• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi, podzim - zima 2013

1. července 2013 
ahojky jak užíváte krásné počasí? Nikde nikdo, tak asi všechny venku :slight_smile:
15. dub 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj vítám všechny nové snažilky :slight_smile:
16. dub 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,o víkendu bylo nádherné počasí,hned mám lepší náladu :slight_smile:
v práci sem dnes nadřízenému nadhodila,že chci druhe dítko a v pohodě,ptal se,jestli už sem těhotná :D
16. dub 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka ahojky, počasí super, už plánujeme jak začnem na zahradě, chceme udělat posezení kolem grilu, koupili jsme bazén, tak se musí udělat podloží a okolí. Teď chodíme každý den aspoň po práci na procházku načerpat energii.
Já mám ,,budoucí mateřskou,, v práci už taky domluvenou, dělám ve firmě příbuzného takže žádný problém s tím nemá, až to přijde tak se domluvíme co a jak a když to půjde budu dělat třeba na částečný úvazek i na mateřské a po mateřské mám zaručeno že se budu mít kam vrátit. Takže v tomhle jsem naprosto v klidu. :slight_smile:
16. dub 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pulse tak to je bezvadný,tu práci na částečný úvazek či z domova fakt závidím. Taky bych něco takového chtěla,abych úplně nezblbla a privydelala si nějakou korunu :(
dnes ráno jdu s kubikem na odběr krve,vůbec nevím jak ho udržíme,to bude řevu :(
17. dub 2013 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka já bych to tak chtěla hlavně kvůli tomu abych z toho moc nevypadla, každý rok jsou v účtu takové změny že bych po 3letech koukala jak tele :grinning:
17. dub 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pulse já sem na tom v bance stejně, po 3 letech budu nepoužitelná a na začátku
17. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka holkyyyy, uz jsem to rozjela, tady nas mate, velky makace :grinning:http://www.stavbadomusvepomoci.cz/priprava-stavby/item/3060-vyber-pozemku.html
17. dub 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky plánujete letos někam dovču?
18. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pulse my bychom chtěli,jestli se zadari na podzim mimco,tak v létě dovca nehrozí,tak bychom chtěli vyrazit v září,ale netuším kam :(
jen doufám,že to vyjde.

@misuagelina mě se zase nic konkrétního neukazalo :(
18. dub 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka my přemýšlíme nad Chorvatskem, protože manžel chce autem. Ale uvidíme na kolik nás přijde ,,zvelebení,,zahrady - posezení, bazén, atd.
18. dub 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse My se na dovču teď dlouhou dobu nechystáme :angry: svatba a svatební cesta nás vysály:slight_smile: A ještě trochu budem rekonstruovat a pak šetřit na mimčo :slight_smile:
18. dub 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pulse my chtěli do chorvatska vloni, ale když sme zjistili na kolik by nás to vyšlo, tak jsme radši sedli na letadlo a letěli na mallorcu.
@misulinka44 to chápu, je to vše fin.náročné, ale ještě bych ráda, pak s dvěma dětma už to bude náročnější :grinning:
18. dub 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka To jo, s dětma se na dovču pak delší dobu nedostanem:slight_smile: TAk jsme se snažili užít si svatební cestu...
18. dub 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 s jedním je dovolená docela v pohodě, ideálně tak ve 4-5 měsících,to jsou ještě hodný v kočárku
18. dub 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka To si nedovedu představit :slight_smile: Ale hlavně asi nebudou finance na dovču ted delší dobu :angry:
18. dub 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 co si nedovedeš představit?
18. dub 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no jak budu někde u moře s mimčem :wink:
18. dub 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 :slight_smile: proč? tak nemusíš být u moře, můžeš být v čr
18. dub 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no tak to jo :slight_smile: já myslela u moře, jak se tu o tom bavíme :slight_smile:)) To víš, já jsem po dnešku ve škole nějak mrtvá, nefunguje mi mozek :slight_smile:
18. dub 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka asi mi hrabe z toho vedra :slight_smile: A z cvičení, do kterýho jsem se dala v pondělí :angry:
18. dub 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misulinka44 ale klidně u moře, vždyt to je v pohodě, někde po evropě
18. dub 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka však jo, jen jak nemám ještě mimčo, tak si to neumím představit :wink: Však až bude, budu to vidět jinak :wink:
18. dub 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 jo táák, taky už sem dneska unavená a nerozumněla sem co si neumíš představit :slight_smile:
18. dub 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka říkám... vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulinka44 já se dneska v práci nezastavila :frowning2:, ale zase to strááášně rychle uteklo
18. dub 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka :wink: jj když je co dělat aspoň to líp uteče...My dneska měli ve škole šílenou nudu...tak mě to úplně odrovnalo:slight_smile: A pak sem se tím cvičením zabila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak copak budete děla o uplakaném víkendu?
My snad příští týden podepíšeme úvěr a můžeme pomalu dávat zálohy a objednávat, pevně doufám, že vše půjde jak je naplánováno a koncem června, začátkem července budeme finišovat...snad :grinning:
20. dub 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka ahojky, já dnes byla s mamkou na nákupech a pořídila jsem nějaké nové jarní věci. Vše samozřejmě potřeba :grinning: - tričko, dvě tílka, baleríny, sukni, a jarní kabát. Teď jsem doma sama, naliju vínko a mrknu na film :wink:
20. dub 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pellullinka ahoj, koukala jsem, že chceš začít cvičit s Jill:slight_smile: Já to cvičím už 6. den :wink: :wink: a je to dřina, na začátku jsem málem umřela,ted už se to zlepšuje :wink:
20. dub 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek