• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi, podzim - zima 2013

1. července 2013 
@pellullinka tak to není malá rekonstrukce:slight_smile: My chceme ,,jen,, vyměnit podlahu v obýváku a vchodové dveře. A teda ještě želvě nové terárko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 no,ale doufám,že to bude rychle :D
26. bře 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem s budoucim manžem necelý tři roky,bydlime spolu skoro od zacatku a zrovna zaciname stavet :slight_smile:
26. bře 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misuagelina mě se na odkazu nic neukázalo :frowning2:
Copak jste dělaly celý den?
Kde pracujete a tak?
27. bře 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina mě to nejde zobrazit:-/ Jen mi vyskočí přihlašovací tabulka :unamused:
27. bře 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Já byla zase na praxi na novorozencích :wink: Byla jsem se podívat na porod i na císaře, tak mám zážitky na celej život :slight_smile:
27. bře 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee :-\ napravím holky :wink:
27. bře 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj...tak já pracuji jako sekretářka v praze ale každý den dojíždím z plzně
@misulinka44 teda dívat se na císaře to musí být zážitek....vlastně ani nevím jak velká je z toho jizva, drive vím že bývala velká a že jsem z císaře měla proto obavy
28. bře 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
já mám dnes volno, potřebujeme s manželem oběhat nabídky na ta okna, dveře a tak. Takže sem se hezky vyspala, dopoledne musím uklidit.

@ladkaspackova tyo to dojíždění by mne asi zabilo :frowning2: to tě obdivuju.
28. bře 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova Tak to dojíždění by mě taky zabilo :slight_smile: A co se týče té jizvy, tak sice operace vypadá dost brutálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jizva je dost nízko, že se schová v chlupech a je do 20 cm. Ale ani není moc vidět:slight_smile: je tenounká
28. bře 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také se ráda přidám :slight_smile:
Mám 3 měs. prcka a o druhé bychom se chtěli začít snažit ke konci roku :slight_smile: zatím plně kojím a MS ještě nikde, tak uvidíme, kdy dorazí a jak to bude dál :slight_smile:
28. bře 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@melinkaproch ahoj, vítám tě :slight_smile: a moc obdivuju, že chcete druhé tak brzy....to vůbec nevadí, že není MS to totiž neznamená při kojení že není ovulace, ale na podzim už to může být jinak.
28. bře 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka @misulinka44 také jsemjsem na konci týdne kolikrát mrtvá :grinning: ....blbé je že jezdím vlakem a teď v zimě to bylo hrozné, většinou zima a topení jen na minimum. NO musím ješte chvilku vydržet, ale neni to žádný med, projedu denně 3,5 hodiny...

@melinkaproch ahoj..a vítej.....tak brzo po miminku to je hezké....a kolik ti je, jestli muzu vedet :slight_smile:
28. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 jsi mě pobavila....prej v chlupech se schová :grinning:
28. bře 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pellullinka Ahojky, děkuji :slight_smile: Jé tak to abych nekoukala - praktikujeme teď přerušovanou soulož... a občas to trochu flákáme, ale opravdu výjimečně :grinning:... moc bych teď ještě nechtěla... od září by to nevadilo a nejlépe tak v list. , prosinci :slight_smile:
28. bře 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@melinkaproch :slight_smile: myslím, že spousta maminek byly tímto překvapeni.
U mě ideálně v říjnu, chtěla bych miminko v červenci :grinning:
28. bře 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a odkud jste jestli se muzu zeptat? :slight_smile:
29. bře 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuagelina Já jsem z Trutnova:slight_smile:
29. bře 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a abyxh se vratila k tematu :slight_smile: ja delam servirku v restauraci uz asi 6let ...
29. bře 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 ja jizni morava..maly mestecko u zdaru nad sazavou,velka bites :slight_smile:
29. bře 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
halooo,halooo kocky ktery mate miminka,rekly byste,ze narozeni prcka malinko zmenilo vase drahe polovicky,myslim napriklad v tom,ze uz tak nepali mezi kamarady napr o vikendu a jsou radeji doma s vama a detickama?nevim,jestli jsem divna je ja,ale co chvilka se kvuli tomu rozciluju :slight_smile:
29. bře 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem jihoceska - tábor.

@misuagelina muj manžel se změnil,ale ne narozením,spíš až tak po roce. Ale radim ti,nerozciluj se,oni si na to musí přijít sami,a nás to jen drtí. Naučila sem se s tím žít a najednou to manžela přestalo bavit :slight_smile: a dneska nikam nechodí a já bych kolikrát chtěla,aby šel :D
29. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem chtěla slyšet :grinning: tákovej balvan mi spadl ze srdce :grinning:
29. bře 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, copak děláte?
30. bře 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v práci :slight_smile:
30. bře 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ....dnes sama doma tak uklízím :slight_smile:
30. bře 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina aha :(

@ladkaspackova blázne :grinning: já sem si uvařila na zítra oběd, tak budu muset taky uklidit :grinning:
30. bře 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky rozhodnuto,doveru poslední 3 platicka prasku a pak se budem chránit jinak. Kamarádka mi včera řekla,že vysadila v lednu a menstruace přišla až teď. Jaké jste měli velikonoce?
My hezké,kubík nadherne koledoval..
1. dub 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Spravny rozhodnuti :slight_smile:.Tak my vcerejsek jen provaleli,ja tady ten svatek moc neprozivam :slight_smile: ,ale verim,ze deti se vyradi :wink:
2. dub 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek