• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi, podzim - zima 2013

1. července 2013 
autor
@misuagelina doufám, že je správné
HOlky neznáte někoho kdo shání foták nebo kameru? mám doma obojí a chci si koupit zrcadlovku, tak bych ráda za symbolickou cenu kolem 2tis. tyto věci prodala.
2. dub 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky...copak děláte :grinning: ...já jedu do práce a vůbec se mi nechce

@pellullinka kamera by se mi hodila, foťák doma mame
3. dub 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova já jedu dneska na školení do prahy,tak jsem ve vlaku.
mám na bazos.cz inzerát,kdyby ses chtěla podívat. Zadej jvc everio gz-mg335 a měla by ti vyjet.
holky,jsem z toho počasí už úplně vyřízena :( každý den víc a víc...
3. dub 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jaký je to typ a značka? a kolik by jsi chtěla za tu kameru? :slight_smile:
3. dub 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova je to digitální kamera s interní paměti 30GB,je to JVC Everio. Na inzerátu mám 2700kc,ale nechala bych ji za 2500kc,je to spíš symbolika,chci ji prodat co nejdřív,protože si chci pořídit tu zrcadlovku,tak aby mi nelezela doma.
3. dub 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka hotovo s tim pocasim, zacinam byt vztekla, hrozne nam to brzdi stavbu, bydlime u pritelovych rodicu,takze vite jak :slight_smile: honem rychle pryc :grinning: ..
3. dub 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina no tak to chápu :D dneska budu že školení z prahy doma dřív než z práce,tak alespon něco pozitivního.
3. dub 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky vy sem vůbec nechodíte :slight_smile: já na to pořád myslím, tak pořád nakukuju přes mobil :grinning:
3. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka já sem taky chodím často, kontrolovat novinky :slight_smile:
Ale není moc čas, zrovna mám tři týdny školu,tak po měsíci praxe to je zase zabíračka:frowning2: A to jsem dnes zjistila že další moje spolužačka je těhotná! to už je třetí :grinning: :grinning:
3. dub 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOj holky, preji krásnou sobotu
6. dub 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
nevíte jak jsou na tom kuchyně Oresi?
co čtu na netu tak je to 50 na 50. dnes jsme byli u nás v prodejně, velice ochotně nám zpracovali kompletní návrh,včetně kalkulace, kde je vidět i cena montáže a všechno, nic nezatajeno. kuchyn se nám moc líbí,cenově nám včetně spotřebičů přijde normál.
6. dub 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja osobne tady tomu moc neverim, nechavala jsem si kuchyn vzdycky delat od truhlare, ale je fakt,ze v tech obchodech je cenove dotupnejsi, ale zivotnost je uplne nekde jinde....
7. dub 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si od Oresi nechávali dělat jen novou pracovní desku a dřez s baterií. A dopadlo to tak, že nám dovezli úplně jinej dřez:slight_smile: Ale zaplatit chtěli ten dražší co jsme si objednali my:slight_smile: Ale za to může asi ta paní,která to s náma sepisovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 a jinak v pohodě? :slight_smile: jasně,to se může stát u čehokoliv
7. dub 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jj pracovní deska je krasna, ani nejsou videt spoje. Ale jinak s nima zkušenosti nemám. Všichni známí si novou kuchyň nechávali dělat od truhláře.
7. dub 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka
@misulinka44
@ladkaspackova kočky a pak pisnete, jak jste na tom se snazenim, az to bude aktualni :wink:
9. dub 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina aktuální? My v září začínáme :slight_smile:
10. dub 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka a u nás se nedaří :-\
10. dub 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina určitě se podaří..ale sama se bojím,že to bude chvilku trvat a já budu v nervu :(
zatím žiju jako všichni v představě,že to půjde téměř hned samo.
10. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezkou sobotu
13. dub 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
opet pracovni :grinning:
13. dub 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím všechny, mohla bych se k vám přidat? Chtěli bychom se začít snažit o první mimi někdy kolem září :slight_smile:
14. dub 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pulse Vítej :slight_smile: my také kolem září.
řekneš nám něco o sobě? chtěli byste první miminko?
Já sem hrozný úchyl, už ted koukám po kočárcích a věcech :grinning: nemůžu se toho září nějak dočkat
14. dub 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka Je mi 26let, dítě ještě nemáme, takže bude první. S manželem jsme 10let, z toho manželé skoro 5let. Manžel je o 7let starší, dítě už chce asi 3roky, ale měli jsme dvě menší krize /z mé strany/ ale už je snad vše špatné za námi. O mimčo jsme se chtěli snažit už před dvěma roky a já pak couvla, nějak jsem se toho zalekla a ještě jsem chtěla být chvíli v práci, abych měla nějakou praxi. Dělám účetní, mám na starosti komplet účetní chod firmy o 15-20 lidech plus dělám účto jedné malé firmě a dvoum živnostníkům, takže práce nad hlavu...Teď už si říkám že na první dítě je tak akorát, říkám si co kdyby to náhodou nešlo, pak dva roky utečou jak voda a budu si vyčítat že jsem tak dlouho čekala.
14. dub 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pulse takže ale vyloženě neblázníš :slight_smile:
odkud jsi?
Já sem hrozná, jakmile se pro něco rozhodnu, chci to hned.
14. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? My máme v koncem srpna svatbu a pak bysme na to chtěli vlítnout...biologické hodiny se už docela dost dlouho hlásí. Však mi je taky UŽ 28 (v listopadu 29). HA neberu už od loňského října, chtěla jsem se "očistit" od hormonů, ale byly tam i jiné důvody, proč jsem vysadila tak dlouho dopředu - malá chuť na sex, celulitida a měla jsem pocit, že začínám mít náběh na křečáky...tak jsem si řekla dost, stejně chceme časem mimčo, tak to nějakou dobu vydržíme bez prášků.
14. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninive211 ahoj :slight_smile:
my jsme se s manželem taky brali v srpnu,toto léto to budou 3 roky. Prášky přestanu brát cca v polovině června,už mám jen dvě platicka.
14. dub 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse
@ninive211
@pellullinka tady za nás holky pěkně přivítala, děkujeme :wink: máme to bez práce :-P ajooj holky, tak mi tak nějak zaděláváme od listopadu loňského roku, jen to někde vázne,ale stavíme, tak to nehrotím :wink:
14. dub 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka Jsem kousek od Jablonce nad Nisou, liberecký kraj. Zatím neblázním, ale v albu už pár kočárků a tak vybraných mám :wink: A z dětiček (zatím od kamarádek) jsem nadšená, říkala jsem si že první dítě chci do 25let, to jsem nestihla, teď říkám do 30 :grinning:
14. dub 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ahojky, přesně tyhle problémy mám taky...a je pravda že když jsem měla předloni vysazené prášky tak minimálně ta chuť na sex se vrátila :wink: za to pleť jsem měla jak v 15-ti :grinning:
14. dub 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek