržím... 😃
ladkaspackova
26. bře 2013
@misuagelina s ex.. jsme se snažili neco přes dva roky, ale to už je dlouho, to mi bylo 25 let
ladkaspackova
26. bře 2013
@pellullinka proč vlastně musis půl roku vydržet?
pellullinkaautor
26. bře 2013
@ladkaspackova chci kvůli práci. Teď od prvního mě povysili a já jim nechci za dva měsíce říct,že jsem těhotná,situace u nás není růžová,pracuju v bance a máme tam teď samé nováčky v podstatě. I já po skoro roce a půl jsem nováček a to jsem na tě naší hale teď nejdéle 😞
takže jim nechci pridelavat starosti,jinak bych čekat nemusela. A příští rok v červnu myslím že má vracet jedna z mateřské,tak pokud by se vrátila museli by někoho vyhodit a takhle bych jim to usnadnila 🙂
ladkaspackova
26. bře 2013
@pellullinka JJ tak to chápu 🙂
misuagelina
26. bře 2013
@pellullinka a tobe je kolik jestli se muzu zeptat? 😎
pellullinkaautor
26. bře 2013
@misuagelina mě je 24.
pellullinkaautor
26. bře 2013
Ahoj holky,

napadá mě otázka proč vy ostatní také chcete počkat se snazenim?
u
@misuagelina víme,že je to kvůli škole.
vydržíte počkat? Já sem na tohle hrozná
misuagelina
26. bře 2013
@pellullinka ja neee kvuli skole kocko:-) , spis se asi tak nejak nedari, po vysazeni neni MS a vypada,ze ani ovu,takze neejdriv musim dat tohle do poradku,ale jak rikam, nijak se nechranim,nechavame to osudu 🙂
misuagelina
26. bře 2013
druhou misu brzdi skola 😃
pellullinkaautor
26. bře 2013
@misuagelina jééé promiň,já vás popletla 😃
misuagelina
26. bře 2013
v pohode 🙂
ladkaspackova
26. bře 2013
@pellullinka já jsem s přítelem krátce ....6 měsíc....v září mame svatbu a pak musíme ješte pořešit trochu bydlení...tak asi tak
pellullinkaautor
26. bře 2013
@ladkaspackova jasně, tak to chápu.
jak jste holky s drahýma polovičkama dlouho? my jsme spolu 7,5 roku, v srpnu to budou 3 roky co jsme manželé.
letos v létě chceme trochu rekonstruovat, tak už aby to bylo za náma....
misulinka44
26. bře 2013
Já jsem se svou polovičkou přes 5 let a manželé jsme 8 měsíců 🙂 Bydlíme spolu 3 roky a taky se chystáme v létě na menší rekonstrukci našeho bytečku😉
ladkaspackova
26. bře 2013
@pellullinka co budete rekonstruovat??
pellullinkaautor
26. bře 2013
@ladkaspackova máme řadový domek,tak okna,topení,dveře,kuchyně,schody 🙂
doufám,že to zvladnem brzo 🙂